-
Jubilæums Gang Bang 26/3 fra 13 til 16. Tidligere besøgende 250kr. nye 500kr. max 20 gæster
Har tilmeldt mig pr. tlf.
-
Efterlysning af gp'er (2-3 stk) der vil afholde et gb sammen med mig omkring Kolding/fredericia tirsdag d.26/3.
Pisse frækt setup du har gang i. jeg både deltager og ligger gerne sommerhus til.
-
Blev smidt på porten
Hej Dina først vil jeg lige tak foroplevelsen sammen med dig, da du var i vejle. Du er en fantastisk Kvinder. I Randers syd ( Sønder Borup af kørsel 43 ) ligge et motel lige ud til motorvejen uden receptionist. forgår med koder via nettet. Ved der et i Hadsten ved siden af Shell tanken som andre bruger og har fred på.
-
Naturlige bryster eller silikone - hvad er I til?
Naturlige bryster, klart at fortrække, men silikone "kan" være flotte. det skal følges ad og passe til kroppen. Tror det er en udbredt misforståelse for piger/kvinder at mænd tænder på silikone patter. Så de i den grad for lavet noget der er over unaturligt.
-
Randersskøgen
Hej Jeg har haft en vidunderlig oplevelse med Pigen, det er vel et par måneder siden, havde læst flere dårlige anmeldelser. Men efter som vi alle er forskellige valgt jeg selv at teste hende af. fik hurtigt en aftale i stand og samlede hende op i byen og kørte til en anden by med et motel, hvor hun skulle være i et par dagen. Vi fik tjekket ind og damen som jeg vil omtale hende ( ved ikke hvor mange der kender hendes rigtige navn) men jeg gør efter som vores snak på turen faldt om mit job som selv stendig, Det viste sig, at her var noget jeg kunne tilbyde hende og vi kun jo altid bytte ydelser. Nå men til bage til vores motel Dame ville gerne lige i bad mens jeg gik ud og tog en smøg, kunne jeg høre hun sang inde fra badeværelset, det fremkaldte et lille smil og fortalt mig, at her var en "pige"/ dame som lød til at nyde sit lille bi-erhverv. Damen kom ud af badet kun iført håndklæde om håret. vi faldt straks i et dejlig kys hvor efter hun selv gik på knæ og fik listet min nu hårde pik frem og gav et top 10 blowjob, efter 5 min måtte jeg stoppe damen ellers ville jeg have skudt kanon af i munden på hende allerede og jeg ville også gerne lige nå at prøve fissen af, så for bare at kunne holde bare lidt fik jeg mit tøj af og kastet hende ned på sengen og gik i gang med at slikke fisse på hende, det kunne hurtigt mærkes at hun nød det, så jeg vekslede mellem at slikke og give finger/ finger kneppe hende til hun kom. tiden var nu til at få prøvede fissen af. Så på med et kondom og op i hende alt i mens jeg forsøgt at holde hende i et fast greb gik det frem og tilbage. Jeg har desværre den evne at når jeg er sammen med en anden end fruen der hjemme, så holde jeg ikke ret længe og kunne igen også ret hurtigt mærke hvad vej det gik og træk mig ud og rev kondomet af og lod hende sutte mig færdig til jeg kom ud over hende. i alt forvirringen glemt jeg at betale før selv agten, ved ikke om hun normalt gør det men ikke noget hun lod sig mærke med og hun gik vel ud fra at det nok skulle falde inde jeg overlod hende til den kunde som faktisk havde bestilt tid kl. 15. Jeg fik sådan set bare min aftale presset ind fordi jeg tilbød at hente og køre hende til motelet. Som nogen har skrevet er hun ikke en fotomodel, men det er jeg bestemt heller ikke selv, så vi går fint hånd i hånd og så har hun en indlevelese´s even, som mange andre kunne lære af, hun kneppe af lyst og sætte pris på man give igen. Så husk hvis du vil nyde så for du efter hvad du selv yder. Jeg sætte stor pris på hende og det er ikke sidst gang jeg besøger hende, vi er faktisk ved at leve en weekend aftale. alt igennem en sød og naturlig pige
claus73
Medlem
-
Oprettet
-
Seneste besøg