Hop til indhold

Analyst

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Altså hun skriver at hun er 37 og det tror jeg passer meget godt.
  2. Jeg havde en tilsvarende oplevelse med hende, hvor det hele virkede som om hun egentlig ikke rigtig gad. Derfor blev de 45 minutter jeg havde booket også kun til 25. Hun har fået mange rosende ord her på eroguide, men jeg kan altså kun tilslutte mig din konklusion. Jeg kunne heller ikke finde på at besøge hende igen.
  3. Hej, Moons billeder har fanget min opmærksomhed. Er der nogen her der har besøgt hende før? https://annoncelight.dk/showad/468091
  4. Som jeg også skrev i en anden tråd, så holder jeg mig efterhånden lang væk fra dise sydamerikanske kvinder der turer landet rundt. Oplevelserne er ofte bare dårlige. De få undtagelser gør i min optik ikke op for alle de skuffelser. Du skriver i øvrigt ikke med dem, derfor ved de heller aldrig hvad der er aftalt. Hun kendte nok ikke til din piercing.
  5. Jeg kan kun tilslutte mig alle de gode anmeldelser og tilføje, at hun også er virkelig god til analsex, hvis man er til det. Det tager hun fint. Og ja, hun må efterhånden være nogle år over de 50. Men er man til milfer, så er hun bare så dejligt.
  6. Okay. Så har hun ændret annonce siden. Jeg søgte ikke efter navn.
  7. Jeg er lige kommet tilbage fra et dejligt møde med Anny. https://annoncelight.dk/showad/465400 Hun er ikke blevet anmeldt før, men billederne fristede så jeg besluttede mig for at tage en for holdet. Jeg blev ikke skuffet. Hun holder til på en privatadresse i Randers NV. God parkeringsmuligheder direkte ved døren. Hun åbnede døren i en gennemsigtig kort kjole. Der havde man god udsyn på hendes petit krop og de dejlige silikonebryster hun har. Hendes egne beskrivelser passer nok meget godt. Vi startede med at udforske hinandens kroppe. Jeg slikkede hende, hvilket hun tydeligt nød. En omgang dejlig sex, hvor hun klynkede lidt men sagde at alt var i orden. Derefter fik jeg en god omgang massage. Det var ikke verdens hårdeste eller bedste massage jeg har fået, men det var heller ikke bare noget olieplaskeri. I forhold til hvad jeg ellers allerede har oplevet, var hun over middel. Hun masserede først godt og grundigt på ryg og ballerne, hvorefter hun opfordrede mig til at vende om. Her blev der dejligt pirret, indtil jeg fik en dejlig våd blowjob. Vi afsluttede med analsex, hvilket hun også klarede rigtig fint efter lidt opvarmning. Det eneste minus jeg har er, at det er tydeligt at hun vaper. Hun bor i et et-værelses-lejlighed, og selvom hun havde vinduer på kip, så havde jeg altså lidt hovedpine efter den time var gået. Men hvis man kan abstraherer fra det, så venter her en smuk petit thaidame.
  8. Tak for advarslen. Jeg må indrømme at hvis priserne ikke var så høje, kunne jeg have fundet på at besøge hende. Men når priserne starter ved 1200 kroner for 10 minutter, så er jeg ude. Hun har i øvrigt lige slettet annoncen. Måske har hun set din anmeldelse.
  9. Hej, Er der nogen der har været forbi hende og kan berette om besøget? https://annoncelight.dk/showad/464620
  10. Jeg tilslutter mig det Metan skriver. Jeg var hos hende for 4 år siden, og allerede den gang passede hendes billeder ganske dårligt. Når det er sagt, så prøvede hun virkelig på, at jeg får en god oplevelse. Jeg var ganske tilfreds med besøget. Men hvis du regner med en kvinde i 20erne eller 30erne, så bliver du slem skuffet.
  11. På den adresse har jeg indtil videre ikke fået en eneste gennemført positiv oplevelse. Jeg kan kun kraftigt fraråde at tage derhen. Det er en mølle der kører, hvor sydamerikanske piger bliver udvekslet på ugebasis og der kommer igen og igen anmeldelser som ligner den du har skrevet nu. De kan ikke engelsk, de ved ikke hvad der blev aftalt og de skynder sig med at få dig ud.
  12. Jeg besøgte en yngre thaikvinde to gange der kaldte sig Nutty. Det var på en kendt adresse i vester kirkestræde. Er der nogen der ved om hun stadig kan mødes der?
  13. Fik du besøgt hende? Holder hendes koncept?
  14. Helt ærligt, så synes jeg faktisk det kunne noget. For mig var det en del af oplevelsen at gå ned i den skumle kælder.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.