Hop til indhold

jolsen

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Uha. En kæmpe bagdel er i mine øjne bare dejligt. Kan du sige noget om hvor stor?
  2. Bemærk at det var i april 2018 den blev opdateret
  3. Ja hun klarede den desværre ikke. I det tidlige forår 2021.
  4. Jeg besøgte den skønne pige for mindst 6 år siden. Og jeg kan helt genkende den oplevelse. Det var den vildeste sex. Hun har de lækreste frodige og svulmende former og nyder at blive rørt over det hele. Og tilmed en smuk kvinde. Jeg g troede ikke hun var på mere, men nu skal der da planlægges et tur syd på igen. Og det lyder til at hun har lagt lidt til…. Bare endnu bedre.!!! Tak for beretningen. J
  5. Til alle der har gode minder fra deres samværd med Christina. Og som måske stadig har et håb om et gensyn. Til dem kan jeg desværre berette at Christina var en af dem der ikke klarede Coronaen. J
  6. Tak @Pregman for info om denne yderst tiltrækkende gudinde. Så er det bare at få en aftale på plads. Håber hun udvider hendes tidspunkter hvor hun kan besøges.
  7. Er billederne på hendes profil rimeligt nye? Og er hun lige så stor, rund og blød som man kan håbe på ud fra dem?
  8. Hej Pregman Kan du dele lidt om din oplevelse med denne fantastisk lækkert udseende kvinde.
  9. Har du ikke lyst til at dele din vurdering med os andre?
  10. Jeg tror den passer meget fint
  11. Valgte en halv time til 600 (kan se det er steget til 700 nu). GFE sker jo normalt ikke ved første besøg. Her er det mere at se pigen an og give hende en oplevelse af en kunde der opfører ordentligt og samtidig se om hun gør det samme. Og jeg synes bestemt hun "bestod". Hendes dejlige frodige skød (som hun desværre ikke har billeder af) er ikke helt glat. Hun reagerede klart på at blive taget seriøst og mærke at det ikke bare gik ud på at få så meget sex som muligt i den købte tid. Og som tidligere skrevet er hun noget mere frodig end det umiddelbart ses på billederne. Og brysterne er også større. Og behandler man dem roligt og blidt udebliver resultaterne ikke.
  12. Kopi af kort beskrivelse fra anden tråd ---- Har nu været på besøg hende. Hvis man er til virkeligt store bløde og hængende bryster så er det lige her. Hun er også dejligt frodig. Er dejligt større end hun synes på billederne. Hun er lidt genert mht at tale osv. Men da hun først kom igang og blev varm var al generthed væk.
  13. Har nu været på besøg hende. Hvis man er til virkeligt store bløde og hængende bryster så er det lige her. Hun er også dejligt frodig. Er dejligt større end hun synes på billederne. Hun er lidt genert mht at tale osv. Men da hun først kom igang og blev varm var al generthed væk.
  14. Er meget interesseret den lækre pige.... men er der en der kan uddybe hvad i mener med "den Rødovre adresse"... Er der noget i Rødovre at være nervøs for?
  15. Dejligt du synes det.... vi skal helt sikkert fortsætte hvor vi slap.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.