-
Luna Ray, København - bedste comeback
Fiskeraage skrev et svar til The-Newbie's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnJeg har her til aften kl 19 besøgt Luna Ray. Jeg har selvfølgelig læst anmeldelserne herinde. Jeg skrev tidligere i dag til hende, og spurgte på aldersbegrænsning, da jeg jo er ved at være oppe i årene, og hun jo er en temmelig ung pige. Hun svarede tilbage at alder ikke betød så meget. Jeg svarede høfligt tilbage at jeg jo selvfølgelig var en gentleman, hvilket blev kvitteret for med besked tilbage at det faktisk var det vigtigste for hende. Fremme ved adressen, fik jeg instruktion i indgang, og Luna tog imod i døren til en rigtig fin lejlighed. Wau, hun er alt hvad billederne viser og mere til, det kan kun blive godt. Bad blev tilbudt og taget imod. Inde i hyggerummet huskede jeg at komplimentere hende, for hun er virkelig sådan en lækkerbidsken, som jeg sætter pris på. Jeg ved godt at jeg ikke er den største elsker, eller den lækreste mand for en pige i hendes alder, men jeg fik fuld valuta for mine penge, og det er længe siden jeg har haft så kraftig en rejsning. Vi kom omkring i alle tænkelige stillinger, og også lidt mere utænkelige. Afslutningen da gejsten gik lidt af lille Aage, blev et helt igennem fantastisk blowjob. Alt i alt en fantastisk oplevelse med en helt igennem dejlig smuk og engageret pige. Efter akten en god snak om verdenssituationen, og det faktum at det var valgdag i Danmark, og lidt Danmarks geografi. Så endnu en gang en god oplevelse for mig. Når jeg en sjælden gang efterhånden vælger at købe en oplevelse i denne verden, møder jeg altid op med åbent sind, nyvasket og barberet, både i ansigtet og på skaftet og bollerne. Jeg tager altid i mod badetilbuddet hvis det er tilstede, og stiller ikke nogle særlige krav til pigen, men lader dem styre slagets gang. Det giver oftest fuld valuta for pengene, og det må jeg bare sige at Luna gjorde. Alt i alt er vi på et 12 tal med pil op, på den Danske karakterskala.
-
Struer Wellness
Fiskeraage skrev et svar til Holstebro 45's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandDer er intet at komme efter, klinikken hedder nøjagtig ikke noget med Thaimassage, da den ikke vil sammenlignes med netop den del.har ejeren selv fortalt mig. men en god reel grøn massage, det kan du få der
-
Holstebro 30 årig massør
Hun bruger 2 profiler. så du kan nå det endnu.https://annoncelight.dk/showad/411438 i øvrigt tog jeg en for holdet, og kan oplyse at billeder og pigen svarer overens. sød stille pige, ydelser er som beskrevet. Pænt og diskret sted. Hun snakker gerne, og på godt Engelsk. jeg tog 40 minutters pakken. Der blev leveret med smil, og som beskrevet. husk at alt er relativt og præferencer er forskellige. Men der blev leveret til UG i min verden, dejligt og blidt.
-
Holstebro 30 årig massør
Bliver nok nød til at tage en for holdet.
-
Holstebro 30 årig massør
Er der nogen der har været forbi, og kan give et lille hint om det er værd at ligge vejen forbi. umiddelbart vil jeg vurdere billeder til at være ægte, og fristende. https://annoncelight.dk/showad/411445
-
Herning Naturlig smuk blondine
Tak fo hjælpen Lille_Peter, medlem siden 2012, og ikke en eneste anmeldelse har du skrevet, men masser af vejledninger i brug af søgefunktioner.
-
Herning Naturlig smuk blondine
Er der nogen der har kendskab til denne annoncør? https://annoncelight.dk/showad/410032
-
Tina i Spøttrup
Har været der til 45 minutter massage, og alt det sjove. fik 10-15 minutters massage, så lidt hånd, ingen blow, lige på og hårdt knep. da jeg kom, sprang hun ud på badeværelset, og det var slut. Fik dog tilbudt bad som jeg tog imod og var ude af døren efter 30 minutter. pigen kan være hende på billederne. Bryster er efter min overbevisning ægte. Højden passer. Men læg 10 kg til den oplyste vægt, og moms til den oplyste alder. Oplevelse 5/10 jeg kommer ikke igen.
-
Nita i Vejle - fin erotisk massage
Har også været ved Nita, og massagen kan der ikke klages over. Fik også et godt blowjob, med håndafslutning. Hun gjorde opmærksom på at jeg ikke måtte komme i munden på hende, og som den gentleman man er, så respekteres dette selvfølgelig. Nita er sød, og spørger til dine ønsker, og hun koncentrerer sin massage omkring de områder på kroppen hvor du ønsker det. Jeg må dog sige at jeg er til petite piger, og gerne Thai, (lille og gerne meget slank) den kategori går hun ikke helt ind under. Men sød og leverer varen det kan hun. Ikke at forglemme at rammerne er fantastiske i den klinik.
-
Nina med soft mega
Omkring 45 minutter.
-
Nina med soft mega
Jeg tog den lange tur fra Jylland, og ikke til Valby, men derimod Nørrebro hvor hun opholder sig. stedet er et tidligere forretningslokale. jeg købte 1 time til 1200 kr. kan godt lide hendes koncept, hun er her for penge og ikke for at give kæresteoplevelser. Hun er petite, og alder tjah, det bliver sgu svære og svære for en ældre herre som mig at bedømme. Jo ældre jeg bliver, jo flere unge piger kommer der til. Hun har en lækker petite krop, og ægte små bryster, nok den største a skål. blowjobbet var næsten for langt efter min mening. (Det er jo sjældent at anken går den vej, når man læser med herinde) jeg havde inden seancen gjort opmærksom på at jeg kun ønskede blow og massage, men god damn it, der blev kort tid tilbage til massagen. Men det ønskede blev leveret af en sød Nina. Ingen snyd med tid eller noget. kommer jeg igen, måske. Men havde hun været i mit normale nabolag, så helt sikkert.
-
Lækreste thai i Århus?
Fiskeraage skrev et svar til Brandvarmt's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandHun har i hvert fald været en del i Vejle for nogle år siden.
-
Flotteste Thai shop
Fiskeraage skrev et svar til Den rejsende's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandPrøv her https://www.eroguide.dk/forum/topic/165041-sky--petite-thai-in-vejle/
-
Miya i Hvidovre possible without condom
Fiskeraage skrev et svar til dhnmdst's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnEr det tæt på S toget, for os der ikke kommer i bil?
-
Emmy’s afløser? Yaya..
Fiskeraage skrev et svar til Max Power's tråd i Efterlysninger af thaimassage og thaipiger i JyllandHvordan står det til i forhold til billeder på annoncen?
Fiskeraage
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg