Alting skrevet af Jespers69
-
Yssa - scat session
https://escortguide.dk/P/-mistress-yssa-last-day-70979.html Hej med jer. Så fik jeg besøgt den lille skønhed i går inden hun tog hjem i dag. Som overskriften antyder er der tale om scat, golden shower mm -so you know! Det var sgu en grænseoverskridende tur. Havde prøvet hendes røvskyldning og det var da ok, men havde en fantasi om en ordentlig gang lort - og det fik jeg i overflod. Vi spiller godt sammen. Kærlige kram mm, men så gik det løs. Havde tid kl 10, men fik en besked om, at hvis jeg var i nærheden kunne jeg komme med det. Mistress need toilet... Ok, det var lige på og hårdt.... havde ellers aftalt lidt pussylicking, farting etc inden, men det var oppe over, så af med klunset og ud på toilettet og inde under den interimistiske “toiletthrone” Der gik ikke mange minutter, så kom det ellers i en lind strøm. Har ikke prøvet det før så det var som sagt en prøvelse, men jeg bestod ( kunne ikke sluge det hele - der var meget, som i rigtig meget ) hun pissede samtidig, så munden mere end fuld - endda af flere omgange Hun smækkede til sidst sin underskønne lækre røv i hovedet på mig, med det resultat at hun fik lort på balderne. Lick me clean stupid slave, og så måtte tungen på overarbejde igen. Jeg slikkede hendes balder rene ( så godt jeg kunne ) fantastisk!!. Hold nu op, men jeg fik det jeg kom efter. Havde lort i ører, næse og mund så der skulle skylles ordentligt efter i badet ( som hun hjalp med ) så efter bad, gennemgribende hårvask mmm, så så det nogenlunde ud. Yssa optog det med sin telefon, så jeg fik nogle klip tilsendt på Whatsapp - sgu fedt at se det efterfølgende - me like! Blev beordret ind i soveværelset hvor vi sad på sengen og sludrede lidt om sessionen, og i tågerne begyndte jeg at klæde mig på ( havde bestilt en time ( sessionen varede vel omkring 25 mins ) og troede at det var det, men så... what are you doing??? well I...? We are not done yet!! Og så blev jeg beordret ned på sengen, og så fik jeg jeg ellers syngende lussinger og spyt i munden en masse. Hun vendte sig om, og så skulle røven slikkes igen igen. Herefter spyt og lussinger igen - hun er fantastisk. Jeg fik mere end rigeligt opfyldt mine ønsker. Kunne ikke komme hvilket “pissede” hende af - så ja - flere slaps og spyt... Nå, men alting får en ende men fik den fulde tid uden problemer. Der blev ikke kigget på uret, og vi bonder fint. Sludrede lidt mere mens jeg fik kluns på. Hun virker oprigtigt glad for mine besøg; jeg ikke mindst. Jeg er sgu vild med hende.Synes hun er smuk, har en fantastisk røv to die for, og hun har en dejlig tilgang til sit arbejde. Det ved hun også godt. Spurgte om hun ville giftes med mig - og det var hun ikke helt imod svarede hun med et dejligt glimt i øjet. ( jeg er næsten dobbelt så gammel ) men ja - vi har det skønt sammen. Måtte desværre gå, og afsked med det “berømte” klem på den lækre nummer. Hun er sgu en ener. Hun har heldigvis nok at lave, så kommer igen til april. Jeg bestiller tid igen når jeg får besked på WA.
-
Real Mistress Yssa er tilbage
Inspireret af bl.a. Laursen’s og Fausto’s beretninger indenfor det i mit ellers ikke eksisterende univers af perversiteter ( har dog prøvet golden shower indtil flere gange ) tog jeg mig sammen til et overordenligt grænseoverskridende eksperiment. Nemlig en toilet session med Mistress Yssa. Hold nu op hvor tankerne bare flød. Havde en god korrespondance med Yssa. Der gik lidt kuk i datoer, steder ( hun flytter en del rundt - Valby, Nærum, Vedbæk ) men til sidst lykkedes det i torsdags. Havde glædet mig som et lille barn til at møde hende igen. Det er 7 år siden sidst. Hun var heldigvis som jeg huskede hende - petit, smuk og lækker. Den smækre røv har jeg altså en enorm svaghed for. Yssa i dejligt humør. Kram - og længe siden etc.. Af med klunset og så ud på badeværelset. Og så gik det ellers løs. Havde bestilt 1 time. Urin, scat, prut i fjæset, spyt i munden, samt lussinger (medium hårde ) Alt udført iht ønsker, dog: Scat var udskyldning af hendes røv med kaskader af vand og lorterester ud over mig. ( Fausto beretning ) havde håbet / “frygtet” en stor lort i munden med tvangsspisning - det blev det så ikke. Jeg havde så heller ikke været specifik nok - troede bare at scat var en lort i munden / fjæset... Anyways: Skønne Yssa gjorde alt hvad hun kunne - og det til ug. Yssa får lidt hård med “fart” got the point? I forskellige anmeldelser. Øjnene der ser - men i min verden er hun bare en lækkermås. Ja; hun er ikke ret høj, men jeg er sgu ligeglad - så længe hun performer - så er jeg tilfreds. Yssa smutter i morgen. Spurgte om hun kom tilbage? Vidste hun ikke helt, men måske til oktober - så kan vi Yssa fans kun håbe. Hun lovede at have en stor lort klar til næste gang vi mødes - hvis... Det vil jeg så se frem til. Så har jeg nogle måneder at forberede mig i ( satser på at jeg tager springet, og tager the full Monty ) Med dette har jeg næsten været raden rundt i sexuniverset. Nu mangler jeg “bare” at blive røvpulet af en ladyboy - så er jeg vist ved at være i “havn” Det skal være Malii næste gang hun er i byen God lørdag
-
Xxxl kvinde facesit
XXXXXXXXLLLL mm er hun ikke, men https://www.escort-side.dk/NEW-IN-RDOVRE-KATRYN?ad-id=21512 dejlig kæmpe røv, og hun elsker det. Når hun først får sat sig så er hun "svær" at få til at hoppe af. Aftal evt en stopknap, fx. et par blide klaps på den ene røvballe, elles bliver du kvalt.. hun er rigtig dejlig
-
Sabrina hvordan er kampformen.
Ok ok så Gider ellers ikke det her fnidder fnadder herinde mere, men jeg besøgte Sabrina forrige onsdag ( hvis det er nyligt nok for dig ), og hun er ikke gået ned i kadence ( i hvert fald ikke overfor mig ) Har også besøgt hende en del gange, mest da hun var på Frederiksberg ved den “berømte/berygtede” låge der tager en evighed for at åbne, så vi “kender” hinanden so to speak. Der var som sædvanlig fuld “knald” på og jeg manglede ikke noget. Men måske fordi jeg har besøgt Sabrina flere gange? Jeg skal ikke kunne sige det... Hvad vi laver sammen har jeg før beskrevet ( og så får den lidt mere som bekendtskabet udvikler sig (ikke sex uden!! ) men en “sutter” af dimensioner, der bliver kysset igennem osv, så kan ikke genkende den påståede “dårligere” service. Lad være med at spørge hvad jeg betaler - det er individuelt mellem Sabrina og mig. Ved ikke om det giver dig noget, men i min verden kan du roligt aflægge Sabrina et besøg. Hvis du er til lidt kinky stuff som mig ( tænker GS ) så er hun rigtig god - men spørg ind til dine ønsker - hun svarer gerne; både på sms og tlf. Hun er MUMS
-
STORBARMET SABRINA I RØDOVRE
Jespers69 skrev et svar til snubbel's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og Københavnja hun giver den bare gas - en af de bedste. tak for beretningen, og sjovt med misforståelsen angående shower. Hun giver et fantastisk golden shower hvis man er til det. har prøvet indtil flere gange samt blevet revet rundt i "manegen" Hun er en ener..
