Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. @Modenmand60 så langt er det helle ikke til Svendborg -Fynshav-bøjden også en god ½time -så er du i Svendborg... -det er en flot tur både på vandet og kørerturen... (har taget den mange gange) jeg vil da glæde mig til at besøge hende i Svendborg også;-)
  3. Jeg foretrækker ikke at gå i detaljer med det, da det heller ikke er oplysninger, hun selv deler offentligt. Det gælder blandt andet priser og andre private forhold, som jeg mener, man bør respektere, uanset hvordan ens oplevelse har været. Jeg kan dog sige, at jeg havde en længere tur derhen
  4. Nej, jeg sprang over pga prisen med hj var 1300. Så hellere et par gange thaimassage.
  5. Jeg tog kun herover specifikt på grund af hende, fordi jeg er en rigtig assguy. Men jeg har aldrig været mere skuffet. Derudover kan hun selv vælge, hvilke anmeldelser der skal vises på Nympho. Min anmeldelse blev slettet. Hun har 600 følgere derinde, men kun 20 anmeldelser. Det får mig til at tænke, at jeg nok ikke er den eneste, der har haft en dårlig oplevelse. Jeg mistænker, at der er en del andre, som også er blevet røvrendt
  6. Hvad taler vi egentlig om af afstande fra aftaltete og faktiske lokationer?
  7. Altså nu husker jeg fra min tid i det jyske, at jyder typisk tror at København strækker sig fra Nakskov til Helsingør. Kan du være lidt mere konkret ift. hvor langt ved siden af lokationen vi snakker: 500 meter eller 30 km? Og havde I en egentlig møde? Hvorfor tag helt til København for at møde hende: I har jo også sexarbejdere i Århus? Hvis du alligevel var i hovedstaden var det da bare at trykke på "pyt knappen". Der er da massere af øvrige sexarbejdere at bruge sin tid, energi og penge på, hvis det bare koges ned til at hun ikke kunne holde tidsplanen. Nympho' skala deler vandene, men det virker nu trods alt til at hun har rimelig mange rosende ord med på vejen.
  8. Det kræver jo at softwaren understøtter det. Det gør det næppe ellers var det forsøgt for længst - og det ville nok være baseret på nye brugere og ikke nye tråde. Dohhhh dude
  9. Præcis. Er du gift, må du kun være sammen med din partner. Escort og prostitution er naturligvis ulovligt dernede, så man skal selvfølgelig ikke gå og flage med det, men mulighederne er kæmpe, og det er rimelig nemt at være diskret.
  10. Ærgerlig oplevelse du havde. Mange har haft gode oplevelser ifølge anmelderne på Nympho. Håber du får en anden god oplevelse mens du er her. Ellers er der langt hjem!
  11. MichellinMan skrev et svar til et svar i en tråd i Generel debat
    @Gøgleren Helt enig. Og du bør også nævne den høje husleje (AirBnb-pris-niveau) + flybilletter hver vej hver gang de lige "smutter hjem og holder pause". For et besøg på en uge går de første 15-18000 snildt til rejse og ophold. Det er de første ti timers arbejde (+ mindst 5 timers forberedelse). Så hvis man er her for at tjene penge, er der altså ikke tid til at være magelig.
  12. Hej Tak fordi du tager dig tid til at skrive. Skal man verificere sig selv ved at sende billede osv. ved aftale?
  13. Du bliver ved med dine latterlige koncepter vedr. købesex. Det er så vedvarende grinagtigt at man bliver bekymret for dig. Det er derfor du ind imellem får spark over skinnebenet for at få dig til at vågne op. Uanset hvor meget du pitcher massage-i-danmark så kommer det jo aldrig nogensinde til at ske. Du har lige nu 2 annoncer. En ældre dame - Lady Cheri - og en fyr der viser sin tissemand frem. Selv damen med tissemanden er væk. Grænsefladen er forfærdelig forvirrende med et mylder af usammenhængende bokse og fyldtekst. Alt på din side er ulogisk. Håber ikke du har en partner som snyder dig, men har en mistanke om der er en eller anden Karl Smart Hotshot i baggrunden der puster til ilden. Hvorfor dog det? Det er godt nok underligt - ingen udeforstående har fordel af en monopol eller en duopol for den sags skyld. Langt de fleste brugere af købesex har aldrig hørt om eroguide. Du er simpelthen misinformeret.
  14. FRÆK NYMFE MED GLIMT I ØJET SØGER EVENTYRLYSTNE MÆND En lækker, legesyg og selvsikker tøs i starten af 40’erne med et frækt smil, glimt i øjet og masser af lyst til en uforglemmelig aften. Jeg elsker at være midtpunkt, mærke spændingen og nyde opmærksomheden fra flere mænd. Jeg er nysgerrig, åben og elsker mænd, der både har selvtillid og humor Praktisk information: * Alle deltagere skal være fyldt 18 år. * Kondom er påkrævet ved analsex, og der skal skiftes kondom ved skift mellem forskellige former for penetration. * Fisting er ikke tilladt. * God personlig hygiejne forventes – gerne trimmet forneden. * Mulighed for bad samt øl og vand. * Fuld diskretion forventes fra alle deltagere. Tilmelding via mail. [email protected] Pris pr. deltager 1.500 kr. Kun DK kontant. Døren er åbne fra 18.45 Afbud senest 24 timer før. Vi forbeholder os retten til at aflyse ved for få tilmeldinger. Gangbang-tøsen – sød i smilet, fræk i blikket og fuld af overraskelser.
  15. Gøgleren skrev et svar til et svar i en tråd i Generel debat
    Altså langt de fleste udenlandske arbejder 1 måned i streg før de for en pause unge eller ældre det er det samme. Du er bare priviligeret du kun arbrjder 5-7 dage. De udenlandske piger har helt andre vilkår end dig. Fint du bekymre dig om unge kris. Men der er mange flere du burde bekymre dig om. Det hsr intet med alder at gøre. Men i hvilken situation pigen er i. Skylder penge. Skal forsørge familie mm. De udenlsndske er her ikke for sjov.
  16. Takk for oppdatering. Jeg bor i en airbnb leilighet i den moderne bydelen Gueliz.
  17. Er der nogen der ved noget om hun er på ferie eller noget ? Hun har aktive annoncer oppe rundt omkring og så alligevel ikk 🤷🏻‍♂️ Hun har ikke svaret i 4 dage, hvilken sms, WhatsApp eller de respektive chat muligheder online på hjemmesiderne 😅? https://www.escort-side.dk/TS-KAREN?ad-id=6774
  18. Der er ingen, der tvinger dig til at tro på mig. Men når folk vælger at ignorere, at hun truer med at afpresse sine klienter ved at offentliggøre deres private samtaler og telefonnumre, og man stadig nægter at tro på det, så er der efterhånden ikke meget håb tilbage
  19. Jeg kan også ændre det til “ved mange af de mindre populære piger kommer der en eftersøgning når de ikke svarer” og så undre det mig hvis det ikke skulle være tilfældet med den øjensynligt mest populære pige💁‍♀️.. Jeg tror man som mand kan have utrolig svært ved at forestille sig hvor meget mental energi osv sådan et arbejde kræver.. Der er en grund til at jeg f.eks. kun arbejder 5-7 dage i måneden.. Du ser ingen bordeller have de samme piger på i flere dage i streg heller.. Og så ser jeg en ung pige som Kris der bliver sendt rundt i forskellige lande øjensynligt uden pause.. Det klart det bekymre mig🤷🏼‍♀️..
