-
Danske GP i København contra Aarhus
Nej hvor er du sjov
-
Danske GP i København contra Aarhus
Endnu et irrelevant indlæg
-
Danske GP i København contra Aarhus
Hvor har du fra, at langt de fleste lækre danske glædespiger er jyder? i øvrigt taler jeg ikke kun om lækre piger.
-
30 personer sigtet for at have åbne bordeller i København - TV2 Nyheder
Nej, og så er der jo ingen grund til at skrive mere
-
30 personer sigtet for at have åbne bordeller i København - TV2 Nyheder
Det er ikke det, jeg siger. Men de penge, som man kunne spare ved at modregne modregne indtægten fra prostitution, dem kunne man give til andre klienter. Det kan man ikke, når der snydes.
-
30 personer sigtet for at have åbne bordeller i København - TV2 Nyheder
Synes du, det er rimeligt, at man har en ekstra indtægt - som ikke bliver modregnet, samtidig med at mange andre klienter må forsøge at overleve på en sultetakst?
-
Danske GP i København contra Aarhus
Hvordan kan det mon være, at det vrimler med danske GP i København, mens det ikke er til at opdrive en dansk GP i Aarhus?
-
Dagens mand i skysovs
Apropos debatten om stikkeri: Hvad mener man om dette læserbrev, som jeg læste fornylig: Når jeg læser omtalen af det voldsomme overfald på en tankstation i Odder, undrer det mig meget, at vidner bare sad i deres biler og så til, mens den anklagede forsøgte at dræbe den unge mand.Ifølge straffelovens paragraf 253 har man pligt til at gribe ind i sådan en situation, hvis det kan ske "uden særlig fare eller opofrelse for sig selv...". Der har efterhånden udviklet sig en mentalitet her i landet til, at vi hytter vores eget skind og lader andre sejle deres egen sø, og da politiet åbenbart ikke har tiltalt vidner i Odder for overtrædelse af straffelovens paragraf 253, har jeg nu anmeldt dem.
-
Undgå anmeldelser i denne tid
Bliver kunderne ikke straffet?
-
Megan, Engtoften/Viby/Aarhus....
[email protected] skrev et svar til Aarhusbanditten's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker i JyllandEr der ikke nogen, der vil svare på det her?
-
Megan, Engtoften/Viby/Aarhus....
[email protected] skrev et svar til Aarhusbanditten's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker i JyllandMen det er da ikke hende, der er på billederne?
-
Hvorfor
Jeg mindes ikke at have henvendt mig til dig.
-
Erfaring med sterilisering
Hvis du får en henvisning fra din egen læge, koster det ikke noget.
-
Megan, Engtoften/Viby/Aarhus....
[email protected] skrev et svar til Aarhusbanditten's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker i JyllandFår kunder også en bøde?
-
Hvorfor
Ja, men heldigvis ikke altid