-
Pernille - Valbypigerne
http://www.valbypigerne.dk/pernille Hej med jer. længe siden - I know - diverse årsager. Nå, men tænker på at starte op igen Har udset mig Pernille. Nogen af jer der har besøgt hende, og vil give deres besyv med? God service osv? Alder 45 - passer det nogenlunde? good looking??? tak for input (s)
-
Trine Tease i Svalereden
correction. Du ordner ikke Trine - hun ordner dig! simple as that.. kæft jeg savner hende. Havde skønne stunder med hende da hun var i Ahorngade, men hendes vagter på MC passer desværre ikke ind i mine muligheder..hun er super dejlig og gi'r den max gas!
-
Utroligt stram fisse :-)
Jespers69 skrev et svar til Gangnam's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnDet er gode "gamle" Yssa... Dejlig pige men som nævnt ikke ret høj. Jeg vil mene max 155 cm - måske 150 cm? jeg havde ikke målebåndet med, og er også ret ligeglad. Bare jeg får en god oplevelse og det fik jeg med Yssa. Billederne passer!
-
Sabrina - TILBAGE i topform
Jespers69 skrev et svar til et svar i en tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnFrederiksberg....
-
Sabrina - TILBAGE i topform
Jespers69 skrev et svar til et svar i en tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnOK, så får I lige min vurdering af Sabrina. Kommer lige derfra, og hold nu op en fed oplevelse! Blev inspireret af ovennævnte beretninger og havde glædet mig til at se den store måtte som er omtalt, men det havde hun desværre ikke. Heller ikke helt glat – mit gæt er at hun har ladet det vokse i et par dage. Nå, men der er divergerende meninger om hendes udseende og kropsbygning så here goes: Det er jo øjnene der ser, men hun er ikke nogen lille prop. Skønne stoore babser og en dejlig fast latina røv – sidder lige i skabet. Den er ikke kæmpestor men dejlig rund, så hvis hun skal gå under betegnelsen buttet, så er det ikke sådan jeg opfatter hende. Kønt ansigt og meget smilende. Det engelske er ikke helt up to date men vi kunne sagtens kommunikere. Har efter have besøgt hende siddet og kigget på hendes billeder igen og igen, og jeg er faktisk ret sikker på at de er af hende! Blev flået rundt i manegen i 20 hektiske minutter; pu ha – der var ”knald” på. Hvis man som jeg er til våde tungekys så er det bare med at komme af sted. De eneste gange vi ikke kyssede var når hun gav super blow. Det gjorde hun flere gange og meget gerne, og hun kan fandme sutte så englene synger, Ikke noget med det der pisse irriterende tørren af med vådservietter hele tiden; hun snuppede kalorius helt til roden og med skøn øjenkontakt. Hun fik også lige en slikke tur og det gik vist som det skulle hvis I forstår? Jeg blev gjort færdig med afskydning af et par dages sammensparet i munden på hende – der var tryk på så noget af det ramte også hendes hage – hun slugte ikke!! Afslutning med en gang GS og hygge i badet. Ingen hastværk overhovedet og det virkede som om, at hun hyggede sig gevaldigt ( måske bare min fantasi der spiller et puds.. ) Hun er her 3 måneder endnu så tror nok lige jeg skal have besøgt hende igen ( og måske igen igen.. ) er helt på linje med Eron – kan godt forstå han er mega begejstret. Afsked med flere kys og naturligvis det ”berømte” klem på den formidable røv!
-
Storbarmede Trine hos Pussy Galores - det kan anbefales
Jespers69 skrev et svar til fred9469's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnJeg valgte ikke dominans. Kun GS og en spillemand. Jeg ved bare, at hun tilbyder det ( og en mængde andet ) Mailede lidt med hende omkring blid dominans, men priserne var ikke til min tegnebog. Men dejlig pige synes jeg, så skriv til hende omkring dine ønsker og hendes priser. Hun svarer gerne på mail.
-
Storbarmede Trine hos Pussy Galores - det kan anbefales
Jespers69 skrev et svar til fred9469's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnPushingLimits Hun tilbyder både dominans og gs ( mmm ) men safe sex Besøgte hende før jul. Hun er sgu dejlig. Skøn stor røv og lårbasser, og så de babser.. Synes ikke hun taler for meget, men let at tale med hvis du forstår. Kan godt lide at pigen er frisk og frejdig – og det er Trine – så ”glider” besøget lidt nemmere ( for mit vedkommende ) Og 120 kg? NEJ!!
