Alting skrevet af Snedkeren
-
Xandra, den er sku god nok
Snedkeren skrev et svar til Nemt's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHun ser dejligt ud.. hvordan er stedet? Er der lækkert og indbydende? Og er det diskret?
-
Lora
Hey, kan ikke finde nogle anmeldelser på hende her? Nogen der har prøvet? https://escortguide.dk/P/lora-real-pictures--51404.html
-
Gudinden Barbara
Snedkeren skrev et svar til Ballsy's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnNogen der ved hvorfor hun siger det er sidste gang i DK nu?
-
Tynd / spinkel pige
Nogen anbefaling på den tyndeste / spinkleste pige? Hun skal stadig være så feminin som muligt
-
Vilnius Litauen - anbefalinger?
Skal snart til Vilnius, nogen der kender en god og sikker måde at få noget selskab?
-
Hanna?
Er der nogen, der har prøvet Hanna? https://www.escortguide.dk/P/hot-hanna-here-frderiksberg.-45907.html
-
Hvem er den mest feminine og aktive pt?
Ok tak for dit svar
-
Hvem er den mest feminine og aktive pt?
Okay tak... en af grundene til, jeg lavede opslaget var faktisk, at jeg læste der var en, som synes Tina var meget mere maskulin en billederne viste.
-
Hvem er den mest feminine og aktive pt?
Hej, Jeg går med fantasien om at prøve for første gang. Men synes det kan være svært at lure på billeder, hvor feminine de i virkeligheden. Så er der nogen der kan anbefale den mest feminine shemale i København pt? Tak
-
Nipsepigerne Ludmila, Klara og Samanta
Kan det virkeligt passe, at ingen har prøver Ludmila? Hun ser da virkeligt lækker ud!