  20. Hey Er jeg den eneste der ikke tør besøge GPer, der ikke viser ansigt i annoncen? Jeg er klar over at nogle ikke gør det pga. sikkerhed, og for at holde diskretion, men jeg har bare oplevet nogle gange, at GPer var... tæskegrimme for at være ærlig. Det er en bestemt type kvinder jeg tænder på. Girl next door type med søde smil. Ser de for "hårde" ud, så kan jeg bare ikke ophidses. Andre tanker? /Hataffrugt
  21. I dag

  22. Jeg ville have givet Anastasia minus fem stjerner, hvis det var muligt! Link til Anastasia / https://nympho.dk/n27730/anastasia Jeg tog hele vejen fra Aarhus for at mødes med hende. Vi havde på forhånd lavet en klar aftale om at mødes på et bestemt tidspunkt. Jeg havde ganske vist ikke fortalt hende, hvor langt jeg skulle rejse, men det ændrer ikke på, at vi havde en konkret aftale. Alligevel sendte hun mig en lokation, som lå langt fra hendes egentlige adresse. Det endte med at være et kæmpe spild af både tid og penge. Da jeg efterfølgende skrev til hende, at jeg ville dele min oplevelse her på forummet, begyndte hun at true med at offentliggøre vores private samtale og mit telefonnummer. Det er fuldstændig uacceptabelt. Jeg arbejder selv som jurist og har derfor et godt kendskab til reglerne om beskyttelse af personoplysninger. En sådan offentliggørelse kan rejse alvorlige juridiske spørgsmål, herunder i forhold til GDPR. Jeg vil samtidig understrege, at jeg udelukkende har oprettet en profil her på forummet for at kunne skrive denne anmeldelse. Jeg har ikke tænkt mig bare at lade denne oplevelse passere i stilhed eller lade Anastasia slippe afsted med den behandling, jeg har været udsat for. Andre har ret til at kende til min oplevelse, så de kan undgå at havne i samme situation. Hele forløbet har været dybt uprofessionelt og respektløst. Når man laver en aftale, forventer man, at den bliver overholdt, og ikke at man efterfølgende bliver mødt med trusler, fordi man ønsker at dele sin oplevelse. Jeg kan på ingen måde anbefale Anastasia. Spar jer selv for både tiden, pengene og besværet. Min klare anbefaling er at holde jer væk. En kæmpe skuffelse fra start til slut!
  23. Ledig tid i kalenderen, penge i lommen, overtryk i pungen. Noget måtte der ske. Kristina skete, eller mere korrekt Kristina og jeg mødes og fik det til at ske. https://nympho.dk/n20936/kristina Kristina er nemlig en voksen dame som godt ved hvad hun laver og hvad hun selv synes er sjovt. Hun synes at oralsex er sjovt, at modtage det, at give det, at give hinanden det samtidigt. Hun synes at vaginalsex er sjovt, i missionæren (hvor kys indgik naturligt), som cow girl (hvor jeg rigtigt kunne holde om hendes store bryster), som doggy (hvor jeg havde god udsigt til hendes faste mås) samt i et par positioner mere. Hun synes at analsex er sjovt, når det indledningsvis gøres langsomt og blidt, når tempoet sættes op, når hun kysses samtidigt. Hun vil helst modtage euro, og da hendes prissætning gør det favorabelt at betale i euro blev det sådan. Jeg havde brugt lidt af overskuddet til at medbringe en lille spiselig gave som blev godt modtaget og som indgik i legen på en måde hun ellers først havde afvist. Også på escortguide, hvor data er lidt anderledes https://escortguide.dk/annonce/69007 Højde, vægt og bryststørrelse passer meget godt, aldersmæssigt er vi nok nærmere i sidste halvdel af 30’erne end første halvdel. Hun er høj og i ført hæle nem at kysse stående. Jeg synes at hun er flot, slank og trænet med et kønt ansigt og liv i øjnene. Hendes hud er skøn at røre ved og der var få begrænsninger (efter tilkøb) hvor jeg måtte pille. Hun ligner sine billeder, specielt det seneste fra hendes social club på nympho må være af nyere dato. Jeg oplevede hende som meget mere GFE, end som PSE, selvom hun blev ret fræk undervejs.
  24. Der er også hende der ifølge hendes profil er tyrker tror nu mere hun er rumænef https://escortguide.dk/annonce/76554
  25. michaelcc1 oprettede sin bruger
  26. Besøgte An/Saba igen dag og fik en rigtig dejlig oplevelse i 5 kvarter, hvor vi kom hele vejen rundt med kys, slik, sex og rigtig god massage. Desværre var det også en afsked, da hun i morgen rykker til Svendborg. Hun sagde at hun kommer tilbage til Aabenraa, men ved ikke hvornår. Jeg kommer til at savne hende og hendes fantastisk gode massage og sex, så måske går turen til Svendborg ved lejlighed. Hun kan varmt anbefales hvis man er til modne, naturlige thai damer uden silikone nogen steder.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.