-
snablen started following En uges synd i Hamborg
-
Maya Aarhus - en perle
Whats your weight and height at the moment?
-
Elendig service - *****Best Price *****Massage (Aarhus N)
Ny annonce igen og nyt navn Polly. https://annoncelight.dk/showad/403440
-
Elendig service - *****Best Price *****Massage (Aarhus N)
Hun har skiftet annonce igen: https://annoncelight.dk/showad/403168
-
Elendig service - *****Best Price *****Massage (Aarhus N)
Jeg var så uheldig at give denne pige en chance idag, da hendes 500 kroners tilbud lød som en god deal. Det første man møder er en helt stille og passiv kvinde, som nærmest virker trist og ulykkelig. Slet ikke lækker overhovedet som billederne (bryster meget mindre). Hendes services skulle bare overståes og hun gad ikke sige andet end "Hey. Take pants off", selvom man spørger venligt. Hun lyver med hun er fra Tyskland og snakker ikke et ord tysk. Derimod formentlig fra Rumænien. Det er jo mærkeligt at lyve om at man er tysker uden at kunne et ord. Hendes massage er direkte elendig og på ingen måde fræk. Hun beholder enda hendes tøj på. Hvad frækt er der i det? Hun er også passiv aggresiv uden grund og bliver sur hvis du spørger om at tage tøjet af som man tror man har betalt for. Hendes annonce vidner også om at hun ikke forstår at interagere ordentlig med mænd "No idiots allowed". Lokationen er et boligområde i Aarhus N nær Stjernepladsen og Uni. Måske en Airbnb lejlighed, hvor naboer står og kigger på dig. Hun er ofte nødsaget til at skifte navn (lige nu Molly - brugernavn: ShiningLight) i hendes annonce samt skifte annoncen, da servicen er så dårlig og intetsigende. Hun bør rejse hjem, da hun ikke forstår sig som glædespige på nogen måde. Håber ikke I andre ødelægger jeres dag med hende.. Brug dine penge bedre bedre. Link: https://annoncelight.dk/showad/402747
-
Luna i Aarhus
God anbefaling. Hun er super dejlig og sød!
-
Hot Latina Aarhus - IKKE hende
Jeg tog chancen og besøgte denne flotte kvinde. Jeg spurgte om det var ægte billeder på SMS, hvilket hun sagde ja til. Da jeg dukkede frem til adressen mellem Godsbanen og ringvejen i en nyere lejlighed, så var det en helt anden kvinde som åbnede døren. Ganske vist en smuk lille kvinde, men ligner slet ikke. Jeg vendte ikke om i døren, men tog 30 min. Hun talte slet ikke engelsk men kun spansk. Forstod faktisk ikke et ord engelsk. Sexen var meget mekanisk og hun forsøgte at få mig til at komme så hurtigt som muligt, så jeg kunne smides ud. Jeg var ude igen efter 11 min og 800 kr fattigere. Min bedste råd er at blive væk og gå efter en som gerne vil give en god og ærlig service. Link: https://annoncelight.dk/showad/393410
-
Pettite Blondine Jessica ❤️ Bording-Engesvang
Slet ingen beretninger?
-
Pettite Blondine Jessica ❤️ Bording-Engesvang
Hej, Nogen som har erfaringer med "Pettite Blondine Jessica ❤️ Bording-Engesvang". Jeg kan ikke finde nogen anmeldser. Hun ser super lækker ud. https://annoncelight.dk/showad/386711
-
Eva Aarhus - Lad være
https://annoncelight.dk/showad/357391 Det er ikke hende på billederne. Lig 30 kg til, mørk hårfarve, over 40 år, stor-ryger og ingen seksuel gnist. Forstår intet engelsk. Ikke engang ordet "tits" forstod hun. Man kan ligeså godt købe en pakke oksekød, varme den op til 37 grader og stikke pikken i den. Omtrent ligeså indlevende oplevelse.
-
AnaBella i Aarhus C – FANTASTISK OPLEVELSE!!!
