Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 05/08/26 i alle fora

  1. Jeg har været på patrulje rundt omkring i Esbjerg, for at be- og afkræfte ægtheden af flere profiler de sidste par dage. Desværre er der for nyligt rigtig mange falske profiler, som lige er poppet op. Hermed en opdateret liste over profiler, som er (ufattelig) misvisende billeder: https://annoncelight.dk/showad/430732 Jeg vil skyde på at billederne er 10-15 år gamle. https://annoncelight.dk/showad/456432 Hun er den præcise modsætning af billederne. https://annoncelight.dk/showad/456707 Hun er absolut langt væk fra hvad hun udgiver sig for. https://annoncelight.dk/showad/445284 Helt off https://annoncelight.dk/showad/456405 Totalt fake Flere af dem lugtede af falsk markedsføring. Nu har jeg tjekket efter og kan indtil videre bekræfte ovenstående profiler.
  2. https://www.escort-side.dk/Hello-Im-an-Asian?ad-id=41379 jeg skrev til hende og spurgte hvor hun holder til hende hun spurgte hvor jeg var og jeg sagde omrking Gilleleje hvilket hun sjovt nok også var, vi blev enige om pris, og jeg kørte til adressen som hun havde sendt mig Ved siden af cirkel k, jeg skriver til hende at jeg er der nu hvor hun svarer at jeg lige skal købe et paysafecard på cirkel k først, jeg siger hun kan komme ud og møde mig så kan vi købe det samme, hvilket hun ikke vil. Jeg tilbyder hende at betale kontant men hun vil kun tage paysafecard (hvilket ikke kan returneres efter det er købt) der til svar jeg glem det, og husk at fortæl folk du kun tager paysafecard før de spiller benzin på at køre hende til dig.
  3. https://escortguide.dk/annonce/74663 Jeg har da fulgt med på sidelinjen herinde, så det er ikke nogen overraskelse for mig at jeg nok ikke fik en GFE - men hvad det blev lovet var pure opspind! Så nu har jeg oprettet en bruger for at dele min oplevelse. "Alina 19🫦Daddy's little daughter 🫅30 min 800dkk blowjob's sex widauth 🔞finish inside💦 kiss🫦" Jeg skriver og spørger om jeg kan besøge hende for overstående, som fremhævet i annoncen. "Hi yes darling", og så får jeg adresse samt aftalt tidspunkt. Kommunikationen var sådan set nem nok, for jeg har nok skrevet med hendes gamle veninde der også var i lejligheden. Hun kan selv kun få ord på engelsk, herunder især NO, og resten blev sagt på rumænsk eller noget. Jeg kommer ind, bliver modtaget høfligt, kommer ind på værelset og får aftalt den halve time til 800. Her burde jeg nok have fået genbekræftet hvad det indeholdt, for så kunne jeg have sparet mig skuffelsen. Anyway, jeg får givet hende pengene, taget tøjet af, spørger om jeg lige kan låne toilettet, så langt så godt. Da jeg kommer tilbage ligger hun klar på sengen og jeg hopper op sammen med hende.Her stopper den engelske forståelse. "Blowjob?" "No no" samt noget rumænsk, og så lægger hun sig på ryggen med bene spredt. Her burde jeg have stoppet og spurgt ind til det aftalte. Javel, jeg kan da godt prøve at få gang i banditten hvis jeg kæler lidt med hende og den kan svinge mellem skamlæberne. Med det samme jeg rører kroppen er det igen "no" og noget på rumænsk. Benene holder mig knapt nok i nærheden af hendes krop. Det går der et minut med, uden jeg når at blive stiv, før hun hopper op og vender sig om til doggy. Javel, så kan jeg prøve at fedte den stor ved at køre lidt mellem skamlæberne bagfra, men det er ikke særligt ophidsende. Imens vrøvler hun sin skuffelse på rumænsk. Efter nogle minutter beder jeg hende om at lægge sig på ryggen, og prøver igen. Det er blevet akavet, og jeg lykkedes altså bare ikke at komme i stemning. Hun gør det tydeligt at hun ikke gider have sex når den er slap, og at jeg skal gøre mig selv færdig. "Finish finish". Under hele forløbet kigger hun rundt omkring, giver et par enkelte smil , men ellers så gaber hun åbenlyst flere gange. Jeg bliver træt af det og stopper foretagendet. Det er hun så heller ikke tilfreds med, pludselig kan der godt leveres sex, "more money more money", men jeg gider ikke. Hun åbner døren og råber noget rumænsk efter veninden som kommer ind, og vrøvler løs mens jeg bare tager tøj på. Jeg fortæller veninden at der var "no blowjob, no service", hun virker ret ligeglad men i det mindste laver de ikke en scene. Så ud af døren efter 16 minutter, inklusive omklædning, toilet og alt, med Blue Balls og en dyr lektion. Hold jer væk fra det rumænske rakkerpak!
