Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 05/23/23 i alle fora

  1. Godt nok en underlig tråd, på en købesex side. Mon ikke, det en trolde historie.
  2. Lad være med at læse andres beskeder…
  3. Var igår i KBH......og fik aflyst en scor aftale på dagen........så der var pause i møderne, men min pik rumsterede kraftigt..... What to do........eroguide.dk....... ind og tjekke rewievs........og der var hun..... Baleri... https://escortguide.dk/P/spicy-baleri-deep-throat-queen-find-me-in-onlyfans-54629.html Kan huske jeg mødte hende sidste år, og det var en ekstrem nærværende og vild oplevelse at være sammen med hende. Aftalen forløb gnidningsfrit på sms, og hun skrev præcist på det aftalte tidspunkt at hun var klar. God stil..... Kom ind af døren og tak for kaffe......der stod hun.......høj stram smuk og smukt veltrænet.......virkeligt en smuk kvinde. Vi fik detaljerne på plads.......deepthroat blow......sex.....og strapon til mig Holdakæft der blev gennemkneppet........først af hendes mund og hals....siden var det hendes tur, og jeg har seriøst aldrig oplevet en GP der kan tage så meget og så hård sex......og hun skreg bare more more.....stronger stronger......det var fantastisk, til sidst var det min tur til at blive kneppet af hende og holy god det har hun styr på.......sluttede af med at jeg red hende indtil jeg pyntede det meste af hendes overkrop og hun roste mængden i store vendinger...... Det var en oplevelse i den dyrere ende.......men jeg har til gengæld aldrig oplevet den samme intensitet fra en GP før.....pris og kvalitet hænger sammen, også her.
  4. https://escortguide.dk/P/super-soed-nye-pige-fantastisk-god-profesionel-massage--51794.html Jeg havde bestilt tid hos den smukke unge kvinde på billedet - som kaldte sig Sara. Hun er vældig lækker og præcis som på billederne. Hun gav en ok massage efterfulgt af en lækker gang body to body. Brysterne har fået lidt hjælp og er derfor lidt hårde, men alligevel ganske behagelige. Og så forstod hun at bruge dem. Jeg gik tilfreds derfra - og så sætter jeg ekstremt meget pris på at de både tager MobilePay og kort. Det gør det altså bare meget lettere at man ikke skal lede efter en automat først. Så stor ros for det. Jeg kommer tilbage for at besøge hende igen.
  5. Jeg er måske lidt dum, men ...... hvorfor f..... er du egentlig herinde ? Jeg tænker at utroskab vel ofte være begge veje eller hva' ! Blot din tilstedeværelse herinde tyder da lidt på at du selv "leger" uden om - Tager jeg fejl ???
  6. What a sad situation. To understand what really happened, you should dig up Sigmund Freud. From my point of view, the communication between the two of you is insufficient, she prefers to spend hours on the phone instead of talking with you. Before making any decision , try to figure out what happened in your marriage and why she resorted to cheating. Maybe it's not as serious as it seems, try to spend more time with her, invite her to dinner or a movie, be gentle, if she has a guilty conscience she will admit that she was wrong. If you violate her privacy and check her phone, you are only hurting yourself, try to communicate with her and understand what is happening in her life outside of marriage. Good luck
  7. Hvis du lader din kvinde have mandlige venner er det game over allerede
