Hop til indhold

Leaderboard

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 03/06/22 i Indlæg

  1. Hi, thank you for your feedback, I'm sorry for the misunderstanding, but I wrote to you that I don't do the ending in the mouth, I DO the ending on the face or the ending on the body and you can do the ending ON the ass I told you ON the ASS, because I don't have anal. It's misunderstood what I'm telling you.Sorry! Then with a smile I told you again that CUMMING ON the ASS does not mean CUMMING IN the ASS. It means cum on the body , on the ass Jessica I’m always honest and open to the meeting
  2. 5 points
    Hej Nogen der har hørt om disse forfattere?? - kan ikke finde dem på mit lokale bibliotek "Den tavse mand" af den norske forfatter Knyt Syltén "Kør-selv-ferie i Kina og omegn", af Cam Ping Vong "Spis tarmen sund", af den finske forfatter Jaska Skiide "Den smukkeste blomst", af Bo Tanique "Kinesiske jernbaneskinner", af Lang Tung Ting "Verdens bedste kaffe", af Mellita Philther "Uopdragne børn", af Lord Ung "Kranio-sakral terapi", af Tom Jerne "Den store bog om krybdyr", af Anna Konda "Dit liv, dit valg - gør det!", af Tage Stilling "Alverdens bamser", af Teddy Bjørn "Afskedsord" af den norske forfatter Kaddu Hattegott "Svære papirsklip", af Steen Isaksen "Mit liv som alkoholiker", af Stevie Blikket "Sådan booster du potensen", af Erich Schon "Når sex gør ondt", af den finske forfatter Riddi Gott Ømikusen
  3. Du får et hurtigt svar. Aghata kommer til København næste uge og vil starte op i Sydhavnen i weekenden. Hun glæder sig så meget til, at møde både nye og gamle venner. Hold øje med hendes annonce. Kan desværre ikke linke, da jeg ikke ved om det bliver samme annonce som tidligere. dbh/sanook
  4. Set i Kødbyen i sidste uge, det er sgu da en iorden pris
  5. Var på besøg hos petite Andreea Først og fremmest, så hun er helt utrolig sød, venlig, og velduftende. Hun er så fin, og lille, at jeg følte jeg kunne holde i hende i en arm. Fik et lækkert blow uden, og sex med kondom Ville have haft cim, men er vist ikke lige hendes stærke side. Vil ikke sige jeg manglede det specielt, men havde en forestilling om, at det var på programmet Ser vi lige bort fra det, var det en dejlig oplevelse. Lille værelse, men pænt og rent. Hun var nem at tale med, og da jeg desværre havde travlt, kunne jeg ikke blive. Men må indrømme, at jeg havde lyst til at blive og snakke, putte og bare blive holdt om. Svært at forklare, men hun udstråler en helt utrolig charme, som bare er svær ikke at holde af Og ja, det er godt nok min første anmeldelse, men har været med på sidelinjen længe, og nej, er ikke en falsk profil eller reklame. Bare en glad mand, som endelig tog sig sammen til at bidrage herinde https://annoncelight.dk/showad/333355
  6. 3 points
    Drengens mor er lægen
  7. Kan godt forstå, hvad du mener, og der har da været et par tvivlsomme og meget lovprisende anmeldelser på det seneste. I min optik virker @JackSJs anmeldelse dog reel. Det er vel egentlig ikke så ualmindeligt, at nye anmeldere har fulgt med som læsere i noget tid, inden de selv bidrager til vores fælles erfaringspulje. Mon ikke de fleste først opretter deres bruger, når de har tænkt sig at lave et indlæg eller en anmeldelse?
  8. Sorry but I dont understand your comment. It were something about me as well and I feelt to answer back "million kisses" because I offer kisses for my customers. I dont really care about what another womans do, I m not in measure to comment... I just said million kisses , because we had a nice meeting. it is that okay for you?
  9. Det kan da ikke være en overraskelse med tatoveringerne, det fremgår tydeligt af billederne. Jeg har tidligere selv haft et par gode oplevelser med Jessica, men jeg har heller ikke efterspurgt ydelserne CIM og cum in ass. Alle oplevelser er individuelle og subjektive, men jeg oplevede en genert pige, der skulle tøes lidt op og derefter gav en intens GFE oplevelse, sådan som jeg efterspørger.
  10. At brokke sig over for mange tatoveringer på en pige, der gavmildt viser dem frem, svarer til at brokke sig over, at den røde klaphat man købte, var alt for rød.
  11. Idag besøgte jeg Camille (https://annoncelight.dk/showad/332939) hun holder til ude i Sydhavnen, det var lidt besværligt at komme til stedet pga. vejarbejde men ikke noget som ikke er overkommenligt. Efter jeg fandt stedet kan jeg kun sige at jeg blev positiv overrasket på den fede måde, det er anden gang jeg besøger Camille, sidst var ude på Spontins vej, men denne gang er hun på en ny adresse i Sydhavnen. Jeg blev nød til at skrive dette indlæg, da det er den bedste GFE oplevelse jeg nogensinde har haft. Da hun åben døren stod hun klar i hofte holder og dejlig bh hvor man kunne se toppen af hendes dejlige bryster. Hun smilte til mig og kiggede mig ind i øjnene og førte mig ind på værelset, da vi kom ind begyndte hun at give mig de dejligste våde kys(hun er ikke nærig med at kysse) mens jeg fik tøjet af. Efter alt var kommet af begyndte hun, at give mig det dejligste blow med masser af øjn kontant og rigtig gode tunge bevægelser, det var himmelsk, efter lagde hun sig på senge og spredte sine ben, så jeg kunne se hendes mis, jeg var så liderlig at jeg begyndte at slikke hende. Efter jeg fik slikket hende ren, var det tid til at få gummi på og prøve diverse stilling hun har en curvy krop så hvis man er til den slags er hun perfekt især når man knepper hende, hun er total dejlig at røre ved også er hun rigtig god til med at kysse og nærværd mens vi gik igennem de forskellige stillinger. Efter jeg fik sprøjtet så lå vi bare i senge mens hun kørte sine hænder over min krop og snakkede om diverse ting. Hun er meget snaksalig og er ikke genert på nogen måde og holder ikke øje med tiden eller noget i den dur, ingen rush hos hende. Jeg prøvet at få den op at stå igen men jeg kunne ikke anden gang så afsted i bad med mig og ud af døren. Alt i alt var det en fantastisk oplevelse, hvis ikke den bedste jeg har haft, Camille er meget åben og venlig og fremstår som om hun elsker sit job Kan varmt anbefale hende.
  12. Jeg var der i tirsdags. Og jeg studsede også over to biler parkeret ved vejen mens indkørslen var fri. Den ene bil en Mercedes med smadret bagude og i slæbetov i fronten var tilsyneladende ikke i køredygtig stand. Dem anden vist en ældre koreaner antager jeg bruges af Emi. Stedet er langt fra indkøb og lidt pudsigt bad Emi mig i telefonen om at købe fyrfadslys med fra Rema1000- jeg er ikke før blevet sendt på indkøbstur af en GP. Jeg havde valgt at genbesøge Emi da mine seneste besøg hos andre piger ikke har været optimale og pga min økonomi som fleksjobber er der ikke råd til så mange fejltagelser. Efter at have ræssonomeret mig frem til at det ikke var noget suspekt ved de 2 biler gik jeg ind og blev venligt modtaget af Emi og en buldrende brændeovn og fyrfadslysene blev overdraget. Emis mavedelle er ikke blevet mindre. Billede 10 Her antyder det meget godt så det skal man kunne leve med,men til gengæld nogle skønne naturlige bryster. Hun var sød og indlevende og vi afsluttede med fællesbad. Jeg havde ikke indtryk af at der var andre i huset og den nabo hun refererede til som hjælper med indkøb er nok huset på den anden side af vejen. Huset er en gammel rønne men virker rent og hyggeligt. Jeg kommer gerne igen også fordi jeg fungerer godt med Emi.
