Hop til indhold

LK12345

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af LK12345

  1. Selena kunne være et bud; https://annoncelight.dk/showad/450402 Hun er væsentligt mindre og petite end hun ser ud på hendes billeder. Og der er ikke et gram for meget på hendes krop. Synes dog hun haltede lidt efter på indlevelsen, men ung slank og lækker det er hun.
  2. Jo, jeg fik en prisliste med ekstra. Blow uden, komme på hendes krop eller ansigt. 200 hver.
  3. Så fik jeg besøgt hende, og jeg må være enig med Sergenten. Hun er godt nok lækker, og en hel den lækre end hvad det ser ud på billederne. Hun minder mig om, ja Alisa. Som jeg også fik bekræftet at hun kendte, og desværre var stoppet i brancen... Men er vel ingen overraskelse. Jeg synes dog Selenas indlevelse, eller mangel på samme gjorde oplevelsen lidt meh. Trods dobbelt skybrud i Aalborg, så slap min bedste ven dog for at have regnfrakke på ved bj. Hvorfor hun mente at Sergenten skulle have det på, vil jeg lade hende om at svare på. Hun er dog så lækker, at jeg i håbet om at hun vil bløde lidt mere op ved gentagende besøg, helt sikkert vil besøge hende igen.
  4. Og kys.. Synes godt nok det tager lidt at stemningen for mig. ikke dets tro mindre, har jeg en aftale med hende her om en times tid 😅 Så må håbe hendes røv er lige så flot som Sergenten siger den er, for så må jeg jo bare tage hende mere bagfra.
  5. Synes det nye virker til at være AI redigeret billeder. Synes godt nok der er en del der lige får en tur gennem maskinen.
  6. Tror de er rejst her op sammen, for kan se de begge er rumænere også. Men det lyder godt, hende må jeg få besøgt 😜
  7. Uden dato og klokkeslæt mm. kan jeg ikke helt se hvad det der besviser. Og generelt så når der er behov for at ''en'', skal lege en ''anden'' her inde, for at forsvare pige, frem for at pigen bare selv skrev under sit eget navn, og ikke lod som om hun var en anden. Så er det i 9 ud af 10 gange en masse lort der kommer, der ik hænger sammen.
  8. Hendes billeder minder mig om Alisa, der for lidt tiden var meget i Danmark. Især det der fodbold sæt der, det havde Alisa også nogle billeder i. Så hvis hun er lige så lækker som Alisa er, så må jeg da til at komme afsted.
  9. Ja jeg tænkte det samme 😅 Hvis man er 42 så skriver man vel ikke 40+.
  10. Tak! Synes godt jeg havde læst noget af teksten før!
  11. What the fuck... Hun lyder da godt nok ikke helt rask oppe i hovedet.
  12. Nogle der kender noget til hende her? https://annoncelight.dk/showad/461633 Kunne umiddelbart ikke søge noget frem her inde.
  13. Er meget enig. Har efterhånden besøgt en del thai piger, og de her to er mine klare favoritter.
  14. Hahah det kan jo smutte 😅
  15. Synes altid der annoncer der nævner en masse byer virker fake. Der er immervæk lidt afstand fra Randers til Thisted eller Hjallerup.
  16. Synes nu sagtens pornosex kan indeholde kys. Det måske bare lidt mere intenst. Men ja ellers som du siger; ikke så meget pjat, lige på og hårdt. Måske lidt mere støn. Gagging/face fuck vil jeg også mene hører ind under pornosex. Dog synes jeg du skal spørge den pågældende pige hvad hun synes det er. Jo lige meget hvad jeg mener, hvis hun mener noget andet og du overskrider hendes grænser.
  17. Nej jeg skrev også til hende da jeg så hun var i Danmark for at høre om hun gjorde... Æv. Men det sgu lige før det er turen værd.
  18. De seneste par gange jeg har besøgt hende har det virket som om hun var været ok booket. Både ud fra hvad hun har sagt og hvornår hun havde tid til jeg kom på besøg. Hun er dog også begyndt at starte tidligere og holde fri tidligere. Har dog aldrig oplevet at hun ikke svarer mig når jeg skriver.
  19. Er som sådan lige meget for mig om jeg kan komme i bad inden, men sætter pris på muligheden efter. Især her om sommeren. Derudover, ville jeg nok tænke mit hvis der ikke var mulighed for et bad. Og tænke at pigen så ikke lige får en skyller mellem hver kunde. Selvom der nok ikke er noget i det. Tænker nu også der er en del, hvor det er ret vigtigt de bliver vasket inden de kommer hjem 👀
  20. Synes lidt, desværre, det oftes er sådan med de unge latin amerikanske piger er er begyndt at komme til Danmark. Mangel på indlevelse og en kiggen på uret. Og det er sgu en skam, for flotte det er de.
  21. Det må hun da, men hvordan har hun tænkt sig at gøre det? Hvordan vil hun vurdere hvem der besøger hende hende fordi de synes hun ser godt ud, vs dem der besøger hende fordi de synes at hun ser godt ud fordi hun er mørk?
  22. Det skal der i den grad. Men det lyder som noget der kunne være fair at brokke sig over når man skal lede efter en partner, og er træt af at swipe på tinder. Og blive valgt til fordi nogle mænd gerne vil være sammen med en mørk pige. Men når man er i en branche som her, så må man sgu forvente at man bliver valgt til eller fra på nogle overfladiske parametre. Og folk tænder på forskellige ting, og de besøger de GPs som tilbyder det de tænder på. Nogle er det golden shower, andre at have sex med en mørk pige.
  23. Ja self er det da sådan det er. Alt andet er totalt latterligt at påstå. Der er ikke en chance for at vide hvordan en piges personlighed er eller om man har kemi eller ej. Og man ser jo heller ikke en særlig stor del af en gps personlighed ved at besøge hende i 30-60 minutter. Kan simpelthen ikke se forskellen i at du bliver valgt til fordi du er mørk, end at andre gør fordi de er tynde, tykke, modne, unge eller noget helt andet. Det virker bare som om du er lidt krænkelsesparat. Altså hvad havde du forestillet dig? Selvfølgelig bliver en GP gjort til en fetish. For nogle er fetishen det at besøge en gp, for andre er det besøge en ung pige, for nogle en milf og så er der nogle der gerne vil have sex med en mørk kvinde. Dette tilbyder du, og vær da glad for du bliver valgt til.
  24. Ja hun får sat alle andre GPs til skamme. Med Milin har man aldrig nogensinde gået skuffet ud af døren.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.