-
Bollet synder og sammen af Anna
jegtilthai skrev et svar til Ledelsen's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og København"faktisk som en 69, men lidt mere “forskudt” Ja det må være sådan det kan beskrives . Jeg er stadig ikke helt klar på hvordan det lykkedes hende at bevæge sig så det var så godt. Hun er ret smidig og må have en god fysik. Jeg var så også dagens første kunde.
-
Bollet synder og sammen af Anna
jegtilthai skrev et svar til Ledelsen's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg ville have lavet en anmeldelse af Anna, men det jeg har at fortælle er jo sådan set skrevet før Så en vild ikke så ung kvinde med et seriøst sexdrive er der helt rigtigt tale om her. Jeg kan dog tilføje at efter en lille tur i forskellige stillinger satte hun sig på mig med ryggen til og lagde sig så ned så jeg fik hendes ben på hver side af hovedet og på en eller anden måde kunne hun liggende ride mig og der må jeg sige at den stilling fik mig gjort færdig temmelig hurtigt. Skal også lige tilføje at hendes bryster sidder rigtig godt på hende. Alderen taget i betragtning er de ikke begyndt at drage sydpå, men det skyldes nok at de ikke er så store, men til gengæld er de helt hendes egne og rigtig fine og kunne sidde på en 25 årig (efter min mening) (Bortset fra jeg ikke har været sammen med en på 25 år de sidste mange år).
-
Sweet Nadia i Roskilde
jegtilthai skrev et svar til jegtilthai's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg har fuld respekt for at man kan have en dag hvor man er uoplagt. Det oplever jeg også selv og så bliver jeg hjemme. Og ja - så er der det med at de også skal tjene penge og så videre og så videre og det skal alle andre timelønnede og akkordlønnede også. Men nu er det ikke et oplæg til debat om ydelser/penge/indstilling m.m. Så jeg vil blot anmode om at det er anmeldelsen om sexdelen der bliver kigget på
-
Sweet Nadia i Roskilde
Efter 3 besøg af forskellig kvalitet hos Nadia i Roskilde vil jeg komme med mine betragtninger herom og med det samme sige at det var fra lidt under middel til godt over middel. The last day before long holiday💋Sweet Nadia Roskilde 💋 Jeg besøgte Nadia første gang i Søborg, Dyssegård inden hun rykkede til Roskilde og der synes jeg at jeg kunne være tilfreds med besøget. Nadia er som man kan se på billederne ikke en petit model, men nærmere til den buttede side, med nogle helt fantastiske bryster. Jeg synes hun er vældig pæn og med en god krop. Mine lyster svinger mellem slank til tider til mere på sidebenene og bløde og større bryster. I Søborg var der fri adgang til at kysse og slikke overalt på kroppen og hun tog imod da jeg slikkede hende og det er noget jeg har det godt med. Der blev krammet og kysset bryster og også blæs til mig som var ok. Desværre var der ingen kys, som jeg ellers er ret glad for og egentlig er det lidt en ting der kan få mig til ikke at komme på besøg igen, for det betyder meget for mig. Men ikke desto mindre var de bryster altså en særdeles god oplevelse, så jeg måtte besøge hende igen. Det blev så i Roskilde. Denne tur var over middel hvor der var de gode kysseture og ret god sex og flere stillinger og tiden gik rimelig hurtigt. Det gjorde så at jeg måtte besøge hende igen. 3 besøg var også i Roskilde og det var lidt en mere kedelig oplevelse. Hun var sød nok men akten i sengen var noget anderledes end de foregående 2 gange. Denne gang var der så ingen kys og ikke meget smil og godt humør. Hovedet var holdt til siden og med kinden op af. Ingen blæs og ikke rigtigt noget hygge. Jeg fik gjort mig færdig og det var vel egentlig det. Jeg opførte mig ikke anderledes end jeg plejer og er altid venlig osv. Jeg kommer altid frisk fra badet og sagde også ja til et brus. Hun har sikkert haft en mindre god dag den 3. gang jeg besøgte hende, men det er alligevel ærgerligt at komme ud for det som kunde og have brugt tæt på 40 minutter på at køre til Roskilde (og 40 retur) og nogle vil sikkert sige at det må man regne med kan ske. Jeg har bare ikke lige så mange penge som dem der kunne finde på at skrive det - tværtimod da jeg bliver nødt til at tænke over min økonomi. Så kunne man måske have fået en bedre oplevelse et andet sted. Det var så min beretning om Nadia og efter det 3 besøg har jeg besøgt Anna (som mange kender) også i Søborg, Dyssegård og der kommer et skriv snart om dette besøg.
-
Næstved eller Herlev, eller snyde billeder.??
jegtilthai skrev et svar til Milner's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og Københavnså jeg gjorde det eneste ansvarlige og trak mig ud Hmm ansvarligt er det vel ikke ligefrem at lade være med at bruge gummi overhovedet, hverken for den ene eller anden. Men jeg kæmper absolut heller ikke imod hvis akten foregår uden kondom så havde også fortsat når hun nu insisterer (og nej - jeg har aldrig fået en kønssygdom efter sexbesøg (i DK) og ja - jeg er og bliver tjekket (inkl. blodprøver) med mellemrum).
-
4 hånds Massage
jegtilthai skrev et svar til Tp66's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnDet er på H. C. Ørstedsvej på Frederiksberg der menes
-
Linda sweet, nogen besøg
jegtilthai skrev et svar til Jesp's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnPim har for nylig været hos Helen (som er i USA) i Søborg så mon ikke hun er aktiv, om hun så yder det ene eller det andet er ikke godt at vide. Tidligere på Peter Bangsvej var der fuld plade. Men det er også lang tid siden hun var der. (nu er hun på flere billeder. Billederne 6,7 og 9 er ikke Pim eller Linda eller hvad hun nu kalder sig for tiden.
-
Yderst kompetent massage hos Pao i Brønshøj
jegtilthai skrev et svar til Den_glade_amatør's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJa hun er sød. Jeg besøgte hende for flere år siden på Pile Alle hos Rung Rueng hvor der var FP. Jeg mindes ikke hendes massage. Men FP er så ikke noget hun tilbyder længere tilsyneladende. Det er jo sket for flere af de søde kvinder.
jegtilthai
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg