Alting skrevet af Kortogkontant
-
Hængt ud på 180.dk
Good maneeey, not easy, junkie, osv. Jo, det var mere, fordi jeg nok regnede ud, at vedkommende ville have sit nummer slået op
-
Hængt ud på 180.dk
Sender en pb
-
Hængt ud på 180.dk
Det kommer fra 3 klinikker, som hun har besøgt 6 gange de sidste 4 år. Mange af klinikkerne har samme alfons. Lad os nu begynde at kalde de "mamas", for det de egentlig er, alfonser. I min dybe besættelse, og et såret hjerte, søgte jeg at forstå hvordan hele deres verden er skruet sammen. Det er decideret grooming, manipulation og udnyttelse. Og så selvfølgelig hvordan vi kunder, bliver omtalt, hvor dumme, ækle og desperate vi er. Nogle er så frække, at gemme billeder af en, fra deres overvågning.
-
Hængt ud på 180.dk
De deler alle slags informationer Jeg fik hænderne i en v fil med 2500 kunders numre, som har besøgt thai klinikker i Storkøbenhavn og Nordsjælland. Alle mulige ækle navne mænd har fået på thai og de "gode" rich man, pay good, finish fast, easy finish. Jeg vil personligt aldrig bruge mit private nummer igen. Var selv en af de kunder derinde.
-
Så røg jeg i…
@HappyHippo Haha, blev også små 300.000 fattigere:p men det er slet ikke det som gjorde mig ked af det Det var hele det kalkulerende spil. Jeg endte med at blive skør, over hvor der var virkeligt/løgn Ja, jeg er glad for at jeg fandt ud af alt det jeg nu gjorde i tide.
-
Så røg jeg i…
Opdatering Jeg er nødt til at skrive den sidste del med, for det er her, det hele faldt endeligt fra hinanden. Til sidst måtte jeg erkende noget, jeg længe havde modsat mig: jeg vidste ikke, hvem hun var. Ikke rigtigt. Den person, jeg troede jeg kendte, eksisterede kun i fragmenter. Resten var et konstrueret billede. Det gik op for mig, at hun havde levet et decideret dobbeltliv. Ikke bare med én anden, men med mange mænd, også fra Danmark. Relationer, der kørte parallelt med min, uden at jeg anede det. Det var ikke tilfældigt kaos, men et mønster. Endnu sværere var erkendelsen af, at hun ikke stod alene i det. Hendes veninder dækkede over hende. De løj aktivt for at beskytte hendes fortælling. Selv hendes mor var en del af det. Ikke ved tavshed, men ved at medvirke. Det slog noget i stykker i mig, som var større end bare tilliden til hende. Det var følelsen af, at hele det fundament, jeg havde bygget noget på, var fiktivt. Det var her, jeg endeligt forstod, at jeg ikke bare var blevet løjet for. Jeg havde forelsket mig i en rolle, hun spillede ekstremt overbevisende. Og jo mere jeg kæmpede for at få sandheden frem, jo længere væk kom jeg fra mig selv. Jeg måtte til sidst acceptere, at der ikke var mere at redde, ikke fordi jeg ikke ville, men fordi der aldrig havde været det, jeg troede. Det var ikke et forhold, der gik i stykker. Det var en illusion, der kollapsede. Det ændrer ikke på, at jeg har mit ansvar. Jeg gik over mine egne grænser. Jeg ignorerede advarsler. Jeg holdt fast, længe efter jeg burde have sluppet. Men erkendelsen af, at jeg aldrig kendte hende, var samtidig det, der gjorde det muligt at give slip. Det her var ikke bare hjertesorg. Det var en identitetsmæssig nedsmeltning. Og selvom det efterlod mig tom og skamfuld, var det også det punkt, hvor jeg ikke længere kunne lyve for mig selv.
-
Hvor udbredt er opsøgende salg i branchen?
Fælles-sympati? Hvad betyder det? Men til trådstarter, meget almindeligt hos thaier, de har omkring 2300 numre liggende som de deler med hinanden:p
-
Gorgeous Lorena
Kortogkontant skrev et svar til HandsomeGuy's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnPersonligt, var det ikke lige mig Men jeg tror også, at jeg er ret specifik omkring, hvordan det bj jeg ønsker skal være.
-
Mini Herlev
Jeg besøgte den virkelig smukke pige i dag, og servicen var i den helt høje ende. Jeg troede til at begynde med, at billederne var falske, men nej, hun er den samme som på billederne. Vi var igennem pussyslide, bj uden, og kys. Genbesøg, 100% Hun rejser igen om 2 uger. https://escortguide.dk/P/mini-herlev--65166.html
-
Top Thai - Søborg 62983
Kortogkontant skrev et svar til padelguden's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og København,,,,,
-
"Diana from Germany" (frederiksberg)
Har været igennem de fleste piger fra det establishment. Meget svingende, fra det yderste luksus i service til piv ringe. Diana er en mellemting. Udfører en fornuftig service. Glem alt om kommunikation. Hun snakker ungarsk. Fang hende ved vagt start. Ellers får du en træt og udkørt kvinde på besøg, og så er der dømt spild af penge.
-
Nogle erfaringer med Pim thai i Rødovre?
Kortogkontant skrev et svar til johndaniel's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnMeget mekanisk, men prisen er også derefter. Ellers en sød og behagelig kvinde.
-
Terapigerne
Kortogkontant skrev et svar til Feedback10's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnAnmeld mig:D slap dog af.
-
Terapigerne
Kortogkontant skrev et svar til Feedback10's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnMødte sandra igennem SD I sin tid. Hun var godt en vild en ingen grænser, total grådig efter en.
-
Rose
Kortogkontant skrev et svar til Kortogkontant's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg var så irriteret, at jeg bare ville væk. Da jeg forsøgte at røre hendes balle under bj, blev min hånd semi-aggressivt fjernet. Der døde den helt og jeg rejste mig og smuttede. Jeg skrev efterfølgende en besked hvor jeg venligt fortalte at hun fremover skal have en mere retvisende annoncering, samt at hun måske skulle droppe serviceerhverv, da service mangler hos hende. Fik aldrig et svar.
-
Yoshi I Valby - real girl, real deal :)
Kortogkontant skrev et svar til Irony's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnDe er bange for at politiet dukker op. De har som regel ikke arbejdstilladelse, og er her på et turistvisum
-
Rose
https://escortguide.dk/P/-dejlig-thai-massage-open-7-00-23-00-53354.html Besøgte hende, hun kaldte sig rose da hun var på Vesterbro. Jeg købte en time og smuttede efter 20 minutter. Det var så ringe. Hun var ikke snakkesalig, ej sød, bj var blandt de dårligste nogensinde. Sexen kom vi ikke til, for jeg var allerede over alle bjerge der. De 2000 kr det kostede havde været sjovere at brænde af på slik og chips.
-
Min unge lækre ekskone
Du vrøvler slet ikke. Jeg kan genkende rigtig meget af det i mig selv.
-
Min unge lækre ekskone
Den del ramte...
-
Yoshi I Valby - real girl, real deal :)
Kortogkontant skrev et svar til Irony's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnJeg kan ikke rigtig se det, men hun er smuk, synes jeg. Flot krop, smukke øjne.
-
Yoshi I Valby - real girl, real deal :)
Kortogkontant skrev et svar til Irony's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnDe er ret forsigtige med at tage imod nye kunder pt. men ja, hun er lækker og ret bedårende på sin egen måde.
-
Ordet “luder”
Du har nok ret. jeg har vist en del at lære…
-
Ordet “luder”
@Bananas tak for det. Jeg vil efter dit indlæg revurdere mit ordvalg.
-
Ordet “luder”
Jeg bruger ordet glædespiger til dem der giver mig glæde. og luder sådan overordnet. Tillægger ikke ordet nogen særlig negativ eller positiv mening. Det er bare en betegnelse. Og så er jeg vild med at bruge ordet luder mens hygger med kvinden i forbindelse med beskidt snak.
-
Det for dyrt!
Jeg har tidligere været med en 12 timer. Det meste af tiden går ud på andet end intimitet. så det er spild af penge hvis man håber på non-stop begær.