Leaderboard
Populære indlæg
Showing content with the highest reputation on 09/08/21 i Indlæg
-
6 pointsHermed en lille fortælling om denne sindssyge(ment på den gode måde) lille godte. Hun er om nogen, fuldstændig vild med sex. Hun er helt uden filter og voldtager dig. Det starter med at jeg skriver til hende i opgangen at jeg er kommet. 3 sek. Efter dukker hun og og fortæller at hun var i vaskekælderen alligevel og ligeså godt kunne vente med at gå op til jeg kom. Det er sku god stil. På vej op i elevatoren skulle hun da lige mærke om jeg var klar, såhun ragede mig lige lidt i skridtet og snavede mig i gulvet. Så var vi ligesom startet. Oppe i lejligheden sludre vi lidt og hun tager en hurtig skyller mens jeg tager tøjet af. Hun kommer ind og ser min halvfed og dykker straks ned og gagger på den til den når fuld størrelse. Hun fortæller at hun har været på 20 dage lang ferie uden sex, så hun er Max klar. Jeg smider hende op på sengen med hendes ben helt op til hendes hoved og fissen godt ud over siden så jeg kan ligge på knæ på gulvet og så gå jeg i gang med tungen det bedste jeg har lært. Jeg elsker både at slikke fisse og røv, så den får hele armen og hun ligger og vrider sig. Da hun er godt våd, smider hun kondom på mig og beder mig om at kneppe hende hårdt. Jeg støder alt hvad jeg kan og længe. Så var det hendes tur til at kneppe mig, mente hun. Jeg ryger så op på sengen også med benene godt trukket op og så får jeg det vådeste rim job samtidig med hun spiller den af på mig. Så op i rideposition og så blev jeg ellers gennemkneppet. Til sidst satte hun sig på knæ og suttede og spillet mig af i en sådan grad at jeg kom ud over det hele og hun blev bare ved til jeg måtte sige stop. Det er ikke så tit jeg har lyst til sådan et porno skrald. Når jeg så har det, så er hun helt sikkert først på min liste. Hun turnerer rundt i Danmark og har været her en del år. Så hendes engelsk er rigtig godt og de gange jeg har været der, er der fuld fokus og fart på. Kommer helt sikkert igen. https://escortguide.dk/P/back-in-town-untill-saturday--27027.html
-
5 pointsBillederne af Lua er retvisende: https://escortguide.dk/P/lua-brazilian-girl-blonde-and-super-sexy-in-roedovre-59529.html Lua er i DK for anden gang, jeg har mødt hende 4 gange, mange har før mig skrevet rosende om hende og det samme er min oplevelse, allerede inden jeg når døren står hun i opgangen og vores kærlige, sjove og frække dialog er i gang i den tomme erhvervs bygning Det værste ved at skrive dette review er at jeg simpelthen ikke kan finde ord og sætninger som er positive nok, for mig har hun brudt alle skalaer Når jeg når op ad trappen til hende er det til et stort lidenskabeligt kram med lige så lidenskabelige tunge kys, jeg er ikke I tvivl om at hun har savnet mig og det føles dejligt for jeg har savnet hende så meget at jeg er ved at sprænge i luften Hun taler løs på trods af at engelsk ikke har været en del af grundpakken i barndommen som den er her i Danmark, jeg synes det er let at kommunikere med hende på trods af at man skal spidse sine ører rimelig godt hvis man ønsker dybere samtaler, vi har mange lange samtaler og ved de største udfordringer har hun en app hun hurtigt taler til og den serverer det på engelsk i både text og lyd Vi når på et tidspunkt til hendes værelse, krammende og kyssende hele vejen, og her kører samtalen videre, hun tilbyder mig altid noget koldt at drikke som hun forbereder mens jeg er i bad og jeg synes