Jeg har besøgt denne dejlige dame hele 2 gange indenfor 24 timer. Hun gav bare en helt fantastisk oplevelse. Især hvis man vil opleve byens bedste store naturlige patter og lækker røv. Grunden til at jeg skriver denne anmeldelse, er at jeg gerne vil belønne de glædespiger som virkelig gør det godt og holde på dem I Aarhus så lang tid som muligt. Hun er i Aarhus i en måned endnu og ikke en af de piger som roterer fra by til by hver uge og giver ringe oplevelser, fordi de er ligeglade med deres ry. AnnaBelle er inbegrebet af en god glædespige og ved lige præcis hvordan mænd skal behandles. Det er vigtigt for hende at man går glad derfra modsat andre piger, som bare skal lave hurtige penge. Det vil jeg gerne give hende kredit for. LINK til pigen Anmeldelse Pigen: 10 Hun har nogle gode værdier. Og drømmer om at starte en beauty salon. Hun er dygtig til at kommunikere og får en til at føle sig godt tilpas. Hun er fra Itallien. Elsker carbonarra og quatro staggioni pizza. Hun er glad for livet kan man mærke. Hun dufter godt men brugte lige rigeligt med parfume, så man dufter meget af dame bagefter. Sexen: 10 Rigtig godt med god øjenkontakt og tilstedeværelse. Hun twerker i øvrigt som en drøm på din pik. Hun ville rigtig gerne give en god oplevelse, hvilket er sjældent med de Europæiske piger. Tiden går meget hurtigt, så du kan snildt snuppe 1 time. Man får en cola bagefter til at komme til hægterne igen. Kroppen: 10 En af de bedste kvindekroppe, jeg har set. Jeg er til busty kategorien og det her bliver ikke bedre. Hun har et slankt ansigt. Man kan se hun lever sundt uden rygning og korrekt kost. Hun kunne virkelig komme langt, hvis hun startede i pornoindustrien i USA i busty/latina kategorien. Stedet: 8 I nærheden af Godsbanen i en ny ren lejlighed med godt bad. Virkelig nemt i bil, hvis man skal ud på ringgaden. Og man kan nemt finde parkering lige foran. Lokalet måtte gerne have været lidt større. Måske med en stol eller sofa, så man kunne boltre sig flere positioner. Eller en kingsize seng kunne også være godt. Det følelse meget diskret. Kommunikation: 10 Meget nem, flirtende og playful på SMS. Det skaber en god atmosfære allerede før man kommer. Fasthold en god respektfuld kommunikation og du får en rigtig god oplevelse. Hun er også god at snakke med efter sexen. Jeg har svært ved at finde noget negativt efter denne oplevelse. Det eneste er at hun ikke har styr på er, at sætte fræk musik på uden trælse reklamer. Tror hun er god til soft domination til dig. Men det er jeg ikke til selv. Kan ikke se det frække i at få en dildo i røven. Afsted drenge! Få en god en på opleveren og spred jeres glæde efterfølgende ude i byen!
-
Rania i Aarhus!
Det var en skuffende oplevelse for mig. Der var intet glæde i den pige.
-
nye thai pige store bryster (EVA Aarhus)
Gav 800 kr for 30 min. Der er kommet nyt link: https://annoncelight.dk/showad/341386
-
nye thai pige store bryster (EVA Aarhus)
Her er en anmeldelse af denne flotte thaipige. Hun kalder sig for Eva. Brysterne er store silikone bryster. Hun er en sød pige. Hun gav økoblow, men med for meget fokus på pikhovedet. Hun snakker dårligt engelsk, så man kan ikke få en dialog igang. Jeg tror det var med til at give en middel oplevelse. Hun vil gerne være serviceminded og give en god oplevelse. Pigen 7/10 Stedet: 6/10 (lille værelse) Oplevelsen: 6/10 Link: https://annoncelight.dk/showad/335317 Holder til i lejlighed på Vestre Ringgade Aarhus tæt på Handelshøjskolen.
-
Spy Aarhus - Godt selskab
Har også besøgt Spy. Super oplevelse med en lækker kvinde. Hun minder meget om Asa Akira fra Pornhub.
-
Amazing Rabecca Århus
Sikke en træls oplevelse. Og dyre penge!
snablen
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg