-
Kondom sprang! Er pigerne beskyttet mod graviditet
Jeg tror godt du kan tage det roligt. Du skriver at hun virkede til at have styr på tingene, hvilket må betyde at hun har erfaring. Dermed ved hun også at der er en risiko for at kondomet sprænger og beskytter sig det hun kan, imod den slags. Jeg har ikke lige statistikken, men jeg mener det er noget med at 0,5% af gangene sprænger kondomet. Jeg har også prøvet det engang for mange år siden i udlandet og ikke nok med det, men så viste det sig at hun også havde menstruation Derfor troede jeg selvfølgelig også at jeg havde fået alle sygdomme i verden, hvilket selvfølgelig ikke var tilfældet. Men jeg kan sagtens sætte mig ind i hvordan du har det og der går nok lige et par dage inden du kan ligge det fra dig, men det skal nok gå.
-
Edging, slow, teasing blow ♥️
Det står også på min favoritliste over fantasier, så jeg vil også gerne høre hvis der er nogle der tilbyder dette. også gerne hvis det er i jylland Det står også på min favoritliste over fantasier, så jeg vil også gerne høre hvis der er nogle der tilbyder dette. også meget gerne, hvis det er i jylland
-
Kvinders ret til at afvise mænd eller undlade at svare ud fra mail
Det må være en ubehagelig oplevelse, når det sker. Jeg kan bare ikke lade være med at tænke på, at når han opfører sig på den måde over at blive afvist, beviser han jo netop at du havde fuldstændig ret i din fornemmelse Jeg har dog også oplevet det modsatte, hvor jeg havde skrevet en mail til en pige omkring middag og spurgt om hun ville have besøg til aften. Da der så var gået et par timer uden svar, lavede jeg en aftale med en anden pige i stedet for. Så gik der heller ikke mere end 30 min. hvorefter den første pige skrev tilbage at det var en aftale. Så var jeg selvfølgelig nødt til at skrive til hende at det ikke længere kunne lade sig gøre. Herefter fik jeg en sviner af rang, som jeg undlod at svare tilbage på.
-
Søger GP hvor man må komme i ansigtet
Jeg har kendskab til en, og hun er rigtig sød, men hun befinder sig i det midtjyske. Hvis det var noget, så er du velkommen til at skrive en pm.
-
Send foto til en GP
Jeg er helt enig i alt hvad du skriver. Jeg kunne heller aldrig drømme om at gøre det igen, da risikoen er for stor. Jeg gør bare opmærksom på, at når en ny pige skriver det, er det ikke nødvendigvis med skumle bagtanker, men muligvis blot fordi hun forsøger at beskytte sig selv, selvom det på ingen måde er sikker eller gennemtænkt plan.
-
Send foto til en GP
Jeg er helt enig i, at man aldrig skal sende et foto af sig selv til en man ikke kender. Når det så er sagt så vil jeg sige, at jeg har gjort det en enkelt gang til en profil der var ny, men virkede oprigtig. Hun fortalte så, at det var fordi hun var meget bange for, at nogen hun kendte skulle finde ud af hvad hun lavede.
-
Nye tøser i Holsted
Oplevelsen var meget mekanisk. Ikke decideret dårlig, men man kunne godt mærke at hun ikke var til stede.
-
Nye tøser i Holsted
Ja jeg har været forbi hende der kalder sig Denise (Sorry men jeg kan ikke indsætte et link) Hun var ganske sød men billederne er ikke af hende og jeg vil også mene at hun er et par år ældre end hun skriver.
Donser
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg