Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. sperm donor skrev et svar til Bskst's tråd i Generel debat
    Jeg mener at have læst modstridende meldinger her på forummet om, hvorvidt hun tilbyder sex uden kondom eller ej. Men undskyld, hvis jeg tager fejl – jeg har ikke lige nærlæst alle de tidligere indlæg for at tjekke efter... Hun tilbød det til mig (men ikke analsex eller filmoptagelse), men da jeg valgte Anna, ved jeg ikke, om hun rent faktisk holdt det løfte. Jeg er også interesseret i at vide, om nogen har nyere erfaringer med hende, da jeg skal til København i løbet af den næste uges tid. Sidste gang jeg skrev til hende, svarede hun, at analsex uden kondom og udløsning indeni var en mulighed, men at hun stadig sagde nej til video (selv uden ansigt). Men jeg er langt fra 100 % sikker på, at noget af det passer – eller om "Maria" overhovedet er på stedet, når jeg dukker op.
  3. Okay vi leger bare at du har ret. Attraktive mænd med tusinder af likes på Tinder, vælger simpelthen ikke at knalde gratis med damerne på Tinder, de vælger simpelthen at tage på bordel for at betale for sex. Thats make since dude :)
  4. Hvis det er stedet på Vester Feldborgvej, så kom jeg forbi for et års tid siden og besøgte en Charlize. Dengang var der pænt og rent på stedet og fin hygiejne. Jeg havde intet at udsætte på dette besøg. Men stedet kan naturligvis have ændret sig i de mange måneder siden da! Og kvinden var jo også en anden.
  5. Og du synes det er mega sjovt, hmm ja ok vildt nok indstilling til det.
  6. Ja, hvorfor i al verden skulle man betale for sex hvis man kunne få det gratis? Der er intet ævl i det. Det er logik for burhøns. Du havde måske forstillet dig at attraktive mænd afviste alle de damer de kunne knalde gratis på tinder og så i stedet besøge en prostitueret og betale hende for sex? Thats make since 😂 Det er nok det jeg vil kalde for ulogisk ævl 😄 Jeg ved godt, at det er svært for dig at anerkende, selvom at du inders inde godt ved at det er sandt 😉
  7. Tusind tak for denne anmeldelse og den gode beskrivelse. Jeg kan faktisk rigtig godt lide at læse anmeldelser som denne, hvor der bliver beskrevet lidt mere, så jeg bedre kan vurdere, om det er en pige, jeg kunne have lyst til at besøge i fremtiden. Jeg sætter virkelig stor pris på personer, der tager sig tid til at skrive på denne måde og dermed også gør noget godt for resten af fællesskabet. Endnu en gang mange tak. Jeg sætter stor pris på den tid og indsats, du har lagt i det. @Claesen
  8. Jeg tror, at hvis du følger Yandex' råd, vil du ikke blive skuffet 😉
  9. Jeg vil gerne anbefale Jane : 🩷New lady in Frederikshavn🇹🇭 I'm from Thailand😘 good service 🇹🇭💋My name is Jane 🍒 please text me 91995414 🥰💦 - Annoncelight Jeg besøgte hende for anden gang i lørdags og det er 100 % hende på billederne . Måske er røven lidt større end man får indtrykket af på billederne , men jeg synes bare , at hun er rigtig lækker og sød . Du får det , der er aftalt og der bliver ikke snydt med tiden . 10/10 point herfra ...
  10. Tja….. Det er jo også meget, meget let at sige😂😝
  11. Jeg er ikke Parichat, så jeg vinder alligevel ikke diskussionen mod dig. Hav det sjovt med at købe sex.☺️
  12. William oprettede sin bruger
  13. Hun får godt nok en del sperm i munden det pigebarn. Tydeligvis stadig med flotte anmeldelser. Jeg selv var også meget tilfreds og kommer gerne igen.
  14. Hvad mon de bliver sendt hjem til, når de ikke mere kan bruges til "young girl, first time in Denmark" ?
  15. Jeg kan fornemme på anmeldelser at en af de meget unge piger er ved at være metaltræt.. Jeg håber de snart sender hende hjem på en velfortjent pause så hun igen kan spille indlevende og aktivt med🫣..
  16. Rutineretkunde skrev et svar til et svar i en tråd i Generel debat
    Kis Jysk pige i branchen i mange år - fra Aarhus, Viby Men havde faktisk også de sidste år af hendes karriere vagter i Gormsgade på Nørrebro
  17. Undskyld talemåden Parichat, men er du fuldstændig blank? Hana er der intet galt med. Det er DIG, der laver aftaler, når man tror, det er Hana, man skriver med. Aftalen holder så ikke, da du IKKE har afstemt det med Hana.
  18. Lille Rådhusgade 39 Der er vist annoncer for en 2-3 afrikanske damer der på annoncelight. Alternativet er at tage bussen/bilen ned over grænsen...
  19. https://annoncelight.dk/showad/469013 Nu må det vist være på tide, af jeg giver et bidrag herinde:) Jeg havde egentligt fulgt med, da en anden havde spurgt på info på Rebecca men da der ikke, kom noget - ja så tog jeg en for holdet og en smule for egen skyld:D Det er helt bestemt Rebecca på billederne, hendes humør er strålende og billederne af hende er absolut retvisende. Der var en smule sproglige barrier, da hun kan meget begrænset engelsk og det eneste spanske jeg kan er Hola, men heldigvis så kunne godt humør og Google Translate klare det problem og vi var der jo heller ikke for at snakke. Jeg havde valgt en halv time, i hendes selskab og vi kom fornuftigt rundt i den blide skala. Hun er meget indlevende og berøringsvenlig. Jeg havde valgt kys som ekstra, men burde nok have fulgt mit gamle princip, med ikke at betale for kys. Det var mest tantekys og der var ikke mange af dem. - om det skyldtes, at det var første besøg hos hende, eller om det bare ikke er noget hun gør det store i tja. Det skal dog retfærdighedsvis siges, at hun ikke trak sig væk ved kys, det var bare ikke min oplevelse, at det var blandt hendes favorit.
  20. ras76 begyndte at følge Kæmpe bryster
  21. Britany gør det. Men hun er ikke så meget i DK mere …. Kender et par stykke i Spanien. Som gør det…smid en Pm hvis det er I vil overveje Spanien
  22. I dag

  23. Jeg tror det er rimelig fattig med piger der i området.
  24. Åh, jeg er vild med Hana. Hun har fortalt mig om dig, og jeg stoler på Hana nu.
  25. Er der ingen piger i Sønderborg
  26. Ja. Tæt på storcentre nord.
  27. Kære alle, Rushtons beskrivelse opsummerer hende ret præcis. Man kunne måske tilføje hendes højde. 178! Ja, hun er en virkelig attraktiv ung kvinde på 18 år efter egne oplysninger. Vildt i sig selv at være sammen med så ung en kvinde. Utroligt smilende og nærværende, men også til den lidt passive side. Hun er sød og dygtig, men ud fra et sammenligningsgrundlag på 100 vis af glædespiger, var vi på ingen måder oppe at ringe. Hun tager pikken flot og i alle stillinger, du drømmer om, men ikke særligt indlevende. Jeg kom i munden på hende mod merpris og det var fint nok. ingen gentagelsesrisiko.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.