-
Bedrag?
Jeg ved ikke om det hører inde under her eller i alm debat. Jeg har to gange inden for kort tid, oplevet at være på vej hen til en pige, at være 20-30 mins fra ankomst, at få en sms med at de har fået dobbelt booket, og at anden andens tid er længere end min. Så spørger de om man vil komme alligevel og få en anden pige i huset, som de så sender et billede af, en flot anden pige. Man siger ja, for man er jo alligevel på vej dertil. Hvoraf at pigen overhovedet ikke ligner billederne og er bare en gammel træt dame. Er det mig der har været uheldig, eller er det et normalt snyderi? Jeg vil ikke sætte nogen navne eller links ind, hvis det bare er uheld. Nogen med ligende historier?
-
Peachy massage esbjerg
Uklogtannonym skrev et svar til Uklogtannonym's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger i JyllandKan ikke se om det er hende, det er ikke det samme nummer som står på døren.
-
Peachy massage esbjerg
Har lige været ved peachy i esbjerg. Tror ikke hun har nogen annonce på AL. Tog en køretur igennem esbjerg og fandt klinikken på Strandbygade. Rigtig fint sted, med parkering ved siden af, du bliver lukket ind af bagdøren. Pigen er omkring de 35+, men ser ud ligesom en 25 årig, tynd, lille rund numse og naturlig små bryster. Jeg fik 30min/1000kr, startede med lidt massage, derefter et blowjob uden kondom, lidt sex i forskellige stillinger, hvor hun til slut red mig i Reverse cowgirl. Hun vil rigtig gerne deltage i sex delen, hvor hun er meget hjælpsom. Til slut fik jeg lidt massage, og der havde vi gået 10 minutter over siden. Rigtig fint sted, sød pige med rene forhold. Jeg kommer tilbage til hende igen.
-
Mellem Aabenraa og Haderslev - dejlig oplevelse
Uklogtannonym skrev et svar til modensønderjyde's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger i JyllandHun er ikke ny i DK, jeg har besøgt hende i skodborg i 2024. Det var ikke godt dengang.
-
Minny i Rødding
Halløj, så var det min tur til at komme på tur igen, og denne gang fandt jeg en i Rødding området. https://annoncelight.dk/showad/429901 Jeg var lidt skepsis omkring hende, da der ingen "hele krops" billeder er, og det plejer at være et dårligt tegn på falske billeder. Jeg fik aftalt en tid med hende, jeg vælger altid en kort tur, hvis det er første gang jeg besøger pigen. 30 minutter for 800 kr. 10 minutter inden, fik jeg en besked med at jeg skulle sende et billede af gaden inden jeg fik udleveret husnummeret, det er en første gang for mig, men bliver næppe den sidste gang, da pigerne siger at de bliver snydt med bookinger mere og mere. Jeg bliver mødt af en endnu pænere lille petit thai i døren, med de perfekte former, ligesom på billederne. Vi får snakket omkring hvad vi skal lave, og får betalt. Starter med en god omgang massage, dette er hun faktisk temmelig god til, af de mange thaier jeg nu har besøgt, vil jeg nok mene hun er på top 3 i massage afdelingen. Om på maven, lidt b2b med masser af olie som også var ok. Så kommer vi til at gode, vi startede med en omgang titfuck, og hold da kæft hun kan bare det, det var sq snart bedre end noget sex jeg har haft. Om i en 69'er i et stykke tid og så i missionær stillingen og til sidst reverse cowgirl, og der sluttede vi også. Efter alt dette fik jeg lidt afsluttende massage til at falde ned på, tror faktisk vi gik lidt over tiden. Pigen er voldsom nem at snakke med, nem at forstå på engelsk, smilte og grinede under forløbet. Udseende 10/10 Pigens humør 10/10 Sex 8/10 Titfuck 11/10 Stedets område 3/10 - det ligger i en bygning med flere lejligheder (Med separate indgange så du møder ingen+ hun sagde en enkelt gang jeg snakkede for højt, at naboerne kunne høre mig, dette var intet problem under selve sexen, der var meget fint med støn)
-
PEACHY massage , Esbjerg , positiv overraskelse!
