Hop til indhold

G.G.

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Jeg besøgte hende tidligere på året efter at være blevet fristet af billederne. By far en af de absolut dårligste oplevelser hos en dansk bordelpige - og det siger ikke så lidt. Mange af pigerne, dog heldigvis ikke alle, er helt utroligt oversolgte på alle parametre. Emmalie var enorm uengageret og egentlig ret grisk. Forinden pengene skiftede hænder lovede hun guld og grønne skove, men leverede nul og niks efterfølgende (navnlig fsv angår kys og superfransk - og jo min hygiene er helt i top) Fraråder hende over for enhver der overvejer et besøg.
  2. Hendes for mig oplyste priser var ca 50% over markedsprisen, så jeg takkede nej til et besøg.
  3. Lever hun ellers op til billederne? Var det kemien du savnede? Eller var hun bare uengageret?
  4. Har skrevet lidt med “hende”. Fornemmer hun ikke selv skriver beskederne. Måske hun har en tlf.passer/pimp. Det i sig selv diskvalificerer selvfølgelig ikke.
  5. Jeg kan på ingen få de bryster på billederne til at være en B-skål, som ellers står i hendes annonce. Kan heller ikke få kampvægten på 45 kg til at passe med billederne, hendes statur, lår og læg (som dog er lige som jeg kan lide det😛) Nogen af jer der har mødt hende kan måske sige et par ord om det?
  6. Helt enig. Eneste finger at sætte på dejlige Sara. Tror helt sikkert hun ville kunne booste sin forretning med et par lækre, ikke for store silibabser (hos en dygtig kirurg)
  7. https://nympho.dk/n33616/katy https://escortguide.dk/annonce/76164 Nogen erfaring anyone? Skeptisk ift om billederne holder.
  8. Nogen forlydende om hvornår Naia er i DK igen?
  9. Hendes annonce var on and off flere gange i går… tror hun måske er tilbage i byen
  10. Har aldrig selv besøgt hende. Må vel siges at være en veteran i faget og har da også en del anmeldelser. Men er der nogen der har besøgt hende for nyligt? (det seneste år) Hendes ellers positive anmeldelser er nærmest et årti gamle nemlig. Holder serviceniveauet stadigvæk? Og holder kroppen ikke mindst? https://seductiongirls.dk/pigerne/ella/
  11. Ved du om hun reelt er fra Ungarn eller evt rumæner? Har efterhånden oplevet en del gange at rumænske piger udgiver sig for at være ungarer.
  12. https://escortguide.dk/annonce/75825 Har sms’er, men intet svar. Er den mon ægte, nogen erfaringer?
  13. Hun har øjensynligt fået et nyt navn: https://nympho.dk/n31324/10020/new-fresh-first-time-dk Måske nogen har en erfaring med hende
  14. Det silibabser (fremgår nu også tydeligt af billederne, synes jeg)
  15. Jeg måtte lægge vejen forbi for at få syn for sagn. Hun har en lækker krop og en fræk udstråling. Ikke noget decideret kønt ansigt, men overhovedet heller ikke grim. Men hun vil gerne have det overstået, selvom jeg ikke rigtig var kommet og kun halvdelen af tiden var gået, tilbød hende sågar flere penge. Egentlig lidt underligt, da jeg ellers tydeligt kunne mærke at hun faktisk tændte på mig (modsat tilfælde hvor kemien slet ikke er der) Anyway, det er en blandet omgang bolsjer. Krop 5/5 Ansigt 3/5 Indlevelse 3/5 Stedet 5/5 En ganske lille gentagelsesfare.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.