Hop til indhold

Krill

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Jeg har ikke haft mulighed for at besøge dem endnu. Er bange for at jeg ikke når det inden de tager afsted igen. De skriver at de kun er i Frederikshavn i kort tid.
  2. Det kunne godt lyde som om at det kunne være værd at prøve. Nu må jeg se om jeg kan nå det inden de smutter igen Det lyder som om at de skal have et besøg. Håber jeg når det inden de smutter igen
  3. https://annoncelight.dk/showad/368302
  4. Hej Er der nogen der har besøgt Lenny og Rida i Frederikshavn? Det kunne være godt at prøve to thaipiger på en gang😀
  5. Krill skrev et svar til Krill's tråd i Efterlysninger i Jylland
    Tak for info Havde ikke gennemskuet det med telefon nr. Jeg lader hende smutte.
  6. Jeg har været i kontakt med Nina i aften og fik et billede af hende, om det er ægte ved jeg ikke, men der var en god stemning da vi skrev sammen. Der hvor jeg blev mistænkelig er da jeg spørger efter priser og hun sender de her priser. 1T 1000 2T 2000 3T 3000 4T 3500 Det er jo vildt billigt og vil derfor spørge om der er nogen der har besøgt hende. Mener hun var i Hjørring før hun tógáil Hirtshals https://annoncelight.dk/showad/464928
  7. Hun er en hel del stører end på billederne. Er ikke til de helt petite piger, Phewa i Hjørring synes jeg har den helt rigtige størrelse.
  8. Jeg måtte besøge Hana chubby Girl når hun er kommet her til Frederikshavn .https://annoncelight.dk/showad/444097 Jeg er normalt ikke til den lidt stører piger men hun har fået nogle rigtig gode anmeldelser herinde. Da jeg blev lukket ind og så hendes smil var jeg solgt, hun er godt nok noget stører end det jeg foretrækker men jeg besluttede at gi hende en chance. Det fortrød jeg absolut ikke, hun er en glad og fræk pige og absolut berøringsvenlig og kysseglad. Om jeg kommer igen…….måske, Er ikke sikker og det er kun pga. hendes størrelse🫣for selve agten var der intet at sige på.
  9. Jeg har besøgt pigen på billederne, eller jeg havde håbet at det var hende men det var det ikke. Hende jeg mødte var en hel del stører end hende. Hun var nu meget sød og smilende men selve agten skulle gå alt for hurtigt efter min smag. Så jeg kommer der ikke igen.
  10. Okay Kunne også spørge pigen selv, har bare oplevet flere gange at de ikke har lyst til at svare eller at man bliver blokeret
  11. Hej Silverback Hun ser dejlig ud.. endelig en thai med lidt fylde som jeg godt kan lide. Ved du hvor længe hun er i Aalborg ?
  12. Alder synes jeg er lidt svært med de thaipiger…. Vi gætte på ca 30 det er noget at holde i både for og bag
  13. Har besøgt hende et par gange og vil helt sikkert besøge hende igen. Det er ikke pigen på billedet, Som der efterhånden er kutyme herinde. Hunner lidt buttet, men absolut ikke noget der gør noget efter min mening. Hun er mega fræk og med på lidt af hvert, måske fordi vi bare har en rigtig go kemi. Jeg synes at du skulle aflægge et besøg hos hende og prøve selv.
  14. Hun lyder som en pige der er værd at besøge. Er der nogen der har et navn på hendes annonce så man kan holde øje med om hun er på
  15. https://annoncelight.dk/showad/449905 jeg synes at hende her ser fræk ud. er der nogen der har besøgt hende og vil fortælle lidt om hende? hilsen krill https://annoncelight.dk/showad/449905

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.