-
Malika Thai Massage i Hobro
Jeg havde samme oplevelse. Hun var rigtig mange gange inde ved mikroovnen, hvor hun varmede poser, som blev lagt rundt omkring på min krop. Underlig oplevelse med alt det renderi. Massageolien havde en meget gennemtrængende lugt, som hang i både tøj og krop. Hvis man er mere glad for varmeposer end massage, så er det stedet.
-
Nogen som har besøgt hende her i Skive?
Nævn lige én du har besøgt og kan anbefale
-
Emmy - Lis massage i Randers
Det er Lie thaimassage. Har selv overvejet, men det er åbenbart ikke blevet bedre https://www.eroguide.dk/forum/topic/197186-thai-pige-i-randers/
-
Anny i Randers
Jo. https://www.eroguide.dk/forum/topic/217218-anny-i-randers/#comment-1785053
-
Søger thai massage + hj i Viborg
Anny? Mener du Ann Skottenborg? Og hvem giver evt også bj? Jeg har besøgt Suree og Ann engang. Tænker det kun er hj? Og hvad med Lanna? Hvordan er de?
-
FP i Randers by?
Nana, pæn slank dame i 50’erne, skriver og taler dansk. Rimelig diskret klinik nær Realskolen. God, hård massage. Bj og fp er med kondom. https://annoncelight.dk/showad/422910 Nadia, jeg kender hende ikke, men hun fik gode anmeldelser, da hun var i Hobro. https://annoncelight.dk/showad/461356 Kate, som er i byen indtil 31/7. Sød, slank, køn dame i 30’erne, rimelig god til engelsk, laver vist selv sine aftaler. Fp er med kondom. Vigtigt for hende, at kunderne er ædru, danske mænd. Det ser ud til, at hun aktiverer annoncen om formiddagen mellem 9 og 9.30 de fleste dage, og fjerner den igen om eftermiddagen. Central lejlighed nær Kulturhuset.
-
Nummi Randers
https://www.escort-side.dk/Sexy-Asian-curvy-am?ad-id=41669 Jeg synes jeg har set billederne før. Er der erfaringer med hende?
-
Thai piger som nyder deres arbejde - Nordjylland
Yara https://annoncelight.dk/showad/461979 Godt humør, lækker som på billederne
-
Yara i Randers
Hun var først nær sygehuset, så i midtbyen. Begge steder i lejligheder.
-
Chok Dee i Viborg
Er billedet på nettet eller er det et der hænger i butikken?
-
Søger ældre 60+ kvinder i Ålborg.
Hvis hun må være thai, så overvej at køre til en landsby ca 75km syd for Ålborg C. Hun ser 10 år ældre ud end på billederne i sofaen. Priserne er rimelige, så der er til benzin ;-) https://annoncelight.dk/profile/Red2026
-
Første gang hos Kesa
Så uheldig har jeg ikke været, men hun har ofte alt for mange kunder efter hinanden, lidt som på et samlebånd. Forstår godt hun kan være træt. Ærgerligt, for hun er sød og dejlig.
-
Julia tantra studio i Randers
Der er ikke meget og det er noget tid siden https://www.eroguide.dk/forum/topic/185436-sk%C3%B8nne-sk%C3%B8nne-isabel-tantra-studio-randers-wow/page/3/#comment-1630504 Håber nogen prøver et besøg og anmelder.
-
Er der nogen der ved om dette sted stadig har åbent, - Randers
Det lyder vældig magisk i annoncen. Har prøvet i Randers hos Gry. Stor pige, fuldt påklædt. Ikke rigtig massage og et håndjob til vild overpris. Hellere 2 gange thaimassage for de samme penge.
-
Nogen der har haft kontakt med Yara ?
Ja, har nok rundet de 40, i hvert fald ikke 29. Pæn dame, som på billederne, hård massage, godt humør.
fila
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg