Alting skrevet af Just-for-once
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Nej intet er sket. Jeg har på PB snakket med lidt andre om det, som også har fået den besked. Der er heller ikke sket noget.
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Jeg brænder aldrig GP'ere af, hvis jeg ikke kommer så skriver jeg til dem at jeg ikke kan. At brænde af betyder at man ikke giver besked. Så nej ... sådan er jeg ikke.
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Du siger noget !! Et sidste knald !! Fedt!!
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Måske er jeg død i morgen, så hvis jeg ikke skriver. Ja så er likvideret
-
Threatening Message
https://www.eroguide.dk/forum/topic/179279-fået-trussel-på-mobilen-fra-rumænsk-nummer/#comments
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Jeg skriver lige til dig på PB. Måske har vi besøgt samme kvinde.
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Bestemt. Tænker på meteforen, Hønen med guldægget ... Jeg behøver vist ikke at sige mere
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Det er så åbenbart ikke i orden at offentliggøre beskeden, men det er i orden at få trusler
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Det kommer ikke til at ske!
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
@tvr Jooo set i det lys som du siger. Jeg har da også tænkt, det må være scam eller en form for hustler. Men hvor ved de fra at jeg går til GP'ere, det er der filmen knækker for mig.
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Okey, and whats so funny?
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Beskeden er stadigvæk ikke gået igennem på Whatsapp. Tænker at det er fordi jeg blokerede nummeret og samtidigt anmeldte nummeret til Whatsapp. Nu lægger jeg beskeden op her som jeg modtog på mobilen.
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Hej Igen alle. Jeg har ikke kunne skrive tilbage i 24 timer da det er en ny konto. Jeg har i går talt med en ven som også går til GP'ere og som sagde at jeg burde svare på beskeden. Det har jeg gjort men kan se på whatsapp at beskeden ikke er afleveret. Jeg skrev at det de påstår at jeg gør med at spørge pigerne om informationer og aflyse tider ikke er helt sandt. Og jeg tror de har misforstået noget. Misforstået på denne måde, at når man skriver til en GP feks. klokken 9 om morgenen og får svar 2-3 timer efter, så har jeg fundet på noget andet eller kommet videre i min dagligdag. Det er jo ikke aflysning som sådan, men jeg kan jo ikke sidde hele 2-3 timer og kun vente på svar. Status lige nu er, at beskeden ikke er gået igennem. Enten er deres mobil lukket eller også er jeg blokeret. Hvad angår at gå til politiet, så bliver man desværre ikke taget alvorligt kan jeg se i kommentarerne. Yderligere tænker jeg, at hvis jeg anmelder det og politiet ville gøre noget. Så ville jeg måske alligevel komme i klemme. At tro at ALLE bagmændene ville blive taget er jo utopi. Der vil altid være én der tager over, og de derved ville nakkke mig. Jeg har også tænkt på, at det kunne være en hustler med tomme trusler. Én der blot prøver at få noget ud af mig. Men nu må jeg se tiden an. Indtil videre har jeg ikke fået svar, da de ikke har læst mit svar.
-
Fået trussel på mobilen fra Rumænsk nummer.
Hej alle. Først vil jeg gerne sige, at denne profil er lavet da jeg har fået en trussel på mobilen. Og vil ikke genkendes evt af personerne med mit oprindelige alias. Jeg er simpelthen nød til at gøre det på denne måde. Det korte og lange er, at jeg har modtaget en trussels besked om at der vil ske mig noget. De siger at jeg aflyser aftaler og chikanerer pigerne. Ja, jeg har da aflyst aftaler hvis jeg skriver til en pige og får svar 2-3 timer efter. Så har jeg jo fundet ud af noget andet eller så er min dagligdag gået videre ikke!? Men at jeg bevidst chikanerer er bestemt ikke mit formål. Jeg har screenshot af beskeden, men syntes ikke jeg bør lægge den op her. Måske senere ... men for nu ... nej. Jeg vil egentlig blot høre om jeg er den eneste der har fået en trussel besked her de seneste par dage??