  13. Ville hun ikke sutte barfodet? Det kræver ellers ikke det helt store. Udover det så lover annoncen ikke noget?
  14. https://sugardaters.com/da/profile/3KWG7K-roL Vil have penge betalt inden møde, og snyder dig - så hold jer væk. Martin
  15. På min daglige spadseretur i Bangkok kom jeg forbi et lille sted hen under aften. Jeg gik ind og bestilte 2 timers thaimassage -der var mutter også en dame sidst i 30erne -også hende der skulle give massagen -hun fortalte jeg var hendes først kunde den dag (åbner kl.9) så jeg forslog hende -at hun skulle ligge kræfter i og virkelig give min krop en ordentlig omgang -hvilket hun så gjorde... Jeg havde skiftet til de der kæmpe store bukser og trøje (man jo gør til thaimassage) og starter med at ligge på ryggen. Hun tog rigtig fat om min ben -men jeg kan slet ikke kontrollere min rejsning i de bukser der -så snart hun rørte mine lår -var det ingen vej tilbage -selv om jeg prøvede alt, og slappe helt af -men fik jern på -hvilket godt kan skjules lidt i de store bukser -og hun lod da også som ingen ting -tog hårdt fat -så jeg faldt i hver tilfælde ikke i søvn -Også pga. mit jern stod lige op i vejret -men det så hun så og trak gardinet for ud mod gaden. Uden at fortrække en mine til mig -og jeg følte mig da lidt beklemt over min tilstand -da det jo slet ikke har noget med sex, at gøre og vi har tøj på. Hun lod som ingen ting og trykkede og masserede helt op til begge siden uden at rør "flagstangen" jeg synes det var lidt pinligt og sagde undskyld (på thai) da hun masserede min arm. Jeg bevarede rejsningen og begynde at fugte på spidsen -mere og mere... Jeg var glad for endelig at komme om på maven. Damen var meget professionel hele vejen igennem. Men min pik lå ned af mit venstre lår -så hun kom godtnok til lige at klemme en gang eller 2... -så det blev nærmest 2 stive klokketimer -vi have nærmest ikke talt sammen -så da jeg fik den afsluttende hoved massage -liggende på ryggen igen med en pude på hendes lår -bøjede jeg mine ben -så det ikke så så voldsomt ud -mine bukser var våde og min pik forsat stiv inden under. Så var det hun forslog oliemassage (kl. var over 21) men jeg var frisk på forslaget -dog måtte jeg lige ud og lade vandet først -i mens hun riggede et nyt leje til -og nu blev gardinerne lukket godt til med klemmer hele vejen rundt... -jeg blev da meget spændt på, hvad der nu skulle ske -jeg lagde mig på maven (som sædvanligt ved oilemassage) -og hun startede stille og rolig og kraftfuldt ud -med ryggen, arme og ned efter -balderne og lår fik en ordentlig tur -med max power (lige som jeg elsker) -pikkemand tog sig en tiltrængt lur -så da hun gik i gang med benene -lå han bare helt slap langs mit lår... -hun strejfede lige spisen et par gange ved et tilfælde måske -så han vågnede op og blev halvfed -det tog hun åbenbart som et tegn på han skulle holdes der -da hun lige tjekkede igen flere gange under resten af massagen... -da jeg vende mig om kunne jeg høre en svag stønende/klynken fra madrassen ved siden af (men gardin i mellem) jeg ignorerede det -men det blev mere intens -og jeg pegede på gardinet og så spørgende på min massagedame -men hun smilte bare (med mundbind) mutter var i gang med hendes faste natkunde, som kommer næsten hver dag inden de lukker... (fik jeg senere fortalt -en middelalderlig kvinde, som savner sin mand der er sømand) min massage dame var i gang med benene og var flink med olien -op ad lår, hofter mm. -pludselig tog hun om min pik med et fast greb -og kørte frem og tilbage i et stille og rolig tempo -det var lidt syret -da hende ved siden af stønnede samtidigt -og jeg var virkelig tændt -olien gør virkelig noget -så det bliver rigtig lækkert -og jeg holdte da helle ikke længe, inden jeg plaskede ud over mig selv -som hun synes var rigtig sjov -jeg blev grundigt tørret af med et lille håndklæde -og så et stort til at tag det værste olie... Det var som om det var det mest naturlige i verden for hende når man får olie massage -hun var meget omhyggelig og gjorde alt til perfektion;-) (ikke som i dk. hvor man nærmest bliver smidt ud, så snart man er kommet) Det viste sig hun var rimelig til engelsk -og vi lavede en aftale om næste dags aften -skulle vi gå en tur... Men hun gad ikke rigtig at gå -og spurgte efter hvor mit hotel var -det gik hurtigt -og hun ville det hele -og jaah hvorfor ikke -men hun klagede over jeg var for stor til hende -men hun satte sig alligevel på mig og red en tur -det var sgu fedt -da hun blev træt af det -lagde hun sig og sagde kom -så jeg sprang på og gav hende en tur helt i bund -og hun stønnede vildt -men skubbede mig pludselig af -og strøg ud og kastede op -det var sgu ufedt -og jeg tog mit tøj på -hun sagde at hun havde problemer nogen gange efter hun havde spist. Jeg var sgu lidt mismodig efter det -og jeg stoppede helt med at se hende -selv om hun kontaktede mig hele tiden... Men det er bare med at komme videre -"det er mange fisk i vandet" som man siger;-) Har ingen link el. adr. men ikke langt fra Khaosan road. jeg kan bedst lide de små steder -væk fra turiststederne (khaosan road) det er så mange der presser og snyder dig, hvis de kan komme afsted med det! Og man ved aldrig hvad der venter -er totalt nysgerrig og på opdagelse hver dag;-)
  16. Jeg ville gerne men har ikke tiden til det pt. Så skulle det i hvert fald ligge i dagtimerne - det kan da Overvejes
  17. Jeg har mødtes med hende og hun er ikke fake.
  18. 2 points
    Fordi jeg var liderlig. Hvad sker for de spørgsmål her.
  19. Jeg er sikker på at de 150cm og 45kg passer fint, ligesom det passer at hun er 100% naturlig.
  20. Har været der og det er ikke hende man møder på billederne. Hun er en Lille prop der ikke kan glide rundt på dig i mere end 2 min. Uden at blive stakåndet.
  21. Sure, you are free to consider how you want. I think that more then "thank you"," many kisses"or smth similar i never answerd back also if were 50 lines about me. but I wish to close here this discusion about my replay... because if is something about me ,short or long , I think that I can write something polite without distubing ... I think
  22. Tak for anmeldelsen @JackSJ Hun har lidt forskellige anmeldelser https://www.eroguide.dk/forum/search/?&q=333355&search_and_or=or
  23. Jeg så engang et billede af en Pennie i Ugens Rapport, er det hende du mener?
  24. Det var da vist ikke noget man kunne søge sig frem til. Men what ever... Hun er vist ikke noget for mig.
  25. Hvad er priserne ?
  26. Gentlemanden's oplevelse stemmer helt overens med min. Jessica giver rigtig meget af sig selv, hvis man behandler hende ordentligt.
  27. 2 points
    Tre kvinder sad i en bar, (en brunette, en rødhåret og en blondine), de var alle gravide. Brunetten siger: "Jeg ved, hvad jeg skal have." Den anden spurgte hvordan. Hun svarede: "Nå, jeg var øverst, da jeg blev gravid, så jeg skal have en lille dreng". Det rødhårede sagde: "Hvis din logik er korrekt, vil jeg få en pige, fordi jeg var nederst, da jeg blev gravid." Blondinen begynder at græde og bestiller endnu en drink og begynder at skrige, "HVALPE HVALPE ! !"
