Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Besøgte hende et kendt sted til 15min bj. Hun er sød og rar, beholdt desværre trusser og bh på. Hun er som på billederne, nr 9 ligner bedst. Taler godt engelsk og ville gerne snakke inden jeg gik igen. Jeg besøger hende nok igen.
  3. https://annoncelight.dk/showad/458790 - link til An i Aabenraa på en kendt adresse syd for Aabenraa. Kan helt klart anbefale et besøg. Man bliver ikke snydt med hverken tid eller gode oplevelser. Ikke den smukkeste thai, men dejligt humør og meget serviceminded både med massage og tilkøb.
  4. @Fun Lover det er en tråd, hvor der diskuteres, hvad man kan få der (ved Jojo) -nogen påstår de har fået både det ene og andet -og andre som er kommet der i flere år -har aldrig fået andet end massage "grøn"
  5. Møffe begyndte at følge Jo Jo i Bolbro
  6. Nogen erfaringer med hende. Det kan godt være det bare er mig men synes hendes priser virker helt vilde. https://annoncelight.dk/showad/469298
  7. Er hun et besøg værd? Hvordan er hendes bj skills? https://annoncelight.dk/showad/445020
  8. Har ikke været der men vil gerne byde ind med noget alligevel. Det kan være en god ide at tjekke annoncens telefonnummer på 180.dk, hvis ikke der er hits på selve annoncen her på EG. I dette tilfælde ser det ud til at være en dårlig ide at besøge hende: https://www.180.dk/nummer/93703967
  9. Mosalahkarim begyndte at følge Mr.Smooth
  10. Mosalahkarim begyndte at følge Marco
  11. Hej med jer Jeg faldt over denne annonce https://annoncelight.dk/showad/468739 men kan ikke i middelbart finde nogen kommentarer eller andet her på EG. Hendes priser er i den lave ende. Er nu hobby GP eller hvordan skal dette tolkes? Har skrevet med hende, og kommunikationen virker ok, men hun siger hun er 36, bor alene og oplyser en adresse i Horsens. Til trods for at alt virker fint, så er det noget som alligevel gør mig mistænksom. Hvordan kan en enlig kvinde have råd til at bor alene i en større villa i Horsens. Er der nogen som enten har besøgt hende eller kender noget til hende.
  12. Ja. Tror jeg skræmte hende væk. Med krav og ønsker.
  13. Hun annoncerer jævnligt, tjek linket dagligt 🙂 Hun er i Jylland.
  14. Begge profiler lyder mere fake end ægte netop fordi det er samme profiler men forskellige emails
  15. I dag

  16. Jeg tror faktisk ikke, at der er en bestemt alder, hvor GP'er stopper. Det handler nok mere om, hvor man er i livet, og hvad man ønsker sig af fremtiden. For nogle er det måske noget midlertidigt, mens det for andre bliver en del af deres liv gennem mange år. Nogle stopper, fordi de finder kærligheden, får familie eller bare får andre prioriteter. Andre bliver måske trætte af det hele og ønsker at starte på et nyt kapitel. Jeg forestiller mig også, at mange stopper stille og roligt uden at annoncere det. Måske fordi de ikke føler, at de skylder nogen en forklaring, eller fordi de bare ønsker at lægge den del af deres liv bag sig. Det interessante er måske, at vi som regel kun hører fra dem, der vælger at sige farvel. Alle dem, der bare forsvinder, får vi aldrig rigtig historien bag. Og til alle de piger, der en dag bare forsvinder, uden at nogen hører mere fra dem eller ved, hvordan det er gået dem, kan vi kun håbe, at de har det godt, er glade og har fundet den lykke og det liv, de ønskede sig.
  17. Jeg er lige kommet fra hende. Synes hun ser vanvittigt indbydende ud, og bedre end billederne hun bruger, men skulle ikke vise hende noget billede overhovedet. Men det eneste jeg fik var et kram. Der var desværre udfordringer med betalingen. Revolut vurderede det som risikabelt, og vi skulle derfor vente en time før betalingen gik igennem Min Paypal havde også udfordringer med at få lagt penge på kontoen, så det var heller ikke en mulighed. Heldigvis skal jeg til Aarhus i morgen, så der må jeg lige hæve nogle penge. Vender tilbage i morgen når jeg ved mere.
  18. Boy begyndte at følge Gensidig fornøjelse
  19. lanni50 oprettede sin bruger
  20. Ellers er der også flere thaier som er ved at være godt oppe i årene
  21. Så du står stadig ved din udtale her ? Så du står stadig ved din udtales ?
  22. GeekySexy begyndte at følge [email protected]
  23. @submale Karin lyder spændende, men linket virker ikke længere, ved du om jeg kan finde hende et sted?
  24. Hvorfor har du slettet din “pæne” besked til mig? Ja jeg har læst den på mailen man får.. Vil du selv fortælle hvorfor, Verner Jensen? Eller foretrækker du at blive kaldt Voiggodrengen?
  25. Tak Swarley for link(s): Hun ser lovende ud, og dét på den liderlige måde. En dyr Dame må man sige, men tror det vil være sjovt😉
  26. Hun kræver foto-selfie af dig, som verifikation ... Dette er totalt no-go for, mig så hun er lidt spild af tid

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.