  4. Så blev det min tur. 1,5 time i himlen. Hun er fantastisk fræk, sexet og sød. Jeg vil sige at billederne lige er taget de ligner 100% med tanlines og det hele. Jeg fik virkelig en god oplevelse med klasse BJ, slikket hende som hun tydeligt kunne lide og sex i alle stillinger. Kom ud over hendes lækre bryster. Kan varmt anbefales.
  5. PAULA Det er vist tid til at dele lidt her på siden. Jeg var på besøg hos Paula. Telefonen var optaget men da jeg kom igennem var det ellers ret nem at lave en aftale med hende. Paula er faktisk fantastisk! Det må jeg altså sige. Hun er karismatisk, sød og varm (tror vist hun er fra Spanien) Man føler sig hurtigt velkommen. Hun fremstår som på sine billeder, lækker velplejet, smuk og med et utroligt flot, langt mørkt hår. Højdepunktet ved besøget er uden tvivl hendes blowjob. Paula er tydeligvis meget erfaren og så tilbyder hun også en ret professionel oliemassage, som virkelig hjalp mig med at koble fra hverdagens stress. Udover selve sex var Paula meget behagelig at tale med. Hun er veluddannet og har en god udstråling, hvilket gør hele oplevelsen unik og mindeværdig. Hvis man har brug for en god afbræk fra hamsterhjulet og ønsker en behandling af en passioneret behandler, kan hun varmt anbefales. Enjoy ! https://escortguide.dk/annonce/72103
  6. https://annoncelight.dk/showad/277993 Lisa er den mest vidunderlige kvinde man kan møde. Jeg har besøgt hende talrige gange, og altid har hun mødt mig med godt humør og givet mig følelsen af, at vi var de eneste ægte kærester i universet. Efter min mening er hun den smukkeste kvinde i verden; både hendes krop, hendes ansigt og ikke mindst hendes væsen. I den mere platte afdeling, kan jeg fortælle, at hendes blowjob er til mindst et 16 tal. Jeg har simpelthen aldrig oplevet bedre sex! Så se at komme afsted gutter. PS nej, dette indlæg er ikke skrevet af hende selv, men af en der har besøgt hende mere end 50 gange. Hvis I ikke vil spilde jeres penge, så er det hos Lisa. Hun besøges ikke af yngre mænd, så I under 35 må nøjes med at glæde jer, til I bliver gamle nok. 71 point ud af 10 mulige.
  7. Jeg besøgte Kiara tidligere på ugen på en adresse i Damhuskvarteret, som sikkert er kendt af mange. Jeg havde ikke selv været der før, men havde tidligere overvejet det. Det er ikke en oplevelse, jeg vil gentage. Kiara er sådan set en høj, flot pige (ca. 175 cm), naturlig, slank og med et kønt ansigt. Hun ligner mest billede 4 i annoncen på Escortguide: 💥Open💥Kiara💥100% Real💥Best in Rødovre💥 https://escortguide.dk/annonce/73985#desktop-gallery-4 Hun har lidt "lange" bryster, men hellere det end silicone-pumpede (synes jeg!). Hun sagde, at hun er fra Ungarn, og hun taler udmærket engelsk. Det, der trak afgørende ned, var attituden. Hun virkede kun interesseret i at få det hurtigt overstået og var meget lidt berøringsvenlig. Kemi er selvfølgelig en personlig ting, men når pigen tager imod pengene, bør hun i det mindste simulere lidt interesse. Prisen var som i annoncen - ydelsen langt fra! Jeg er opmærksom på, at der ligger en anmeldelse fra sidste år: Kiara i Rødovre - Anmeldelser af piger og klinikker på Sjælland og København - Eroguide.dk. Den forgrenede sig en del med omtale af andre piger, så derfor denne anmeldelse i en separat tråd.
  8. 3 points
    Hej alle glædesmennesker 🌷 Som ny GP herinde er jeg lidt i tvivl om, hvorvidt “Om mig”-sektionen er ny på platformen eller ej. Men jeg oplever - ligesom mange andre GP’er sikkert også gør - at få rigtig mange daglige henvendelser med spørgsmål om ydelser, priser, billeder m.m. Derfor vil jeg gerne komme med en venlig opfordring til at læse “Om mig”-sektionen hos både GP og GM (hvis der er noget der hedder det?!) inden man skriver. For hos de fleste står de vigtigste informationer allerede beskrevet dér. Det sparer tid for begge parter - og gør dialogen lidt nemmere fra start 🌷 Anja.
