Hop til indhold

pdrhan

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Du lagde selv op til , at hvis der var sex includeret , var du der med det samme......det er bare at komme afsted og tage en flaske vin og en buket med , og se hvad det bliver til , garanteret du ikke vil fortryde!
  2. Hun ser fræk ud , hvad måtte du slippe for den omgang? Ser på nogle af billederne har hun sorte nylonstrømpe bukser på , hvilket tænder mig vildt , havde hun det på da du var der? ved du hvor længe hun er her?
  3. Brugte Tinder passport da jeg var der - der var rimeligt mange hits - så det er bare at komme afsted
  4. Exactly , helt tilbage i 90érne var der Club 392 i Orchard Towers i stue etagen....det var tider der var altid friske tøzer og TSér ;-)
  5. En tur ned ad Orchard Road om aftenen efter mørkets frembrud , der kan du være heldig , tilbage i "gamle dage" blev der smidt små visit kort ind under hotel værelsesdøren til forskellige steder hvor de tilbød selvskab...men det er mange år siden...ellers prøv at kigge på linket her https://www.locanto.sg/singapore/Personals-Services/209/ Go tur ;-)
  6. Håber du kender en go´pladesmed.....du har lige lave en bule i mine bukser......
  7. Nogen der ved hvad der er blevet af Domina Sara som holdt til i Søborg ved en autoforandler - stedet lå oppe på 1.ste sal i bygningen , hun havde en slavepige også , Laura... har haft de fedeste timer der med de to - og også privat, men pludselig forsvandt Sara som dug for solen og har ikke set eller hørt noget fra hende siden..ved ikke om hun tog tilbage til Spanien?
  8. Tror ikke hun er her mere , jeg har ikke set hende derude i lang tid , bus stoppestedet som var der hvor hun stod er også nedlagt ,ikke om det skulle have noget at gøre med det men , jeg har ikke set noget til hende i lang tid , desværre , hun var ellers lækker og fræk.
  9. Ville starte med at læse lidt anmeldelser i Thai forum herinde....
  10. Overalt......gå en tur ned ad Sukhumvit Rd , garanteret du ikke kommer til at gå langt før du bliver fristet
  11. pdrhan skrev et svar til et svar i en tråd i Generel debat
    Hej - hvis det er første gang du skal prøve dette , vil jeg anbefale dig at øve dig først , køb evt et sæt med 3-4 forskellige butt-plugs og noget glidecreme og så prøve dig frem til hvor meget du kan tage , og om du syntes om det.... ja det er frækt - og ja det kan gøre ondt hvis du får en for stor dildo/strapon de første gange

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.