Alting skrevet af Ree
-
Nyt sted i maribo på lolland
Hvor ligger stedet? Er det inde i byen eller udenfor?
-
Nina Vordingborgpigerne
Hej drenge! jeg ser at Nina er på hos vordingborpigerne i morgen og får en trang til at udvide min horisont, så derfor: er der iblandt os en der vil med til Vordingborg og hygge en times tid sammen med denne skønhed?
-
Frodige Freja ved vordingborg
God aften! Er der nogen der har haft fornøjelsen (eller det modsatte) af lidt tid sammen med denne unge dame? https://annoncelight.dk/showad/198404
-
Vi deler en oplevelse!
Hej drenge! jeg påtænker at besøge en pige i dag lørdag eller i morgen, er der en der vil med? vil gerne prøve oplevelsen at være 2 om en pige. Hvem det er stiller jeg ikke de store krav til, andet end at jeg ikke gider thai piger.
-
Mor og datter.
Hvis du så bare havde holdt dine tanker for dig selv til at starte med havde det ikke gjort noget..
-
Mor og datter.
Jeg tænker lidt at et seriøst indlæg fortjener et seriøst svar og ikke din holdning til rigtigt eller forkert?
-
Dagens underlige forespørgsel
Jeg betaler den merudgift der er forbundet med at få lov at se på
-
Dagens underlige forespørgsel
Hej alle! Nu har jeg luret ned herinde i noget tid, og tænker at begynde at bruge forummet lidt mere aktivt. min forespørgsel ligger lidt ud over det sædvanlige, jeg har en fantasi om at få lov at "være med på en kigger" når en anden køber en glædespige. Men andre ord søger jeg en hvor jeg må sidde i lokalet og kigge på mens i knalder Jeg er bosat på Falster, så det må gerne være her i området - men har da bil
-
En uge i England
Tak for det, det må jeg kigge lidt på. jo, den skulle have været i efterlysninger, men kan også se den er blevet flyttet :)
-
En uge i England
Hej I forbindelse med jobbet skal jeg tilbringe en uge i det sydlige Wales, nærmere betegnet Bridgend. Er der nogen herinde der har været i området, kan anbefale steder at møde en pige der giver en god oplevelse? Kender til hjemmesider så jeg kan "browse" lidt hjemmefra eller generelt kender til escort verdenen derovre? Her tænker jeg på prisniveau i forhold til herhjemme osv..