Hop til indhold

Toftmand

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Ved det ikke den forsvandt 🤷🏼
  2. Hej brødre Har i kendskab til en skinny / tynd pige på Sjælland, dansk eller thai Ikke noget avanceret
  3. Hey Jeg leder efter en skinny/ tynd pige som i kan anbefale. Hun skal være dansk eller thai. Ikke noget avanceret Nogle I kan anbefale?
  4. Jeg har lige besøgt hende sammen med en anden fyr i går morges. Gode lækre bryster som hun nyder man sutter og bide lidt i. Hun lå med blindfold da vi kom ind, min makker slikkede hende og jeg fik suttet pik, vi byttede lidt rundt og jeg tog hende bagfra og smurte for til min makker der så kneppede hende bagefter, syntes der mangler noget initiativ i hende når man nu man er to om hende, der var ikke rigtigt den der gnist der sagde giv mig pik… hendes blow er ikke noget man husker. Hendes lagen var lidt snavset, og generelt et lidt nusset rum, og jeg havde ikke lyst til at slikke hende! Det var frækt at være to om hende, men kommer ikke igen. Diskret sted👍
  5. Er der stadig nogle interesserede?
  6. Syntes det er diskret nok, man går inde under en svalegang, følte ikke der var mange andre der kiggede… Jeg var der en fredag eftermiddag med en masse trafik lige ved siden af….
  7. Jeg har også besøgt hende to gange, nemt at finde og diskret sted. Sød og smilende, og nogle dejlige bryster. Lidt frækt at manden ved hun har besøg…
  8. Jeg har også besøgt hende. Hun var sød og meget flink at være sammen med, og nogle lækre store bryster.
  9. Jeg har deltaget i et gangbang hvor manden stod og filmede og tog billeder, han stod og snakkede med dem der ikke lige var i gang med hans kone. han var lidt genert men kunne godt se det tændte ham. Meget naturligt.
  10. Tak for info drenge😉
  11. Hey Er der nogle der har besøgt og prøvet hende? overvejer at prøve denne lækre milf https://annoncelight.dk/showad/401761
  12. God anmeldelse! Hvor er vi sådan alders mæssigt? Må du røre og rage på dem?
  13. Jeg tror jeg gav ca. en 1000.- Det var rimeligt for den service jeg fik.
  14. Ja store og bløde bryster, nappede lidt i dem, tror at hvis jeg skal forbi igen at jeg vil spørge om at sutte på dem.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.