Hej. Dette er mit første indlæg herinde - Tilgiv mig derfor for mulig misplacering af indlæg + min uvidenhed omkring massage former mm.
Er der nogle herinde, som kan anbefale en dansk eller Europæisk ( Ikke Thai ) massør, som giver kropsmassage med afslutning her i KBH eller på Sjælland.
Jeg har i løbet af de sidste par måneder, besøgt flere kvindelige sports massører. Især har jeg været glad for flere top prof. behandlinger hos pigerne hos Somthingpersonal.dk og miriamjohansson.dk . Men der har i de fleste tilfælde, ligesom manglet noget. Jeg har ikke turde bede om ekstra service eller all nude.
Håber der er nogen herinde, som han anbefale en god+fræk massør - eller som kan give mig et par fif til hvordan man beder massøren om afslutning??
Glædelig JUL!!