hendes drinks udvalg er rimelig bredt Tilbage på værelset med en drink i hånden og lidt videre samtale, det skal siges at der hele tiden er kys, kram og kærlighed - på et tidspunkt får hun fat i mit stive lem som nærmest har stået ret siden de første ord ude i opgangen da jeg ankom, Lua på knæ og giver et vidunderligt blow og flirter med øjenkontakt og god position foran spejlet til at nyde hendes fantastiske numse, det står på et stykke tid og så bliver vi enige om at hoppe op i sengen og skåler lige engang på vejen, i sengen ender vi hurtigt i en 69'er som vi begge nyder et godt stykke tid, derfra mødes vi igen til en masse kys og videre til sex i flere stillinger med indlevelse, kærlighed og øjenkontakt, det er den bedste service man kan forestille sig, og jeg vil påstå at vi begge nyder det Efterfølgende ligger vi begge med et smil på og småsludrer, jeg er på intet tidspunkt blevet rushed og Lua er lige sød og charmerende hele vejen Hun er her ikke så længe i denne omgang så se at få skrevet til hende hvis du kan finde ud af at behandle en kvinde ordentligt, for det har hun om nogen fortjent, jeg ville ønske jeg havde hende i mit liv hver eneste dag /Hulbror
-
4 pointsOplevede det som teenager når jeg havde brækket benet i skibakken. Først på hospitalet - jeg var kun 14 og havde gips hele vejen fra foden op til lysken - når en sygeplejerske absolut skulle hjælpe mig at vaske mine genitalier. Når man er 14 går det jo som det går. "Naj, hvad skete der? Det var jo ikke hensigten. Ups - hvad du sprøjtede da" Var på hospitalet en uge og hun kom in og "vaskede" mig hver dag. Sidste gang med munden og nu havde hun lært mig at jeg også skulle bruge min hånd mellem hendes ben. Så det gjorde jeg. Hun var vel 35 noget. Så gik jeg med gips i seks måneder, og når det skulle af så var jeg lidt sned i kroppen og skulle gå og få massage. Rigtig massage af en voksen kvinde - veninde til min mor i øvrigt. Hun havde hvid kittel og var meget seriøs. Mine erfaringer fra sygehuset gjorde at jeg ikke var genert over min erektion, men det var hun. I begyndelsen. Min mors veninde - kan godt forstå det. Men hun kunne ikke lade være, så i tre måneder fik jeg massage og lidt ekstra en gang om ugen. Faktiskt slikkede jeg også hende nogle gange - mit livs første slikkeri. En kæreste jeg havde fortalte mig om massage hun fik i Indien. Ayur Veda ikke mindre. Første gang blev hun liderlig når han masserede brysterne. Anden gang masserede han også mellem benene. Og derefter blev det massage og sex hver gang. Ayur Veda ikke mindre. Så ja, hænder på nøgne kroppe kan gøre noget - og hvis man ikke lukker for det - massør/-øse eller den masserede - så kan jo ting ske. Og sker.
-
4 pointsMajoren har også fået flere gange fået pudset sablen hos Ariana og er hver gang taget tilbage til kasernen i højt humør.
-
3 pointshttps://escortguide.dk/P/ariana-best-experience--58840.html har besøgt Ariana i Amager. En time 1500 kr. Hun er sød og serviceminded . Hun er virkelig petit med dejlige naturlige små bryster. Hun er 163 cm ,vejer 50 kg og solbrun . Bj uden er god og inkluderet i prisen . Tungekys er fremragende og er inkluderet i prisen . Sex i cowgirl , missionær , saksen og doggy er fremragende . Jeg kom efter 45 min med hj og bj . Resten af tiden massage, dejlig samtale på engelsk og tilslut tog jeg bad. Stedet er fint og rent ca. 5 min fra Amagerbro metro st. Hun sagde hun bliver i 3 uger. Jeg vil hel sikkert besøger hende igen.
-
3 pointsDayana I København igen. Hvis vi starter med billederne er hun blevet tyndere så jeg syntes at billederne næsten passer. Jeg kommer op i en velkendt lejlighed, der dufter sindsygt godt og der er rent og pænt. Vi får et bad sammen, det er super hyggeligt. Når vi rammer soveværelset er hun så klar der er udvæksling af oral sex indtil at hun siger Fuck me now (ren sexbombe) Når jeg afslutter når hun ikke at vende sig om før jeg sprøjer hende op og ned af ryggen. Det er rigitg sjovt for os begge da hun ikke rigtigt kan nu om på ryggen og så kunnen vi jo lige tage en afslutter i badet sammen. Super lækker og sød pige Bonus hendes engelsk er super godt. Pige 10 Sted 9 Gentagelsesfare 10000
-
3 points@Arnebent1 du har helt ret "Hej så Peter! Jeg ved ikke om det dig der har forsøgt at ringe, men jeg kunne ikke tale! Du kan godt besøge mig i aften! Beklager det sene svar! Der har været nogle komplikationer med mobilen, kom til at flække skærmen helt! Jeg vil rigtigt gerne ses hurtigst muligt og aftale en adresse og præcist tidspunkt men kan ikke få mailen til at due Derfor er du er du ikke sød at skrive til mig herinde på https://hook-up.dk?al=RlpV1oJao2HE for at aftale det sidste, inden vi ses! Hvis alt kan lade sig gøre, første gang behøves ikke at koste noget mellem os to, for jeg søger bare noget diskret, dejligt og fast i sidste ende! Jeg kan ikke holde på mine seksuelle lyster længere! Jeg hedder Smukkestine der inde så du kan bare søge på mit brugernavn! Har lige lagt flere billeder derinde, så du kan se mig ordenligt! Jeg glæder mig til at kunne mærke dig snarest ❤ Du får lige en lille fræk selfie! Håber du kan lide piercinger ;)" foto har jeg undladt her men det var selvfølgelig en ung smukke kvinde, der var som lokkemad. Men hvem har ikke lyst til at støtte ejeren af hook-up.dk Navn archie ursolino Adresse unit 327 CityLOFTS Coronado Postnr. og by 1211 makati Land Philippinerne Telefonnr. +63 9771162590
-
2 pointsJeg hører jævnligt fra 3 af mine veninder, der ejer klinikker , at de næsten dagligt har kunder der booker tid og ikke dukker op . Den mest velorganiserede af dem , viste mig en liste på ihvertfald 80 numre der var gemt og som ikke blev besvaret fremover. Det gør det jo ikke mindre irriterende for os der godt kan holde en aftale og evt. aflyse den . Men man måske godt forstå dem , der tager de kunder der er ved døren .
-
2 pointsJeg er ny herinde, men jeg har faktisk besøgt hende engang (kan ikke huske hvor længe siden, 8-12 måneder siden måske) i Kirke Eskilstrup. Det var bare til et kort 15 minutters møde kun med blowjob (uden kondom). Det var efter min mening et rimelig godt blowjob, og synes hun lignede sig selv ud fra billederne.
-
2 pointsSå lykkedes det, tusind tak til Agurken, havde slet ikke overvejet at mit teleselskab lå inde med de data. Der er kontakt og aftale på vej.
-
2 pointsHar prøvet at google Ayurveda, men bliver ikke rigtig klogere. Måske er det mig, men kan du ikke lige skære det ud i pap. Hvad mener du med "Ayur Veda ikke mindre" ?
-
2 pointsAfter lurking for a while and reading reviews by everyone (mange takk!) I figured it was my time to contribute with a bit of a novel based on my experience. Today I had the pleasure to visit Julia and she blew my expectations out of the water. I booked the meeting well in advance, a bit more than a week before my visit. All went well through her booking form and we ironed out the details over whatsapp. I asked for extras since there was little info on her ad(updated after), confirmed both CIM and DT since those are huge turn-ons for me. The day came and I checked in just to make sure the booking was still on, which it was. She asked if we could move the appointment by half an hour which was fine for me. I came up to the apartment(10/10 apartment, super-fresh with large glass windows) and very central(towards Amagerbro). I was quickly let in through the door, took the elevator up and was greeted by a slightly opened door, where Julia was waiting - and by gods this girl has a perfect body. I can simply confirm from previous threads her slender body, deer eyes that you easily drown in and natural small, beautiful breasts. If you're into small, model slim, young beauties then Julia is for you. She wore an over-sized white blazer as the only cover for her erotic body, which was complimented by sexy lingerie and high-heels. She greeted me with a playful kiss and I'd brought a bottle of wine which she happily opened up for us to enjoy, while kissing and exploring each other. In my nervousness I hurried into the shower to get rid of the days sweat and get ready. In hindsight I would probably liked to enjoy the moment a bit longer, but it is what it is. After showering we concluded the exchange to continue where we left off and headed for the couch. This thread asked for good kissers and Julia is definitely the best I've had the pleasure of visiting - a bit aggressive, but sensual with a playful attitude. Definitely on the horny GFE side which really turned me on. We got more intimate and she decided it was time to get down on me. As I mentioned I had ordered DT and she surely delivered on that, taking me all the way and pressing herself over and over on me. Honestly the oral is probably the best I've experienced so far. She continued for a while and I decided it was time to go down on her, thoroughly enjoying her full body with hands and mouth, teasing her and slowly moving down. I took my time to enjoy her sweet nectars and she seemed to like my work too, making small moans and twitches. We switched around a bit with her on her knees, taking me all the way and even licking my balls at the same time sometimes. All the while looking up at me with her beautiful eyes. Then it was time to head over to the bedroom, where I pushed her down from behind to eat her out a bit more(which she enjoyed). Then it was her turn to push me down on my back and blow me while preparing the rubber, on with it and she quickly climbed onto me, starting to ride me hard - and damn, the view of her hot body working me was definitely a sight to behold. At one point she playfully grabbed my throat and I liked that as it gave me incentive to be a bit more agressive on her too. We switched around a bit in different positions and back and forth with fantastic blowjobs inbetween. The final sex position was doggy where I positioned myself between her legs, and took a grip around her neck, choking her slightly while fucking her hard. Then I pushed her down on her stomach with her ass raised and continued to pump her harder while her voice raised louder and louder. In the end I felt myself come close, but it did take quite a while for me to come, I usually have to jerk myself off, and while I did she would lie down and lick my testies which was super-hot. Finally I felt myself close and she moved on to let me come in her mouth as agreed. I felt the built up load unleash in her mouth and she kept at it, pushing herself down slowly and swallowed it all which I had not expected at all. After the session we both lied down for a while with her around my arm, cuddling and talking about life in general until the clock rang and it was unfortunately time to leave. Conclusion: This was definitely the best experience I've had and Julia deserves all the best, treat her well! Finally I also want to state that I've read a few comments on the price, and Julia might be on the higher end when browsing through sites, but for me this was definitely worth every krona. Chemistry might be a thing as well, but I honestly feel that Julia really tries her best to meet your expectations which is not my experience even with other highly reviewed GPs here. Thanks to all previous threads on Julia, you know who you are!
-
2 pointsVirkelig meget for pengene, 5 års penge siden billederne nok er taget, og der er ikke ret meget man skal betale ekstra for! Anbefaling herfra :)
-
2 pointsUden at have nogen erfaring som brevkasseredaktør hælder jeg umiddelbart mest til at dele holdning med @Lillemand. Når nu du har gjort op med dig selv, at du ikke ønsker hende som kæreste, så er det bedre at stoppe nu i respekt for hinanden i stedet for at blive sure og skuffede senere. Hvilket jo nemt kan ske, hvis du finder en kæreste, jf eksemplet fra @Lillemand. Men det er jo nemt for os andre at være meget kloge her på afstand, virkeligheden er ofte noget mere kompliceret. God vind med din beslutning og med at føre den ud i livet.
-
2 pointsJeg har kun prøvet dårlige erfaringer på Snapchat. Alle jeg har skrevet med på snapchat vil have penge på forskud og ofte vil det have, at man køber såkaldt VIP, hvor man kan se billeder og evt. videoer. Men det er jeg bare ikke interesseret i, når jeg er interesseret i at mødes. Det virker som om, at de bare prøver at få folk til at overføre penge til en på snapchat og røvrende så mange som muligt. Det kan lige så godt være en mand, der ligger billeder og videoerne op på snapchat, som han har fundet et eller andet sted.
-
2 pointsHalløjsa. Jeg var en tur forbi Vivi og jeg kan kun anbefale hende til andre. Min oplevelse med hende var dejlig og kærlig, hvis man kan sige det sådan. Med mig havde hun ingen mobiler i hånden, hun gav mig hendes fulde opmærksomhed. Hun havde de pæneste bryster og den pæneste røv. Snakker godt engelsk og meget fræk når hun snakker. Vi tog Cowboy Girl positionen, og hun hoppede til jeg kom. Hun skal prøves. Og til sidst gav hun mig det frækkeste kindkys. Og sidst ikke mindst, så stønnede hun ret godt. Det er min oplevelse.
