Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Jeg ved ikke hvilke billeder du henviser til. Kan se du har billeder i fanen om mig. Men EG har ikke længere en annonce funktion. Og dine indlæg bliver ikke slettet men efter sletning af din gamle profil står de som skrevet af “gæst”. Som TheVoice skriver din annonce skal være på andre sites. Så kan du linke til den i din profil herinde.
  3. Havkatten begyndte at følge Danske Anna
  4. 100% sikker. At virke amatøragtigt er en rigtig fin måde, at undgå det arbejde de egentlig bliver betalt for.
  5. Ice Cream er lækker og fræk. Giver god service. Vanvittigt godt og længe blow. Jenny er røv kedelig. Massage delen ved jeg intet om.
  6. Jeg mener hun kunne noget dansk. Hun bor i hvert fald i Danmark, fortalte hun. Men vi talte engelsk og det var hun ganske udmærket til.
  7. Jow, det insisterer hun på. Men hun er ikke erfaren med at sætte gummi på. Blow kan du få uden 🌞 D
  8. TheVoice skrev et svar til jan j's tråd i Hyggesnak
    Jeg tænder mest på et flot "numseri"
  9. TheVoice begyndte at følge en tanke om bryster
  10. Lyder bestemt interessant, og helt sikkert et besøg jeg vil unde mig selv snarest. Sex er MED kondom ikk’? Ellers holder jeg mig væk🦠🦠
  11. jeg er meget glad for store ægte bryster hvad i mest til
  12. jan j begyndte at følge en tanke om bryster
  13. Blev den mulighed ikke fjernet, ved den seneste opdatering. ? Jeg tror at man nu kun ligge ligge sit profilbillede op, og det er jo bare et lille bitte billede. Jeg har set at mange kvinder bare linker til deres primære annonce, så kan nysgerrige jo hurtigt se dig.
  14. bigfoot begyndte at følge Danske Anna
  15. Fik besøgt Pixie i forgangne uge. Fik min yndlings behandling med b2b. Den blev lidt monoton og ensidig, savnede at hun gled mere rundt på forsiden af kroppen. Fik dog en meget lækker pussyslide og ved den efterfølgende afslutning vendte hun sit skød mog mit ansigt. Desværre ikke tæt nok på til at tungen kunne nå. Pixie er stadig en smuk og sød kvinde. Hvis jeg forstod hende korrekt, så er hun her ca 1 uge endnu. Lejligheden er lækker og imødekommende.
  16. det rigtige link lyder: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/constanta/ det link du havde lavet var bare til forsiden, hvor man kunne købe biler, lejligheder osv. :) men tak for link...
  17. jan j skrev et svar til Goodtime's tråd i Hyggesnak
    send hende ud og blive oplært som slavetøs så kan hun berette bagefter
  18. jan j begyndte at følge Frække setups
  19. Lidt sjovt hun har et +44 (engelsk) nummer
  20. Det lyder jo super frækt. Jeg er ny, har ikke prøvet nogen former for “massager” endnu. SKAL man bestille tid ? Eller kan man bare køre derhen, indenfor åbningstiden ? Mvh Jesper
  21. Tak for advarsel! Jeg synes hun ser yderst sprød ud og ville have kontaktet hende, hvis ikke jeg havde læst dette
  22. har været der et par gange for nylig, tror de er 4 damer der masserer, og der er rimelig travlt i butikken, og man kan høre de andre...forsøgte at finde ud af hvem der masserede mig og mit knæ for en måned siden, for det gjorde hun dælme godt...men jeg ved ikke hvad hun hed, så det blev bare en tilfældig..men massere de kan de. PS ingen pirring, dog lagde hun sin finger lige over numsehullet og lod den hvile der et stkke tid i starten...men ellers intet.
  23. I dag

  24. Er der andre piger end mig, der oplever, at de ikke kan få godkendt deres billeder herinde? Det har jeg i hvert fald oplevet, og derfor har jeg skrevet til Eroguide flere gange - uden svar. Når jeg lægger mine billeder op står der "afventer godkendelse", og så sker der ellers ikke mere. Mine billeder fra sidste år afventer stadig... Nu har jeg fået taget nye billeder, og dem vil jeg selvfølgelig gerne have på min profil. Derfor har jeg været nødt til at slette min gamle profil og lave en ny for at kunne få mine billeder op. Det er jeg ikke ret glad for. For det første kan mine gæster tro, at min nye profil er falsk. For det andet bliver alle mine indlæg og anmeldelser slette. Heldigvis kan jeg verificere mig selv ved, at mine gæster ved, hvordan jeg ser ud og mit telefonnummer er også det samme. Men det er stadig ret irriterende☹️ Er jeg alene om at støde på det problem herinde? Knus❤️ Anna
  25. ok har også fået tilbuddet nu , og man er nøgen og hun bruger kroppen , man må slikke og det er et håndjob til sidst, 1600, Lyder fint , men jeg kan ikke se hende ordentligt , ikke noget kropsfoto. synes det er svært, man skal jo også tænde på hende lidt, ihvertfald, Og det er hos hende
  26. har du også fået den der smøre om du var den eneste hun gjorde det uden kondom med Ja mon ikke der er mange der møder lige præcis den sætning
  27. Og hun er der igen d.9-10 okt.. Enjoy 🍆💦💦
  28. https://nympho.dk/n36573/amalia#profile-services Så lige hendes profile. Anyone Pft

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.