Alting skrevet af Hr Lille Niels
-
Gissel i Valby/Kbh
Hr Lille Niels skrev et svar til Disco Stu's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnMan behøver ikke kunne forklare hvorfor man bliver tændt af det ene eller det andet. Og en af glæderne ved denne verden er at den ene dag kan man vælge lyshåret, ung og petit og dagen efter milf med hængepatter. Og begge dele kan være rigtigt på den pågældende dag.
-
Søger en god sutter
Din tråd lå i anmeldelser til at starte med. Sørg for at spørgsmål/ efterlysninger kommer og over i ja netop “Efterlysninger“ og vær opmærksom på om du er i det rigtige geografiske område. Andre har nok rapporteret tråden, og en superuser har flyttet den efterfølgende. Så derfor ligger den i det rigtige forum nu.
-
Hvorfor skriver folk: Pas godt på hende i anmeldelser
Når man hører om det pigerne modtager i indbakken og om hvordan nogle udebliver og alt derimellem, så kan man blot konstatere at det du kalder “alm dannelse” ikke er så udbredt som man kunne ønske sig. Så jeg synes det er okay at nævne det. Selv når man opfører sig ordentligt så kan man vel godt tåle at læse det.
-
Ugens Vits
Du kunne ikke huske at du havde postet det for 2 dage siden??
-
Søger den vildeste oplevelse
Peach kan dække en del af dine ønsker
-
Besøg hos Lena i Herlev
Hr Lille Niels skrev et svar til Jens70's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnJeg er også fan af hende og kommer regelmæssigt forbi. Fra et tidligere besøg, hvor hun kaldte sig noget andet.
-
Agata Kbh. med hele pakken inkluderet i prisen, næsten for godt til at være sandt
Kan du være mere specifik på hvad som udløser denne fornemmelse?
-
Opsøgende salg…
Jeg fik også den samme hilsen på nympho. Lidt aggressiv markedsføring. Hvis jeg overvejede at besøge hende (hun har faktisk fået et par gode anmeldelser) , så dræbte den besked da lysten. Jeg har tidligere fået beskeder fra piger som jeg allerede havde besøgt (godt med en bollofon) hvor snakken da udviklede sig til et andet, og tredje, særdeles vellykket besøg. Så jeg er ikke afvisende, men spam til , hvad der ligner, mange brugere på et forum tænder altså mig af.
-
Sweet Alice – Sweet and sexy combo i København
Hr Lille Niels skrev et svar til ½angel's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnGodt indspark. Der er overraskende få som trykker på like i forhold til hvor mange som læst tråden. Måske vi alle skulle blive bedre til at udtrykke at vi synes om det andre skriver Måske jeg skulle lade mig inspirere af @½angel og skriver en tilsvarende afslutning på mine anmeldelser.
-
Seng i København
Pussy galores på Lyngbyvejen udlejer værelse for kortere tidsrum. Ellers så er der cabinn eller wake up hvis det skal være i den billige ende. Derudover så handler det vel mest om beliggenhed.
-
Gangbang i København Lørdag d. 18/07/26 kl. 12.00 - 13.00 (Kun for voksne danske mænd på 50-65 år)
@Lidhorn Var hun til dp (som analt og vaginalt samtidigt) eller to i samme hul?
-
Vestsjælland beskidtkone
Og så lige et fuldt link så vi kan genfinde hende hvis det skulle blive nødvendigt https://annoncelight.dk/showad/459667
-
🫣 Bange 🫣
Jeg har aldrig oplevet at andre er kommet ind i rummet. Men jeg ved også godt at jeg ikke kan argumentere logisk med din frygt. I dit tilfælde ville jeg finde en gp i dit lokalområde som tilbyder privat/diskret, som har mange gode anmeldelser (hvilket fortæller at hun er nem at etablere en god kontakt til), fortælle at du er meget urutineret med at gå til gp og derfor er nervøs, og bede om at hun styrer slagets gang, fortælle hvad du kan li’ og helst vil undgå (sex handler utroligt meget om god kommunikation inden, og undervejs) og booke lang tid (minimum 1 time, gerne længere, så har I tid til at blive trygge inden du skal have den op at stå). Hvis du kommer til Københavns området, så giv lyd så har jeg et par ideer til piger som kunne hjælpe dig i gang.
-
🫣 Bange 🫣
Det lyder som om det er begynder nerver. I dit sted ville jeg gennemgå hvad som virkede og hvad som ikke virkede, og så opsøge det. Måske en escort hjem til dig (hvis muligt) eller til et hotelværelse kunne være et alternativ. Held og lykke med at finde vejen ind i denne verden, som tilbyder alverdens muligheder. Personligt gik jeg til danske piger på veletablerede steder da jeg begyndte at besøge gp. Og ingen steder oplevede jeg at døren blev låst (jeg tror at det handler om pigens sikkerhed, at hun hurtigt kan komme ud eller telen kan komme ind hvis der skulle ske noget) .
