Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 11/20/23 i Indlæg

  1. Kvinder: Jeg ser en stigende tendens til selv reklamering, GP’er der nævner sig selv i efterlysninger. Eller mere diskrete måder, spørge til hjælp til sin annoncering, optimering af sin service. Sidst så jeg en som havde hevet en mange år gammel anmeldelse frem, med ordene “jeg er tilbage”. Kære medsøstre er I virkelig så desperate, mangler kunder? Det springer mig i øjnene hvergang, fordi hvis vi skal forvente mændene overholder reglerne herinde så bliver vi også selv nødt til det. Der er steder i den dk lovgivning hvor må vi være kreative, for at arbejde. Vi kan ikke lovligt have f.eks chauffør, bodyguard, sekretær ansat og skal passe på hvordan vi skaffer lokaler. Men der er masser af måder at reklamere på. Så lad os nu ikke ødelægge EG eller blive bandlyst fra at være her. Mænd: Jeg har set en del kontroversielle svar på det sidste. Måtte virkelig sidde på mine hænder for ikke at skrive noget dumt eller afspore trådene. Men laver lige min eget budskab, da jeg alligevel er i gang med “voksen skældud”. Så en som foreslog en anden at søge på Tinder efter sex for penge med medfølgende råd til hvordan Heldigvis kom mandlige svar til, med fornuftens stemme. Så også for nylig et svar ang. angående bordeller stripklupper. “At strip/lapdance er fake”. Øh nej tænkte jeg Det er fair, at nogen ikke vil lægge deres penge på den form for erotisk underholdning. Men at kalde der fake viser en tydelig forventning om at kvinderne samtidig er prostituerede og ikke leverer resten af varen. Jo jo nogen piger er sikkert begge dele, men det er stadig 2 forskellige ting og med seperat betaling for ydelserne. Og selv hvis de byder sig til, ved at hviske udvalgte mænd i øret, er det ikke sikkert de lige har lyst til “dig”. Min overordnede pointe med mit opråb er, sideløbende med alle disse skæve kommentarer, læser jeg jævnligt debatter åh nej bliver prostitution forbudt i dk. Det håber jeg ikke og debatten har været der længe, også på politisk niveau og de har endnu ikke lavet loven om Så lad os nu ikke putte brænde på bålet og ødelægge det for os selv. Lad være at betragte hver eneste kvinde i møder irl eller online, som en potentiel luder. Accepter strip, lapdance, poledancing, letpåklædte event piger mm for hvad de er. Og nyd showet, men hold fingrene for jer selv. Køb sex ved de piger som tydeligt er GP’er, lad være at inficere alle sociale medier og dating apps i jeres søgning (annoncering, hvis kvinderne stadig læser med). Lad os nu holde os i vores lukkede verden, hvor vi generer og krænker færrest mulig. Ellers kan det være vi selv, skaber starten på slutningen. Ha en go dag.
  2. Hvem fulan har gjort dig til betjent herinde.? Hvad med du bare passer din egen butik og så lader admins om deres arbejde eller evt rapporterer.. Skulle du lige gøre opmærksom på dig selv.? Mangler du kunder.? Er du desperat.?