  9. Jeg har besøgt Navia i Roskilde. Jeg bestilte 60 min B2B og sex. Jeg fik 60 min B2B- og prostatamassage. https://annoncelight.dk/showad/181800 https://www.thaimassageroskilde.dk/ Jeg har læst meget om prostatamassage, mandens G-punkt.., og har længe haft lyst til at prøve. Jeg har derfor længe haft kig på Navia’s hjemmeside, som virker meget professionel og nu skulle det så være. Navia svarer næsten omgående, men programmet med prostatamassage er i mine øjne meget dyr. Så jeg valgte hendes B2B (og sex som afslutning), som også lyder godt fra hendes beskrivelse. Navia: Navia har holdt jubilæum på at fylde 35 adskillige gange og det var jeg forberedt på. Men hun ser stadig godt ud, smilende og glad og hun holder sin krop godt inkl hendes Thai-relativt store og naturlige bryster. Hun snakker fint dansk. Jeg var forberedt på at hun ville øge prisen og at man bare skal afvise klart. Jeg var ikke forberedt på at hun efter aftale forsøgte at ændre programmet. Hun vidste jo godt at jeg jo egentlig kom efter den prostatamassage, så det forsøgte hun jo at hjælpe mig med. Først reducerede hun varigheden og derefter fjernede hun sex-delen. Hun gjorde det ved at snakke til “lillebror”, som hun kaldte det - hvad vil lillebror gerne have… jeg må indrømme at jeg mistede lysten til sex, hvorfor jeg bare sagde ja - og det var jo den prostatamassage, jeg var kommet for… Massagen: hendes massage er meget hård. Hun bruger underarmen og hendes vægt. Ikke min kop te, men det er der jo nogen der vil have B2B-massage: hendes beskrivelse af massagen er temmelig god; pirring af erogene zoner osv… I praksis lagde hun sig ovenpå mig, først på bagsiden og så på forsiden. Det var jo decideret morsomt, men i situationen poppede ordet “svindel” op i mig… Jeg er stamkunde hos Øst- og Syd-europæiske B2B specialister i Københavnsområdet. Navias B2B er i en sammenligning ren parodi. Jeg er godt klar over at mange Thai faktisk har et problem med B2B, men de fleste er da klar over det… Prostatamassage: Indrømmet, i bagklogskabens lys dummede jeg mig ved provokerende at lægge mig på ryggen til at starte med - jeg ville pille lidt ved hende… Det gjorde at hun ville starte med prostata og udløsning. Så ville hun give mig 2. udløsning efter massagen. Jeg har som nævnt læst meget om prostatamassage og jeg skal ikke afvise at hun gjorde det rigtigt. Det gav ingen nydelse overhovedet. Til gengæld malkede hun mig tom på 2 min. Efter massagen var det så 2. omgang. Jeg var stadig ekstrem følsom, hvilket jeg sagde til hende. Det hjalp så kun i kort tid, hvorefter malkemaskinen startede igen. Jeg var nødt til fake en orgasme… for at få det til at stoppe… I bagklogskabens lys skulle jeg være gået, men jeg troede virkelig, at hun havde styr på det. Hun gik simpelthen efter “den 3. orgasme”…., hvorfor jeg blev helt følelsesløs - og sådan gik der 1 time Hun afslutter med bad sammen og det er faktisk ganske godt og behageligt! Genbesøgelseschance: jeg kommer helt sikkert aldrig igen. For hendes skyld er jeg glad for, at hun har glade kunder - jeg nåede dårligt nok at komme ud før den næste skyndte sig ind - mange minutter før den tid, der måtte være hans.
  10. 3 points
    Man må i det mindste sige, at overskriften passer ganske godt 😉
  11. Lige et minde fra helt gamle dage ❤️ Som jeg husker det? Så traf Seduction Girls den beslutning for år tilbage, at de ikke længere ønskede at afholde sexparties. Det var et tab for genren! Særligt på et parameter hvor ingen konkurrenter nåede Seduction Girls til sokkeholderne, når de afholdt et sexparty. Det var en tid hvor få førende bordeller med danske piger, konkurrerede om at afholde de mest spektakulære sexparties. Parties af 3 - 4 timers varighed, 3 - 4 deltagende piger og op til 18 - 20 deltagende mænd. Der blev trakteret med både varme og kolde drikke, plus let spiseligt. Hvor normen var sandwich til at stille sulten, der skilte Seduction Girls sig ud med egen kok i køkkenet. Eksempelvis til et party, fantastisk velsmagende koteletter i fad. Jeg nød både god sex, alles gode selskab og kokkens gode mad i fulde drag. Det er formentlig en tid der aldrig kommer igen 🥲 Men os der fik oplevelsen tænker med vemod og taknemmelighed, tilbage på de gange vi selv deltog. Venlig hilsen Rejsenetværk
  12. SG er og bliver mit favoritsted 🥰 Det er altid super hyggeligt at komme i huset og man bliver hurtigt venner med de søde teler. 6 af de vigtigste kvinder i mit liv, har jeg mødt på SG og de har ganske simpelt gjort mig til et meget lykkeligt menneske, så jeg er dybt taknemmelig for dem og huset. De kvinder jeg kender derfra er i øvrigt rigtig glade for at være der og fortæller at stedet er veldrevet og at der både er klare rammer og at der bliver tager hånd om dem der har brug for det. Stort tillykke til SG og stor tak 💕
  13. Bitterhed? Overhovedet ikke. Jeg morede mig bare lidt over, hvor hurtigt du gik fra gæst til selvudnævnt livspartner på 48 timer. 😄 Men jeg er glad på dine vegne. Det lyder som om turen til Aarhus virkelig gav dig noget, du havde brug for. Men når hun giver dig følelsen af ro og nærvær, så hold da endelig fast i det. Alle fortjener jo at føle sig lidt specielle indimellem. 😉 Jeg har bare aldrig været typen, der læser for meget ind i et smil eller et ekstra hyggeligt besøg. Når man er vant til opmærksomhed, overskud og mennesker der naturligt søger ens selskab, så bliver man nok lidt mindre ivrig efter at gøre det til en personlig triumf. 😌 Men respekt for dedikationen. To ture til Aarhus på så kort tid. Det er næsten romantisk på den lidt abonnementslignende måde. Virkelig respekt for engagementet. Det virker næsten som om du er ved at optjene bonuspoint derovre. 😝 God weekend.