-
🫣 Bange 🫣
Var det første gang hos en gp? Eller har du tidligere kunne få udløsning hos en gp? Jeg tror at vi er mange, hvis ikke de fleste, som har været meget nervøse ved første besøg.
-
Danske plus size Christina - Amager
Hr Lille Niels skrev et svar til Hr Lille Niels's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnJeg blev ikke bedt om at vise id for min alder. Men jeg er også temmelig tæt på midten af hendes alderskrav og har en hårgrænse /mængde/tæthed som bekræfter det og det tal havde jeg skrevet til hende, ligesom de øvrige tal hun beder om.
-
Danske plus size Christina - Amager
Wow! Fantastisk oplevelse, GFE i topklasse Hun har annonceret en måned tid, uden at det er lykkedes mig at finde et tidspunkt hvor jeg kunne besøge hende. I dag lykkedes det så. Og hvilken fantastisk oplevelse det var. Behøver jeg skrive mere? Ja, det gør jeg vel. Man bliver afhentet af hendes ven ved opgangen, det har givet noget debat her på sitet om man nu kunne være tryg ved det osv. Og her må jeg bare sige, tag det roligt drenge, der er intet at være bekymret for. Ja, det er lidt usædvanligt, men det giver hende den tryghed som hun har brug for. Man bliver hentet og fulgt op til en lejlighed hvor man møder Christina. Ingen spørgsmål om penge eller andet, og pengene blev først overdraget til hende da hun og jeg stod bag den lukkede dør i soveværelset. Mødet med Christina er et flot syn. Hun er høj, med tydelige former og store naturlige bløde bryster. Hun beskriver sig selv som plus size og hvis man synes at store bløde kvinder med en bred mås, tunge bryster og tydelige former er sagen. Ja, så er man gået det rette sted hen. Hun har et fantastisk smil og nogle meget flotte øjne, det viser hun naturligvis ikke på billederne. Men det er ægte hele vejen. Jeg havde valgt hendes pakke 2, som beskrives som almindelig blid sex med gummi og blowjob, inklusive kys, kram og kærtegn. “Sut på mine bryster, slik min mis og brug mig som din hemmelige elskerinde” skriver hun. Og det dækker rigtig godt over hvad man kan forvente, og hvad hun kan li’. Så husk at give hende det, så får man igen. Dette er den slags besøg hvor jeg ikke føler et behov for at dele alle de slibrige detaljer. Blot konstatere at hun er ægte i alt hvad hun gør og tilbyder, og det satte rammerne for hvad vi foretog os. Kys, langsom gensidig oral opvarmning, dejlige berøringer overalt på hinandens kroppe (ingen fingre i kropsåbningerne), som naturligt glider over i sex. Også her oplevede jeg hende som ægte, nærværende og meget deltagende i hvad vi foretog os. Og jeg havde tilvalgt anal, igen hun tilbyder det fordi hun kan li’ det. Det er en gfe oplevelse så alt sker i en langsom blid sammensmeltning iblandet kys, øjenkontakt og et nærvær som man sjældent møder. Hun stiller nogle krav til sine gæster (se annoncen for detaljer) og har en lidt usædvanlig måde man bliver lukket ind på. Men opfylder man kravene, opfører sig ordentligt og har man intet imod at møde vennen, ja, så venter det en fantastisk gfe oplevelse. https://annoncelight.dk/showad/456404
-
Christina på Vestamager
Hr Lille Niels skrev et svar til eye2eye2's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnDet lyder fantastisk. Jeg har en aftale med hende senere på ugen. Nu glæder jeg mig endnu mere.
-
Kinky Girl Stephany
Hr Lille Niels skrev et svar til Crebse's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnOg det fulde link, så det kan søges frem igen. https://nympho.dk/n2899/kinky-girl-stephany Det tænker jeg at hun vil sætte pris på, nu hvor du har skrevet en flot anmeldelse.
-
Nogen der har besøgt Stellar22 i København?
Miley tilbyder den service du efterspørger https://70210026.dk/miley
-
Piger i Kbh.
I agree it is more convenient to have the reviews together with the ad. The problem with reviews on nympho, is that the total picture of a girls review has a very low credibility. It is well known, and has been documented several times, that some girls delete reviews with low scores or has closed the profile for reviews. Personally I trust the individual reviews on nympho. The gentlemen who wrote them had a good experience. And I have also written a few myself. And just as on this site I put more value into a review written by a well known old profile than a profile created 2 hours ago. That’s why users of this site prefer reviews from eroguide any day. You also get to see the bad reviews.
-
Dansk Escort der tilbyder owo
Prøv at høre Simone https://annoncelight.dk/showad/414202 Og fra et af mine besøg hos hende
-
Disse piger i Søborg
Der er et par stykker af dem som andre har omtalt. Prøv at søge på annonce nummer.
-
Nogen der har mødt nye Deea, København
Hvor høj vil du gætte på at hun er?
-
Piger med mellemøstlig baggrund/udseende
XLMørkPige kunne godt være fra den del af verden. https://annoncelight.dk/showad/367920 Og fra mit møde med hende