Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 03/03/26 i alle fora

  1. Jeg nyder hver gang når jeg besøger så en behagelig kunde som dig. Det er en lille fristed for mig at kan forklæde dig og lade mig rør fra dig. At har så dejlige kunder som dig med så meget krops berøring giver mig selv så meget tilbage Tak.
  2. Vi mødtes på whatsapp. Top lækker pige, der er hende på billedet. Hun havde lækkert lingeri og bj. Mulighed for bad. Kommer helt sikkert igen https://escortguide.dk/P/queen-italian-linda-squirter-outcall-incall-mobilpay-bank-transfer-revolu-70228.html
  3. Jeg har idag besøgt Ariana: https://escortguide.dk/P/ariana-best-experience-back-in-copenhagen-75601.html Super sød ungarsk pige. Hun har vist allerede lidt travlt, så hun var lidt forsinket i forhold til den aftalte tid, men hun kommunikerede fint om det på forhånd og det var heldigvis ventetiden værd. Positiv, godt humør og hun var hurtig til at gennemskue hvordan jeg gerne ville have det. Overordnet havde vi bare vildt god kemi der førte til super lækker sex. Blowjob uden kondom og tungekys var inkluderet i prisen hvilket betyder at man faktisk får rigtig meget for pengene, når man sammenligner med andre piger der er i byen. Kæmpe anbefaling herfra!
  4. https://escortguide.dk/P/beautiful-girl-in-roskilde-mandag-sidste-dag-i-dk--65687.html Hold nu kæft et godt pornoskrald hun kan give. Der er fuld knald på ALLE tangenter. For det første har hun en gennemført lækker porno krop. Hun snaver totalt igennem og man må røre og slikke overalt. Under akten opfordrede hun mig til at kneppe hendes mund, hvor hun lå med hovedet ud over sengekanten. Hun deep throatede mig mange gange og spyttede på pikken inden hj. Hun leger virkelig godt med og jeg elskede at slikke hendes virkelig flotte fisse, som var mørk uden på og pink inden i hun var MEGET tålmodig med at jeg kunne komme til sidst, hvilket sker meget sjældent. Bedste pornoskrald jeg har fået i lang tid. 100% gensyn.
  5. Hello dears, I would like to thank you for your opinions, I believe that even criticism can be constructive, so I can learn how to improve my services. So if my lack of makeup was bothersome to you then next time you can ask me to wear makeup, because I specified in the description of my ad that I wear discreet makeup or no makeup at all. I think my skin looks good even without it but I can change that at any time. Regarding the moans, we are not robots, we do not work mechanically. So it probably happens that you do not have the same compatibility with each person although I try to please each one. I have not been working in the field for a long time so I still have a lot to learn. Thank you again and I wish you success in finding girls connected with you.
  6. 4 points
    Der dukker jævnligt historier op omkring afspresning af forskellige typer. Herfra skal også lyde et par gode råd. Det er en recap af mange råd som jeg tidligere har set - og de er altid de samme. Sikr dig beviserne. Lad være med at gå i dialog. Betal aldrig ( det stopper nemlig ikke). Gå til politiet med det samme. Hvis afpresningen ikke får konsekvenser for den der afpresser, så vil det blot fortsætter. Hvis ikke for dig, så for nogle andre.
  7. 3 points
    https://annoncelight.dk/showad/414348 Jeg mødte den her pige på en resteplads Jeg var på sjælland i forbindelse med arbejde Jeg havde haft skrevet til hende tidligere uden svar men lige den dag var der hul igennem. Hun havde på forhånd sagt at tidsmæssig var der ikke super lang tid, Det er selvfølgelig også helt fair når det er sagt på forhånd. Det er den oplevelse hvor jeg er blevet allermest positiv overrasket Hun kommer smilende hen til bilen hvor vi sætter os på bagsædet hun tager brysterne frem og jeg får lov til at sutte, Hendes mælk smager overraskende godt. Jeg får fundet min pik frem og begynder at spille den af og kommer ret hurtigt. Jeg har sjældent mødt en i den her branche der er så sød også synes jeg hun er en rigtig flot kvinde.! Jeg skal helt afgjort se hende igen.!
