-
Nichella - på besøg hos Eventyrpigerne
Lidtafhver skrev et svar til Lidtafhver's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnNichella er akkurat som Vor Herre har skabt hende! Ingen udsmykning. Det behøver hun heller ikke 😉 … men desværre synes hun vist, at turen er blevet for lang til Eventyrpigerne på Vestsjælland. Havde bestilt tid i denne uge, for at gentage succesen, men hun dukkede ikke op, og findes vist nu kun hos Seductiongirls.
-
Liva Noir hos Eventyrpigerne, hendes attitude noget snerpet
Livas billeder er flotte. De ligner meget godt, men hun ser lidt mere træt ud i virkeligheden. Der er jo nok filter på. 31 år passer sikkert også meget godt plus moms. Hun er halvt afroamerikaner. Liva er lidt kølig men ellers venlig at tale med. Efter udløsning svøbte hun sig straks i et håndklæde og satte sig på kanten af sengen. Nu var det åbenbart slut med at kigge og røre. Ingen invitation til nogen form for kontakt herefter. Hun har store silikonebryster, og dem må man ikke ligge ovenpå, for så kan hun ikke trække vejret (er normalvægtig), så op på albuer folkens. Bag fra (doggy) var beskeden “ikke for hårdt”, og jeg var ellers ikke kommet igang endnu. Hun lagde heller ikke skjul på, at hun har brug for at tjene pengene af private årsager, og virkede ikke som en der var lidenskabeligt optaget af sit serviceerhverv. Udseendet lægger vel op til porno, men attituden var en hel del mere snerpet. http://eventyrpigerne.dk/girls/liva2/index.php
-
Nichella - på besøg hos Eventyrpigerne
Hvis du vil have dejlig sex med Sarah Grünewalds smukke og sexede lillesøster, så skynd dig afsted til eventyrpigerne inden det er for sent. Nichellas billeder står knivskarpt, og sådan ser hun også ud i virkeligheden. Hendes små dejlige a-skåle ser dog lidt mindre ud på billederne, end de er i virkeligheden, for de fylder en lille struttende håndfuld med dejlige små strittende brystvorter, som du gerne må klemme og trække lidt i, mens hun rider dig. Hun er spændstig og slank og ja.. smuk. Sød at snakke med, kysser gerne, og interesserer sig for, at du får den oplevelser du gerne vil have. Og så ligner hun altså bare Sarah Grünewald, yngre og smukkere, “so whats not to like”. Hun står i det hele taget knivskarpt! Kønt ansigt. Naboens smukke slanke og frække datter. Måske er hun 24, måske 28, men det er inderligt ligegyldigt! Jeg bestilte en halv time i den skønnes selskab, og nød hvert minut. Hun færdes mest hos seductiongirls, men var taget en tur på bøhlandet, for at glæde os på Vestsjælland. Nichella kan godt lide at blive kneppet, og ved de dybe hårde stød til sidst i missionæren gik det hele op i en højere enhed, og det var tydeligt, at hun nød at blive brugt godt og grundigt. Hun havde vist et par ekstra gear, som jeg ikke prøvede. Hun spurgte selv om jeg ville have blowjobbet hårdt, og her tænkte hun nok på langt ned i halsen og gagging, som hun også har på menuen. Men jeg var mest til kærestesex og kys denne morgen. Måske man skulle prøve det hårdt næste gang? Tak for en dejlig og lækker omgang sex med smukke Nichella!
-
Perle Holbæk/slagelse
Jeg var også engang nybegynder, men ja var glad for søgefunktionen. Rart med info fra community. (Note for søgeord, smukke fødder) Besøgte hende i Slagelse i dag, hvistnok en velkendt adresse af hvad jeg læste mig til herinde før besøget. Hun er så sød og smuk, kan kun anbefales. Hun er omkring de 40 som der står i annoncen, hun har været en af de sygt lækre for 20år siden. Nu har hun de dejligste bløde balder og bollehåndtag. Det er længe siden jeg sidst var hos en PG så tog en time selvom en halv plejer at være rigeligt, det var godt givet ud for nød bare at mærke hende stille og roligt. Kom på hendes bryster første gang, nydelige bryster og smukt ansigt. Kom anden gang i munden på hende, hun er den bedste sutter jeg har oplevet. Smukke Perle
-
Maria den liderlige fra Slagelse. Skal Prøves!
Lidtafhver skrev et svar til Denhotte30's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnMariaDenHotte på annoncelight https://annoncelight.dk/showad/393444
-
Maria den liderlige fra Slagelse. Skal Prøves!
Lidtafhver skrev et svar til Denhotte30's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnJa hun er godt nok liderlig og vild med sex, har ikke oplevet en sådan entusiasme før. Lækker fisse, stor røv og kæmpe patter. Overraskende pæne tæer. kan helt sikkert anbefales. Billederne er retvisende.
-
Nogen det kender hende her ? Sille24hour
Tak, godt at vide. Har modtaget trussel sms
-
Nogen det kender hende her ? Sille24hour
Har lige været der, eller prøvede. Fik nedenstående sms og efter jeg svarede at jeg skulle se hende først var der ingen kontakt. Var næsten for godt og det var det så også… Okay skat... jeg vil først og fremmest undskylde for at jeg ikke oplyste mit værelsesnummer noget før, men det er grundet der har været adskillige dårlige episoder med folk. Jeg har derfor valgt at tage mine forholdsregler, og derfor skal du betale en af mine kollegaer, før du kommer ind til mig, da jeg til dagligt tilhører en klinik. Håber på din forståelse❤️ og så senere bliver det lidt for frækt Til Mit fulde navn Hej. Du havde I dag en aftale kl. 16.30 på adressen Trafikcenter alle 2, med Pigen Sille. Du fik tilsendt adressen via SMS, hvor du herefter skulle havde fremmødt til jeres aftale, med anvisning om at betale ved receptionen. Hvilket du ikke gjorde. Hele ydelsen blev spildt, samt en masse andre omkostninger. Da vi ikke kan sende dig i inkasso endnu, sender vi en opkrævelse af overståede via korrespondancen her. ☎️Telefonen er åben fra kl 8:00 - 00:00 hver dag, hvis der ønskes samtale.☎️ Beløb: 5300kr. Dette inkluderer ydelsen, kundespild, tidsspild, arbejdstid i forhold til korrespondancen, og andre udgifter og omkostninger. Senest tilbagemelding kl: 22.00 18/03-2024. Ellers må vi gå videre med dette.
-
Lidtafhver oprettede sin bruger
-
TattooedPrincess Fra Kosør
Ja hun er god nok, professionel luder. Hun har maange strækmærker på maven efter at have født. Store hængepatter. En mor krop, så forvent ikke noget ungpige over hende. Hun har også været på annoncelight og hed tidligere Zaccho på SD. Hun har mange ar på armene fra cutting, var lidt et turn off for mig. Men hun kunne godt lide det hårdt.
Lidtafhver
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg