Hop til indhold

KomBareDo

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

Alting skrevet af KomBareDo

  1. Måske start 40`erne ;) Jeg kan godt forstår der er så meget positivt omtale af Bunny. Nu lykkes det mig endelig at få en aftale på benene der passede os begge, har prøvet et par gange hvor jeg så ikke kunne nå hun havde tid og omvendt. Hun er virkelig en lækker/sød lille thai nips. Hendes bryster er måske lavet, men de er fandme godt lavet. Dejlige bløde berøringsvenlige og struttende. Hendes talje er så slank og lækker og hun blir naturlig våd, specielt hvis man slikker hende. Jeg havde bestilt 30 min og jeg stod på gaden 40 min efter, nok mest fordi jeg lige gerne ville have en skyller inden jeg gik. Hendes hud er så blød og hendes hænder er bare dejlige at får massage af. Pas god på hende, hun er virkelig en ener. Kombaredo
  2. andre der har svært ved at få kontakt til hende??
  3. Hun har ikke opdateret siden annonce i snart 2 måneder. Jeg ved hun har en thai restaurant ved siden af, så tror hun er gået all ind på den og stoppet ridde ridde ranke jobbet :(
  4. 7-8 mins gang fra storcenter nord
  5. Linin er virkelig en lækker lille godte, var forbi for et par dage siden. Hendes billeder snyder lidt, hun er meget kønnere i virkeligheden😍 Bunny har jeg flere gange overvejet, men aldrig fået lagt vejen forbi.
  6. Så fik jeg også besøgt Linin og jeg må desværre sige at billederne er ikke retvisende. Linin er meget meget smukkere end billederne viser 🙂. Hun er en meget lille Thai ca 150 cm vil jeg skyde på og hun har en perfekt krop. Billederne antyder at hun godt kunne have lidt stor røv, men det er abselut ikke tilfældet. Den skønneste lille popo🥰 Havde bestilt 1 time og da hun spurgte om vi skulle starte med massage sagde jeg at jeg syntes hellere vi skulle starte med det sjove, den var hun helt med på. Et langt og dejligt blow hvor jeg var tæt på at overgive mig, men hun stoppede heldigvis i tide. Rundt i forskellige stillingere, dette mestre hun også godt, og så ellers en håndtrold med afslutning. Efterfølgende en god massage, hvor det var lige tilpas hårdt til det ikke blev ubehageligt 😉. En tur i bad og tilbage på gaden 1 time efter. Desværre er hun vist kun i Aarhus 1 uge mere☹️, men er vist meget godt for min pengepung, for hun kunne godt blive en vane at besøge. Kombaredo
  7. Der er også Saibua thaimassage på silkeborgvej. Pet giver en god massage og et dejligt Hj efterfølgende og det hele til en god pris.
  8. I guess its this girl. https://annoncelight.dk/showad/461921
  9. hvordan er hun kropsmæssigt bygget. Er ret svært at se ud fra billederne om hun er en lille nips sag eller en lidt størrer (nips) sag ;)
  10. Hende du normalt ser fra Annoncen der plejer at være der er Maya der normalt holder til, hun er i Thailand lige nu :)
  11. https://annoncelight.dk/showad/234881 Er det hende du mener???
  12. Hendes annonce eksistere stadig og opdateret d5/6-26
  13. Jeg har lige skrevet med hende der laver Kasai. Der er hende og så en lady boy, så den anden pige må være taget til et andet sted.
  14. Jeg har ikke set nogen annonce på hende den anden. Til at starte med lød annonce at de var 2 nye ankommet til Aarhus, men det er sidenhen blevet ændret til kun hende med Kasai. Så om der stadig er en nr 2 der ved jeg ikke. Hvis hun er der, skulle hun være 29 og ret slank efter de billeder jeg fik fra dem.
  15. https://annoncelight.dk/showad/457972
  16. Det ligner godt nok en normal thaimassage hvor der ofte er mere på programmet, men du må jo lige et smut forbi og fortælle mere herefter ;)
  17. Jeg tror simpelthen ikke det er den rigtige kvinde du har besøgt. Jeg har besøgt Yara og hendes alder er bestemt ikke plus 10 til de 29, måske plus 2-3 år. Da jeg besøgte hende kunne jeg gøre alt jeg ville ved hende, bestemt ingen berøringsangst. Hun er nok en af de bedste jeg har besøgt til dags dato. Jeg vurdere hende til samme skala eller lige under Gip. Jeg havde aftalt tid med hende i dag, men måtte aflyse pga personlige ting. Mvh Kombaredo
  18. Jeg kørte forbi i går og der var "Åben" skiltet tændt, så jeg tror hun er hjemme igen
  19. Hun skulle gerne være tilbage her fra d 1 maj. Jeg har været forbi i går og der var lys i Åben skiltet. Hun har været i thailand
  20. hvis du søger på PP massage Aarhus står der åben ud for åbningstider.
  21. Jeg har intet rettet i overskriften, så har hele tiden stået der. Ang Link så kan du finder Yara`s Anmeldelse jeg skrev i går på sitet :)

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.