  8. Guys. Vi søger de sidste der vil med til Ibiza i JULI. 17 til den 22.07. Der er min 1 porno model til setup to gange af 3 timer per dage. 6 timer fræk leg hver dag. Du er med så meget du kan... . ALT .. ALT er tilladt. Dp, anal, 2i1 i begge huller, gagging, cumshot overalt, blid og hård sex, creampie, anal creampie etc. Vi arbejder på at få 1 pige mere med, men regn som udgangspunkt med Katerina. En eller to piger har sagt de er der... men et er at sige.. noget andet er at gøre.. !!!... Tilmelding - bindende kan ske her: https://www.cphporn.com/event-details-registration/ibiza-porn-shooting-4-5-days-juli
  9. Eminente Eliz! En klog mand sagde engang: “Alt er i virkeligheden sagt. Bare ikke af alle.” Jeg kommer ikke til at aflive den kloge mands påstand i denne omtale af Eliz. For jeg besøgte hende for første gang i går. Og alt var som beskrevet: Hun er helt vildt sød og hun er helt vildt god til sex. Og så er hun lifligt skåret: ingen tatoveringer eller plastic, intet afpillet gespenst, men en slank figur med den smukkeste bronzefarve og ægte feminine former. Så stor tak til @FORTE og også til @brystoman, der anmeldte hende i en anden tråd. Forum fungerer fortsat - trods alt. Og ja, så fik jeg det også nævnt. Selv om det i virkeligheden alt sammen var sagt før. Twain
  10. 3 points
    Njargh.. Jeg vil sige at med nogle mænd (i mit privatliv) der elsker jeg sex fordi de kender mig og min krop og er interesseret i mere end det men for det meste kan jeg egentlig ikke se fidusen i det medmindre der er penge indblandet min vej.. 5 sekunders nydelse for en masse sved, hjertebanken, ømme muskler osv det virker måske lidt primitivt og som om man er styret af ens krybdyrshjerne der siger "sex sex sex".. Der skal nok bare mere til at udløse min dopamin.. Heldigvis indeholder selv købesex flere aspekter end bare sexen (spændingen op til, snakken bagefter, det forbudte og forkerte osv osv) der så virker i stedet for the quick fix dopamin der udløses ved seksuel tilfredsstillelse.. Følelsen af at have givet noget til en anden, arbejdsstolthed osv osv osv er alle ting der giver mig dopamin.. Jeg tror mit forhold til sex er sådan meget "meh" med et træk på skulderne.. Jeg kunne sagtens leve uden det og har faktisk gjort det i længere perioder af mit liv før jeg startede med at arbejde.. Jeg har arbejdet med lesbiske kvinder der solgte sex til mænd.. Jeg tænker ikke de havde haft sex med mænd udefra jobbet selvom de så måske elsker sex med kvinder.. Derfor skulle mænd betale.. Jeg har også set flere kvinder faktisk ikke tage merpris for økofransk og lige der, der tror jeg faktisk på at de selv virkelig ønsker det.. Der er selvfølgelig også mænd blandt mine gæster hvor jeg elsker sexen.. De betaler for at få lov til at gå igen..
  11. Tjah, havde nok heller ikke regnet med at du - arrangøren - ville kunne se pointen fra et andet perspektiv, men jeg synes stadig det er for meget. Hun siger måske ja, da hun har brug for pengene, men "forbrugeren" har sku også et ansvar for at det er etisk og moralsk forsvarligt. Her er vi på grænsen. Jeg ved ikke hvad det er for en "norm" du henviser til, for mig er det bare en smule almen forstand. Hvis jeg røvpulede dig, 6 timer om dagen i 5 dage, tror jeg nu også du ville kunne mærke det..
  12. 3 points
    Nej, det forholder jeg mig slet ikke til...og det er meget enkelt...jeg kan ikke gøre nogen som helst gravid idet jeg for 4,5 år siden blev steriliseret. Havde godt nok mange betænkeligheder ved dette...men er nu virkelig glad for det......mærker absolut ingen forskel, hvad angår orgasme og udløsning, hvilket jeg i den grad var meget bekymret for, men den sperm der kommer ud af min pik kan bare ikke gøre nogen gravid. Tænkte, at det nok var smartest netop når jeg ofte/helst praktiserer sex uden gummi...og med så mange forskellige piger. Før jeg blev steriliseret var sex uden gummi også meget mere besværligt at praktisere...kunne jeg nu stole på det når pigerne lovede mig, at de brugte prævention..etc..etc..etc....nogle piger viste mig p-pillerne og andre sagde de brugte spiral..etc...alt dette er jeg heldigvis fri for at gruble over nu....nu er det faktisk meget bedre for alle parter...lækkert bare at kunne sprøjte løs uden bekymringer, hvad det angår
  13. 2 points
    https://annoncelight.dk/profile/Prettysexy Har besøgt denne her pige i dag, hun er bare en ung pige, med en dejlig krop, ikke et kg sider forkert, fik en rigtig god behandling, god massage, og det sjove til ug, var der en time, og havde betalt for en time, så et 12 tal herfra
  14. Jeg har gennem et stykke tid været lidt tiltrukket af pigen på billederne, så besluttede mig for at tjekke det ud. Jeg var i området, og var lidt under tidspres, så forventningerne var derefter. Jeg har læst lidt herinde, og det jeg har kunnet finde om stedet var ikke specielt opløftende, men nu skulle det som sagt bare tjekkes ud. Bestilte tid til kort efter. Det gik fint. Ankom til stedet, og måtte så lige finde et sekund hvor der ikke var gæster i madstedet eller ved barberen som ligger på hver sin side af stedet. Så nej ikke specielt diskret. Pigen ra billederne lukkede op, og ja det er hende. Hun er meget mørk, og jeg faktisk ret smuk synes jeg. bestilte deres tilbud på en halv time B2B MED HJ FOR 600. Hun gik i gang med lidt ligegyldig massage på ryggen, og det fortsatte så til til pirrende B2B. Hun var dog hele tiden fraværende og kiggede væk. Nærmest demonstrativt, hvilket også andre har oplevet. Da det blev turn around, holdt hun hele tiden hænderne omkring mig, så mine arme ligesom var låst. Det var tydeligt at jeg bare skulle ligge stille og ikke røre. Hun fastholdt samtidigt blikket fremad, og var ikke til at få et smil frem på. HJ blev klaret i samme stil, så alt i alt en lidt kedelig omgang, men dog med en flot pige/kvinde. Det er så hermed prøvet af, og det bliver ikke et genbesøg herfra. (lidt ærgerligt faktisk)
  15. 2 points
    Ja vi kunne jo ikke bruge sex som "bytte/salgsmiddel" hvis det ikke var så vigtigt for jer mænd.. Tænker noget af det stammer fra vores reproduktionssystem hvor mandens orgasme næsten er nødvendig for at formerer sig mens kvindens orgasme/nydelse ikke er en nødvendighed.. Hvis vi så som "samfundsgruppe" (kvinder) sjældent få nydelse (orgasme) ved sex så er der nødt til at være en anden gulerod.. Kvinder har også en tendens til at føle sig utilstrækkelig hvis manden ikke få udløsning igen nok noget med krybdyrshjernen og forplantning.. Forestil dig at knalde med 10 kvinder der alle få en orgasme men kun en af dem giver dig en udløsning.. Faktisk er det kun den ene af dem der overhoved giver det et forsøg.. Men de alle forventer du skal give dem en orgasme.. Det kan godt være du så også forventede noget andet (omsorg, ømhed, tjenester, sikkerhed og deslige) i bytte..
  16. God aften FrankBlack hvad jeg bestilte fik jeg. Du spørger om det virkelig kan passe da hun skriver om RIGTIG mange ydelser og jeg ikke spurgte ind til dem. SÅ kan jeg ikke svare på det. Men du skrev en PB til mig om DET er pigen, som er på billederne. Det er hende på billederne ! Og hun er med den smag jeg har vildt lækker + hun snakker godt engelsk. Så jeg vil mene, at du sagtens kan spørge hende om de ydelser, som du evt. vil have. Jeg har ingen anelse om hvad snowballing er men kontakt hende og hør. Håber det er svar nok ? Og god aften P.S prøv hende, af også lad mig høre hvad du sys.