  28. Sophie spurgte om jeg ville anmelde hende, og jeg svarede at det gør jeg gerne så hermed: https://www.eroguide.dk/massage-escort/Little+Schoolgirl+Sophie/ Jeg har været storforbruger af den her gruppe af piger som ret tydeligt hører sammen. For det meste dyre men god value for dem af os der holder af at komme så tæt på gfe som muligt. Med smukke, naturlige unge piger - naboens datter style. Jeg har prøvet de fleste af i løbet af de seneste år. Nogle fylder min top 3 (fx Latvian Laura), mens andre har været lidt skuffende. Sophie lander lidt over midten af skalaen. Som vanlig 30 minutter med shower together. På den positive side: Hun er sød og kærlig og nydelsen virker til tider gensidig. Masser af kys og hun aer og engagerer sig ok. Jeg kan godt lide at kysse meget og der var ingen holden igen. Hendes krop er skøn og naturlig. Helt ungpige slank og med små fine bryster. Som en anden anmelder har bemærket, er hendes fisse i særklasse. Lille, smuk, blød og stram. På den negative side: Jeg tror nok hendes billeder er ægte, men da jeg mødte hende var hendes ansigt ikke så smukt som forventet. På billederne er hun striking beauty, i virkeligheden nok i bedste fald gennemsnitlig. Når man kysser bruger hun i store træk ikke tungen. Det trækker markant ned. Endelig gjorde det tydeligt ondt på hende at modtage mine 18cm. Jeg var nødt til at være meget forsigtig, men det trækker selvfølgelig ned for mig, selvom det selvfølgelig ikke er noget hun kan gøre for. Det må man bare tage med som en risiko med mit udstyr… Og så taler hun stort set ikke engelsk. Men - alt i alt - en god, over middel oplevelse. Bestemt et besøg værd. God fredag derude
  29. De har lige fra starten været åbne for både Thai-massage og andre udenlandske piger, men med særligt fokus på de danske piger. Det er vist bare først nu at der vil komme nogen Thai-annoncører. Deres søgefunktion har i hvert fald haft Thai og International kategorier lige fra begyndelsen (men ingen af disse annoncer indtil videre).
  30. Jeg skal selv til Kødbyen neste uge - men ønsker lidt mer kvalitet enn det
  31. Jeg har før set at de har fjernet billeder og hele annoncer. Reaktionstiden for den sides support er dog ikke imponerende.
  32. Blowjob for en 50'er , Jeps, det var ihvertilfald der de holdt til før i tiden
  33. Skal nok forsøge at holde hende beskæftiget med andet, end prostata massage med hele hånden.
  34. Dem oplyser hun meget gerne ved direkte henvendelse men de ligger efter min bedste overbevisning på et rimeligt normalt niveau for Aarhus. /Tutankhamon
  35. That alright, but it is not costum a GP goes in and react just because a single line is mentioned about her, in at review about another GP I would call it an over reaction
  36. Hey handsome You don't have to be a millionaire to visit me every now and then/ Time to time. Prices are stable and relative to the service as you know. See You K isses Kimberly
  37. 1 point
    Jeg er ikke fra København, men jeg har besøgt Bada Bing som ligger ved Gothersgade. Faktisk gik jeg derind spontant, og for at opleve hvad det var for en 'størrelse'. Jeg gav 350,- for at komme ind hvilket inkluderede første drink i baren samt et bundt "pengesedler" som man kan give pigerne i drikkepenge. Drinksne kostede vidst 150 pr stk og var basale drinks såsom Gin/Tonic, Jack Daniels / Cola og i den boldgade. Man kan også købe champagne m.m. Nede i det ene hjørne er der en lille scene hvor pigerne på skift danser og smider tøjet, men der går også piger rundt på gulvet, generelt var de meget pushy for at sælge lapdances og champagne. En lapdance kostede i omegn af 800,- og varede 5-8 minutter, dog kunne man købe en "pakke" som inkluderede en flaske champagne og så private shows så længe der var champagne i flasken, jeg husker ikke prisen men jeg mener her at vi startede ved 2500,- for den billigste champagne. Om man kan lokke pigerne med hjem, well det kan man nok godt, men ret beset så kræver det nok flere penge og lidt mere arbejde end bare at kontakte en GP og besøge hende, det koster i omegn af det samme som en lapdance så med de briller er det mere "value for money" Kunne jeg finde på at tage på stripklub igen? Tjo ja muligvis, men personligt blev jeg ikke rigtig tændt af eufori eller liderlighed af at sidde derinde, tværtimod.
  38. Man kunne jo også bruge Chloe Toys hovede. Hun plejer ikke at have noget imod at få det hugget af.
  39. Hi Obviously if you don't like me, you don' t have to visit me! You can look for someone you like without trying to be mean with me! People are different and I love myself exactly how I am! I wish you a wonderful day!
  40. 1 point
    En fyr stoppede ved en tankstation på landet, og efter at have fyldt sin tank betalte han regningen og købte en sodavand. Han stod ved sin bil for at drikke sin cola, og han så et par mænd arbejde langs vejkanten. Én mand gravede et hul på 40-50 cm dybt og gik så videre. Den anden mand kom bagved og fyldte hullet. Mens den ene gravede et nyt hul, var den anden omkring 10 meter bagud med at udfylde det gamle. Mændene arbejdede lige forbi fyren med sodavanden og fortsatte videre ned ad vejen. "Jeg kan ikke holde det ud," sagde manden til sig selv, smed dåsen i en skraldespand og gik ned ad vejen mod mændene. “Stop, stop," sagde han til mændene. "Kan I fortælle mig, hvad der foregår her med denne gravning?" "Nå, vi arbejder for amtsstyret," sagde en af mændene. "Men den ene af jer graver et hul, og den anden fylder det op." "I opnår ikke noget. Spilder I ikke amtets penge?" "Du forstår det ikke, hr," sagde en af mændene, mens han lænede sig op ad skovlen og tørrede panden. "Normalt er vi tre - mig, Rodney og Mike. Jeg graver hullet, Rodney planter et træ og Mike her fylder jorden tilbage.” "Ja," sagde Mike. "Bare fordi Rodney er syg, betyder det ikke, at vi ikke kan arbejde, gør det?"
  41. 1 point
    Det er slet ikke umuligt at Liv bliver løsningen.
  42. 1 point
    Hvis det ikke er et ultimativt krav, at det skal være en thai, så er Liv et godt valg.
  43. Lad venligst være med at skyde os andre i skoene, at vi har lyster, du intet aner om. Det er på ingen måde det, det her handler om. Jeg ville også have det skidt med at have sex med en kvinde, som jeg mistænkte for at være stiknarkoman. Men derfor lufter jeg ikke disse (mis)tanker i fora som disse, for blandt sladderkællinger kan det hurtigt blive til gospel, og det er bare ikke fair over for pigen. Du bliver simpelthen nødt til at få tøjlet din paranoia på anden vis end ved at forurene en positiv anmeldelse af en pige, der tilsyneladende leverer varen. Du kan jo starte med at holde dig langt fra alle de piger, som DU af en eller anden grund mistænker for det ene eller andet. Sværere er det ikke. Alt andet er bare tarveligt - både over for os herinde, men først og fremmest over for pigen, som helt urimeligt skal underkastes diskussioner som denne.
  44. Det hedder til din info latinas på Spansk. På dansk er der ikke noget der hedder “latinaer” idet latinoer er fælleskøn. Så lad os bare holde os til dansk
  45. Luk nu røven med det ombyggerpis.
  46. 1 point
    Good evening! I'm Ada. I decided to make an account to answer this review. In the past I had acne, but now it is treated, there are only traces left behind, at the moment I am trying to treat these traces as well.I'm sorry for my unmade-up presentation, but I was before in the shower. I do everything I can for you who visit me to leave satisfied. I'm human, I can't be perfect, but I try. Thank you for your review!
  47. Pixie er absolut topklasse. Du får svært ved at finde en anden, der matcher hendes niveau.
  48. I can only support Peter2500 and Lars40. She gives excellent massage! Hard, using different techniques that helps my tired body. Only massage though, but she is very nice, friendly and good looking! Highly recommended!
  49. Kan godt følge dig. Men Dollys krop er en 10’er. Der er ingen (kun ganske få) piger der kan matche den. Den er i særklasse. Så bare at stå og kigge på hende tage tøjet af er alle pengene værd. Så kan knaldet godt være lidt beskedent. I dont care...
  50. Nope... men pæne...
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.