  3. Jeg synes nu heller ikke, at der er fuldstændig fri leg i forum på EG for de lyserøde. Og det er da også sket at foden er blevet sat ned fra EG's side. Men når det er sagt, så synes jeg absolut at nogle indlæg og bidrag der kan stikke lidt i øjnene som selvpromovering. Men som synes jeg, holder sig indenfor rammerne for hvad der kan og bør findes nåde for. De har deres berettigelse! For de bliver omfavnet af god karma, de trækker klik, læsere og en opmærksomhed der også er i EG's egen interesse. Og som skader absolut ingen, tværtimod vil jeg mene. Efter min mening vil det derfor være synd, hvis EG opsætter meget snævre rammer for hvilke indlæg de kan acceptere på kanten af det tilladelige Som stadig befinder sig indenfor en rummelighed, hvor der er højt til loftet. Sommetider er det bedre at få tilgivelse, end at bede om tilladelse Går den så går den, og går den ikke så falder hammeren også! Eroguide.dk er ikke en pendant til Ugeskrift for Retsvæsen eller Statstidende! Og må aldrig udvikle sig til at blive det, for så dør det som medie. Så gider vi ikke at være her, hvis det går sådan. Eroguides målgruppe udgør en broget flok i alt dens pragtfulde mangfoldighed. Fyldt med både de meget regelrette, de skæve og de lidt mere kreative. Ja vi skal holdes styr på, nogle må også en gang imellem have karantæne eller ekskluderes. Men vi bør også holdes på, og for at vi gider at være her så behøver det altsammen ikke at være så kedeligt. Vi vil også gerne underholdes, og det bliver vi heldigvis Men faktisk så er det de lyserøde som deltager af interesse, og ikke under noget påtaget påskud. Der gør den bedste reklame for sig selv. For de gør det uden at ville det, piger som eksempelvis JenniferRomantica og Liv. Venlig hilsen Rejsenetværk
  4. 3 points
    Det er fredag efter fyraften. Jeg havde været inde på annoncelight.dk og kigge lidt i min frokostpause og faldt over Haru i Odense. https://annoncelight.dk/showad/372816 Da jeg havde fået fri skriver jeg til hende, jeg får svar med det samme og vi aftaler en tid. Jeg vælger 30 min sammen med den her skønhed. Det er hende på billederne, der er intet skjult med hende. Hun har humor og er mega fræk. Hun tager tager sin badekåbe af og der står hun med et dejligt smil og struttende bryster. Vi begynder med et blowjob og derefter diverse stillinger. Hun ridder mig på et tidspunkt og jeg får synd til de store dejlige bryster, de er fantastiske. Hun er super sexet. Vi bruger de hele 30 min og jeg får et bad bagefter. Kan kun sige at jeg går glad der fra og hun virkede også glad.
  5. Var forbi Alice i dag og hun er helt sikkert et besøg værd. Hun tog imod mig smilende- iført en fin top og sexy shorts. Hun har en virkelig flot cute ansigt og fine lyse øjne. Jeg kyssede hende mens begge parters hænder gik på opdagelse, herefter kom hun ned og side så hun kunne starte på et virkelig godt blowjob med varieret, blød tunge slikkede rundt om hoved, sug, lidt hånd, lidt dybt. Hun kiggede også ret ofte på mig imens hun var i gang.Jeg havde udsigt til hendes virkelig fine små bryster, som fuldender hendes silkeblød ungpige krop. Der gik ikke lang tid før vi kom i gang med ret vild sex og der var en del forskellige stillinger som blev taget imod- både dybt op hurtigt samt langsomt og passioneret. Alt i alt en super god og lækker oplevelse. Lejligheden er fin og ren med friske håndklæder og ren badeværelse Gentagelse : 100% https://annoncelight.dk/showad/390141 https://www.escort-side.dk/Hi-darling-my-name?ad-id=30411
  6. https://annoncelight.dk/showad/388303 Et mere Ubehøvlet menneske har jeg aldrig mødt end hende her. Aftaler med hende at vi skal ses og jeg skulle hente hende. Hun skriver man skulle hente hende. Så er man på adressen så skulle man vente i 30 minutter. Finder på noget og lave. Så skriver hun flere gange hun skulle hentes. Men hver gang blev hun her med og skrive vent lige lidt. Venter yderligere 5 min. Så skrive hun kom nu. Skriver så er her nu. Så skriver hun nej vent lige. Skriver så gider ikke vente mere. Så skriver hun maks 10 min mere. Og det siger jeg så okay til. Også skriver jeg efter 10 min. Så skriver hun og spørger om hvor jeg holder. Og skriver så jeg holder på hendes gade bare nogle numre væk. Så vil hun spørger hun om det var okay at hun kom ned i bilen og hentede pengene også lige rende hjem med dem, for hun er blevet snydt før. (Fair nok) men skriver. At hun for pengene i hånden og hun kunne tælle dem mens vi køre. Det gik hun ikke med til.. Jeg gad ikke give hende pengene også hun gik med dem. For jeg var 80% på hun ikk ikke tilbage. også var jeg lige pludselig en idiot og jeg var useriøs og hun gad ikke sidde og skrive. For hun kunne ikke se nogen bil ved hende, så jeg var der åbenbart slet ikke..