  17. Perfekt @Twain! Jeg ville sagt det på samme måde. Og vi debuterede begge 2 med Eliz i går. Så nu er det sagt af 2. Nogen mer..?
  18. Hvorfor alt den modstand til konceptet, det er da fedt der er nogen som gider at arrangere ting, og specielt ret anderledes ting som det her. Jeg har været til gangbangs med flere umættelige piger som var frisk på mere efter flere timer selv om vi mænd var helt udkørt. Ingen pige ville gøre det her kun for pengenes skyld, men fordi de elsker sex og mænd, og jo flere jo bedre. Og så på ibiza no less.
  19. Løbet er desværre allerede kørt og uanset hvordan det videre forløb bliver, så er tilliden væk mellem jer. Det kan undre, at hun helt fraviger dit krav om at stoppe kontakten med ham? Jeg synes det lugter af, at hun ikke har nogen respekt hverken for dig eller det at være i et forhold. Derfor - pak sydfrugterne og kom videre.
  20. Såe... Pigen forventes at lægge krop til en gruppe liderlige mænd 6 timer i 4-5 dage? Altså, én enkelt pige? Håber satme hun har smertestillende med! Det virker jo helt umenneskeligt. Jeg var fristet til at tilmelde mig, men har svært ved at forestille mig hvordan dette skulle kunne lade sig gøre, uden at der drives rovdrift på den stakkels kvinde.
  21. 2 points
    Og kvinderne er helt ude af ligningen??
  22. 2 points
    Endnu et intetsigende indlæg fra Mr. Sensual.
  23. Mmmm var du blevet kaldt ud som escort til hende??? Som jeg forstår det er escort når pigen kommer til dig?
  24. 2 points
    Njaa men hvor realistisk er det, at kunden finder ud af det, og at hun kan identificere hvem det er?
  25. 2 points
    Det må næsten være, når tyskerne står for maden, italienerne for økonomien og aftalerne, og franskmændene for at bygge bilerne.
  26. Det har egentlig længe været på tegnebrættet at lægge vejen forbi polske Lena i Herlev, som udover nogle flotte naturlige bryster også har det der lille uudgrundelige blik i øjnene på sine billeder. Måske lidt Mona Lisa-agtigt? Nå, men forleden blev det så til et besøg hos hende. Lena har tidligere haft et par andre kunstnernavne og har været i Danmark on/off i en del år efterhånden. Hun har fået ganske mange anmeldelser, og de tenderer til at dele sig i to lejre. Nogen er rigtig godt tilfredse med hende, mens andre synes, at hun er lidt for meget til den passive side. Efter mit besøg kan jeg godt se det fra begge sider, og eftersøger man pornostøn, vildskab og meget intiativ fra pigen, er man bedre tjent med at vælge en anden. Kan man til gengæld godt lide en pige, som virker afklaret med sin metier, velvilligt leger med på sin gæsts ønsker og samtidigt med små smil kan udtrykke et godt humør på en underspillet måde, skal jeg gerne give Lena en god anbefaling med på vejen. Man finder Lena i et industriområde i Herlev, og man kan nemt både parkere og komme ind i hendes opgang uden mange nysgerrige blikke. Med andre ord væsentligt mere diskret, end hvis der fx havde været et autoværksted lige op og ned af døren. Til gengæld er det nok ikke så nemt med offentlig transport dertil, og rammer man ind i fyraftenstiden, så er vejene i området plastret til med biler som følge af letbanearbejdet og dertil hørende vejkaos. Kommunikationen til Lena gik nemt, hun var klar som aftalt og tog imod med et smil og et flirtende håndtryk, hvorefter vi gik ned til hendes store værelse, hvor der til min glæde var et spejl parallelt med sengen. Relativt kort blow uden var ikke set store sus, men det er det sjældent for mig, så i stedet var der god tid til at slikke hendes glatbarberede køn. Gradvist kom