-
2 pointsDu er ny herinde.....pas lige på din tone , vi skal alle være her....tak
-
1 pointSå at Lea er i Aarhus/Viby for tiden - link Lea hun optræder vist også i bl.a Aalborg fra tid til anden. jeg besøgte Lea, da hun sidst var i Aarhus og synes hun er både lækker og sød. Så klart en anbefaling herfra. Vil også mene at billederne på annoncen er retvisende. Da jeg besøgte Lea bookede jeg en omgang fransk med COF/cum on face. Lea suttede rigtigt godt og med fræk øjenkontakt undervejs. Da jeg var tæt på udløsning kom kalorius ud af munden på hende og hun fortsatte med hånden. Jeg havde set frem til at skyde hele ladningen udover hendes ansigt…men da jeg begynder mit “ I am gonna cum-brøl “ vender hun kinden til og holder min pik ca 1 cm fra hendes kind. Min ellers fint store ladning rammer kinden og løber ned at hendes kind og videre ned på gulvet. Ikke helt så porno-sprøjte-agtigt som jeg havde forestillet mig. Men det skal nu ikke tage noget fra at Lea i mine øjne er både sød, smuk og nem at kommunikere med. Hvis jeg skal forbi hende igen vil jeg dog nok vælge at kneppe hende næste gang.
-
1 pointBesøgte Bella hot Girl. Som trods validering fra escortguide IKKE var pigen på billederne, men en lille bitte tyk trynte der så meget trist ud.... smuttede med et, hej hej ha en go dag.... men nu er en ‘valideret’ annonce så ikke længere et godkendelses-stempel... ærgerligt. ...https://escortguide.dk/P/bella-hot-girl-full-service--59645.html
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 pointKun hj afslutning evt. Med prostata massage. Både massage oh hj er veludført
-
1 pointKan bekræfte Alicia er sød og dejlig og helt naturlig.Men hun træffes typisk kun en gang om ugen. JD
-
1 point
-
1 pointLå i stræk i 3 uger, da jeg var 20 år. Der kom en af sygeplejerskerne en sen aften og kiggede på mig og kunne jo ikke undgå, at se min rejsning. Så sagde hun det kan du da ikke sove med, hun gik over og lukkede døren og gav mig så en sagte spiller, så jeg kunne sove afslappet.
-
1 point
-
1 pointBaseret på de billeder, så ser hun ikke unormalt tynd ud. Det er nærmere hendes kropstype der skiller sig ud.
-
1 pointJeg har private erfaringer med dette. Den forelskede går altid med et spinkelt håb om at kunne ændre den andens holdning. Og ved fortsat at ses velvidende om jeres "ikke-matchende" følelser. Holder du ganske simpelt hende hen, da hun i sit hoved går og håber og holder ild i det spinkle håb. "hans mund siger nej, men han vil jo stadig ses, så det kan jo være" og derved gør du hende bare en bjørnetjeneste. Det bedste er en lille pause og se om hun kan få styr på følelserne så i kan se om det kan lade sig gøre af mødes rent proffesionelt fremover. Og hvis ikke så slutte på en god måde, trods alt. Ønsker dig/jer det bedste og håber på den bedste slutning for jer.
-
1 pointDer er to gamle steder på Slotsherrensvej, som mig bekendt ikke eksisterer længere. Det ene er det ramponerede hus ved Islev station (over vejen, under banen) - der lå dengang et pizzeria ved siden af - måske tænker du på det? Jeg har ikke set en annonce for det sted i umindelige tider. Det andet sted var 150 meter længere ude ad Slotsherrensevej i samme hus som en grillbar. Det var et thai-bordel (ikke en massagebutik), som mig bekendt også er lukket helt ned nu. Adressen, som Susiko mfl. er på, er en sidevej til Slotsherrensvej i nordlig retning på strækningen mellem motorringvejen og ringvejen. Jeg kender ikke til adressens historik, men jeg er generelt ikke så kendt med området trods min viden om nogle af de gamle steder. Stedet ligger bag noget madrelateret udsalg, men ikke "takeaway". Jeg vil ikke komme det nærmere for ikke at afsløre adressen.
-
1 pointJag kan rekommendera Ann på Thai Smile och Daw på Butsaba. Båda är mogna och rätt vilda. Pim Pim är en annan trevlig dam, men kanske inte lika vild som de två förstnämnda. En mogen dam som (enligt mig då) är jäkligt sexig är Bee på Tantawan. https://escortguide.dk/S/1/0/2/0/thai smile (finns en länk till en bild på Ann i en annan tråd som jag inte hittar just nu) https://escortguide.dk/P/-45-24674956-53359.html (Daw är damen på bilderna där det inte står något namn) https://escortguide.dk/P/pim-pim-come-back-58295.html https://escortguide.dk/P/noegen-massage-30-minutter-hj-600--43599.html (Bee är damen i grön klänning) Jag tror att om du besöker någon av dessa damer så kommer du snabbt över din traumatiska upplevelse hos den okända damen hos Pim
-
1 pointJeg synes, at Nichole er en søg og tjenestevillig pige. Mod andre anmeldelser, så var hun også initiativrig med mig. Men hun er meget lille mellem benene. Selv min beskedne udrustning var et problem. Besøger man hende, så skal man virkelig være tilsvarende lille. Det er også i tråd med hvad flere andre skrev. Det er lidt øv. Ville gerne besøge hende igen, hvis man kunne give hende en ordentlig tur.
-
1 pointÆrgerligt at der er i Jylland, kommer i til Sjælland ?
-
1 pointFindes der en eneste levende sjæl der har fået en god oplevelse ved at betale 1000 kr for en time i Rødovre
-
1 pointJeg besøgte hende for et par år siden da hun kaldte sig Jasmine og det bliver absolut ikke en gentagelse.
-
1 pointVed ikke om du fandt hende du søgte eller du stadig leder, men Mia/Milou tilbyder alt hvad du søger og mere til
-
1 pointJeg ved godt, det ikke er det, du spørger efter, men jeg vil lige gøre opmærksom på det, hvis det kunne være en hjælp.. I Budapest er der udover thai-stederne også en række massagesaloner med lokale piger eller piger fra andre østeuropæiske lande, de fleste utrolig smukke, der også tilbyder god massage i undertøj/høje hæle eller nøgne. Som regel med HJ. F.eks. kan man få en hedonist-massage med 4 kvinder og to skud med kanonen til en rimelig pris https://pierismassage.com/massage-therapies/hedonistic-massage/
-
1 pointBesøgt Lærke på Pussy Glories igår. Hun kunne i den grad godt tåle at blive kneppet hårdt og igennem. Hun stønnede godt når man stødte helt i bund. Er selv udrustet med 18 cm og hun tog alle 18 cm uden at klage.
-
1 pointNu har Arnebent været medlem siden 2019 og du selv fra 2020. Så hvad mystisk er der ved det? Vi lider her på forum af at nye anmeldere bliver skræmt væk præcis ligeså hurtigt de er kommet i gang med at gøre forsøget. Det kunne vi måske godt tænke lidt over og så lige undersøge lidt mere inden vi kommer med den slags påstande.
-
1 pointUden at afspore debatten, er dette ganske enkelt forkert. Det ved alle med en stor pik! Jeg er rimelig veludrustet og har haft flere kærester hvor det nærmest gjorde ondt på dem i den første tid.. Efter et par ugers lagengymnastik kunne de meget bedre tage mig ind, uden smerte. Fissen udvider sig og tilpasser sig det den får ind..
-
1 point
-
1 pointStakkels dem i 3th.... Efter alt det vrøvl var der iallefald ingen grund til at gå tilbage....
-
1 pointhttps://annoncelight.dk/showad/326088 Hej Besøgte denne meget unge pige 21år. Hun er ikke super til det engelske, det franske.. Aftalte et besøg på 30min. Man kan godt mærke hun er meget ny. En stille og forsigtig pige. Blow ikke verdens bedste, men som sagt..Nybegynder. Hun rider godt, og doggy meget fint, tror ikke man skal gå i bund, for hun er sku en lille nips. Der ikke mange kilo på hende. En spinkel og enorm stram pige.. Virker til hun nyder det, men hun er ny i gamet, det mærkes tydeligt, og så sprog handicappet. Men en udemærket oplevelse, når man vil have lidt ungt sommetider..
-
1 point
-
1 pointThai’er er generelt gode til at manipulere med deres billeder. Har besøgt Nat i juni og lagde ikke mærke til at hun havde tabt sig nævneværdigt. Yder stadig en dejlig btb med hendes kurvede krop og brysterne er stadig blandt branchens allerbedste Besøgt hende jævnligt igennem de sidste 3-4 år, måske endda lidt længere tid.