  14. Jeg var ikke klar, over at man kunne logge ud...😁
  15. 3 points
    Hun er i aarhus nu.Besøgte hende i en hotel lejlighed. Havde en kort seance. Billeder er af ældre dato.Suprice Hun gør alt hvad du ønsker på nær anal. Hendes blow er fint. Hun er en af de damer der snakker ad h til 😅 Kommer nok ikke til besøge hende igen. 8000
  16. 3 points
    Det var dog en nedladende omtale af en kvinde som faktisk har været meget alvorligt syg
  17. Jeg har været så heldig at få en aftale med Mistress Nina på onsdag. Fyldig beskrivelse følger, når jeg er kommet mig over hendes forhåbentlig nådesløse brug og totale tømning af den glatte bandit.
  18. Efter en del brok over moderatorene, både her på forummet og via mail, har jeg i dag brugt eftermiddagen på at gennemgå alle de advarsler der er givet de sidste par måneder. Desværre var jeg slet ikke enig i hovedparten af de advarsler der er blevet givet, og derfor har jeg taget konsekvensen og fjernet både @Stapler og @Bryan Mills fra rollen som moderator. Samtidig har jeg valgt at trække en lang række af advarslerne tilbage igen, da jeg ikke mener de var korrekt givet. På trods af dette ønsker jeg stadig at takke @Stapler og @Bryan Mills for deres kæmpe store arbejde, de har gjort som moderator. Jeg ved det ikke altid har været særlig let, da jeg i lange perioder har været fraværende herinde fra og de mere eller mindre har måttet styre alting selv. Der er for nuværende ingen nye moderatorer der overtager deres job. Så indtil videre er det mig selv der må håndtere det, indtil der muligvis bliver fundet et nyt moderatorteam. Introduktion af Superbrugere I forbindelse med dette har vi indført det vi har valgt at kalde "Superbrugere". Det er brugere som har været herinde i en vis tid, har et fornuftigt omdømme og generelt er hjælpsomme. De har nu mulighed for at hjælpe med at flytte tråde der ligger forkert. Derudover kan de godkende forslag til ændringer af overskrifter på indlæg. Almindelige brugere kan nemlig også selv foreslå bedre overskrifter på tråde via en 💡-knap øverst i hver tråd - så får Superbrugerne et forslag de kan godkende eller afvise. Det er naturligvis fuldstændig frivilligt om de ønsker at bruge disse funktioner, samt hvor tit. Men nu har de muligheden. NB: Det skal nok lige bemærkes, at dette var en funktion vi egentlig først havde planlagt lidt ude i fremtiden. Men har nu fremrykket den, så der kan være lidt fejl.
  19. 2 points
    Billederne har været brugt i årevis på diverse annoncer og ligger rundt omkring på nettet, så jeg tror desværre ikke de er ægte. Bla. på denne annonce som er 1,5 år gammel: https://www.escort-side.dk/Your-satisfaction-is-my?ad-id=27267
  20. Det er en helt klassisk barriere, din veninde sidder med, og det er faktisk rigtig sundt at have de overvejelser, før man kaster sig ud i det. Som du selv skriver, så er virkeligheden i klubberne ofte en helt anden end de fordomme, man kan have udefra. Her er et par indsigter og et konkret forslag, du kan give videre til hende: 1. Lav en "Kigge-aftale"Det bedste argument for at få ro på nerverne er at fjerne forventningen om sex. Foreslå hende, at I tager afsted på en "kiggetur". Lav en klippefast aftale om, at hun overhovedet ikke skal have sex denne gang. Hun skal bare med ind for at mærke stemningen, se lokalerne og observere, hvordan folk interagerer. Når sex er taget helt ud af ligningen, forsvinder præstationsangsten ofte. 2. Respekten er i højsædetMange tror fejlagtigt, at man bliver "overfaldet", så snart man træder ind. Sandheden er, at swingerklubber ofte har en langt højere grad af respekt og samtykke end det almindelige natteliv. Et nej er et nej: Folk i miljøet er meget bevidste om grænser. Sikkerhed: Der er altid værter/personale, der holder øje med, at alle har det godt og opfører sig ordentligt. 3. "Pæn og sexet nok?" (Kropspositivitet)I en swingerklub finder man alle kropstyper, aldre og størrelser. Det er faktisk et af de mest kropspositive steder, man kan opholde sig. Fortæl hende, at hun ikke behøver ligne en pornomodel; folk kommer for at have det sjovt og være sammen med autentiske mennesker. Det er udstråling og tryghed, der er sexet – ikke nødvendigvis en bestemt tøjstørrelse. 4. Du er hendes "Safe Zone"Mind hende om, at hun følges med dig. Du kender gamet, og du er der til at guide hende og trække stikket, hvis hun føler sig utilpas. Det er trygt at følges med en "garvet" gæst. Hilsen Poppel
  21. På falderebet tillykke til Seduction Girls, som i dag fejrer 25 års jubilæum. Jeg satte mine ben hos Seduction Girls for første gang i 2005 og har siden med jævne mellemrum besøgt stedet. Mit forhold til Seduction Girls startede med, at jeg på et tidspunkt mødte en pige hos det for længst hedengangne Amorpigerne, som lå cirka ikke så langt fra krydset hvor Lygten, Frederikssunds vej, og Nordre Fasanvej støder sammen og heller ikke så langt fra en anden for længst hedengangen klinik. Pigen var også hos Seduction Gilrs, ad hvilken grund jeg fandt frem til deres tidligere beliggenhed tæt på Mon Chérie ude i Rødovre. Så vidt jeg husker, havde Seduction Girls også i en periode et dattersted dér, hvor Amorpigerne havde ligget, efter at de var lukket. Jeg kom ofttest hos Seduction Girls, når jeg kendte en pige, som både var dér og et andet sted, idet logistikken ikke var den bedste til Rødovre for mig. Anyways - Seduction Girls var for mig et fantastisk godt og luksuøst indrettet sted, hvor jeg altid har fået god betjening og mødt både flinke telefonpiger og en flink og serviceminded indehaver, ligesom jeg også ofte skrev i deres gæstebog på websitet, da den var der. Jeg skriver i datid - ikke fordi jeg har opgivet at besøge stedet igen, men fordi det er nogle år siden, jeg sidst besøgte en pige dér - denne gang på den nye adresse også i Rødovre - og ikke har været der efter, at hun er stoppet- Måske jeg lægger vejen forbi igen på et tidspunkt. Endnu en gang tillykke til Seduction Girls med håbet om mange flere gode år endnu. Ærbødigst med tak for mange gode år, Spider.
  22. https://escortguide.dk/annonce/58726 Jeg har været stamkunde hos denne dejlige kvinde de sidste 2 år. Dolly har det perfekte look jeg tænder på: fyldige Botox læber, flotte faste silicone bryster også en fræk lille røv. Hendes krop er bare 10/10 efter min mening Hun er en meget kærlig person, og hun er virkelig rar at snakke med. Jeg synes hendes massage er rigtig god, og det er en drøm at kigge på hendes perfekte krop mens hun masserer en. Det bedste er self den dejlige b2b massage hvor hun smører sine bryster ind i olie og kører massere ens krop med dem, det er så frækt. Jeg booker som regel altid en time med hende. Hun befinder sig på nuværende tidspunkt i en hyggelig lejlighed ude i Ørestaden
  23. Helt enig - lad nu pigerne beholde deres anonymitet.
  24. Har ikke kigget, men HVIS du tror, det er den rigtige Freya, synes jeg ikke, det kommer os andre ved.
  25. Det kan jo være, hun lige skulle finde balancen, da der pludselig kom en yngre herre ind, som tydeligvis ikke ankommer med tomme lommer eller behov for at imponere nogen. Den slags kan godt gøre folk en anelse anspændte. 😉 Men fantastisk at høre om dit ‘eksklusive VIP besøg’ i Aarhus. Det lyder næsten som den type titel, man giver sig selv efter at have fået lov at sidde ved vinduespladsen i regionaltoget. 😝 Jeg under dig naturligvis oplevelsen. Nogen skal jo holde annoncevisningerne i gang.
  26. Hun er godkendt! Fik det jeg ønskede, dog gummi på efter ca 5 min, hvilket var ok. Helt klart medspiller og måtte "alt". Rigtig sød og god kemi. Dejligt besøg!
  27. Og hvad relevans har det til den nye Olivia? Eller din boliginspektion for "mange år siden", hvad relevans har den? Ting ændrer sig aldrig efter du har været et sted?
  28. Besøgte hende i dag. Hun er sød og venlig. Udseende svarer til billederne, dog har hun en kæmpe tatovering på det meste af ryggen. Det er ikke noget jeg vil gentage, for hun er som en robot der blot skal have udført jobbet, ingen indlevelse overhovedet. Så jeg kan ikke anbefale at besøge hende. https://annoncelight.dk/showad/456188
  29. Yes, for jer mænd det er bare så nemt at sige "tage en chance" og hvis ikke lykkes denne gang, tager I en chance mere bare sådan en continue, next and next - og det er sådan så nemt at bare skal komme videre, hvis det ikke lykkedes for jer, 🤔 🧐 hmm - men I tænker ikke på at nogle af os kvinder sidder med den sårbarhed følelser efterhånden.
  30. Det er lidt egoist at sige den sætning "the heart wants what the heart wants” Does your heart hear my silent feelings for you? No, I don't think 💬 so. Selvfølgelig alle os og andre er mennesker med følelser, men man skal ikke lege med andres følelser, det er vigtigt at tage ansvar for egene følelser og respekterer for andres grænser i stedet for bare at skulle spille en " Player "
  31. 1 point
    Kunne ikke finde anmeldelser af Mirin Vanløse så var forbi, og havde bestilt FP, hun var ok med at jeg ikke ønskede sex, men måtte godt komme 2 gange, synes hun har et smukt ansigt og kroppen er naturlig, jeg blev modtaget af lige så smuk en kvinde som i annoncen, fik afregnet og af med tøjet, hun var helt med på at jeg ønskede 2 ture, første tur startede med det samme, et dejligt øko bj, som jeg fik afsluttede med hånden, massagen er også god, hun er meget opsat på at behage en, efter det kom jeg på ryggen igen og anden tur skulle starte, kunne mærke at jeg var tømt for krudt efter første tur, og sagde at det var helt fint med mig, hun ville ellers gerne, så næste gang jeg kommer forbi, er jeg forhåbenligt klar til tur 2. https://escortguide.dk/annonce/75999
  32. Så jeg tilbage efter endnu et besøg hos Izabella! Jeg må bare sige at hun er det hele værd! Jeg havde det skønneste og mest intime møde, jeg har haft længe! Hun står kniv skarpt (med hjælp)! Men om ikke andet en rigtig dejlig kvinde efter min smag! Jeg bestilte 1 time, med bad sammen med hende og en gang B2B inden selve sexen! Lige fra jeg trådte ind af døren var hun på mig! Kyssede, nussende og kælede for mig hele tiden! Vi gik i bad og hun begyndte at vaske mig ind i sæbe. Efter at have skyllet sæben væk fik jeg mit første BJ, bare en 2 mins tid.. derefter rejste hun sig op og førte min hånd mellem hende ben, så jeg og så kun mærke hende! Derefter gik vi ud og ind på sengen! Hun tilbød mig lidt at drikke og sørgede hele tiden få at give mig opmærksom ved at røre ved mig! Andet blowjob kom da hun have serveret en kold cola til mig, mens jeg stod der helt nøgen med colaen i hånden, gik hun ned på mig igen. Det varede 3-4 min hvorefter at hun lagde mig på sengen og smurte os begge godt ind i olie.. og jeg må bare sige at hun lave en helt fantastisk B2B! Jeg måtte virkelig koncentrere mig om ikke at sprøjte hele tiden! Under seancen vender hun sig om til en 69, og med det ligger hun virkelig op til leg. Jeg tog selv olien flere gange og smurte hende godt ind, mens jeg fik BJ og slikkede hende i begge huller. Det skal dertil siges at hun “åbenbart” meget gerne vil have at man fingerknepper hende i begge hullet! Hun kom flere gange af det! Jeg blev så nød til at stoppe hende så jeg ikke også kom.. da jeg også meget gerne ville mærke hende omkring min P!k.. Vi lavede alle tænkelige stillinger og smurte mere olie på hinanden skiftevist. Da jeg uden at have betalt for det, stak min p!k langsomt i hende anus, var det bestemt noget hun kunne lide.. jeg gik ikke særlig dybt på hende, mere på en sådan lidt drillede måde lidt ud og ind og så tilbage til vaginalt! Hun er lidt en vildkat og tænder rigtig meget på olie og intimiteten, fortalte hun bagefter! Jeg sluttede med at komme oppe i hende(i kondomet) og derefter lå vi lidt og fik pusten, stadigvæk med min p!k oppe i hende! Jeg tog derefter et bad alene(selv valgt) og kom tilbage snakkede lidt og drak min cola færdig. Men jeg meget glad og træt forlod izabella igen! Hun skal for den skønne tur have mine varmeste anbefalinger og 10/10!
