Alting skrevet af Blikkenslageren
-
Moden dame Valby
Er billederne up to date?
-
Moden dame Valby
Man kan heller ikke skrive til nummeret?
-
Moden dame Valby
Nogen der har været her? https://www.escortguide.dk/P/saa-er-jeg-tilbage-i-hulen-igen-.-23746.html har forgæves prøvet at ringe hver gang hun smider annoncen op, men nr er ikke i brug.
-
Buttet kvinde Brønshøj
Hej gutter. nogen der har erfaring med damen her? https://www.escort-side.dk/LEGELYSTEN-BUTTET-BRUNETTE?ad-id=2791
-
Matronen
Hej brødre er der nogen der har besøgt denne skønhed? https://annoncelight.dk/profile/Matronen
-
varmq
Er hun buttet eller tynd?
-
BBW / ssbbw
Hej drenge jeg søger en kæmpe kvinde. BBW eller Ssbbw. Gerne op i årene nogle bud?
-
Kæmpe herskerinden
Hej bois er der nogle af jer der har været hos kvinden her? kan ikke rigtig få hul igennem til hende https://annoncelight.dk/showad/250516
-
Kæmpe kvinde
Hej rødder. ved godt emnet har været oppe før. jeg søger en kæmpe kvinde. Altså over 120 kg. Gerne med giga røv. kom gerne med inputs
-
Legelysten buttet kvinde
Hvor stor er damen? syntes nemlig kun hun ser buttet ud på billederne.
-
Loving woman 66
Ligger det diskret?
-
Loving woman 66
Jeg syntes jeg har læst et sted , at hendes mand er til stede imens man er der? lidt akavet ik..
-
Loving woman 66
Hej rødder er der nogle af jer der har friske erfaringer med fruen her? https://escortguide.dk/P/loving-woman-66-20656.html
-
Bbw / ssbbw
Hej gutter jeg søger en ssbbw ( kæmpe kvinde) til frække lege. nogen der har nogle gode ideer?
-
amandasexy xxl
Blikkenslageren skrev et svar til LOVER BY CHOICE's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnHvor stor er hun egentlig? Altså sådan numsen osv?
-
Kæmpe numse
Blikkenslageren skrev et svar til stivert's tråd i Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og KøbenhavnEr der nogen der evt har et par hjemmetaget billeder af hendes krop?
-
Xxl kvinde
Hej med jer Er der nogle af jer der kender en xxl dame , der tilbyder facesitting?
-
xxxl yasmin
Nogen der har været her? http://www.escort-side.dk/Yasmin-RødovreSlagelse?ad-id=3025
-
kvalt af Madame Zackie
Så fik jeg endelig taget mig sammen til at besøge Madame Zackie fra Skt Hans gade. Havde længe gået med tanken om at besøge hende, da hun har været i gamet en del år. Jeg ringede til hende først på aftenen og fortalte hende mine ønsker. Tænder meget på at blive holdt for munden og næsen af en fræk moden dame. Madammen havde prøvet det før, så ingen problemer der:-) Jeg troppede op på adressen og blevet mødt af madame Zackie . Hun er en gammel sag. Omkring de 70 tror jeg. Meget høj ( omkring 185 ) vil jeg tro. Dejlig fræk klædt. Vi klarede det økonomiske. Madammen satte sig herefter over i sengen, og jeg blev beordret til at smide klunset og sættet mig med ryggen til hende oppe i sengen. Hun sagde at jeg havde været meget uartig og nu skulle straffes for det. Jeg grinede lidt inden i, da det lød lidt sjovt, men osse ret frækt. Pludselig uden videre tog hun sin højre hånd og placerede hårdt over min mund og næse. Eller rettere over det meste af min ansigt . Hendes hænder var meget store og grove hvilke var ret frækt. Ca efter 20 sek fjernede hun hånden og beordrede mig til at " malke mig selv" . Sådan fortsatte det i ca 25 min indtil jeg " læsset" af. Alt i alt en fed og anderledes oplevelse til en billig penge. Del gerne andre oplevelser inden for samme genre:-)