-
Flip started following Pat (fra Frederikssund) , Hawk Tuah på budget , Polske Camille helt væk? og 1 anden
-
Hawk Tuah på budget
Flip skrev et svar til DenLilleBruneDreng's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnTak for din anmeldelse. Er det et diskret sted i Kastrup ?
-
Thaimassage Amager (industriområde)
Flip skrev et svar til Amar Lover's tråd i Anmeldelser af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnTak for anmeldelsen. Tror jeg vil prøve et besøg.. Hvilken del af Amager er vi på - sådan omtrent ?
-
Polske Camille helt væk?
Mit bedste besøg hos en GP ever. Besøgte Camille for godt 2 år siden i Sydhavn - Fantastisk. Må helt sikkert forbi Roskilde snart.
-
New Wellness & Thaimassage, Asnæs
Flip skrev et svar til Flip's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnTakker :-)
-
New Wellness & Thaimassage, Asnæs
Flip skrev et svar til Flip's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnTak Svendbent Det anede mig. Finder et andet sted - Måske du kan anbefale et sted i nærheden ?
-
New Wellness & Thaimassage, Asnæs
Er der mon nogen der har besøgt dette “nye sted” ? https://annoncelight.dk/showad/345696 - måske det er Fårevejle-klinikken der er flyttet….I så fald næppe den bedste service, medmindre der er kommet nye piger. Lyder billigt….!
-
Hvad blev der af Pat i Frederikssund
Flip skrev et svar til BrandmandSam's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger på Sjælland og KøbenhavnHej Nettoboy Har sendt dig en pm.
-
Milf/moden kvinde søges
Hej Pacer - Kan du sige lidt mere. Hvor er hun fra ? Hvordan er kommunikationen ? Hvor omtrent på Amager holder hun til ? Hun virker interessant for mig.
-
Slagelse
Tak for din anmeldelse Er stedet pænt og diskret ?
-
Karina, Queen of anal ?
Nåede ikke et besøg - Desværre. Så ingen anmeldelse fra mig i denne omgang.
-
Karina, Queen of anal ?
Overvejer kraftigt at aflægge hende et besøg………Hun ser lækker ud.
-
Camille Sydhavnen - Skøn oplevelse
Er lige kommet hjem efter et besøg hos Camille https://escortguide.dk/P/camille-62743.html, og hun fortjener virkelig en varm anbefaling. Stedet (Sydhavnen) er rimeligt diskret, og jeg blev straks lukket ind i en moderne lejlighed. Camille er utrolig sød, og har en naturlig og dejlig krop. Hun taler engelsk, og er nem at kommunikere med - også om “verden-situationen” Jeg havde bestilt 45 min. “Naugthy sex”, og det var en skøn gfe-oplevelse. Hun er meget medlevende, og levede fuldt ud op til beskrivelsen i hendes annonce. Lange dybe og våde kys - Øjenkontakt på den frække måde - øko-blow i topklasse - Skønne kram og kærtegn - og dejlig samleje i forskellige stillinger. Billederne i hendes annonce er uden tvivl ægte, og hendes ansigt er sødt og smukt. Dette er min første anmeldelse her på EG - Camille fortjener min varmeste anbefaling. Skal helt sikkert besøge hende igen.
-
Mia big natural breasts
Hvilket prisleje befinder vi os I ? Hun ser dejlig ud - Er fristet
-
Kasandra Party Girl Big natural tits 100% real girl
Jeg kunne også være interesseret i at høre fra nogen der har besøgt hende …… https://escortguide.dk/P/kasandra-party-girl-big-natural-tits-100-real-girl--61463.html
-
Latisia i Søborg
Flip skrev et svar til charlieCarlo's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHvordan er stedet - Er det en “klinik” eller en diskret lejlighed ? På forhånd tak.
Flip
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg