Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. Fecking skrev et svar til jan j's tråd i Hyggesnak
    Hvis du har bryster, så er vi nærmest et perfekt match 😁, jeg er nemlig tyk, og kan som sagt godt lide bryster.
  3. Forslag: Få flyttet kommunikationen hen på en beskedtjeneste i første PM, eller erkend, at der måske er en grund til at folk ikke svarer.
  4. Nu forstår jeg det meget bedre🙏.. Tak.. Der skam ikke noget at undskylde eller forklarer andet end bare hvad du mente🤣❤️.. Alle har deres præferencer jo🤷🏼‍♀️😋.. Jeg kan godt lide tykke mænd men det gør da ikke at jeg ikke tænder på tynde mænd også☺️..
  5. erwin c begyndte at følge Danske Anna
  6. Fecking skrev et svar til jan j's tråd i Hyggesnak
    Jeg vidste jeg rodede mig ud på dybt vand, men nu prøver jeg med et par billeder, jeg vil bare tilføje, jeg elsker alle slags bryster, der er bare nogen jeg elsker en lille smule mere 😇 Billede 1 er en mellemting, hvis man kan kalde det det, billede 2 er samme dame, men hun ligger ned, men jeg har oplevet og set den form stående også, og billede 3, er der hvor de så er monteret, som en ballon på kroppen, amen, hvor lyder det meget værre end det er, men kan simpelthen ikke beskrive det bedre.
  7. Hej igen Er der nogen her der har erfaring med denne unge dame: https://sugardaters.com/da/profile/n9W9gNmJZ5
  8. midtvestagurken2 skrev et svar til jan j's tråd i Hyggesnak
    Ja det vil jeg altså også rigtig gerne have illustreret @Fecking 😀
  9. Hej Er der nogle her der har erfaring med denne unge dame ? https://sugardaters.com/da/profile/jBZ75MrQo-
  10. Er der nogen der ved om hun er i København nu? Hun svarer ikke på WhatsApp
  11. Jeg havde planer om at komme, men nåede kun at sms'e for noget tid siden, men så vidt jeg husker var det rimelig pris?
  12. Profil: lingam Profil oprettet: 23/08 2026 https://annoncelight.dk/profile/lingam
  13. Tak, smukt formuleret.😊
  14. Søg og du skal finde ... prøv at læse sætnnigen til ende: og nej, jeg besøger ikke rumænere, sigøjnere etc. til aftaler på 15 min for 300 kr. Prøv nu at spendere 2 min på at læse .... Reference til @MandMassageTester udsagn: "... netop for at undgå at besøge en pige, som har skumle bagmænd - hvilket nok 90% af pigerne har." - de piger jeg besøger har ikke bagmænd, hvilket jeg både fra dialog med dem, og det forhold at jeg ved selvsyn kan se at de styrer deres egen telefon.
  15. @Fecking det du simpelthen nødt til at finde et billedeeksempel på🤷🏼‍♀️😂.. I gotta see this.. Jeg er sååå forvirret🤣..
  16. Og så ende vi alligevel med at være helt enige faktisk🌹🙏. Men det er som forretning altid værd at tage med i overvejelserne om ens kundegruppe vil betale prisen for det man udbyder og jeg må indrømme at jeg da er ydmyg nok til at 8-10 havde fået mig til at tænke en ekstra gang.. Især når der ikke er konkurrence man har imod sig..
  17. I dag

  18. Kære brugere Det er ikke nemt at aftale noget indbyrdes, hvis vi først har indledt en dialog på pb på baggrund af en tråd i forum, Hvor forudsætningen for at kunne træffe en endelig aftale, udgøres af at vi rent faktisk læser hinandens pb indtil der ikke er brug for det længere. Eksempelvis hvor der skal træffes bindende aftaler på vegne af begge eller flere, bordbestilling eller andet. Indtil at der er etableret andre kanaler, mail eller telefonisk, vi endnu kun kan komme i forbindelse på pb på EG, så log venligst på mindst daglig så længe vi har brug for det. Tak! Mvh Rejsenetværk
  19. Kan være hun lider af Vaginisme så skulle det ikke helt være fedt at få en pik op i sig
  20. 10 timer og næsten 600 har kigget på min efterlysning!! Er der virkelig ikke en eneste af de herre der har været en tur forbi?? Alle tips er kærkomne Hitmann
  21. Er der nogen af de Thai piger der p.t. er i Frederikshavn der kan anbefales, og hvor billederne ikke er alt for misvisende, og hvor det er samme pige som der var der sidst i besøgte dem og hvor det ikke er en anden pige der har overtaget både billeder og sted, på forhånd tak.
  22. Jeg ved godt kvinde ikke vil anmeldes, men når nu annonce on og kvinden er så langt fra, tillader jeg mig nu alligevel at gøre det. https://annoncelight.dk/showad/466290 hun er en noget ældre end 55 ældre østeuropæisk/russisk kvinde. Skyder på mindst 65+, der har været i faget i mange år. Hun giver en dejlig massage - bevares, men så stopper alt også der. 200% ikke hende på billederne. Brysterne er bløde som hun skriver, men strejfer man hendes brystvorter trækker hun sig og bryder ud i No Nibels.. ja, forkert stavet men sådan siger hun nu, og prisniveauet er klart i den alt for høje ende i mine øjne. Hun rejser rundt i DK, mødte hende lige Nord for BLL lufthavn. Pt i Hobro. bare en tanke..
  23. Det kan jeg også genkende. Og synes som du, at man skal sætte sine priser på et niveau man selv finde komfortabelt for en selv🩷 Jeg ville bare personligt ikke selv sætte mine priser ned, med afsæt i den form for henvendelser som TS lyder til at have fået.
  24. Intet kommer som et chok for mig. Jeg påpeger blot en branche med store problemer og skrupelløse bagmænd. Og afpresning er bare blevet en del af branchen, både af pigerne og kunderne.
  25. Matchet med på Tinder? Betaler du for dem? Øhh hvordan forløber den kommunikation? Starter du ud med at tilbyde dem penge for sex ? 🤦🏽🤣🤣
  26. Du har hørt om “blokering”? 🤦🏽 Eller anmeld profilen og blokering på samme tid. Det kan du på både WA og SC. Og hvis du er yderligere nervøs så opret da en fiktiv profil eller/og anskaf dig et mobilnummer uden oplysninger.
  27. Hun er på hotel tæt på metro station. Det er Amalia på billederne, men de efterlader et noget bedre indtryk end virkeligheden. Dertil kommer, at hun holder en stor distance, og ikke kysser som lovet trods, at jeg eftertrykkeligt havde spurgt ind til kys. Hun kan intet engelsk. En af de mest skuffende oplevelser, som jeg har haft de senere år. Min anbefaling vil klart være Kris, hvis man går og overvejer Amalia og Kris.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.