(men Som jeg skrev. Længere oppe. Jeg Holdte på gaden nogle numre væk) men at det er mig der er idioten og jeg ved ikke hvad, jeg blev kaldt.. Jeg spildte i alt 1 time på og bare vente på hende.. også er jeg idioten og useriøst osv.. hun virker meget useriøs og på hendes Snapchat ligger hun tit hvor hun sprøger fra 2 og op til 1000 kr på overførsel. ingen anbefaling har fra gutter! Ikke spild jeres tidånnx
  7. @SweettieDK Jeg kan altså ikke se den stigende tendens du snakker om. Derimod kan jeg se en tendens til at så snart en pige skriver, så risikerer hun at få på nakken lige for at folk per se opfatter pigeskriv som reklame for sig selv. Der har også altid fundets en tendens til at kvinder som tør skrive herinde bliver temmelig brutalt behandlede, og mange har desværre stoppet herinde pga det. Men selvfølgelig er det sådan at intelligente, reflekterede kvinder som arbejder med at sælge sex og også skriver herinde, får en større promoveringsflade (er det et ord?). Men er det virkelig et problem? Personlig ville jeg glædeligt modtage langt flere kvinder herinde, og gerne nogle som ikke er danske. Pt har vi kun Mook som får repræsentere hele thaisegmentet - hvad hun selvf ikke kan. Men bare det faktum at hun prøver, på trods af sprogbarrierer etc, synes jeg er rigtigt godt gået. Selvf. får hun på hovedet eftersom vi er nogle stykker som bliver charmerede af hende, og ikke kan lade være at flirte lidt. Er det så et problem? Ja åbenbart er det, eftersom folk både klynker i trådene og skriver hadebeskeder til hende. Nej du @SweettieDK. EG har ikke et stort problem med piger som reklamerer for sig, EG har et langt større problem med at folk - og nu også du - beklager sig over de kvinder som er her og deres måde at være her på. Små sko har åbenbart været på udsalg i Danmark i det sidste.
  8. Jeg blev ikke ramt.. Sjovt som man ikke kan deltage i en debat uden at være ramt.. Jeg har det egentlig bare yderst svært med hykleri hvilket jeg følte du udførte i din røffel til dine voksne og selvstændige kollegaer..
  9. Måske er det mig som er blevet for rund med årene og ikke kun i fysisk forstand. Det er jo muligt st læse noget, være uenig eller ligefrem syntes det er dumt - og så vælge at scrolle videre. Personligt foretrækker jeg et forum som er frit og så tager jeg gerne nogle “dumme” indlæg med i købet. Det kan blive for stramt og kedeligt.
  10. https://annoncelight.dk/showad/366471 Min første thai oplevelse var i Vejle hos Pin. Hold op det tændte noget i mig. En fantastisk dejlig kvinde en god krop og meget opmærksom på ens lyster. Kom der flere gange og pludselig var hun væk. Opdagede meget senere hun huserede ved Løgstør. Som jeg tidligere har skrevet om. Lidt langt fra Trekantområdet. Men stadig en meget dejlige oplevelser. Nu her 4 år senere er hun igen ved Løgstør som Mika. Og ja så skulle hun besøges igen. Var der i weekenden for 2. Gang. Hold op igen en fantastisk oplevelse. Ikke mere en ungpige krop men en dejlig kvindekrop. Godt.at være kendt, hun startede med at foreslå sex da hun huskede mig på det var bedst mens jeg var meget tændt. God sex og bagefter rigtig god massage. Dejligt hun er tilbage. Men stadig lidt langt at køre. Men det må jeg leve med hun er stadig min nr 1
  11. https://escortguide.dk/P/fifa-68926.html Har lige haft 90 min FP med FIFA. Blev mødt af en smuk pige som førte mig ind i Cherrys tidligere store værelse. God kemi fra start. Hun er smilende, glad og nem at snakke med........et rigtig godt førstehånds indtryk. Hun har en dejlig krop med flotte naturlige B-skål bryster og en velformet numse som indbyder til kærlige klap (er lidt større end gennemsnittet for en thai). Vil ikke gå så meget i detaljer men selve akten(×2) var skøn. Vi kyssede lidt og øko blow var i topklasse. Da jeg kom ud i bilen havde jeg hurtigt fornemmelsen af at næste besøg bliver endnu bedre. Afsted drenge.........en skøn pige venter på jer !!!
  12. Halløj Gutter Så er der besøg af en dejlig jyde tøs her torsdag d. 23/11 fra klokken 15 til 17 og dette gangbang vil foregå på Frederiksberg Og denne spermglade tøs er ikke mindre end 31 år 187 dejlige cm. 79 kg Smukke bryster og god røv Langt lyst hår Dejlig stram og glat fisse Og hun er bla. Frisk på følgende Blow uden kondom Sluger gerne Sex uden kondom men er selvfølgeligt tilladt at bruge hvis man ønsker det Gerne 2 pikke i fissen Slik hende ren Osv. Så er der ønsker så sig til så jeg sikker på de kan opfyldes Der vil være øl/vand Bad før/efter muligt Og alt dette vil koste for 2 timers gangbang 1500 kr. Er du sikker på du har mulighed for at deltage så smid en mail til [email protected] Skriv 23/11 ved tilmedling ellers ingen svar retur Vi ses
  13. 2 points
    https://annoncelight.dk/showad/369485 Lige hygget med hende. Meget mørk og utrolig smuk. Hun ka li at blive kneppet godt igennem. Fuck en lækker røv. Eneste minus er jeg dufter af parfume nu
  14. Fårk det er jo næsten som juleaften allerede
  15. Tja jeg ser det efterhånden dagligt og det er sket igen. Bare i de få timer denne tråd har været oppe. Men jeg er åbenbart den eneste der ser problemet og dobbeltmoralen i hvis vi ikke tør irettesætte hinanden men kun mændene. Jeg er egentlig ret ligeglad med hate fra de andre piger. Har alligevel kun sex med mænd
  16. fik besøgt alice i sydhavnen og hun er super nuttet hehe . virker meget ny i branchen , genert på en sød måde og vil gerne tilfredsstille https://nympho.dk/n14893/4559/alice-horny-girl-in-copenhagen/ alice er et friskt pust i branchen . hun virker en smule usikker på sig selv og sin skønhed , men forsøger at give dig en god oplevelse hvor hun spørger ind til om det hun gør også føles godt . hun giver et godt bj hvor hun pirre med tungen , ok ridning men hun tager godt imod i doggy . hun kysser godt med tungen , særligt når hun åbner lidt op pigen er dejlig og meget ung men afklaret med hendes job . hun virker til hun synes det er spændende at få den opmærksomhed hun nok ikke får til daglig . synes ikke hun ligner sine billeder da de har en del photoshop men stadig en sød og smuk pige . hendes engelsk er under gennemsnittet men man kan de føre en samtale med hende uden google translate stor røv og flade bryster og en fisse der bliver dejlig våd . pigen befinder sig et velkendt sted , hvor blandt andre grace og milana har været . sengen er fortsat to sammensatte enkeltsenge med sengekant i midten , hvilket er lidt øv generelt et godt besøg , men intet super mindeværdigt
  17. Jeg havde lige overset, at du efterspurgte om der er nogen af dem der vil mødes. Jeg ved det ikke, men du kan prøve og spørge dem. Men her er nogen danske profiler - bare lige for at nævne nogle få.. https://onlyfans.com/cutiephiee https://onlyfans.com/alexandrahm/ https://onlyfans.com/dkhoe123/ https://onlyfans.com/amalie_clara https://onlyfans.com/nordicdkgirl https://onlyfans.com/lauralarsen95 https://onlyfans.com/chilacat https://onlyfans.com/luuxlior https://onlyfans.com/mirahansen2000 https://onlyfans.com/cutiepietracer https://onlyfans.com/dkhotwife https://onlyfans.com/jackiiek https://onlyfans.com/minimimmi https://onlyfans.com/kate-sofie https://onlyfans.com/cc_line91 https://onlyfans.com/nordic_nurse https://onlyfans.com/kimberleycrush https://onlyfans.com/blondiebitchdk https://onlyfans.com/cecilieharder https://onlyfans.com/katekutie https://onlyfans.com/josefinexx https://onlyfans.com/edithdahl https://onlyfans.com/trine_bjerrehuus https://onlyfans.com/ceciliestampe
  18. 2 points
    Har lige haft 90 min FP med FIFA. Blev mødt af en smuk pige som førte mig ind i Cherrys tidligere store værelse. God kemi fra start. Hun er smilende, glad og nem at snakke med........et rigtig godt førstehånds indtryk. Hun har en dejlig krop med flotte naturlige B-skål bryster og en velformet numse som indbyder til kærlige klap (er lidt større end gennemsnittet for en thai). Vil ikke gå så meget i detaljer men selve akten(×2) var skøn. Vi kyssede lidt og øko blow var i topklasse. Da jeg kom ud i bilen havde jeg hurtigt fornemmelsen af at næste besøg bliver endnu bedre. Afsted drenge.........en skøn pige venter på jer !!!
  19. Tror nærmere sandsynligheden for at hun ikke vender tilbage når hun har fået pengene ligger 100%
  20. Tak for en god anmeldelse. Og det med sengen, ja det er sgu lidt øv. Sidste gang jeg og en GP var i hed kamp i sådan en, kneppede vi os næsten igennem den på midten, ikke lige den måde man vil mærke jorden forsvinde under en
  21. TS har skrevet at de flere gange har besøgt stedet uden problemer så jeg tænker ikke det er første gang de besøger et bordel, så jeg gå udfra at de er bekendte med risikoen for ventetid.. Der er altså ikke noget problem i at komme uden at have booket tid normalt på klinik da de har et venteværelse.. Det er normalt heller ikke et problem at ankomme 3 gutter sammen.. Jeg har hilst på mange grupper af gæster der er ankommet til døren på den måde.. Der er ingen forklaring - udfra det af ts beskrevet scenario - der undskylder en ubehøvlet tele.. Selvfølgelig kan det hele være sket anderledes end hvad han beretter men da vi ikke har nogen anden viden så må vi for debattens skyld gå udfra at han oplyser sandfærdigt fra deres perspektiv.. Stress kan dog ramme alle og give en kortere lunte.. Jeg tænker det godt kan have været medvirkende selvom det heller ej undskylder..
  22. Jeg er så enig i alt hvad du skriver ❤️ kan umiddelbart heller ikke se hvad trådstarter har gjort forkert .. jeg læser det på samme måde - at de ikke har ringet kontinuerligt på. Og @Alidensøde ift Seduction kan det altid betale sig at kontakte huset , da den slags bliver håndteret , ja :) samme hos Pg . Kvalitet og god service er vigtigt for begge huse og det er ærgerligt hvis 1 enkelt individ skal ødelægge det for resten af os.
  23. Seduction har branddøre ind til værelserne så der ikke er nogen der bliver forstyrret.. Forstår heller ikke hvor du har fra at de har bimlet og bamlet med ringeklokken.? En tele skal kunne klarer presset en travl nat med ophøjet ro og ellers er hun en dårlig tele.. Jeg regner, som pige, med at min tele kan holde hovedet koldt i situationer med stort pres, blandt andet også hvis det nogensinde skulle ske at en aggressiv gæst kom indendørs.. Den måde telen har reageret overfor ts - vi må nødvendigvis gå udfra det er sandt indtil andet er bevist - er på ingen måder hensigtsmæssigt i en farlig situation og det ville bare eskalerer en ubehagelig stemning..
  24. Uanset hvad så var jeg som pige godt nok blevet sur hvis min tele ikke var serviceorienteret.. Intet andet - pånær hvis i havde en aggressiv attitude - undskylder en sådan adfærd fra en teledame.. Nogle gange er ringeklokkerne i stykker de forskellige steder og jeg forstår godt man ringer på igen hvis man har stået og ventet.. Samtidig virker det til at alle her i tråden læser det som om i stod og blev ved med at ringe på med 2 sekunders mellemrum hvilket ikke er det jeg læser da du tydeligt beretter om at have ringet på 2 gange.. Hvis du skriver en besked til profilen for seduction herinde så er jeg sikker på mamasan gennemgår episoden.. Om ikke andet så ved at jeg Seduction er super gode til at reagerer på ris og ros..
