Hop til indhold

3somelover

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af 3somelover

  1. Jeg står i en situation at jeg nok ikke længere er på GP markedet om nogle måneder, så i den forbindelse valgte jeg at de næste par måneder skal udnyttes til at besøge dem jeg ikke har haft besøgt endnu. Først valg lå på Kate som jeg har kigget på længe og hørt godr om. Jeg har dog været lidt tøvende, specielt pga hendes ikke fantastiske kommunikation de gange jeg har skrevet. Det lykkedes dog at få en aftale i hus, og da jeg ankom blev jeg mødt af en jeg ikke synes var den feminine Kate jeg havde regnet med. Hun mindede dog alligevel om billederne, og var feminin nok til at jeg valgte alligevel at gå videre ind. Det fortryder jeg dog nu. Det eneste jeg havde bedt om var B2B og at hun var aktiv, men begge dele fejlede hun i. I B2B var det primært hænderne der blev brugt og der var måske 3-5 sekunder kropskontakt. I det efterfølgende kunne hun hverken blive hård eller præstere, til trods for at jeg prøvede at hjælpe. Det lykkedes på et tidspunkt, men varede ikke længere end 1-2 minutter før jeg simpelthen var nød til at bede hende stoppe. Ingen indlevelse, ingen intimitet, ingen kommunikation, intet jeg synes var det værd at gå tilbage for. Jeg ved ikke om jeg bare har været uheldig eller om vi manglede kemi, men jeg synes man skal overveje andre. Har meget gode erfaringer med Mabel, Malii, Nadia osv.
  2. Ja det er hun. Jeg prøvede at lave en aftale men vi fik det ikke til at passe. Hun sagde hun måske ville være tilbage i Januar så det er hvad jeg håber på.
  3. Det tager jeg selv til mig hvis der er så normalt. Må man spørge om hvem så jeg kan være OBS ved evt besøg?
  4. Det er netop pga. dette og pga at hun skrev det som en ekstra ydelse for flere penge da hun sendte mig prisliste at tanken ikke slog mig og at jeg troede hun tog det på. Når det er sagt så er det muligt jeg ikke har fattet følgende Det ville jeg have med i baghovedet fremover. Men keg har været på flere thai klinikker før og det er første jeg oplever og får fornemmelsen af at det var indforstået afhængig af om man selv tog kondomet eller ej.
  5. Hvis du gider at bruge de to f*cking øjne du har, i stedet for at smide den over på mig så skriver jeg at jeg bad hende om det. Tager også ansvar ved at sige at jeg skulle have været OBS på det fra min side da det er i sidste ende mit ansvar. Men når hun siger okay til at jeg siger find kondomet og Husk kondomet mere end en gang så synes jeg heller ikke hun er helt ærlig. Og det aynes jeg folk skal vide. Det jeg mente men ovenstående er at hun fandt det frem og at jeg desværre ikke fik tænkt over at hun skippede den da hun tog mig ind.
  6. Jeg har altid leget lidt med tankerne om trans i meget lang tid og faldt så over Minnie der virkede sød og havde gode anmeldelser. Jeg valgte derfor at tage chancen for nogle måneder siden. Lidt svær at komme i kontakt med men det lykkedes skam. Meget nervøs tog jeg derud og fik afjandlet. Da jeg kom ind var det virkelig GFE og berøring der ville noget. Det endte med at hun var toppen og jeg kunne mærke hun ville have mig. Jeg ville det også og sagde til hende hun skulle finde kondomet. Lidt flere kys og så blev jeg blev ført op i hende. I øjeblikket var jeg simpelthen for liderlig til at tænke, men da jeg så cum, gik det op for mig at hun ikke havde smidt kondomet på trods jeg nævnte det. Noget jeg altid gør da jeg aldrig har ubeskyttet samleje. Lidt panisk endte jeg med at tage et bad og gå mere end 30 min før den tid jeg havde bestilt. Jeg skulle have været mere OBS. Sød pige men jeg kommer i hvert aldrig igen når hun på den måde kna ignorere hvad jeg siger. Hun afsluttede med "Sorry, I'm on PREP/PEP" (hørte det ikke helt) inden jeg forlod. Jeg ved godt det er en lidt sen anmeldelse, men jeg ville simpelthen lige tjekkes for diverse STD/STI inden jeg kom med en da jeg synes det skulle inkluderes. Heldigvis har jeg ikke fået noget, men kæft det er ringe i min optik..
  7. Jeg har et stykke tid ledt efter en erstatning til det hul som Jessica Serrano har efterladt, og blev bl.a. forslået Karinna og Nina. Måden jeg stødte på Jessica var en trekant med hende og Karinna, og der synes jeg hun var god men ikke samme niveau. Jeg valgte derfor at prøve Nina for nogle dage siden (hun er ikke i DK nu ligner det). Wow hvor ser hun så meget sødere og dejligere ud i virkeligheden. Jeg synes slet ikke billederne retfærdiggøre det. Der blev afregnet, bad og det blev efterfulgt af noget fantastisk GFE hvor vi bare hyggede i sengen med hinanden før vi overhovedet gik i gang. Jeg synes kyssene ikke var aå dybe som jeg ville ønske, så hvis man er til dyb fransk skal man genoverveje, men der blev ikke holdt tilbage med antallet og intimiteten. Helt klart anbefalning af hende herfra.
  8. Hun ser sød ud og jeg har prøvet at lave aftale med hende en gang hvor hun aflyste. Alle andre gange jeg ikke fået noget svar. Ved du om der er tidspunkter hun ikke er aktiv?
  9. Lige meget, det lykkedes mig at finde noget og det virker som scam
  10. Jeg føler at May virker for godt til at være sandt og der er ingen reviews på hende (som jeg kunne finde). Er det nogen herinde der kan sige om det fake, eller skal jeg overveje at give mig for holdet?
  11. Hey derude Jeg har længe kun besøgt Jessica Serrano, men hun har efterhånden været væk længe, så det godt kunne ligne hun er stoppet. Jeg mangler derfor en anbefaling af GP, etnicitet er underordnet, men gerne samme alder og samme følelse af GFE.
  12. Jeg kan godt genkende det med stedet ikke er så godt, men jeg er ikke nødvendigvis kræsen. Så længe der er rent og mulighed for bad er jeg okay med det. Er dog meget overrasket over den oplevelse jeg har haft kontra de fleste andre herinde. Det får mig nærmest til at tro jeg har ramt hende på en god dag. Har skrevet lidt om her Men sådan er det jo, alle har forskellige oplevelser.
  13. Er det ikke derfor man udviklede kondomer med duft og smag?
  14. Det må jeg indrømme at jeg ikke fik givet hende, vi var lidt optaget med det andet. Jeg rørte hende dernede uden at min hånd lugtede hvis det betyder noget. Hun Vaper forresten, så hvis man ikke er til det så skal man måske heller ikke tager derhen.
  15. Hendes annonce er væk lige nu ligner det så kan ikke lige sammenligne. Jeg .indes hun var ret lig billederne, hun var måske endda mere petite end billederne fik hende til at se ud. Hvis hun fortalte mig hun var 19/20 ville jeg kunne tro på det.
  16. Ja tværtimod rørte hun den kun en enkel gang for at skippe reklamen på den musik hun havde sat på. Efter akten lå vi sågar og legede lidt hvor jeg fandt ud af at hun var kilden, og det gengældte hun ved at kilde tilbage. Heller ikke her blevet mobilen rørt til trods for den ringede flere gange. Det har været utrolig hyggeligt og hedt med hende.
  17. Hej folkens Så fik jeg langt om længe prøvet Alesia efter nogle forgæves forsøg. Hun virker ret petit og dejlig, så det var svært at holde sig til trods for nogle af de dårlige anmeldelser. Min erfaring ser dog ud til at være modsat disse, og jeg har endnu ikke oplevet nærvær og intimitet til sådan en grad hos en glædespige. Man kunne mærke at hun ville og hun ledte også efter svage punkter på min krop helt uopfordret. Når det er sagt så foretrækker jeg ikke at gå i for mange detaljer. Jeg havde en herlig oplevelse og gik glad derfra. Lillemanden had ikke omgang 2 så gik lidt tidligere selv. Hendes engelsk er ikke det bedste så det kan være en smule svært at hane en god samtale som det er muligt med et par andre. Til gengæld var der ikke meget behov for hun var optaget af mig. Jeg kan i hvert fald anbefale hende og regner med at komme igen på et tidspunkt. Stedet 6/10 Pigen 9/10 Sex 10/10
  18. Tvivler jeg stærkt på, min opsætning er som den altid har været og jeg er ikke just inkompetent når der kommer til elektronik Men vi må jo se, det et til st leve med men den viser kun en gp ad gangen med de kæmp billeder kontra det jeg plejer at se. Har nu efter din kommentar prøvet forskellige enheder og mobilvisnin på computer og den har ændret sig gevaldigt.
  19. På Mobilen ligner det ny absolut lort for st sige det lige ud. Specielt når man foretager en søgning
  20. Jeg har sjovt nok kun sendt selfies en gang, derefter har hun husket mig og sågar givet mig lidt ekstra sukker oveni hendes uden meromkostninger. For mig er oplevelsen helt i top og er man tili petite piger så har jeg endnu ikke mødt end som jeg synes passede bedre og gav ligeså god en oplevelse. Man kan jo desværre have forskellige oplevelser. Men i mit tilfælde har kemien været der, vi har snakket en del og sågar danset lidt fordi stemning blev list festlig. Sexen er ret god og hun føles stram. For mig er det uden tvivl en nobrainer.
  21. Jeg må indrømme at jeg også er synder når det kommer til at spørge om "tilbud" eller laver pris. Men det er noget jeg gør generelt, og jeg ville ikke mene jeg gør det på en nedladende. Det er også noget jeg har gjort i elgiganten hvor jeg snildt har sparet lidt. Et eksempel kunne være at en GP tager 1600 for 1 time og har to ydelser til 300 hver. Så kan jeg måske finde på at spørge om jeg kan få 1 time inkl ydelser til 2000 eller om jeg kan få 2 timer uden ydelserne til 3000. Nogle gange siger de ja og andre gange er det et nej. I begge tilfælde svarer jeg venligt tilbage. Oftest ser jeg at god pli og god kemi er det der gør det, og det er da klart at tåber som bare bliver nedladende skal blokeres. De ville nok ikke være de kunder man ønsker anyways. Jeg er stamkunde hos denne pige og får pga den gode kemi vi har altid en ekstra ydelse med i købet. Og det havde jeg aldrig fået hvis ikke jeg i første omgang havde spurgt om lidt rabat. Når det er sagt så er det jo klart at det er gået hen og blevet et markedet hvor noget arbejder sort og andre ikke gør, man glemmer derfor lidt at ikke alle har ens baggage i rygsækken. Jeg synnes ikke det at spørge om rabat er et problem, jeg synes måden man gør det og måden man håndtere svaret er det afgørende.
  22. Har ikke lige været aktivt men har allerede godt besøgt hende et par gange, hun er uden tvivl min favorit. Det hjælper helt klart at kemien er der imellem os. Kan kun anbefale hende. Hvis man er villig til at betale for det kan man finde det i sidegaderne samt i parkeringshuse tæt på. Jeg vil til hver en til anbefale bilisterne at komme i god tid.
  23. Jeg har nu efter nøje overvejelser, specielt pga prisen kontra mange andre, valgt at besøge Alexis. Det startede med hun ville have billede og info omkring mig, såsom arbejdsplads, hvorfor jeg ellers var klar til at droppe det. Efter lidt snakken frem og tilbage godtog hun dog bare at vide hvilket felt, om det er normen eller et enkelt tilfælde ved jeg ikke. Jeg ankommer til det stedet og hun skriver så den præcise bolig. Jeg kommer ind og bliver mødt af den mest lækre og helt klart autentisk unge pige og nøj hvor er hun gudesmuk. Jeg er positivt overrasket og kan ikke siger billederne gør hende ret. Jeg træder ind i den meget fine bolig, alt er rent og flot. Jeg ordner betalingen og i badet med mig, Hun giver mig noget intim shampoo hun gerne vil have jeg bruger da jeg har tilvalgt blow uden gummi. Derefter går akten i gang. Allerede fra start kan jeg mærke at det ikke er noget hun gør bare fordi hun skal men at hun faktisk nyder det. Uden at gå i detaljer om den himmelske akt kan jeg kun sige at det var ægte GFE som virkelig gav mig eftersmagen af "har lige været med min kæreste". Denne gang lykkedes dog ikke lille fætter at komme, så vi forsatte med lidt massage og hygge. Jeg spurgte da tiden var ved at løbe om jeg kunne bliver længere (mod betaling selvølgelig) og det efter lidt besked med en anden var alt ok. Jeg valgte at vente lidt med at prøve igen og vi faldt lidt i snak, ikke bare overfladisk og med ja/nej svar men hvor hun faktisk holdte en samtale og viste interesse. Vi snakkede en del før vi begyndte på akt to og alt gik fantastisk endnu en gang borset fra lille mand som er uenig med mig i dag. Jeg kan kun sige at hun er utrolig køn og skøn, og hun er virkelig blød og petite. Jeg kommer helt klart igen trods den høje pris for hun er lige kommet på toppen af min liste. Hvis jeg skal nævnte et minus er det at hendes blow ikke er det bedste jeg har prøvet men jeg nød det skam stadigvæk. Jeg kan varmt anbefale hende.

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.