  8. Kan se denne frække skønne kvinde holder GB med Blowbang i Vejle den 11. https://annoncelight.dk/showad/396982
  9. Arabisk er jeg 100% , og det er tydeligt for alle med øjne. Ude efter penge? Jeg gøre det jo ikke gratis. de fleste jeg har mødtes med, har kun haft godt at sige om mig.. jeg mødes ikke med hvem som helst kan fornemme at du en af dem som er blevet afvist af mig samt nogle andre gp'er gang på gang, siden din konto kun er proppet med negative falske kommentarer om de andre piger og efterlader dårlige anmeldser på 180.dk. 2-3 annoncer? Dem vil jeg rigtiggggg gerne se.. Lad vær prøv og skade andres omdømme pga din kedsomhed.
  10. 3 points
    Ja, det er jeg godt klar over. Jeg har også fuld forståelse for, at der er nogle kvinder, der kræver, at mit nummer kan slås op. Det kan mit nummer ikke, og så er det også helt okay, at de afviser mig. Og jeg er også godt klar over, at dette kan være en medvirkende årsag til,, at der er nogen henvendelser, som jeg slet ikke får noget svar på. Sådan må det bare være. Jeg er godt klar over, at der kan være en meget, meget lille risiko for, at kvinden, jeg møder op hos, eller kvinde, der banker på min hoteldør, er en kvinde, jeg kender. Og skulle det vise sig, at kvinden er en arbejdskollega, en mor til et barn i mine børns klasser eller endnu værre min niece, ja, så må vi jo tackle det, når genkendelsen opstår. Jeg tænker, at vi nu begge ved noget om den anden og derfor holder tæt. Lige her og nu er det en væsentlig bedre fornemmelse for mig, hvis vi mødes og så "har noget på hinanden", frem for at hun kan slå mit nummer op og så ved noget om mig uden at jeg ved noget om hende. Jeg har en sextelefon, og den vil jeg blive ved med at benytte. Så må jeg leve med, at der er nogle aftaler, der ikke bliver til noget, fordi hun ikke kan slå mit nummer op.
  11. 3 points
    @TomasP Jeg er virkelig trist og vred over, at folk bruger andres sårbarhed og skam til at udpresse dem. Ud over det økonomiske tab er det psykisk vold, som kan skabe alvorlige og langvarige konsekvenser. Jeg er selv blevet udpresset – ikke økonomisk, men på anden vis – i forbindelse med emnet køb af sex for lang tid siden. Jeg håber du kommer godt over det Tomas. Men jeg vil gerne nævne noget her. @ensomfyr @Bigstok Mange seriøse, danskboende piger har brug for jeres rigtige telefonnummer for at kunne finde frem til jeres rigtige navn. På den måde kan de beskytte både sig selv og jer. Det handler ikke kun om afpresning, men også om overgreb og andre ubehagelige situationer. Jeg har engang oplevet, at en far kontaktede mig – hans datter gik i samme årgang som mit barn – og han var gift. Jeg takkede nej for at beskytte både ham og mig selv mod unødig nervøsitet efter mødet. Overvej lige, om I har lyst til pludselig at mødes med moren til et barn, der går i dit barns klasse – eller måske din arbejdskollega? Kære mænd. Selvom billederne i annoncen ser fantastiske ud, så tjek annoncen grundigt og se på EG, om der allerede findes anmeldelser. Hvis I ikke finder noget, så vær opmærksomme. Men hvis pigen er kendt og har gode anmeldelser, kan I være mere rolige ved at give jeres oplysninger, så hun kan føle sig tryg ved det første møde.
  12. Hej med dig For måske at hjælpe dig, har jeg gjort mig selv den ulejlighed at kigge dine indlæg her på EG igennem, og se om der kunne findes svar her. Jeg kan se at du i flere tråde efterspørger kontaktmuligheder og råd herom, ligesom i denne tråd. Måske kan du bruge nogle af disse observationer i din fremtidige måde at skrive på: Formuler dig kort og præcist når du kontakter en GP, i første besked med alt info så du (og hun) ikke er nødt til at stille en masse spørgsmål efterfølgende. Top of mind: Dit navn (evt. alder mm. hvis adspurgt), ønsket ydelse, forslag til dato/tid, bekræftelse af opgivet pris + eventuelle spørgsmål. Punktum, komma og at begynde det første ord i en sætning med stort bruger du stort set ikke i dine indlæg. Det gør det flere gange svært/uoverskuelig for læseren. Desuden var jeg nogle gange nødt til at læse dine indlæg flere gange for at forstå hvad du mener. Meget lange sætninger med diverse hændelser du prøver at beskrive, som kører ud i en pløre -uden linjeskift gør det svært/irriterende for læseren, og nogen vil måske springe over. Overvej om dit indlæg har relevans i den specifikke tråd når du kommenterer, ellers lav en ny tråd som handler om dine spørgsmål. Jeg vælger her at kalde det situationsfornemmelse. Du skriver generelt i en venlig tone, bliv ved med det Til slut et, måske for nogle, kontroversielt forslag: Du skrev i en anden tråd at du har et mellemøstligt navn som du bruger i din mail, nu ved jeg ikke hvad du hedder eller hvordan du ellers bruger beskedtjenester osv. Men er dine profiler/profilbilleder med et meget mellemøstligt udtryk kan det måske skære nogen fra. De tjenester du bruger til at kontakte GP'er kan du evt. se på og vurdere om der skal ændres lidt. Jeg siger ikke du skal lyve, skifte navn eller bruge falsk navn, men det tager 3 sekunder for modtageren at vurdere om der skal læses videre; Førstehåndsindtrykket. Held og lykke, hepper på dig
  13. 2 points
    Man kan have en afhængighedsprofil, og man har ikke tilstrækkelig selvkontrol til at vælge fra. Man behøver det kick, man får ved at udløse sin afhængighed. Han man en afhængighedsprofil, så afløses den ene afhængighed med en anden afhængighed. Computerspil - spil om penge - sex - alkohol - narko - tyveri. Med sexafhængighed bliver sex med tiden mere eksperimenterende for at udløse et kick.
  14. Altså måske det bare er mig , men syntes ikke rigtigt jeg kan finde nogle steder , der tilbyder dette, eller er jeg bare vanvittig dårlig til at lede Er det slet ikke en ting at få en Intim barbering og så måske et kærligt strøg efterfølgende
  15. 2 points
    Det synes jeg det er, især her i Europa lande. Seksuelle eksperimenter med en anden end konen og kæresten er blevet tiltrukket af mange og mere og mere populære. At eksperimentere sex med nye stillinger, er vil ikke meget til i vores samfund/hjemland, vi har ikke lyst til sex med fremmede når vi er i forholdet Personligt synes jeg det er helt fair hvis seksualitet skal eksperimenteres, for det mindste søger jeg hele tiden bedre sex
  16. 2 points
    Jeg synes da det giver fint mening @Den erfarne Ikke at indlægget ligger op til debat eller erfaringsudveksling. Jeg kan dog godt nikke genkendende til at være det som startede som vanilje er hen over årene blevet mere eksperimenterende. Og jeg ikke altid selv har besidet den selvkontrol. Der er blevet brugt mange "dumme" penge igennem årene, som jeg indimellem har erkendt kunne være blevet brugt på så meget andet gavnligt når dopamin kicket har lagt sig og jeg stod nede på gaden igen.
  17. Jeg kan se at jeg tog fejl i den anden tråd om dette emne. Jeg holder med @SweettieDK i hendes udsagn om at hele dette setup er et udspekuleret forsøg fra @AarhusNordFyren på at få nogen ned med nakken. De billeder som han har lagt op ser ikke ægte ud. Prøv at dreje screenshottet fra TS 90 grader, så er det tydeligt at teksten "svæver" hen over telefonen (som er slukket) De nye billeder fra i dag er bedre men nu har teksten også flyttet sig lidt, dog stadig lidt skæv i vinklen, dermed ikke ægte. Og så undrer det mig at der ikke bliver svaret på hvorfor MP overførslen er lavet til en 3. person, det har vi endnu ikke fået belyst. Og det er så denne 3. person som bliver hængt ud, hvad formålet er ved kun @AarhusNordFyren
  18. Jow da. Neena besøger jeg altid når der er behov. Læs anmeldelsen her:
  19. Hjemvendt og fuldstændig tømt for energi og sperm. Det var virkelig et gennemført godt arrangement. Veninderne var aktive hele tiden, og de fik så meget stav at jeg tænker de har svært ved at sidde ned. Røvpuleri og DP, sperm og slug til den store guldmedalje. Helt klart anbefalelsesværdigt hvis arrangementet gentages.
  20. Jeg besøgte Shammy for nylig. Var fristet af tilbuddet: 70 minutter Kensai og Prostata massage. Jeg må tilstå, at jeg var lidt skuffet, efter at have læst anmeldelserne herinde. Hun var ikke så køn som billederne tilsiger. Hun holdt brysterne tilbage i kjolen, bortset fra efter mit bad til sidst. De er nu store nok og hvis jeg havde bedt hende vise dem frem tidligere var de måske blevet det ? der var ikke prostata massage overhovedet. Kun bollerne fik en omgang, men det kan man jo bede de fleste GP’ere om at kærtegne ved HJ… Massagen var også med alt for meget olie, nok første gang jeg har oplevet så meget olie på mig, så jeg sagde tak til badet, som hun så tog med i de 70 minutter, ligesom hun var væk 6=8 minutter undervejs. alt i alt synes jeg at man får bedre massage og HJ på andre thai steder for 700-800 dkk. Og kønnere piger. jeg kommer ikke igen hos Shammy til 1000 kr ihvertfald….
  21. Kke https://www.escort-side.dk/I-am-Alis-I?ad-id=29304 SS Jeg har været en tur forbi Alis før hun tog videre til Odense. Jeg har LÆNGE kigget på hende men de gange hun har været her har det ikke lige passet ind. Nem at få kontakt med. Alis holdte til i nybyggeri Carlsbergbyen, hvor man blev guidet hen til en dør som selvfølgelig ikke var den dør man skulle ind af Men før det skulle jeg lige vente 5 min selvom jeg var det til tiden Jeg blev lukket ind af en anden af de piger som holdte til der, men mødte hurtigt Alis. En sød lille og tynd pige med et lidt andet ansigt end jeg kunne forestille mig fra hendes billeder, men stadigvæk sød or flot. Men lidt mere naboens datter, end den model jeg havde forestillet mig. Jeg fik betalt og hun kom hurtigt tilbage og så kunne vi begynde. En fint blowjob med kondom på sengen. Hun er stram, men ikke den strammeste jeg har prøvet hun tog fint imod, men der var ikke meget indlevelse i hendes stønnen. Det var den samme lyd lige meget hvad man gjorde. Det var en flot syn i doggy, men hun benyttede sig desværre af tricket med to fingre på pikken indtil jeg var kommet. Jeg fik dog heldigvis lov til at køre færdig og blev ikke smidt ud af missen med det samme. Lidt snakkeri bagefter og så var det ellers på med tøjet igen. Så karaktererne fordeler sig således: Stedet 8/10 Diskretion 5/10 Pigen 8/10 Indlevelse 5/10 Jeg kommer ikke til at besøge hende igen, da jeg synes det var en lidt kedelig oplevelse. Det bliver nok til Melissa næste gang da hun var en sexet hvirvelvind sidst jeg var hos hende og til samme pris. Eller måske lille søde May som gnaver en til gulvet som var man en kæreste. Mit eneste problem er bare at jeg også er vild med at prøve nye piger. Så hvis der er nogen der kan anbefale nogle vilde piger må i gerne sige til.
  22. Lad være med at insistere, @Fedtøre. Kim Madsen har allerede svaret dig. Selvfølgelig skal han ikke dele private beskeder - heller ikke i PM.
  23. Kære Brødre. Elsker smagen af en frisk dejlig kusse og er en pleaser. Hvem vil i anbefale hvis jeg søger en der elsker at blive slikket, bliver meget våd gerne squirter af een tunge og som klynker sødt undervejs? En der giver sig hen. Ved godt at de søde piger bliver trætte af at komme så nogen undgår det. Men har haft fantastiske ture med søde thai piger /kvinder. Bonus de må gerne snave dig i gulvet når de er blevet ophidsede. Har I nogle gode anbefalinger? Tak
  24. https://annoncelight.dk/showad/391733 Tog en chance med Benita, da jeg desværre ikke har haft så gode erfaringer med mørke piger (udover Kesa i Randers). Nem SMS korrespondance, hvor jeg spurgte ind til Golden Shower, selv om hun ikke annoncerer med det. Skøn og humoristisk korrespondance og vi aftalte 69 uden kondom og GS i spandevis. Det lovede hun og det er så her, jeg er blevet snydt 9 ud af 10 gange. Nem parkering midt i Dybvad og ok diskret, hvor man går ind i et hus med flere lejligheder. Jeg tror, der er en GP mere i huset, så ingen tvivl om, at naboerne nok ved, hvad der sker i huset. Det er Benita på billederne. Jeg blev så ikke snydt her! Blev varmt modtaget og snavet i gulvet med det samme. Afregning med det samme. Højt humør og jeg fik næsten flået tøjet af og hun satte sig på sengekanten og suttede pik og slikkede boller, så jeg så stjerner. Om på ryggen med hende og jeg satte mig på knæ og slikkede fisse og røv på hende og hun blev efter alt at dømme rimelig tændt op og suttede min “sture medisterpolse” igen og jeg var liiiige ved at lade skuddet gå. Golden shower? Ja tak… Hun havde lagt et tæppe ud på gulvet og jeg lagde mig og fik golden i spandevis. Hun havde drukket en masse vand i to timer inden jeg kom. Da hun var tømt og jeg var fyldt suttede hun pikken igen til ug mens vi lå i en 69 og det kunne jo kun ende på 1 måde… Helt fantastisk behandling. Benita kan absolut anbefales. Det var langt over min forventning og hvor er det skønt, når det sker. Fatter ikke, hvorfor der ikke er nogen der har anmeldt denne skønne kvinde før. Det fortjener hun…
  25. Tja... det må blive et gæt At hun har mistet lysten til at lave en aftale med dig, så enten blokkerer hun eller også undlader hun blot at svare Det kunne være Du stiller for mange spørgsmål Du er for lang tid og at lave en aftale Du spørger ind til rabat Du spørger for meget ind til alle ydelser Du har måske for mange ønsker til det en ønsket tid Du har synes det er frækt og lidt dejligt at holde dialogen i gang med pigen Der er bare gæster der er hurtigere til at indgå en aftale, de kommer bare først, og så gider hun ikke en masse dialog Find selv på nogen. Reelt er årsagen vel lige meget. "intet svar er jo også en form for et svar"
  26. Jamen !! Du er da til UG ! og nu kommer sikkert KalundborgMature, med et lille Vink !! tak for dit indput!!
  27. Jeg har haft fornøjelsen at besøge Sofia i Aalborg. Jeg var i humør til en Milf og det fik jeg. Hun er som vist på billederne med store naturlige bryster. Sex med hende var super oplevelse. Der blev prøvet flere stillinger uden det blev vildt. Hun kunne tydeligvis lide det og gav også et super BJ. Jeg vil vurdere hende til ca 50 år. Skulle lysten komme til en Milf, Så gentager jeg igen. https://annoncelight.dk/showad/377703 https://annoncelight.dk/profile/Marina+Kyss
  28. Jeg er egentlig ked at det på dine vegne over, at du er så eksperimenterende med sex og skal teste grænserne. Fortryder du aldrig eller efterrationalisere? Har du oplevet svigt i dit liv fx. fra en kæreste, du elskede højt, og det er årsagen til dit forhold til sex?
  29. 1 point
    Hvis der er en konkurrence om at lave dagens mest uforståelige indlæg, så vil jeg gerne nominere dig, @sexaddict som dagens vinder. Men meget kan nå at ske, du skal holde førerpositionen i 3 timer endnu for at vinde
  30. 1 point
    Har postet review:
  31. I er så heldige ovre i Jylland og nu har hun også bedre tid i dagtimerne har jeg set den skønne kvinde, man må jo tage en smuttur derover og se hende igen.
  32. Det er et vildt forsvar du går ind i sweetie. Det er en annoncør der tidligere har været beskrevet som en meget forstyrret person som er på stoffer og lignende, hun har også reklameret med at man kunne knalde hende hvis man havde piller eller stoffer med hende, mens hun var indlagt på hospitalet. Så du skal nok ikke bare tro blindt på hvad hun siger. Tak til aarhusnordfyren for at advare mod en af alle de kvinder/transkvinder der snyder
  33. ok min ven , Men måske , åben øjnene , for hvad du allerede er blevet oplyst om, ADMIN Har ikke været on-line !!!!! i meget lang tid , menes vi har 2 moderatorer , som stadig prøver det bedste, for at vi stadig er her . og kan keep going !!! Men nytænkning IT mæssigt, kan kun ordnes af ADMIN , som du sikkert ikke for kontakt til!! Men prøv endelig hvis du kan mere end jeg har prøvet, Good luck and have a lovely night
  34. Her vender den så rigtigt. Du må undskylde at jeg ikke er så ferm til dette som du er. Der er 2 mennesker i hele verden som kender sandheden og det er Alexia og mig. Hvis hun er træt af at jeg skriver en dårlig anmeldelse af hende må hun tage den i retten . For tjekker man diverse ting igennem kan man se at jeg har ret. Så stop nu dig selv og lad være med at blande dig i en sag som du åbenbart ikke ved en skid om. Det kan jo også være den anden part der lyver. Jeg gør ihverfald ikke. Hvad skulle jeg da få ud af det. Jeg er ligeglad med Alexia. Men advarer bare andre imod hvad man kan komme ud for med hende.
  35. Som allerede skrevet så være dig selv, gør kun ting af lyst, så er dirty talk ikke dig så lad være, alt andet ødelægger seancen. Jeg legede engang med en domina i 2 timer, ca hver 5 min sagde hun den samme sætning og mente selv hun var helt fantastisk, det var for mig en total turn off, spild af tid og penge. Det var ikke hendes lyst som styrtede hende og det gav mig faktisk en af de 2 dårligste oplevelse gennem +30 år
  36. 1 point
    I så fald er jeg lidt i tvivl om hvad du efterspørger hjælp eller råd til? Du skriver du slettede nummer til pigen, del i stedet andre informationer: Navn på pigen Link til annoncen (søg på escort-side) Nummer eller anden kontaktinfo til afpresser Beskeder du har modtaget/sendt fra/til afpresser Information om hvordan du betalte afpresser, kontonummer, mobilepay eller andet Men hvis du på ingen måde er i stand til at komme i kontakt med "pigen" eller afpresseren, hvad er så problemet? Brug rådene fra @Stapler og spol tilbage derfra for at sikre beviser, efter hvad du oplyser her kan du ikke sige ja til bare et af de 4 råd.
  37. Ifølge tekst på billeder her https://escortguide.dk/P/-no-lady-boy-tulbud-sports-massage-b2b-30-min-med-hj-700-kr-73485.html
  38. Hejsa jeg var omkring disse dejlige piger i går, jeg har døjet lidt med rejsning og udløsning, så jeg tog chancen i går, og tænkte, hvis ikke de to tøser kunne hjælpe mig, må jeg søge optagelse i en ludoklub jeg fik aftalt en tid nogle timer frem - jeg havde nok misforstået aftalen, jeg troede jeg var købt 30 min med Sofie og et blowjob af Alberte det er det sædvanlige sted, - de havde travlt for jeg måtte vente 15-20 min før der var fri bane, vi kom i gang, jeg lå og suttede Sofhie’s mælkefyldte bryster , kæft hun har meget mælk, super lækker, og Alberte gav et lækket blowjob i mens , med masser af øjenkontakt, jeg har aldrig før været sammen med Alberte, har kun set hende en gang før på adressen mellem Rander og Hadsten Da jeg ikke kunne drikke mere, skiftede vi plads, og jeg lå og kyssede ,ed Alberte , mens Sofhie gjorde mig færdig. Jeg var helt grukket bagefter, så det var først ude i bilen, jeg opdagede det hele kun havde taget 15-20 min, men jeg havde ikke noget, at klage over, og næste kunde var på vej ind. hold øje med dem de er et besøg værd https://annoncelight.dk/showad/417132
  39. Det var det hun skrev. Og ja, det plejer at være PaySafeCard. Jeg slog PayStop op og det er der noget der hedder, men jeg har svært ved at se at det kan benyttes til betaling.
  40. Det er formodentligt en professionel pige der ikke gider unødig småsnak på sms/telefon eller de deler kontaktoplysninger på besværlige/langsomme/irritende kunder (fyld selv årsager på). Du har nok gjort dig upopulær på den ene eller anden måde. Find en anden pige.
  41. De pik sultne og sperm elskende piger har valgt tøj til i morgen
  42. Efter et års tid som lurker har jeg endelig fået oprettet en bruger og vil begynde at give lidt tilbage til fællesskabet. Der kan meget vel komme et par anmeldelser af tidligere udskejelser når tiden tillader det. I går aflagde jeg mit første besøg hos Mini i Vanløse https://escortguide.dk/P/mini-thai-girl--70018.html Jeg håber jeg fik lavet linket korrekt... Jeg har tidligere forsøgt at arrangere et møde med Mini, men hun har hver gang været forhindret. Denne gang lykkedes det at arrangere en times sjov og er hold nu op hvor er jeg glad for at det endelig blev til noget Mini er virkelig Mini. Med mine 195cm var det en dejlig petite oplevelse. Jeg blev modtaget af Mini smilene og i godt humør. Vi gik ind, fik hilst ordenligt på hinanden, afregnet og stemningen var afslappet fra start. Jeg er generelt lidt genert og altid en smule nervøs ved første besøg, men det håndterede Mini virkelig godt. Med sin skønne personlighed er hun både sød og nærværende, og man mærker tydeligt, at hun går op i, at man får en god oplevelse. Det startede med lidt massage. Den var behagelig men ikke det bedste jeg har prøvet - dog var det heller ikke massagen, jeg primært kom for. Den blev udført nøgen, hvilket bestemt tæller op i min bog. Derefter fulgte et dejligt bj og sidenhen fantastisk sex. Hun formår virkeligt at give den helt rigtige GFE følelse, med intens øjenkontakt og dybe kys. Mini har en fantastisk stram, lille krop, med faste dejlige små bryster og det sødeste smil. Helt klart lige min type! Derudover har hun har nogle søde dimples på lænden, som jeg personligt synes er utroligt frække. Ud af mine GP besøg indtil videre er Mini klart min favorit. Hun er absolut topklasse og har givet mig den bedste GFE-oplevelse. For mit vedkommende er der ingen tvivl - her er der genbesøgelsesgaranti!