  25. Det er lidt de samme turistfælder der kører på alle barer, eller vel bare gamet som det altid har været, i forhold til hvis man skulle udleve den samme oplevelse i dk. eller Tyskland er det vel super billigt. Personligt gider jeg ikke drikke, men vælger at købe en øl som jeg kan sutte på en times tid, udser mig noget interessant, og aftaler evt at snakke udenfor, der aftaler jeg noget privat, måske udveksling af tlf nr. Ses efter lukketid, eller næste dag. Så på den måde tager en tur rundt i miljøet og nyder jagten
  26. Midnat lørdag aften, travlt på klinikken! pigerne har travlt på lagnerne og pludselig begynder dørklokken at bimle og bamle. Teledamen taler måske i tlf med fulderik nr 800 der ringer og vil kigge forbi og mens hun prøver at komme ud af samtalen ringer det på igen, så hun skynder sig ud og åbne og bliver mødt af to mænd der måske, måske ikke har lidt attitude over at have ventet et par min på at døren blev åbnet, uden at tænke på de brødre som bliver forstyrret inde i værelserne af at de kimer løs på døren. ville I mon selv have sat pris på lidt tålmodighed, havde I været dem inde i rummene? psykotisk agressiv dame kalder du hende... jeg tror det var bedst for ALLE at i ikke nåede længere end hoveddøren God søndag.
  27. hun gør ingen skade i danmark og desuden hjælper hun familie i Thaland. ikke alle love er fornuftige. hvad synes du om sex købs loven i sverige? politiet har begrænset med ressourcer. det er bedre at de fokuserer bande, pro palestina idioter der truer sikkerheden for kristne og jøder
  28. Link til pigen: https://70210026.dk/emilie og https://nympho.dk/n11990/3901/sexet-og-fraekt-exotisk-emilie-milie/#profile-about Konklusion: Ja, tak! Endnu et talent/stjerne, som jeg har vurderet værdig til at være med i Superligaen og dermed være med i ligaen, hvor man finder hendes (tidligere?) kollegaer Jasmin og Eva fra samme bollehus samt Liz, Baleri og Mercedes, som findes andre steder end den givne lokation. Hun kommer med et højt energiniveau, hvilket er skønt! Det forventede jeg også, efter jeg læste beskrivelsen af hende på PG's hjemmeside og Nympho. Der er jo nærmest ingen grænser for, hvad hun kan og vil. Hvis jeg dog bare var rig... Pigen: Sindssyg smuk! En lille petit sag, som af Gud er belagt med chokoladebrun farve. Hendes brystvorter er mørkchokolade! MUMS! Dog får man ikke det hele at se ved første øjekast, fordi det er skjult af det elegante lingerie, hun har på, men som hurtigt falder af. Billeder er af hende. Og hun taler dansk, hvilket jeg synes er frækt. Akten: Jeg gav den gas og hun tog bare imod, som var en helt almindelig sag. Hun er kinky og beskidt. Vil ikke afsløre for meget, men hvis man har et højt energiniveau, kan hun honorere det.
  29. 1 point
    Just don’t do it. https://sugardaters.com/da/inbox/w-R_JD5bZL Flot pige der lægger op til en masse, men når hun kommer ned at ligge kan hun intet, for tør i munden til BJ, og helt ugidelig i sengen. På skrift kunne hun det hele, bad hende gå efter 15 min. 2K lige udaf vinduet
  30. Var forbi Medeea i aften. Vi blev enige om 75 minutter for 200€ over WhatsApp, meget nem kommunikation og jeg kom afsted. Kend adresse på Frederiksberg, så jeg ved at stedet er fint nok. Jeg bliver lukket ind og det starter med mig på maven. Ikke så afslappende med meget hurtige bevægelser, af en massage at være. De positive var at hun flere gange leger med min pik, hvilket hun gør godt. Efter noget tid starter "B2B" delen så, stadig liggende på ryggen. Jeg rør lidt på hendes ben og får så meget hurtigt at vide at berøring koster ekstra, og at vi kan tage en time med berøring til samme pris. Jeg siger ok og vi fortsætter. Vi skifter til at jeg ligger på ryggen, her går der maks 5 minutter hvor hun lige bruger sine bryster på min krop og så er der ellers fuld knal på HJ for at jeg skal afslutte. Jeg tager et hurtigt bad og er ude igen, kan så se at der er gået 45 minutter. Synes det er ret skuffende og misvisende, at berøring lige pludselig koster ekstra, noget der IKKE står i annoncen, og jeg fik i princippet en halv time for lidt. Alt i alt meget skuffet, især efter alle de positive anmeldelser af hende jeg har læst herinde. Link: https://annoncelight.dk/showad/361999
  31. Jeg kaster lige min stemme ind her. Jeg synes også,det er enormt irriterende, når 'anmeldelser' bliver misbrugt, fx 'I'm back', brugt meget af udenlandske piger. Men der er også så meget andet crap, der får en 'anmeldelse' op igen, dumme spørgsmål, 'er der nogen, der ved om hun kommer tilbage igen' etc. etc. (det er vidst en efterlysning). Masser af spam, jeg synes det ville være rart, at det der blev skrevet under anmeldelser, var det (og ikke alt muligt andet). Forslag: giv dumme kommetarer / åbenlys reklame en vred smiley, det er vel minus point? Men TAK til alle jer piger, der gider debattere herinde - der er alt for få. Det er jo næsten gratis 'pillow talk', og ja, det kan gøre os nysgerrige på at møde jer - jo det er reklame, men det er altså den gode slags. Debatten herinde er nogen gange hård, skulle vi ikke være lidt søde ved hinanden (også jer piger)? Vi luderkarle skal kriminaliseres, hvis det står til mange politikere, ludere skal udskammes og deres hjælpere jagtes. Tak til pigerne for at sprede glæde og for snakke med her
  32. Ok. Nu er jeg så ikke den eneste der har irettesat i de enkelte indlæg, eller det gør jeg faktisk sjældent. For vi skal netop trykke på knappen i stedet. Valgte bare at lave en særskilt indlæg. For flere måske bliver opmærksomme på det. Jo også lidt ærgerligt evt at få skrive ferie pga uopmærksomhed.
  33. 1 point
    Ikke mere, hun bor for langt væk
  34. Jeg synes at det er fint hvis der består et frirum til at bruge Generel debat til efterlysninger, som ikke passer helt ind i de firkantede kategorier under Efterlysninger. Jeg har selv oprettet denne, for at holde den udenfor en egentlig geografisk afgrænsning. Links til unge danske Privat Diskret piger udbedes tak Samme synes jeg også er det rigtige med en niche forespørgsel, som ikke helt passer til Efterlysninger som denne tråd. Det interessante er om piger med en intention om at sælge sex kan bruge Only Fans, med en samtidig mulighed for kunne komme i kontakt med dem. Only Fans har blokeringer på ord og vendinger i kommunikationen mellem pigerne og deres fans, der kan gøre det svært eller umuligt at tilbyde seksuelle ydelser. Venlig hilsen Rejsenetværk
  35. Tatoo eller ej....billederne er 100% ægte. De første 3 er taget på stedet hvor hun er. Og ja, hun ser meget bedre ud i virkeligheden....virkelig flotte kurver af en thaipige. Du kommer ikke til at fortryde, og vi høre da gerne om besøget bagefter
  36. Sofie Brandvarm Sofies Onlyfans Danske Natasja Natasja Onlyfans Julie Angelgirl mener hun har en men kan ikke finde den og den står ikke i annoncen Link Annoncelight
  37. She says 20 years old 167cm- 67 kilo sounds robust!! She requires money up front https://www.eroguide.dk/forum/topic/176918-har-nogle-været-forbi-her-det-lyder-fantastisk/
  38. Jeg har skrevet en del med hende, og der er bare for mange alarmklokker der ringer. 1. forudbetaling i døren inden man bliver lukket ind 2. forudbetaling på hele beløbet hvis hun skal komme til dig. 3. Vil ikke FaceTime selvom der skrives via iMessage (hun har iPhone) 4. Hun ringede og lød ikke som en der var 19 men en som var noget ældre. Jeg oplevede en ligende episode i Viborg, samme metode, men jeg kørte igen da der skulle forudbetales i døren inden den blev åbnet. Der blev brugt samme MobilePay (AY) begge steder.
  39. Jeg synes altid det virker suspekt når der ikke er skrevet hverken vægt, brystmål, alder eller højde..
  40. 1 point
    http://Www.filmmarked.dk prøv evt. at forhør dig her, han opkøber også
  41. Så hun er til mænd der synes det er passende at bare komme ind og knalde og gå. Det kan jeg bestemt også lide nogle gange. Og for hende er det sikkert en måde hun foretrækker at være i. Ikke at skulle give så leget af sig selv i. Helt fint når bare man ved det. tak for anmeldelser og kommentarer.
  42. Et telt er da en virkelig flot ide! Ja at lave et hul som jeg kan kravle ind af, og så måske lade det stramme rundt om min talge agtig.. Vil måske forsøge med det!
  43. 1 point
    Hvis vi fortæller dig det, er det jo ikke længere en “surprice”. Men ikke det er en tur til Sverige der er på menuen.
  44. har besøgt sue 1976 i dag.Skrev på sms og aftalte at jeg skulle være der 19.30.Man besøger hende i hendes private hjem og der rent og pænt. Fik en times massage der var rigtig god og hård.og vi afsluttede det med hj som hun også var god til. Hun er rigtig sød og nem og tale med(hun kan dansk)alder i starten af fyrrerne.hvis man er til de helt magre så er det nok ikke her man skal komme. Alt i alt så er det her jeg har fået mest for pengene. gentagelse 100%
  45. Jeg tror det udenlandske piger er glade for Danmark som du siger fordi at det er mere sikkert end der land hvor de kommer fra. Dog kommer der nogle episoder engang imellem mhp røveri osv. og i værste tilfælde mord. Der findes psykopater overalt også i Danmark. Jeg vil ikke nævne nogen sager, da jeg ikke mener det passer så godt ind i denne tråd, så det må du selv Google.
  46. Liz

    1 point
    Jeg har nu også besøgt Liz… jeg kan huske hun var i fredensborg, og hendes få billeder har altid været tillokkende. nå, hvor starter man - det gik lidt skævt for mig, Liz var forsinket, så 20 min senere kom jeg endelig til. Jeg havde ikke præcise penge med, så endte med at købe 45 min, da jeg så hende i undertøj med store øjne og kæmpe fortrin mig i bad, ind igen - og så op på sengen - hende af med undertøjet, og ja - altså hun står jo ikke ligefrem skåret i granit… Liz er mega sød, men hendes mave og bryster er altså lidt/meget løse i det… lidt en turnoff for mig, og jeg kom ikke rigtig op at ringe - jeg tror forventningerne var for høje, og irritationen over 20 min forsinkelse sad i mig. Vi kom i mål, jeg havde ingen tidsfornemmelse, men hun pakkede sammen og jeg tog i bad og tøj på - og kiggede på klokken - der var kun gået 25 min? Det nævnte jeg for Liz, hun tilbød at jeg kunne tage tøjet af igen og få en massage? … der var stemningen ligesom væk, så jeg takkede nej tak hvorefter jeg forsvandt i natten…. Konklusion: sød pige med stor øjne og store plastik bryster, men det bliver ikke en repeat for mig… det spillede bare ikke for mig og hende sammen…. Desværre
  47. Super!! Endelig noget virkelig interessant info
  48. Dejligt at hun er tilbage igen. Ligesom Naia og Lilly kan Karinna bare ikke leve uden at få noget dansk penis Den søde kløe får dem til at komme igen heldigvis for os /B
  49. Vildt nok, at du selv EFTER at moderator har skrevet at du skal holde dine nedladende kommentarer for dig selv, så vælger at blive ved.
  50. Måske fordi det er de færreste GP’er herinde, der tilbyder GB uden gummi, har du tænkt på det? Jeg kan ikke komme i tanke om en eneste…. Mon ikke de kvinder der tilbyder nævnte gerne vil fortælle om det, hvis ellers det er muligt uden de mødes af fordomsfulde ytringer, forudindtagede overbevisninger og grimt sprog?
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.