der små nydelseslyde fra hende, og efter montering af kondomet fik vi afprøvet en del forskellige stillinger. Særligt gode var dem, hvor det samtidigt var muligt visuelt at nyde, hvordan hendes fyldige bryster gyngede, når pikken trængte dybt op i hende. Lenas små støn gav i perioder lige lidt ekstra krydderi, og gav et ganske troværdigt indtryk af, at hun faktisk nød det lidt og ikke bare stønnede kunstigt, fordi hun så regnede med, at jeg ville komme hurtigere. Da ladningen til slut blev afleveret dybt oppe i hende (i kondomet), var hun tilmed helt ok med at beholde den aftappede, halvstive pik oppe i sig lidt tid, indtil vi (jeg) fik pulsen bragt lidt ned igen. Et klart plus i min bog. Om hun kysser godt eller ej, fandt jeg ikke ud af ved dette besøg, for kys var ikke tilkøbt, og de små “soft kisses” kunne man ikke rigtigt konkludere noget ud fra. Som det skinner igennem, var jeg rigtig godt tilfreds med mit besøg hos Lena, som for mig er et fremragende eksempel på what-you-see-is-what-you-get. Hendes billeder er spot on (håret dog en kende mørkere end på de fleste billeder, men det ændrer sig måske, når sommeren kommer), og det lille skælmske smil og glimt i øjet var også til stede under hele besøget. Hun angiver selv sine mål til 160 cm og 60 kg, hvilket nok skal passe. Forvent derfor en pige, som ikke er tyk, men som i nogens øjne har lidt mave og som i alle tilfælde har de former, som ofte følger med naturlige bryster af den kaliber, Lena kan præsentere. Søgbare links: https://escortguide.dk/P/hello-gents..30-min-600kr-sex-superfrench-69-kiss-soft-.-only-cash--65208.html https://annoncelight.dk/showad/350995 https://nympho.dk/n7010/2559/hi-30-min-600-kr-sex-superfrench-kiss-soft-herlev/
  27. Hej Brødre (og søstre). Jeg er jo i en ret fremskreden alder og tænker, at hvis jeg skal prøve noget nyt, er det vel på tide. Gennem en del år har jeg set nuru massage film på nettet og syntes, at det så vældig hyggeligt ud. I går fik jeg så en mulighed og kontaktede Melanie (https://www.escort-side.dk/Hello-dear-gentleman-I?ad-id=27494.) Den er god nok, det er hende på billederne. Jeg ville høre om hun havde tid til en seance, men desværre var hun booket på mit ønskede tidspunkt. Vi fik så forhandlet os frem til i eftermiddag i stedet. Hun holder til på Frederiksberg, et sted jeg har været før (samme lejlighed, samme seng). Der var lidt forvirring omkring mit ønske. Melanie troede at jeg ville have en olie B2B, så hun var ikke klar med Nuruen. Nå, det kunne jo løses, jeg blev sendt i bad, mens hun gjorde klar. Der blev lagt noget, der mest af alt lignede et sort, firkantet soppebassin. Jeg blev opfordret til at tage plads, usj, det føltes koldt. Nuvel, Melanie begyndte behandlingen og det var superbehageligt. Nuru er virkelig glat og Melanies fingre og krop var overalt. På et tidspunkt blev jeg bedt om at rejse mig, væk med soppebassinet, Melanie kunne ikke få fodfæste. Undervejs havde hun kmpet en i hærdig kamp for at holde sig fast på min krop. Jeg kom til at tænke på scenen i den gamle film "I skorpionens tegn", her forfører den kvindelige hovedperson en agent, dette indebærer en vandmadras og masser af olie (på et tidspunkt er hun ved at rutsje af og kan ikke lade være med at grine, fint at de beholdt det i filmen). Melanie kæmpede og grinede. Da jeg lå på ryggen, fik jeg det fulde udbytte af hendes evner og drillerier. Tilslut rullede hun et kondom på med munden og gav et vidunderligt fransk. Så legede hun "Sorte maske" på Silver (jeg var Silver), tilslut blev hun lagt på ryggen og jeg kneppede det bedste jeg havde lært (på en eller anden måde er missionæren blevet min yndlingsafslutningsstilling). Jo, tak, super rart. Efterfølgende var der lidt tid, som vi fordrev med hyggelig snak om bl.a. film og bøger og meget andet. Melanie er en dejlig voksen kvinde i sin bedste alder, med en dejlig velskabt krop, hvor alt sidder som det skal. Hun tilbyder også superfransk, men det er ikke et "must" fra min side. Hendes bryster er, såvidt jeg kunne mærke (og jeg mærkede grundigt) fuldt økologiske. Så nu fik jeg prøvet nuru og når muligheden byder sig, så vil jeg gerne prøve det igen og meget gerne med Melanie. Hun får min bedste anbefaling. Obs hun tilbyde kun sessions fra 45 min og opefter og kun med en massagedel som teaser. Venligst en glidende OT
  28. 1 point
    Warning to everyone! There is a beautiful TS by the name of Dedrako (distintas.net & trans-escorts.com): She is a total fake: Agrees appointment, then says she can't take cash in the hotel, so asks for a "paysafe card" then before you get the room number she must see a pic of the card to prove you have it... Of course if you send the pic (showing the number) you will never hear from her again. She is not even in the country I believe.
  29. Tak for info, tænker jeg kigget andre steder.
  30. Hør kære legetime og Kim0240 Nu er det jo for det første frivilligt at deltage og efter jeres negative kommentarer tænker jeg ikk det noget i ønsker og sikkert heller ikk evner da i sikkert aldrig har prøvet et gangbang før Men hvorfor alt den negative snak og kommentarer på eroguide hver gang der nogen der prøver at arrangerer noget Vær dog glad for der nogen der gider og det sku da helt fair hvis i ikk vil deltage og har en anden mening Men så hold den mening for jer selv og vær positiv i stedet for Ærligt er det folk som jer 2 der gør denne side til en skod side og det kunne jo egenligt være en ok side hvis i tog ja hatten på
  31. Tak for din anmeldelse- Har du et bud hvor hun er fra?
  32. https://escortguide.dk/P/ines-incall-outcall-cash-or-revolut-63584.html Det er simpelthen en fejl at ingen tidligere har skrevet en anmeldelse, så nu måtte det gøres! Lad ikke jer ikke snyde af at Ines ikke viser sit ansigt i sin annonce! Det er ikke fordi det ikke er værd at se på, for det er det! Hendes krop er dejlig, og hun er parat til at indrette sig efter dine ønsker, men du kan også bare lade hende køre showet - og det gjorde hun til min fulde tilfredshed!! Og så kom kulminationen på et tidspunkt hvor jeg egentlig syntes jeg havde fået hvad jeg kom for! Wewenani
  33. Hvis du er her, hvad så med fruen, er der ikke de samme takter, du må og fruen må smage på livet uden for de faste rammer.
  34. Så er det igen tirsdag og du kan mødes til chat i skurvognen fra klokken otte i aften. Skurvognen er som vanligt, altid tilgængelig, men i aften (tirsdag) fra klokken 20:00 er der lidt bedre chance for at andre deltager samtidig med dig. http://us21.chatzy.com/54080057501908#0 Der er ingen registreringskrav, det er bare at klikke på linket, vælge dit yndlings chat-navn (og eventuelt farve - ja det kan man nemlig også) og så er du på. Jeg tror jeg kigger ind omkring 22 tiden ish hvis i andre stadig er vågne til den tid
  35. Nina med det legendarisk bløde blowjob er angiveligt blevet bestjålet af en kunde (en rigtig familiefar med hele familien tatoveret) i går, og nu har hun så valgt at offentliggøre hans tlf.nr. på sin annonce. Det er noget forbandet svineri at bestjæle pigerne, men mon ikke at han fortryder nu, hvor hans anonymitet er blæst væk?
  36. 1 point
    https://annoncelight.dk/showad/336784 Nina er rigtig sød og endnu smukkere i virkeligheden, havde bestilt en halv time og tager nok en time næste gang, fantastisk krop og god sex, godt blow og en fantastisk bagdel som elsker en doggy eller jeg gjorde i hvert fald, vær sød ved hende så hun forhåbentlig kommer i gen, tager afsted søndag aften, fint og rent sted
  37. Det passer med afstanden, som du beskriver. Det ligger på Masnedø.
  38. 1 point
    Et lille udpluk fra pigers lyster der skriver det og så er der dem der skriver sex kun gummi blow uden . Så er der mange der ikke skriver hvad de er til men spørger man er der flere der siger ja eks - er GFE uden ,, ja. bj er altid uden kondom - sex er valgfrit med eller uden kondom Sex hos mig kan du selv bestemme om det skal være med eller uden Kondom Jeg kan have sex med dig både med og uden kondom. Det bestemmer du. Du skal selvfølgelig være sygdomsfri som jeg. . Deltager du UDEN kondom, må du komme oppe i min stramme fisse, ud over min fisse eller i min varme mund, smager du godt, så sluger jeg med glæde. Uden kondom: + 300kr Uden kondom + afslutning i mig + 600kr Evt. uden kondom(jeg er sygdomsfri, hvilket også forventes af dig) En time uden 1600 kr. En halv time uden 1200 kr. En time med 1200 kr. En halv time med 800 kr. En time Anal med 1600 kr. En time Anal uden 1800 kr En halv time anal med 1200 kr. En halv time anal uden 1400 kr i min fisse uden kondom 1600 sperm gerne i min fisse...elsker creampie i min røv med kondom 1400 i min røv uden kondom 1700 elsker anal creampie..... 1500 med kondom og 1900 kr. uden kondom. Jeg tilbyder både med og uden kondom, så du skriver bare, hvad du ønsker, hej full service is all without condom [ Yes babe [: hej good love real pussy [ Yes
  39. Ved ikke med Berlin, da jeg ikke har været der. Men sådan der, står de i og omkring Friedrichstraße i Hamborg, tæt på Reeperbahn. Var der i Oktober måned, så det var lidt koldere, så kunne tænke mig, de var mere let påklædte her om sommeren.
  40. “Stikkontakterne” under den sorte bluse ser dejlige ud
  41. 1 point
    Blev lokket af anmeldelserne fra de velanskrevne herrer og jeg blev absolut ikke skuffet. Vel informeret også om at billederne er blevet pyntet en del, var der ikke forventninger om at møde en petit pige med ditto bryster. MEN: Erika er megasød og damn hun kan give blowjob - sammenligningen med Puch er helt forkert. Her er vi oppe i en Kreidler Florett med det store tuningssæt. Det skal snart prøves igen! Erika har en utrolig indlevelse og villighed ift at please. Fik mig virkelig til at føle mig forkælet på den gode måde.
