Hop til indhold

Valbyguy

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Tak for anmeldelsen. Jeg har besøgt hende imens hun var i Rødovre (det gule hus). Jeg tænkte jeg var måske den første til at modtage grøn massage der … Der kom ikke tilbud om mere. Jeg kan ikke huske at andre har skrevet at hun var klar til mere …… Du må være en af de ‘chosen few’ !
  2. Kan også anbefale Yaya i Sydhavnen … Der er også Nanna hos Tantawan, Glostrup. Meget indlevende B2B .. https://escortguide.dk/annonce/64598
  3. Bryghuset hvis du kan lide ældre, måske lidt større damer ….. derfor kun 300 THB !
  4. Pranee, Brønshøj eller Joy, Østerbro (Suphaphorn-wellness.dk)
  5. @Unrusted … det var det ikke … til TS
  6. Når vi sætter ‘wokeness’ til siden …. Jeg har et spørgsmål … hvor mange mørke/latino massage steder kender du ?
  7. 3 timer hvis du har Max Verstappen som chauffør!!
  8. Håber turen går godt for dig … bare husk at Pattaya og Hua Hin er ikke lige rundt om hjørnet fra hinanden !!
  9. Jeg har bedt om en flytning til ‘Efterlysning’ Jeg husker Linda … lidt crazy ! Du er ikke den første til at spørge … aner ikke hvor hun er nu, desværre
  10. Og ? De fleste jeg kender er gift eller har en kæreste……
  11. Har ikke set hende siden maj 2023 … hun havde en reklame i juli samme år i Valby men ‘nada’ siden …. Hun sagde sidste gang at hun havde fået en kæreste …… Mega sun var det ??
  12. Grøn massage kan også forgår uden underbukser… så kan gluteus muskler i ballerne være med i behandlingen. Jeg fjerner dem medmindre der er en skilt eller de fortæller mig de skal være på.
  13. Jeg savner denne funktion også … det hjælper, som @Den_glade_amatør skriver, om hvor ‘brugbart’ et svar faktisk er. Men nu ser siden lidt mere ‘moderne’ ud !
  14. HJ koster 300 kr - og det er for dyrt i min optik …. Din optik er forkert … sorry to say

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.