  33. De ser jo fristende ud - er der nogen der har været der? https://nympho.dk/n33308/miss-karina https://nympho.dk/n33309/sweet-angelica Edit: Glemte links
  34. Hun har lige være hos os her i Odense. Der er et par anmeldelser her https://www.eroguide.dk/forum/topic/213637-rebecca1212-odense-c/
  35. Träffade henne idag och hon är verkligen en imponerande kvinna , vi hade bra sex i olika ställningar . Hon var engagerad och gjorde vad hon kunde för att jag skulle bli nöjd .Bilder och ålder stämmer ganska bra med verkligheten ,hon har ett vackert och sött ansikte . I övrigt berättade hon att hon jobbar med film , Only fans mm inom branschen . Där använder hon ett annat namn som jag inte tycker vi skall sprida här pga hennes integritet . Kan rekommendera henne till alla som tycker om långa kvinnor , tycker skälv det är kul att träffa olika typer av kvinnor . Kan tänka mej att träffa henne igen enda problemet är att det finns så otroligt många spännande kvinnor jag inte träffat ännu . Met her today and she is truly an impressive woman, we had great sex in different positions. She was committed and did what she could to make me happy. Pictures and age match reality quite well, she has a beautiful and sweet face. Otherwise, she told me that she works with film, Only fans etc in the industry. There she uses a different name that I don't think we should spread here because of her privacy. Can recommend her to anyone who likes tall women, I think it's fun to meet different types of women. Can imagine meeting her again, the only problem is that there are so many exciting women I haven't met yet.
  36. Super nederen oplevelse:( - jeg gjorde mig samme erfaring. Læs herinde først en anden gang;) De er svindlere, der arbejder sammen og ikke holder hvad de lover. Billederne er sådan set korrekte nok - det er nogen meget lækre unge piger, men det er også det eneste de byder ind med. Ud over det, står den på dårlig attitude og snyd. https://nympho.dk/n29468/anna https://escortguide.dk/annonce/75021 Hende her har jeg ikke erfaringer med, men mon ikke hun holder til i samme slæng: https://escortguide.dk/annonce/75288
  37. Hvis det er den samme pige, så er dit opslag ikke gennemtænkt. Den slags har sociale konsekvenser for pigerne.
  38. Hvis man læser hendes social page på Nympho så giver hun her en forklaring omkring hendes konti som blev stjålet, det lyder sgu meget sandsynligt.
  39. Tak for et hyggeligt review.
  40. Hej er der nogle som ved hvad der blev af sala i Vanløse , hun var en ældre thai med dejlige store bryster. Har kun været ved hende for en ca 3 år siden 1 gang men kunne godt bruge hende igen ?? Fraekmand
  41. 1 point
    En enkelt tråd med vits, må være nok. Derfor er denne tråd nu blevet lukket.
  42. Hvis hun er raget uklar med én, som hun har samarbejdet med, som måske har hjulpet hende og haft adgang til hendes profil? Så har vedkommende måske skiftet telefonnummer og adgangskode på nympho og brugt det til at drille hendes kunder med. Noget i den retning kan vel tænkes!
  43. Fair nok, lad mig prøve at gætte ligeledes.. hvad er en WhatsApp konto eller for den sags skyld Nympho konto, andet end et dansk taletids kort ? derudover kan man åbne en WhatsApp fra flere forskellige tlf, hvis man har haft fat i hendes tlf, dette er intet problem... der findes venner, kærester, managers som kan have dårlige intentioner, eller være jaloux, og prøve at ødelægge det for hende, at uvisse grunde... jeg har ikke alle svarene, men det har ingen andre end Elsa og vedkommende som udgav sig for at være hende... så konspirations teorier, må have en form for bevis førelse, ikke bare baseret på hvad der er mærkelig opførsel, i virkeligheden fortæller Elsa meget klart på nympho, hvad der skete, undskylder, for de gener det måtte have medført, selvom hun intet har at undskylde for... jeg mener hvis jeg skulle kaste mine egne teorier ind i puljen, hvor meget mening giver det så at ødelægge sit ry, for 500 dask ? hvad angår hendes gamle profil på Nympho så var der 1 dårligt review ok !? 1 !!! imod en hær af 5 stjernet positivt ros, det ene var fra en som aldrig så hende men gik forgæves, så at slette hendes konto pga et dårligt review, som ik engang nedsatte hendes rating til 4,5 men blev på 5 grundet alle de 5 stjernede, giver hellere ik lige frem mening, ligesom... alle de dobbelt bookinger som hun angiveligt var så fræk at booke, og ingen så hende ? jeg mener ingen, med et godt eller dårligt review i den periode, som rent faktisk mødte hende ? alle anklager imod hende er baseret på at folk mødte op og ingen blev lukket ind... og for at ikke danse for meget om den varme grød længere, så har jeg besøgt Elsa 8 gange før dette crash, hver eneste gang punktligt taget imod, så kommer crashet, og kan ikke booke i 3 uger, før hendes nye profil kommer op at køre, og vupti, første dag 6maj booker 10.00 meget nemt og Elsa åbner smilende, selvølgelig100% til tiden, som altid før... så bare lige for at sige at dene grådige adfærd for 500 dask ekstra, og så kunne for eksempel jeg ikke se hende, som booker igen og igen ? hvorfor gå så langt for en 500 lap, og ikke lade kunder booke som gladeligt booker 1t om og om igen.. så hvilke anmeldser ville Nympho ikke slette, for det dig til at tro ? den ene dårlige eller det hav af positive ? så hun blev nødt til at åbne en ny ! med samme navn, intet skjult så folk bare kan plastre deres konspirstions teorier på hendes nye konto, ligesom de gør her på Eroguide, jeg tænker ditten, jeg tænker datten, masse visser bliver kastet op i luften.. ok jeg ku blive ved, nu bliver jeg træt af at høre mig selv... kig på Nympho læs hendes forklaring, eller lad vær... og lyt til folk som aldrig så hende !