-
1 pointhttps://annoncelight.dk/showad/266076 Var forbi dette sted for nyligt. Stedet er privat, og man får en adresse at møde op på, hvorefter man lige skal krydse vejen, for så at gå ind af den rigtige dør. Det er sådan set fint nok. Hun var hurtig til at lukke døren op, så man ikke skulle stå på den rimelig trafikerede gade alt for længe - men det gjorde jo som sådan heller ikke noget, da der jo ikke er røde hjerter eller andre ting i vinduerne alligevel. Kommer ind i lejligheden, og bliver vist ind til sengen. Priserne er oplyst på forhånd - 1000kr for 60 minutters b2b eller 600 for 30 minutters. Der er mulighed for bad før og efter, i et dejligt badeværelse. Ligger mig til rette, og kan høre at hun allerede der afklæder sig, hvilket jo er lovende. Begynder at massere uden olie og der bliver virkelig lagt kræfter i, fra både hænder og knæ og albuer. Længere henne i forløbet kommer der gang i olien, som bliver brugt i en tilpas mængde, uden man svømmer rundt. Men ikke antydning af pirring, og en meget ustruktureret berøring af ryggen og armene. Så starter der lidt b2b oppe på ryggen, og der bliver både brugt bryster og underliv. Det er bare super ærgerligt at hun er så tynd som hun er, for der er ikke ret meget blødt på hende til at tage fra, men ender nærmest med at jeg får massage af hendes haleben i stedet for røven selv. Ikke just behageligt. Hun kommer ned til benene, hvor hun bliver lidt mere nærgående, og der følger mere b2b. Herefter vend rundt, hvorefter hun sætter sig overskrævs, med kalorius tæt på, men stadig udenfor grotten. Der følger lidt massage på forsiden, inden der går b2b i den. Herefter kommer der gummi på, og hun går i gang med blow, som hun udfører til UG. Herefter lidt siddende rygmassage, hvorefter vi er færdige. Positivt - andelen af b2b, hvor hun var nøgen fra start til slut, og brugte kroppen flere gange i løbet af seancen, hvor mange andre blot bruger den i et minut eller to inden vend-om. Dejlige stive brystvorter, som føltes godt, når de masserede rundt. Dejligt rent rum og badeværelse, hvilket var langt over standarden for hvad man ellers ofte ser. Negativt - ja, de 60 minutter var kun 50 minutter inden jeg var på gaden igen. Massagen mega ustruktureret, og som nævnt, så var hun faktisk for tynd (og havde alligevel noget gods i sig, da hun var en høj pige), at det faktisk gjorde ondt, når halebenet masserede. Jeg tror jeg takker nej til en gentagelse Spørg endelig hvis I vil vide mere
-
1 pointVi vil rigtig gerne holde sexlivet intakt og søger ofte mænd og par der vil lege med os. Vi er 58 og 59 år. Kontakt os gerne hvis du har noget frækt at byde ind med
-
1 pointFair enough. Det med at thai'erne snakker som vandfald når de er flere end en, den kender nok de fleste af os. Og det med børn; tjae .... de er jo en del af livet. Også massørernes. Men jeg forstår dig. Dog.... man kan altså ikke gå til en ældre dame og give hende kritik for at hun ikke er yngre. Ikke med mindre at hun har sagt at hun er yngre. Så grundet din anmeldelse giver jeg stedet 9,7 af 10 (det med barnet trækker lidt fra). Og dig og din anmeldelse giver jeg 8.7 af 10. Pointtabet skyldes dit lidt unødvendige praleri, og det at du går til ældre kvinder når du foretrækker yngre piger. That's all on you, sonny. Ellers velkommen til
-
1 pointNej, Amanda Doll er bestemt heller ikke min type........ser sgu da aaaalt for hash-hærget ud.....er hun 50 år efterhånden.. eller er det bare alt "den gode ryger" der har sat sine meget tydelige spor på tænder og hud. Har prøvet at se nogle af hendes små film på youtube-kanalen......Neeeej stop nu!!.......jeg holdt 78 sekunder med hendes ligegyldige, kognitivt underfrankerede "hunde-white trash-pladder" sammen med hendes 20 år yngre små ghetto-veninder. Det er godt nok gået ned ad bakke for dansk porno, hvis Amanda Doll er vores største pornostar...sørgeligt!!!!
This leaderboard is set to København/GMT+01:00
