Så fik jeg besøgt Bangkok for nogle uger siden, ringede omkring kl 1715 for at lave en aftale men hun sagde at der lige var kommet en kunde og viser det sig så senere at hun sagde at de lukkede kl 17. Pga. hendes dansk kundskaber forstod jeg ikke helt at de var lukket, så jeg spurgte bare om jeg kunne komme kl 1830 og det sagde hun så ok til
Ret fleksibelt egentlig da det gik op for mig at det var efter lukke tid, tænkte så at der måske var nogle fordele i at være dagens sidste kunde. Men det var det ikke helt, det var egentlig en ok massage men bar tydeligt præg af at hun var træt efter en lang dag hvilket hun også sagde. Efter massagen bliver man vasket med varmt vand egentlig meget rart at få vasket overskydende olie af og så sagde hun slut, ingen hj...igen fordi hun var træt og så sagde hun at der nok skulle være afslutning hvis jeg kom en anden gang.
Men ok oplevelse for 200 kr, må siges at være ret rimeligt ved ikke hvad et hj koster?! Fandt også ud af at det var muligt at lave en aftale udenfor åbningstid og i weekenden man skulle bare prøve at ringe.
Pigen var egentlig ret pæn og med en ok dejlig krop med et sæt faste bryster, måske omkring de 30-35 år.
Har besluttet mig for at komme tilbage engang noget tidligere på dagen og se hvad der sker når hun er mere oplagt :)