  44. Ok, men det kan TS jo ikke rigtigt bruge til noget😏
  45. Der står en mand på hjørnet, og en til lidt længere nede af gaden. Jeg går stille forbi, vi er fremmede for hinanden, måske det ændres om lidt. Jeg er på vej til gangbang med Pink Peach. Jeg har mødt hende i solarie, så jeg har en idé om hvad hun kan klare. Tankerne kredser om hvad der skal ske. Hov, en mand gik ind af den anviste dør, og manden på hjørnet følger efter, så vi hænger altså ud på gaden af samme årsag, og vi skal til samme vej. Den venlige wingman tager imod i døren og betalingen overdrages. Et forsigtigt kig rundt på dem der er ankommet. Ingen som jeg kender, det er altid med en lille smule sommerfugle i maven at jeg træder ind i sådan en forsamling. En eller anden dag så løber jeg på en som kender min rigtige identitet, men i dag gik det endnu en gang godt. Pink står klar, smiler venligt, vi genkender hinanden. Jeg er klar, jeg vil gøre mit for at hun får en ordentlig tur i dag. Hun tager en velkomst runde, hvor hun lige sutter på alle pikkene. Derefter går det hurtigt videre og inden jeg får set mig om har jeg haft pikken i først hendes fisse og senere røv. Årh, hun kan bare tage imod. Jeg får hende op i cowgirl med frit udsyn til og leg med brysterne. Der er et par gentlemen som på tur tager hende bag i. Hun bliver højlydt, men heldigvis er der en som forstår at lukke munden på hende med en pik. Sådan, en airtight og hun bliver mindre højlydt, men ikke helt stille. Munden skal jeg også prøve, en god suttetur og throat fuck inden jeg kommer ud over hendes ansigt. Hun er en champ. Wingman lader de resterende 4 mand vide at det er sidste runde, jeg når en sidste tur i begge huller alt i mens Pink med sin lyserøde vibrator på klitten vrider det sidste ud af mig. Fantastisk oplevelse, hun er direkte rå sex og hun holder af det. Jeg er fan. https://annoncelight.dk/showad/453903
  46. Jeg har én gang indledt et forhold til en glædespige og jeg var temmelig naiv. Det er mange år siden og jeg mødte hende på et dengang meget populært og kendt sted, købte ikke sex af hende var der i anden forbindelse. Men det endte med pizza og landskamp et andet sted hvor hun arbejde med en veninde. Hun havde desværre en hel del af slås med og havde et pille forbrug og et alkoholproblem, det var noget jeg først fandt ud af da vi var flyttet sammen, men der var en række røde flag jeg ignorerede. Jeg havde heller ingen erfaring med kvinder og var solgt på sådan en lækkerbisken ville mig, der er ikke og har aldrig været nemt for mig at score. Det hele endte med jeg måtte smide hende ud efter mange advarsler, jeg var ved at gå helt ned selv og hun ville/kunne ikke ændre sin løbebane. Hun endte desværre nogle år siden med at tage den ultimative vej ud. Æret være hendes minde, hun var en dejlig pige med en hård baggrund.
  47. Jeg har været forbi Lisa igen for at give hende en ekstra chance. Jeg må sige at min tidligere anmeldelse blev bragt til skamme. Jeg må have ramt hende på en dårlig dag den første gang. Denne gang var det fuldstændigt og aldeles anderledes. Svært at lave et come back, når først førstehåndsindtrykket er sket, men det formåede hun altså alligvel. Stor anbefaling af Lisa, som virkelig ydede sit aller bedste under hele seancen. Jeg fik den skønneste massage og rigitg fin afslutning på en måde, jeg aldrig har prøvet før.
  48. Fed sang, @Mook . Den havde jeg ikke hørt før.
  49. Lyder utrolig spændende. Hun bliver besøgt i morgen af mig. passer alderen nogenlunde ?
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.