  43. Gorillaz er noget for sig ... Noget af en legeplads Demon Alburn fra Blur fik lavet sig dér ... Tror det hører til sjældenhederne at et sideprojekt overhaler den originale gruppe ... Her er een af deres seneste ... Vildt flot video ...
  44. Pera’s gutter sparker røv. Et cover af 60’ernes keyboard konge.
  45. Shit, hvor ser I lækre ud begge to Sexede kroppe og en højde, som jeg er fan af Det er dog langt fra mig, og jeg har allerede en aftale med en anden dejlig GP. Hvordan foregår sådan et event rent praktisk? Ligger alle i en stor seng? Har I to dejlige piger hver jeres seng og mænd, der står i kø? Undskyld, hvis det lyder dumt, men jeg aner det ikke.
  46. Ja det har jeg Virkelig skøn lille pige fik aldrig ansigt billed, men kæft! Min kæbe røg ned da hun ankom varmhjertet og helt nede på jorden og en virkelig smuk arabisk skønhed kan klart anbefales
  47. Er hun generelt svært at få fat i? Har både ringede og skrevet (ikke burner tel) og ikke fået svar…
  48. Havde set Natalia var tilbage, og jeg overvejede også kraftigt om jeg nu skulle besøge hende igen, grundet første besøg måske ikke spillede helt 100%. Men liderligheden tog over...og må erkende jeg tænder uffatlig meget på hendes udseende og krop. Det er virkelig Barbie for alle pengene. Imo er hun mega lækker, og man skal sgu være til plastik fantastisk hvis man vil se hende. Når men nok om det. Jeg tog dog kun en halv time i dag med superfrench som ekstra, da månedens budget er tiltænkt til en anden hehe. Men jeg var liderlig og hun er lækker. Men jeg ankommer og bliver budt velkommen med et kram og kys, det økonomiske blev klaret også tog jeg lige en skyller selvfølgelig. Jeg var allerede hård inden jeg kom ind igen, for bare synet af hende tændte mig gevaldigt. Vi kyssede lidt igen, også gik hun ellers igang med et dejligt bj. På med dutten, også ellers en dejlig ridetur til at starte med. Vi kom rundt i doggy og for engang skyld kom jeg endelig under sex (Sjældent det sker under sex) så jeg var glad. Der var ikke tid til den stor snak efterfølgende, men tog lige en skyller alligevel. Også hun sendte mig så godt afsted igen. Selvom jeg ikke havde bestilt så meget tid, så var det egentlig bedre end jeg lige umiddelbart huskede, så det var jo positivt. Sød kvinde og serviceminded stadigvæk. Så jeg anbefaler hende da igen. Forsat god aften alle sammen.
  49. 1 point
    Desværre. Mette og Lars har indført en ny lov, hvor du kun kan købe taletid i en gang om ugen åbne butikker ala Systembolaget og du skal både vise pas og underskrive et dokument, hvor du fortæller, hvad du skal bruge det til, hvorpå en særlig afdeling af politiet vil besøge dig en gang om måneden og aflæse dit forbrug. Ej det bare gas. Bestil på hjemmesiden (dit foretrukne mærke) og få det leveret, hvis du ikke kan/må/tør gå ind i Føtex, OK, Cirkel K, Asian Food Market, 3, Elgiganten, Kvickly, Fakta, Netto, Irma..... Billigste Taletidskort - Komplet oversigt over taletidskort
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.