Hop til indhold

Yandex

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af Yandex

  1. Hun husere med disse tøser https://www.eroguide.dk/forum/topic/219831-alice-s%C3%B8borg/
  2. I was with Leyla yesterday, it was a terrible terrible meeting, and I think all girls from this segment is bad.
  3. @Onkel rejsende mack Der er intet uansvarligt ved, at tilbyde uden kondom. Jeg har haft sex med gp'ere i 5 år uden at bruge kondom. ( jeg besøger ikke det billige segment) Jeg har haft klamydia 2 gange og gonore 1 gang. Jeg har en ven som har været i gamet i 3 år, og han har fået Klamydia 4 gange, og han vælger konsekvent piger, som gør det med kondom. Du kan jo bare vælge at gøre det med kondom?
  4. Det er kun hende. Sender dig PB
  5. Den er lukket. Der er en der køre den videre, Tat...... :) hvis du kender hende
  6. Ny profil: Alina1238 https://sugardaters.com/da/profile/5VRvMwPEZ0
  7. Det billede hun sender på whatsapp er også et billede som er på mange sider bl.a pinterest.
  8. Yandex skrev et svar til Bskst's tråd i Generel debat
    @Naeem Harami hvis du er fast kunde der, så tager du med sikkerhed PrEP?
  9. Yandex skrev et svar til Bskst's tråd i Generel debat
    Jeg vil slet ikke anbefale pigerne fra gaden. Chancen for, at få HIV er forholdsvis stor. Jeg bor i området, og har snakket med mange af pigerne, og der er et par enkelte som ikke er smittet, men mange af dem er desværre positive, de bliver kun testet hver 3-6 måned.
  10. Hun har nu deaktiveret sin bruger. ☠️ Så hun åbner nok en ny med nye billeder og et andet navn.
  11. De fleste har chauffør. Du kan jo bede hende om, at blive sat af, og at chaufføren kommer tilbage, når han skal hente hende.
  12. Jeg syntes desværre hun har alt for meget hår på kroppen. Men er enig i din oplevelse, hun er super sød.
  13. https://sugardaters.com/da/profile/GQoDjy_PRr Jeg skriver det her, fordi jeg gerne vil advare andre, så ingen ender i samme situation som mig. Jeg lavede i dag en aftale med jose9hine. Alt virkede umiddelbart seriøst. Vi skrev sammen på SD, blev enige om en pris, og jeg spurgte direkte, hvor gamle billederne var. Svaret var, at de kun var et par dage gamle. Det passede ikke med det, jeg mødte op til. Vi endte i området omkring Lyngby Storcenter, hvor hun sagde, at hun boede. Allerede dér begyndte alarmklokkerne at ringe. Hun kom ud af en sort Passat, selvom hun havde sagt, at hun var hjemme. Hun ville Facetime, så hun kunne se præcis, hvor jeg var, og hun ville ikke mødes foran en opgang eller et normalt sted. Det skulle være præcis dér, hun havde bestemt. Da jeg så hende, kunne jeg med det samme se, at noget var galt. Hun lignede ikke personen på billederne. Hun havde blandt andet rødt hår og så markant anderledes ud, end billederne gav indtryk af. Men det værste kom bagefter. Den sorte Passat kom forbi igen og parkerede i nærheden. Hun sagde så, at det var hendes pusher, og begyndte at presse mig for at få pengene, så hun kunne købe stoffer. Jeg sagde selvfølgelig nej. Jeg havde hele tiden sagt, at jeg først ville betale, når vi var fremme hos hende. Det ville hun pludselig ikke acceptere. Hun blev meget insisterende og begyndte gentagne gange at kræve, at jeg skulle give hende pengene. Jeg sagde, at pengene lå i bilen. Det gjorde de ikke. Jeg sagde det udelukkende for at komme væk fra situationen. Hun fulgte efter mig og fortsatte med at presse på. Til sidst sagde jeg, at jeg havde en ven siddende i bilen. Hun stoppede op, og jeg fik mulighed for at komme ind i bilen, låse døren og køre væk. Jeg slap derfra med mine 3.000 kr. i behold. Helt ærligt: Hvis hun havde vidst, at jeg havde pengene på mig, ved jeg ikke, hvordan situationen var endt. Hun stod samtidig og rodede rundt i sin lomme, mens hun pressede på for at få pengene. Så mit råd er meget simpelt: Lad være med at give hende penge på forhånd. Og hvis I møder en situation, der føles forkert – så SKRID. Jeg var heldig, at jeg holdt hovedet koldt. Hendes snap har navnet "skov" i. Pas på jer selv derude.
  14. Ja der var meget striks tid på.
  15. Denne Pixie https://annoncelight.dk/showad/447068
  16. Pixie har lige besøgt min kammerat i Ringsted. Så hun køre dertil.
  17. Yandex skrev et svar til Bskst's tråd i Generel debat
    Hej. Ja Lola og Pixie er begge søde og ægte. Og de kan virkelig noget som udenlandske piger ikke kan. Lola: https://annoncelight.dk/showad/445033 Pixie: https://annoncelight.dk/showad/447068
  18. Vil du bare have et hurtigt knald. Så er det fint nok. Men ikke noget jeg ville anbefale. Især ikke uden kondom. Og længere tid, ville være spild af penge.
  19. @Phister Ligner lilly billederne og er hun så lille og slank som billederne antyder?
  20. Min erfaring er, sex uden kondom med "billige" er mere risky, end de dyre. Da der er flere der har en slags tilgængelighed og har råd til det. Så pas på. Jeg holder mig kun til dem i den dyre ende og har jeg gjort det sidste år, og der har jeg ikke fået en kønssygdom, da jeg gjorde det med det billige segment, så fik jeg kønssygdomme hver 2 måned.
  21. Jeg ville desværre ikke kneppe hende, hun gav mig et blowjob og så tog jeg afsted. Hun var sød og smilende. Dog ville jeg ikke mere, da hun på ingem måde tændte mig, da hun tog tøjet af.
  22. Jeg besøgte Anna, og jeg betalte de 500 og jeg måtte ikke noget, af det hun skriver i annoncen. Dog var hun i godt humør. Men det er ikke det værd desværre, jeg syntes hun har for meget hår på kroppen. Det havde hun ikke før.
  23. Jeg har besøgt hende en gang. Og der havde jeg en god oplevelse, men jeg ved ikke hvad man skal forvente af en pige som køre 500-600 kr for 15 min. Hun når, at få rigtig mange kunder igennem og alle er ikke lige søde, desværre.
  24. Jeg giver stangen ret, der er nogle problemer med hygiejnen, og hendes strækmærker er meget tydelige, ikke som på billederne.
  25. De er alle ægte. Jeg har haft gode oplevelser med Valentina.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.