Hop til indhold

Baggersen

Medlem
  • Oprettet

  • Seneste besøg

  1. Jeg har fået besøgt hende og haft identisk oplevelse, af en super flink og imødekommen næsten uvirkelig lille - kvinde. Jeg mærkede kun hun lagde lyst og energi i, at jeg skulle have en god oplevelse.. - og jeg gjorde selvfølgeligt mit for, at hun fik det samme - med respekt og almindelig høflighed.. Har helt sikker planer om et besøg mere - jeg syntes hendes petitnes er super fræk..
  2. I’ll will visit her 1 hour then thursday.. Thank you so much..
  3. Thank you fore writting your experience! May i ask if it was near by the airport? And what you think about the appartment and the “acces” to the appartment.. sometimes theres a lot of nosy neighbors.. or kind of “scary places”. best regards baggersen * sorry my bad english in text..
  4. Kæmpe tak for den maleriske - beskrivelse.. af stedet.. Lara og ydelserne. Hun er på billederne lige efter min smag - og ud fra din beskrivelse endnu mere - lige efter min smag. Men jeg har det virkelig stramt med de steder, hvor man nærmest træder ind i en “slyngelstue” og trækker en ud for at knalde hende og så gå igen.. suk Men det er så ualmindeligt sjældent, at der dukker sådan en i mine øjne lækker-slank pige op.. at jeg må overveje om jeg skal “dispenserer” for at der er andre i lejligheden..:) Tak..
  5. Baggersen started following Lolita kompleks
  6. Hej Allesammen, spændende at se, hvor mange meninger der er og kommer frem i forhold til mit indlæg. I stedet for, at citere alle de interessante indlæg som er kommet tænker jeg, i stedet at oprette dette indlæg. Jeg mener nemlig ikke umiddelbart, at jeg har ytret mig som et offer, men alene oprettet indlægget dels som anmeldelse og ligeledes som en advarsel for andre. Jeg er hver gang jeg besøger et sted klar over de risici som medfølger - og har hver gang råd til at miste de penge jeg har med. Jeg er klar over at købeloven på dette marked ikke eksisterer, hvilket også er årsagen til, at jeg på ingen måder har ville fremføre mit indlæg som en klagesang. Men igen ene og alene som en anmeldelse, advarsel - forsøgt skrevet med en vis portion lune og selvironi.. For selvfølgelig holder jeg mig som eksempel ikke langt væk fra omegnskommunerne.. Tak for interessen og de mange meninger og holdninger..:)
  7. Tak for dit indlæg.. Til det vil jeg sige, at jeg ikke mener, at jeg har benægtet, at ham den for mig fuldstændigt ukendte fyr - har ret. Det er hans måde at formulere sin ret på. Man kunne da sagtens have formuleret sit formål uden at være nedladende. Hvis pågældende læste mit indlæg ordentligt, ville han måske have bemærket min overraskelse over, at anviseren smed trusserne.. lige ind til det punkt, var der intet som foregav, at det var hende som skulle yde mig det aftale. Hvad han (Nørden) ikke ved og kender til, er hvad jeg har med i mine erfaringer som åbentlyst ikke stemmer overens med hans erfaringer.. Jeg har da masser af gange mødt op blevet taget godt imod af en “anviser”, betalt og blevet anvist et værelse hvorefter rette pige kom ind.. Så for mig var det ind til det punkt - stedet og deres manglende diskretion som var grænseoverskridende.. Jeg har også på et tidspunkt læst artiklen fra Nordsjælland, hvor en escortpiges chauffør og et par mænd mere endte med røveri og en stjålen bil som iøvrigt blev kørt tværs gennem en tankstation med politiet i hælene.. så alle de ting i et samsurium tænkte jeg mig ud af det.. og lod mog fake et skud - som hun i øvrigt 3 gange havde efterspurgt om jeg ikke var kommet.. så jeg tænkte, at hun ikke tjekker kondom.. så jeg var hurtigt ude.. Jeg spiller aldrig for penge jeg ikke kan gå fra - fordi jeg (for at blive i “odss-tanken”) spiller jeg med omtanke.. Jeg tager altid billigste mindste service første gang et nyt sted for, at rekognocere stedet.. og hvis jeg godkender jeg det ud fra min lyst - tager jeg tilbage i længere tid.. Men sådanne ting kender Nørden ikke til, hvilket efter min opfattelse så ikke berettiger pågældende til at påskrive skriften på mine skilte om halsen.. Den saglige del af indholdet benægter jeg ikke. At jeg nok skal ændre strategi..
  8. Hej, der skulle vel ikke sidde en herinde med viden om, hvor man ville kunne besøge, eller få besøg af en slank, spinkel kvinde..
  9. Det er da rart nogle mennesker er så selvfede at deres ego vil vade på hvad der nu måtte falde dem for.. i dette tilfælde mig.. Du burde takke mig for min naivitet - I det min naivitet gør, at du fremstår måske endda dobbelt så dygtig som du selv tror du er.. - Jeg ærger mig helt vildt over ikke at være som du er, klog, visdomsspredende orakel.. Jeg takker virkelig meget for, at du værdigede mit indslag din tid..
  10. - Tak for ord, opbakning og gode råd.. Sentio jeg er enig i den bør være under anmeldelser, hvilket også var hvad jeg forsøgte - men fik ikke lov til at vælge den og “rullegardin” havde kun denne mulighed.. så jeg tænkte de havde “slået kategorier” sammen.. og ja.. burde være gået herind først.. den fejl gør jeg ikke igen..;) Så tak for dit input.. den_glade_amatør, tak for din “syntes godt om”.. DK fyr 34.. er ikke andet for end, at finde en ny oplevelse.. Næste gang med anvendelse af Sentios ord i baghovedet - lige at tjekke her først.. Har allerede udset et par “spinkle muligheder” på escortguide..
  11. Hej Allesammen, Jeg har ikke været her et stykke tid, men i går løb jeg ind i en for mig så dårlig oplevelse - at jeg føler mig nødsaget til, at sige det højt.. - Jeg har respekt for, at nogen måske ligefrem er tilhænger af det setup jeg blev af - og for dem må jeg ønske god tur jeg fandt på escortguide Dorina - som jo i annoncdn ser ganske lovende ud, for en fyr som mig, der tænder på petit’nes og spinkelhed.. https://escortguide.dk/P/dorina-the-best-girl-in-the-city-mobileplay-possible--56914.html Da jeg efter aftale ankom til et industrikvarter i Rødovre og fik telefonisk kontakt med stedet - begyndte der at komme “damer” op på vejen og kigge efter - tak for diskretionen.. var svært nok at stedet lå under et nummerpladekontor hvor kunder til butik kunne gå op af trappe mens jeg gik ned under trappe.. Der lugtede af røg og jeg blev mødt af en dame som mindede om en togstationstigger (ingen foredomme).. hun lod en lettere buttet ung kvinde følge mig ind på et værelse som aller mest mindede om et skjulested for illegale indvandrere i en amerikansk film.. Der lugtede af røg og flød med tøj.. der stod en i mine øjne kropsmæssigt lækker kvinde men ikke Dorina så jeg glædede mig til at se Dorina.. jeg får besked på at smide tøjet.. uden mulighed for, at kunne kommunikere med anviseren.. så mens anviseren og den spinkle kvinde var i værelset fik jeg besked på at klæde mig.. og ligge mig i sengen.. pludselig kom “mutter” ind og talte til de to som allerede var der.. og så gik den spinkle og mutter mens jeg lå der splitter hans jørgen.. så smed den lettere buttet kvinde sine trusser men beholdt bh og bluse på.. satte gummi på trolden og begyndte et mareridt af et blowjob.. som på ingen måde kunne få liv i banditten.. mine tanker var mange - og frygten for at rode mig i unåde i en rumænsk mafia modtog jeg det forsøg på et handjob- hvilket blev yderligere besværlig gjort da mutter pludselig åbnede døren og førte en samtale med den halvpåklædte kvinde der sad ved siden af mig.. så snart hun lukkede døren - fakede jeg en udløsning (det har jeg sgu aldrig prøvet før).. det mest positive var at kvinden tørrede mig omhyggeligt og på en respektfuld måde så selve aftøringen var den bedste del af oplevelsen.. efter det gik hun.. mutter kom ind og stod og kiggede på mig iføre mig mit tøj og så var det ud.. Så vanvittig langt fra, hvad jeg ellers har haft af oplevelser i de besøg jeg nogensinde har foretaget mig.. Jeg har da mødt maskin-sælgere før.. men det her var uden sammenligning.. Jeg kommer aldrig til at tage til Rødovre og omegnskommuner igen.. Neph.
  12. https://www.escortguide.dk/P/barbara-and-lulu-2-sexy-in-taarnby-41550.html Hej Doktoren, Da jeg skulle gå sagde hun, at hun skulle flytte lokation i næste uge - Så hvis jeg havde lyst til at besøge hende igen blev det et andet sted. Jeg har linket til en annonce som stadig er aktiv.
  13. Jeg var forbi Barbara i går - og ud fra mit synspunkt en uforglemmelig smuk ung kvinde.. - sød, smilene og hvis man som jeg er - er til det "petite" - er hun en sand gudinde.. Jeg fik en fantastisk behandling og så den store befrielse, at hun kunne tale og forstå engelsk.. stedet er pænt og til at komme til - uden at skulle stå og glane enten ved en opgang over for eller en dørtelefon. Der er tale om en villa med en carport hvori indgangen er fra.. Hun er til dato den oplevelse jeg har haft i dette univers - hvor jeg har været tættest på, at kunne blive i tvivl om det var en pige jeg havde mødt i byen og endt hjemme hos.. ment på den måde, at hun var naturligt sød og kunne få mig til at føle, det var noget hun virkelig gerne ville... hun var perfekt, velduftende, bløde blide fingre, fødder... kønne øjne.. pæne velplejet tænder.. Hun gav mig en skøn oplevelse.. - og jeg håber, at hver enkel af jer som besøger hende er lige så heldige som jeg følte mig.. Det er min fornemmelse at hvis man giver et smil - får man 10 smil tilbage.. (har lige tilladt mig at rette en tastefejl. Var kommet til at skrive en "forglemmelig" ung kvinde - mener selvfølgelig "uforglemmelig"...
  14. Baggersen started following EmillyBrazil
  15. Jeg har netop besøgt hende i Kastrup - havde hun været en restaurant havde hun fået en Michelinstjerne. Nu handler det lige som om mad- om smagsløg.. Susy som nu er i Kastrup, var smilene, venlig, øjenkontaktbar - pæne tænder, soigneret og bare vimsende indbydende.. Hun er sit sande jeg på billederne - og jeg oplevede en virkelig god service. Virkelig sød - i sin tålmodighed med sms før vi mødtes - og hun undlod, at lade mig vente ved opgangsdøren i hvad der nogle gange kan minde om evigheder.. Men ikke her.. alene det - giver bonus hos mig.. alt det rammer mine smagsløg.. Hun var god til Engelsk - og god til at spille spillet - så selvom der ikke var kys involveret - gik jeg derfra med en "kæresteoplevelse".. Hun havde opfattelsen ud fra hvad hun kunne høre fra sine gæster - at der er en som bruger hendes billeder - Hvilket hun i sagens natur var rigtig ked af.. for det giver dårlig omtale at være falsk og det kan jeg sætte fingeraftryk på, at hende jeg så i dag ikke var falsk i forhold til sin profil og det hun lover.. Kan anbefales, hvis man er til det petite, brune varme øjne og et smil som ikke virker kunstigt - og som er bakket op af pæne tænder.;) Overvejer faktisk en ekstra besøgstid..

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.