Hop til indhold

Alt aktivitet

Denne aktivitetsstrøm opdatere automatisk

  1. Seneste time

  2. I Hedehusene? Så ikke Episk Massage men ?
  3. @Vendelboen Hvad var det der var sjovt? 🤔 At hun rent faktisk ville give pengene igen hvis man var for stor? Eller at jeg faktisk fik lov til at tage hende analt? 🤔
  4. Jamen, så siger vi bare at jeg har tæmmet en hundjævel 😍🤣🤣🤣 Det kan jeg godt leve med 😎
  5. Jeg har fået 6 behandlinger i Hedehusene, med et par års mellemrum med gode resultater, uden episk massage.
  6. Vigilante61 begyndte at følge Episk shock wave
  7. Hun startede i Ørbæk v Tarm med blandede anmeldelser, flyttede til Bording hvor hun fik lidt ros. Nu er turen kommet til Fyn. Så må vi se om hun kan få succes hos jer, jeg var selv fristet til et besøg da hun var i Ørbæk men de negative anmeldelser holdt mig væk, håber du får en god oplevelse.
  8. Er da stødt på en del stykker der intet reelt vælg havde. Dog knap så mange danske. Men en del udenlandske. Så det er ikke helt rigtigt.
  9. JenniferRomantica skrev et svar til SiaUngQ's tråd i Generel debat
    Jeg tror de fleste er glade for hvis dit hår ikke ser ud som da jeg forlod dig🤣😘..
  10. Du har lagt din anbefaling i "Efterlysninger" Nok der den ligger.
  11. Uhh, ja, hun ser da godt nok fin ud. Har du hørt noget om at hun skal til Jylland siden du foreslår hende?
  12. klar på sjov nu skrev et svar til SiaUngQ's tråd i Generel debat
    Hvis det er hår på hovedet så er jeg ligeglad, frisure ændre sig jo indimellem. Hvis det er hår på missen så vil jeg gerne vide hvis ikke billeder passer, ikke at jeg normalt går efter det ene eller det andet.
  13. Måske på den her adresse, der er i hvert tilfælde osse en Lin.. https://escortguide.dk/annonce/70648
  14. Milner begyndte at følge steder i Ringsted
  15. Karoline tilbyd tidligere sex men er stoppet med det efter nogle dårlige oplevelser. Det fortalte hun mig efter jeg besøgte hende i Brønshøj. Dog synes jeg at hendes nye billeder er meget sexet og afslørende, så måske hun tilbyder det uden det fremgår af hendes annonce. Gav en god massage
  16. SiaUngQ skrev et svar til SiaUngQ's tråd i Generel debat
    Det er lige nemmere med et samlet svar, end at citere jer hver især 😝 Jeg vil starte med at sige, jeg sætter pris på alle holdninger 🥰 Det vil som regel være noget med rødt i - men kan både være mit eget og mermaid (falsk plastik hår) men overvejer et mix med noget sort/gråt/rødt - har også overvejet at gå i den helt modsatte retning med baylage og ægte ekstensions🌸 Men koster det mig mere end prisen på håret er det nok værd at overveje 🙈😝 Vil helst ikke skuffe mine gæster og min frisure har hidtil været rimelig ens 😅
  17. Det skal vi da heller ikke lave en sag ud af, årsagen til mit svar var, at der står "Alice i Tirstrup" som overskrift på tråden.
  18. I dag

  19. åhh ja husker rosenvængets alle, og Dominaerne samt Madame Mille på Roskildevej
  20. Flinkhansen123 oprettede sin bruger
  21. Hans69 skrev et svar til SiaUngQ's tråd i Generel debat
    Gør i annoncen opmærksom på at du leger med håret, og gerne hvilken farve du har lige nu, især hvis du skifter den røde ud….🫣
  22. Hans69 begyndte at følge Hår
  23. Den erfarne skrev et svar til SiaUngQ's tråd i Generel debat
    Intet, det er ikke vigtigt så længe billederne ellers er retvisende. Håret ligger langt nede på min prioritetsliste
  24. Den erfarne begyndte at følge Hår
  25. Bigstok skrev et svar til SiaUngQ's tråd i Generel debat
    Jeg er temmelig ligeglad med om håret ligner det man ser på billederne. En del af de GP'er jeg besøger fast skifter frisure og nogle gange hårfarve ret hyppigt og det gør mig ingenting. Vil næsten sige at jeg er lidt spændt på at se hvad hende der gør det mest nu har fundet på, når jeg står og venter ved hendes dør 🥰. Så sent som i dag besøgte jeg en af mine andre faste, som har platinblond hår på stort se alle sine billeder, men aktuelt har mørkeblond farvet hår, som er ved at blive afløst af hendes mørkebrune naturlige hår. Intet problem der. For mig er det vigtigste ved billederne at indtrykket af kroppen er retvisende og up to date. Var det med hårfarven og frisuren meget vigtigt for mig, ville jeg nok spørge inden mit besøg.
  26. Noget der har prøvet Episk Shock wave? Virke det eller er det blålys som så meget andet når det gælder om at hjælpe mandes manglende evne til at for rejsning? https://www.episkm.com/kopi-af-om-episk-massage
  27. sn57 begyndte at følge Episk shock wave
  28. victora skrev et svar til SiaUngQ's tråd i Generel debat
    For mig betyder fotos rigtig meget, så hvis fotos er redigeret, for gamle eller håret ikke er som på fotos, er det et klart Turn Off
  29. victora begyndte at følge Hår
  30. SiaUngQ skrev en tråd i Generel debat
    Hvor vigtigt er det for jer at pigen har det hår, som du kan se på hendes billeder? Jeg er begyndt at få interesse for at lege med mit hår i alle afskygninger, men det gør jo så også at enten skal jeg opdatere mine billeder konstant (og nej det er ikke bare at skyde nogle med mobilen, den rigtige vinkel skal jo være der😝😏) eller også er mine billeder ikke retvisende. Jeg har i forvejen fjernet alle mine gamle billeder og bruger kun billeder under 6 mdr for at de er så retvisende som muligt. Hvad gør det for jer, hvis håret er anderledes end på billederne?
  31. SiaUngQ begyndte at følge Hår

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.