-
Jenny
Hej og godt nytår. Nogen der har besøgt https://www.escortguide.dk/P/ny-smukke-brunette-jenny-i-valby-ben-24-timer-27751.html og vil dele lidt ud af besøget?
-
Lisabeth
https://escortguide.dk/P/lisabeth.moden...er-kun-til-danske-hvide-maend-18109.html Nogen der har besøgt hende for nylig og vil berette lidt om oplevelsen?
-
Smukke Isabel en dejlig pige
Jespers69 skrev et svar til KnudSan's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnMelder mig også i koret af begejstrede gæster. Hun er virkelig dejlig. Ser pissegodt ud og er helt nede på jorden so to speak.. Hvis man er til dybe saftige tungekys så er Isabel pigen! man bliver snavet ned under gulvbrædderne!! har lidt problemer med at ramme hendes vagter, men skal stensikkert forbi igen ( og igen.. )
-
Stor, sexet røv i København
Jeg har besøgt både Yvette og Kikki - og der er dømt STOR røv for alle pengene. Begge dejlige "tøser"
-
Sara
Jespers69 skrev et svar til Jespers69's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHov. skulle have været i efterlysninger...
-
Sara
Og den sidste efterlysning i denne omgang: https://www.escortguide.dk/P/kom-og-leg-med-sara-idag-fra-10-15-gangbang-fra-16-17-28705.html Sikkert en del der har besøgt hende, man kan ikke rigtigt finde nogle anmeldelser. Kom gerne med jeres indspark.
-
Copenhague
Ser jo interessant ud: https://www.escortguide.dk/P/300-dkk-copenhague--28962.html anyone?
-
Naughty Nicky
Nogen der har besøgt Nicky og vil dele lidt ud af oplevelsen? https://www.escortguide.dk/P/sweet-but-naughty-nicky-in-nordvest-28649.html
-
Trine Tease
Link vel unødvendigt, men here goes: http://side6.dk/massage-escort/trinetease/6634 Endelig endelig endelig… Trines’s vagter har simpelthen ikke passet med min fritid, så der er gået alt for lang tid, men i dag lykkedes det. Lå i mit kølige soveværelse og fantaserede om Trine – billederne blev vist igen og igen og så fik jeg sat en aftale i stand. Trine svarer hurtigt på sms så alt det forudgående er nemt på plads. Ja ved godt. Trine er anmeldt et hav af gange, men vil bare lige give mit bidrag. Ankom til Ahornsgade i god tid, men Trine var klar. Havde bare bestilt en gang GS og en spillemand. Det var jeg glad for det blev ved. Ikke at jeg ikke havde lyst til noget mere, men fuck den er lun i dag, så gymnastiske øvelser ville nok have taget pippet fra mig.. Blev lukket ind og efter døren blev lukket faldt snakken nemt – det kan jeg godt lide. Ikke noget med øhm øhh osv – vi talte sammen som om vi havde kendt hinanden i årevis. Af med klunset og stående pilleri – YES! Overdelen blev trukket ned og de skønne skønne kæmpe babser kom ud i det fri. Dejlige kys, og mine hænder for rundt på hendes lækre krop. Kramme brysterne, ned på bagdelen, op på brysterne igen mens hun filede på klarinetten. Ned på gulvet og GS blev givet til ug med alle kryds og slanger.. så var det tid til spillemanden, og Trine arbejdede for sagen, men jeg kunne ikke komme desværre. Vil du op i sengen? Der ligger du bedre.. op i køjen og vi fortsatte – dvs Trine knoklede men der gik gummiged i den og jeg måtte give fortabt – til Trine’s store skuffelse. Hun var helt bange for at det var hende der havde gjort noget galt, men forsikrede hende om at det absolut ikke var tilfældet. Ville ellers gerne have sovset kloderne til, men... Jeg er jo ikke helt ung længere så det sker at den kortslutter, så sagde til hende at jeg ikke skulle tage mere af hendes tid, men det tog hun ikke for gode varer. Hun satte sig ved siden af mig i sengen og så sludrede vi ellers løs som ved ankomsten. Det er sgu klasse!! Ingen kik på uret, eller andre stress momenter - rigelig med god tid, og så i perfekt selskab. Behøver vist ikke at skrive at Trine bare er en ener – ved godt at nogle få har ”angrebet” hende med negative udtalelser/anmeldelser – det skal jeg ikke gøre mig klog på, men jeg kan ikke finde noget at udsætte hende på – tværtimod! Hun har en hukommelse så man tror det er løgn. Hun kunne huske min anmeldelse på hedengangne Gimel… så tag lige den! I bad og – desværre – afsked. Foregik med kys og det ”berømte” klem den lækre bagdel. Lørdagen er reddet trods manglende udløsning, men at besøge Trine igen var alle skillingerne værd. Ses snart igen Trine..J
-
Yssa
Jespers69 skrev et svar til Jespers69's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHun er tilbage... http://www.escort-side.dk/Best-sex-Hot-pussy?ad-id=5229
-
sprøjteorgasme et lille sats smil
Hvis det er København er du lykkens pamjulefis: Marie: https://escortguide.dk/P/ahornsgade-20-skoenne-modne-danske-kvinder-11378.html Sally: http://www.sexysecret.dk/v2/index.php/8-pigerne/89-sally-45-23108021 Det skal bemærkes, at jeg desværre endnu ikke selv har besøgt nogle af dem, men oplysningerne er fra pålidelige kilder...
-
Bianca - Valby
https://escortguide.dk/P/hotte-brunette-bianca-store-roev-i-valby-26514.html Jeg har det med, fra tid til anden, at rode mig ud i nogle aftaler, hvor jeg får alt andet end det bestilte og hvor pigen ikke har fattet en skid ( sikkert heller ikke hende der svarede opkaldet ). Fandme for dårligt at tele ikke informerer pigen ordentligt. Når jeg skriver, at jeg fik alt andet end det bestilte, så var det på positiv siden denne gang, for jeg fik faktisk i en masse i overflod med masser af tid – og det var netop tiden der gjorde at vi ikke skiltes som allerbedste venner.. ( derom senere ) Havde lyst til ”stor numse” og det kan Bianca tilbyde – også i den grad! Kæmpe røv ( fast og dejlig ) Havde aftalt superfransk og GS til 800,-. Så af sted til Valby og fandt stedet uden de store problemer. Masser af p-plads ( gratis ). Satte æsken og ringede til hende. Op på første og blev lukket ind. Det var sgu et dejligt syn. Det er hende på billederne, dog en smule fotoshoppet – mavsen er ikke helt så spændstig, men heller ikke hænge mave. Brysterne er ægte men ikke FF – vil tro en pænt stor D. De ser store ud på billederne, men nok grundet push-up. Storsmilende og imødekommende – tegnede godt. Fortalte mig at hendes engelsk ikke var det bedste ( og der havde hun så sandelig ret ) men vi fik da klaret os igennem. Hun ville have mig i bad ( og det i bogstaveligste forstand ) Havde nu været i bad inden ( gør jeg altid ) men fair nok. Det er jo hende der skal gnaske på banditten. Smed klunset og gik ud i badeværelset. Hun gik med. Og her så noget af det mærkeligste jeg endnu har været ude for: Hun tog bruseren og så blev Jespers ellers duschet, sæbet ind og fik vasket hår – og det til den helt store guldmedalje. Tror sgu ikke jeg har været så ren som efter jeg for flere år siden blev sat til verden. Det tog en evighed, og jeg ville sgu gerne i gang. Det tog hun ikke for gode varer. Hun vaskede videre… Fortalte hende, at nu var jeg vist ren nok? Ja, men brillerne skulle også have en tur?? WTF? Så hun tog brillerne og de fik også den helt store tur ( desværre blev brillerne ikke pudset med brillerens, men med vand, håndklæde og ånden på glassene, med det skønne resultat, at jeg næsten ikke kunne se en skid…. Alt i alt tog det i hvert fald 20 minutter, inden vi kunne komme i gang. Jeg tænkte mit, men var da meget hyggeligt at blive puslet om ( det var så det med tiden der gjorde, at hun ikke var helt tilfreds da vi var færdige – kommer senere ) Endelig: superfransk med hende siddende på sengen og hun gik til makronerne. Dejligt økoblæs. Fik hende ”skubbet” tilbage i sengen og gav hende en slikketur. Det faldt i MEGET god jord. Hun var meget krævende, og da jeg prøvede at fjerne hovedet og dermed tungen ( var sgu efterhånden træt i kæbetøjet ), tog hun godt fat i mit hoved og pressede det ned i skødet på hende igen. Og nå ja – hvad gør man ikke? Resultatet udeblev ikke. De store lår basser blev klemt sammen om hovedet på mig og med salige støn kom hun i en dejlig orgasme. Spurgte om jeg ville ”fuck”? Ja, det kunne vi da godt, men ikke det jeg havde bestilt. Troede så i min visdom, at hun bare var liderlig i al almindelighed ( hun er en varm pige ) så på med gummi, og af sted det gik i missionæren. Ved ikke om hun kom igen, men hun sagde i hvert fald dejlige lyde. Der var efterhånden gået en rum tid, og tænkte, at nu kunne vi vel gå til GS og så hjem igen, men hun ville sutte mere, og det ville jeg da ikke forbyde hende. Jeg kom nu ikke, og spurgte om vi ikke skulle få GS delen overstået? Golden shower var så totalt gået hendes yndige hoved forbi. Hun troede vi skulle i ”shower”? Så der gik vi ud, og med bruseren i hendes hånd igen, blev jeg vasket og skrubbet. Hun gik dog ned og suttede lidt igen. Jeg kan ikke spansk, men ved dog at urin hedder orina så det prøvede jeg at forklare hende. Hun så totalt desorienteret ud, men drak dog noget vand og der kom lidt. Endelig slut ( troede jeg ) You pay money..? Ja, men jeg havde jo betalt da jeg kom, men hun ville have 500 mere..? for hvad? Ja, den tid der var blevet brugt, skulle hun afregne ”ham” de lejede værelserne af? We pay by the hour! Her gik det lidt i hårknude. For jeg havde slet ikke 500 på mig ( en halvtredser og lidt småmønter ) kunne jeg selvfølgelig have givet hende, men…Pay by the hour? De har åbent 24/7 og har vel ikke kunder hele tiden? Så kan det sgu gå hen og blive en virkelig dårlig forretning!! Jeg ville vise hende sms korrespondancen jeg havde gemt på min telefon, men det ville hun ikke se. Jeg havde altså ikke bedt om den store badetur der som sagt tog mindst 20 minutter, plus den tid hun gik rundt ved sengen inden vi kunne komme i gang. Hun var godt mopset, men sagde så ok, men havde på fornemmelsen, at jeg ikke skulle give hende det berømte afskeds klem på de dejlige store baller så jeg smuttede ud af døren. Så ja. Dejlig pige ( slut 30 vil jeg mene ) dejlige bryster ( vorterne strittede så det var en fryd ) stor dejlig fast røv, skøn fransk – ikke noget at udsætte på behandlingen, men min pointe ( advarsel ) er bare: At hvis nogle af jer vil besøge hende så sørg for guds skyld for, at hun er HELT klar over hvad der skal foregå. Hvis hun begynder på vaskeriet så stop hende og sig du/I vil i gang. Jeg var selv af den overbevisning at aftalen vi lavede var på plads, så ja: kunne naturligvis i bagklogskabens lys sige mig selv, at samleje ikke var med i prisen, men hun virkede tændt, og har før prøvet, at pigen gerne ville have lidt pølse selvom det ikke var med i dealen. Jeg har tænkt meget over det, og vil selv fremover sikre mig, at vi er helt på det rene. Sgu synd for pigen. Ud over vandsjaskeriet var jeg der i ca. 25 minutter inden jeg stod på gaden igen. Og 25 minutter for 800,- er vel prisen de fleste steder med latinoer? I skal naturligvis være velkomne til at give mig bredsiden, men føler selv, at jeg blev taget med bukserne nede ( so to speak )
-
Ny herinde - billigt blowjob?
Hvis du kan undvære 400,- så skulle du efter sigende på et drømme blæs af: https://escortguide.dk/P/natasha-26899.html det er mega - hele vejen igennem!!