  42. 1 point
    Blev lokket af de 2 gode og retvisende anmeldelser - kan kun tilslutte mig - og fik netop det der super intense blow, som jeg af flere gange stoppede, men som jeg også flere gange undrede mig over, hvor længe hun egentlig ville kunne holde kadancen, hvornår ville hun stoppe? for det ville hun vel på et tidspunkt - men nøjjj hvor var det godt - og kunne også få hende til at skrue lidt ned for tempoet, hun er faktisk lydhør og super serviceminded. Jeg bad om tungekys, og da vi lige have fundet hinanden, var det der skønne GFE tungekys, med masser af indlevelse - vildt godt - og hun er frodig den kære Erika, gå ikke over åen efter en petit lille nips - her er til gåden og gaden. Ok bryster, men ikke så fyldige. Så der blev kneppet igennem, flere varianter, her klart et godt tvist af PSE og der blev kysset igennem, skøn variation og en fin kulmination hvor hun gav et lækkert olie handjob efter ønske. Og så i et underskønt bad med grin og opmærksomhed hvor hele kroppen blev sæbet ind og vasket af - og små våde kys undervejs - og på slaget 45 min efter, stod jeg ude, præcis som swexx2 siger - man kan stille klokken efter hende. Hun bliver indtil Juli, så der er masser af gensynsmulighder, som jeg bestemt vil gøre. En varm keeper
  43. Cabinn er formidabel - en lille sjov anekdote, sidst jeg var der røg min pung bag skrivebordet. Den flinke mand i receptionen, gik med op på værelset og nærmest flåede skrivebordet ud af væggen med kommentaren om at det måtte de lige fikse ‘på mandag’ Det så ret sjovt ud og yderst god service syntes jeg
  44. Hej, Debatten er en anelse afsporet her og jeg bidrager her med mine erfaringer med Helene. Vi har som andre nævner, set hinanden igennem et stykke tid og jeg er en del af den faste gruppe hun ser. Det man skal forstå her er at hendes ydelse på ingen måde ligner en alm prostituerede og hun i den grad gør dette af lyst. Den ærlighed og det hun giver kommer med en pris. Prisen nævner hun ganske tydeligt i sin annonce og den skal man naturligvis både forstå og købe ind på. Her får man, i min optik og til en billig penge, en indlevende og ærlig oplevelse hvor ens hovedopgave sådan set bare er at læne sig tilbage, lade hende styre og give udtryk for det, om jeg så må sige, eminente håndværk af en spiller man får...overgiv dig, vis det og adlyd...så får du en total unik oplevelse jeg ikke har prøvet andre steder. Forstår du ikke konceptet, så tag en håndspiller i stedet, vær tilfreds og hold dig væk...Hendes ydelse er ikke for alle men unik for dem der byder ind og forstår. Bh Ps. Når Helene på et tidspunkt til sommer skal mødes med mig i mit sommerhus i Rørvig blir hun naturligvis kompenseret herfor økonomisk. Alt andet ville være urimeligt.
  45. 1 point
    Jeg har besøgt hende for et par måneder siden, annoncen og pigen er ægte nok. Jeg fik et billede tilsendt på forespørgsel, så man havde en ide om hvad man gik ind til, det var et billede af hende selv, uden ansigt, men kunne se det var af hende selv da jeg ankom, så den var god nok Som der står i annoncen bliver man hentet nede ved vejen af hendes kæreste, som henviser til soveværelset og bliver i stuen, stedet de bor er ikke så diskret da det er et hus med flere lejere - så man skal ikke være alt for kendt i området. Det hele foregik uden gummi, hvilket ikke fremgik i annoncen eller i SMS beskeder frem og tilbage - så hvis man ikke er sikker på det, skal man nok lige aftale man foretrækker med eller uden for en sikkerheds skyld. En pæn pige, men har kun været der dén ene gang. https://annoncelight.dk/showad/366305
  46. Denne her. Enkelt men… wow, super lækker stilling.
  47. Nu har jeg været der til deres famøse tilbud - læs andet sted. Vil bare lige pointerer - hun er ikke kun blomsten af Ballerup - hun er det af hele Storkøbenhavn hvis du spørger mig Damn hun er lækker. // AL
  48. 1 point
    Der findes naturprodukter mod og for næsten alle skavanker. Jeg er generelt skeptiker, men et besøg hos lægen - det holder. Sund levevis og rigelig søvn er for mig en nødvendighed. Og hvis hovedet ikke er helt på plads, f.eks. hvis jeg er ved at komme for sent til en GP. så er der ingen grund til at bestille FP. Den med vinen tror jeg altså ikke holder. Her i livet er det jo normalt sådan, at det der smager godt altid er usundt. Har prøvet med intensiv behandlig og har taget et par flasker, selv dette hjælper ikke - snarere tværtimod. Men inde i hovedet.....
  49. Ja, Ingen plastic og helt glat
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.