Besøgte caroline (https://annoncelight.dk/showad/368164) her i dag den 4 apr. Virkede flink på whatsapp og svarede hurtigt hvilket jeg så fandt ud af der var en grund til.
mødte op som aftalt, et ganske fin lejlighed tæt havnen i noget af det nyere. Startede med at skulle vente 5 min på at kunne komme ind, tid som jeg mistænker for blev brugt på at få en anden kunde ud.
hun ligner sine billeder meget godt men skal dog være opmærksom på billederne er af ældre dato da hun nu har ar fra kejsersnit.
hun fik penge, og kunne allerede mærkes det er udelukket for pengene skyld der.
Kan godt lide ikke bare at starte ud med sex men røre ved hinanden. Der var intet fra hendes side. Kys er ikke noget hun gider, blowjob er mekanisk og dårligt, selv handjob har jeg aldrig oplevet så dårligt. Havde bestilt en time med cof og 2 udløsninger. Sex var som at stikke i en død gris, lå bare og kiggede op i loftet, tror ikke der var øjenkontakt en eneste gang, var nød til selv at spille pik for at komme og ved første skud begyndte hun at bande og gik på wc for at få det væk, kom resten i en serviet. Da hun kom tilbage var der intet opspil eller kontakt fra hende, lå bare og brugte sin mobil selvom der var 30 min tilbage gik jeg min vej.
råder alle til at blive væk