Uklogtannonym skrev et svar til cassanova's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger i JyllandJeg har også været der et par gange, men der må være kommet ny ejer på, for de gange jeg har været der, har de haft annonce på lighten, med fuld pakke.
-
Nyt Start i Vejen
Uklogtannonym skrev et svar til Hektorprosess's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger i JyllandHej- Jeg har været der et par gange efterhånden, jeg har indset det er bedst at ringe, for et svar på sms får man aldrig. De skifter piger en gang i ugen, nogle bedre end andre. Synes enligt at jeg har haft gode oplevelser der
-
Lita Ribe, rødding og vejen
Uklogtannonym skrev et svar til hardticket's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandHar netop også prøvet at skrive til hende ad flere omgange, aldrig et svar tilbage.
-
Lita Ribe, rødding og vejen
Uklogtannonym skrev et svar til hardticket's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandNu skriver du slotsvej i gram. Er den ikke lukket ned for længe siden? Den eneste i Rødding/gram/vejen området er da kongeåvejen.
-
Tønder området
Hvordan ser det ud i tønder området, er der nogle piger som ser nogenlunde ud på deres annoncer? Det behøver ikke være thai, men alt har interrese.
-
Masage ved Skydstrup
Uklogtannonym skrev et svar til orne32's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandHalløj - mener du thai massagen på lilholtvej eller vojensdreams?
-
Rose Ålestrup
Det kan vel ikke kun være mig som synes at nogle af ansigterne er photoshoppet på. Det ser helt forkert ud.
-
Thai i Tønder
Uklogtannonym skrev et svar til Denstoreokse's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandTror efter alle de anmeldelser der er blevet lavet omkring den klinik, ender alle i at det ikke er pigerne på billederne. Har selv været der sidste år, faldfærdigt hus på koldingvej, det hele skal bare overstås og pigen er ikke den samme som billedet.
-
Sara eller Lisa i Tønder
Uklogtannonym skrev et svar til Denstoreokse's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandDet er et hus på koldingvej ved Tønder. Den jeg skrev med, og besøgte var ikke af samme figur, billeder og person passede ikke sammen. Huset er meget dårligt i stand, næsten faldefærdigt. Her er en med anmeldelse af den ene. https://www.eroguide.dk/forum/topic/194642-sabina-i-t%C3%B8nder/?tab=comments#comment-1672588
-
Uklogtannonym started following SophiaFleek
-
Thai Grindsted
Hej. Jeg var på køretur igennem det meste af Jylland, og jeg kunne se jer kørte igennem Grindsted og før har haft list sjov der ville jeg se om jeg kunne få lidt sjov igen. Jeg skrev til https://annoncelight.dk/showad/400225 og fik en aftale i hus på 20/700 fp, men da jeg var 10 minutter der fra skrev hun at hun ikke var ledig alligevel og sendte mig ud på en anden adresse. Hun sendte mig billeder af den anden pige, og jeg kunne genkende hende som https://annoncelight.dk/showad/413903 hun er 10 minutter udenfor Grindsted i et lille hus, meget diskret med god parkering. Jeg takkede ja til det og kørte ud til den anden adresse i stedet, ved ankomst blev jeg mødt af en smilene lille petit thai, som utrolig nok så bedre ud i virkeligheden end på billederne på AL. Jeg gennemgik hvad vi skulle lave sammen og det var intet problem. Vi startede ud med at snakke lidt, grinede for at lette stemningen, vi fik tøjet af, lidt bj og slikket fisse på hende efter. Vi gik derefter igang med missionær, og en omgang doggy. Efter alt hyggen, plejer det at være sådan at man bare bliver smidt ud med det samme, men til en overraskelse tilbød hun faktisk at give mig massage i det resterende tid, som faktisk var rimelig godt. Massage 8/10 Sex 7/10 Pigen 8/10 Stedets diskret 10/10
Uklogtannonym
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg