Hop til indhold

Leaderboard

  1. jp

    Medlem
    101
    Points
    76626
    Antal indlæg
  2. Nicolai97

    Medlem
    26
    Points
    2483
    Antal indlæg
  3. an2n

    Medlem
    20
    Points
    17225
    Antal indlæg
  4. NickNick

    Medlem
    9
    Points
    122
    Antal indlæg

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 05/31/21 i alle fora

  1. 8 points
    https://escortguide.dk/P/new-place-open-bredgade-12-new-girl-best-party-best-service--58810.html Bordel med 5 piger på billedet. Ringede og bestilte tid, den høje slanke pige på billedet med en lille a-skål. Konfirmerede aftalen på SMS. Sende et screen shoot af pigen jeg ville møde, og ja, hun er på arbejde og glæder sig til at møde mig skrives der. Så langt er alt jo fint. Mødte frem til aftalte tid, dørtelefonen besvares, på et sprog jeg ikke forstår, men døren åbnes ikke! Ringer på igen, igen, igen. Intet sker. En anden fyr tropper op, så jeg går, gider ikke stå i kø på Bredgade! Kan fra den anden side se, han længe står foran en låst dør også! Glemmer det. Går en tur, spiser en is, skriver det er dårlig stil. En besked tikker ind "3 minutes", tænker, ok, lad os prøve, why not, der kan jo være travlt i sommervarmen. Med besvær bliver jeg nu lukket ind på "Top floor", men møder igen en låst dør, banker på, intet sker. Ringer på tlf, ahhh, du skal "gå ned på 1. sal". OK, det gør jeg, døren er åben, jeg går ind, møder ingen, går lidt ensomt rundt på en gang, hvor der hænger håndklæder, dametøj, sko mm! Beslutter mig for at gå, vil ikke banke på værelsesdøre, det er for bizart. På vej ud møder jeg så en fyr! "Hvem skal du møde?" spørger han. Nævner navnet på xxx, arrrhhh, hun er oven på! Han brøler så hendes navn op af trappen, og "top floor" døren åbnes nu på magisk vis. Af en anden pige. "Desværre, xxx er optaget, du kan tage mig istedet"... Jeg går igen. Kommer jeg igen? Hahaha, så hellere lege skattejagt i Kongens Have.
  2. God nyhed der kom i sidste uge. - Det er blevet endnu nemmere at komme ud i samfundet med den nye app. Om du skal besøge en glædespige eller en café mm. Den nye app er kun en coronapas. Den er nemt & diskret ved at, du kan været anonym. Det digitale coronapas indeholde samlet oplysninger om vaccinationsstatus, testsvar, så jeg din glædespige ser kun du er godkendt ikke hvorfor. Super diskret & hurtig
  3. Kunne du ikke justere din overskrift til noget smartere. Som for eksempeol "Pinky massage, Herlev" og så samtidig sætte et link ind. Det er i øvrigt en efterlysning og ikke en anmeldelse, men du har lagt den under anmeldelser. Du kan stadig nå at justere overskriften og sætte et link ind. - jeg har bedt Admin om at flytte anmedelsen.
  4. Men bruger Harran har jo ret, men sandheden er nogle gange ilde hørt Iøvrigt hedder det din arrigskab og ikke dit, da ordet oprindeligt er dannet ved arrig = raseri, gal og skab = fnat ( hudsygdom ) Har intet at gøre med et skab til at opbevare ting i, bare så vi helt får styr på retstavningen. Solen skinner, kvinderne har mindre tøj på, tag dagen med godt humør.
  5. 3 points
    Jeg besluttede at tage en for holdet. Hun har 2 annoncer på annonceligt. Jeg har hun listet til den nedenfor, da indholdet er stort set det samme. https://annoncelight.dk/showad/275030 En ok milf. Der er noget ved ansigtet som er sødt imvho. Jeg fandt også en annonce på escort-side. https://www.escort-side.dk/KATE-22?ad-id=16070 Samme billeder, men nu med angivelse af vægt, alder og højde. Alder:27 Højde:156 cm Vægt: 47kg Jeg ankom til samme bygning, som Kate har arbejdet i. Pigen åbnede døren, og på en sådan måde, at jeg ikke kunne se hende før døren blev lukket. Pigen er mindst 10 cm højre, og vejer næsten det dobbelte af 47 kg. Hun havde en mave som var ved at sprænge kjolen. Alderen tør jeg ikke vurdere. Den kan meget vel være 27 eller 32 eller år. Når et ansigt udspiles, kan alderen være svær at vurdere. Ansigtet kan således faktisk godt have tilhørt pigen på billederne, men nu efter en utrolig mange ekstra kilo, er det svært at vurdere. Mao. det kan godt være pigen på billederne før hun begyndte at tage en uhyggelig masse kg på. Dog passe højeden ikke, men det kan måske skyldes, at alfonsen ikke har opdateret hele teksten, da han skiftede pigen ud med den næste. Meeeeeeeeen kære brødre forvent ikke noget der blot minder om det i annoncen lovede. Jeg gik igen. Men det er sku altid lidt surt, at skulle bede pigen om at åbne døren igen, men jeg vil ikke igen honorere en pige/alfons for at spilde min tid.
  6. 3 points
    Nyholms Allé 30, var udelukkende danske piger . Rent og pænt luksus bordel med sublim service ….. Prøv, at ha’ styr på de faktuelle oplysninger inden du svarer
  7. 2 points
    Behøver det at være en GP eller en sugarbabe?
  8. 2 points
    Det bliver ikke bekræftet, for ingen ved om det er romaer. Og talte manden du mødte på dansk, @NickNick? Selv hvis det skulle være romaer bekræfter det intet, at der findes nogle hustlere - det findes der også blandt andre befolkningsgrupper. Men det rigtige er, at der findes nogle mafiatyper fra mange forskellige lande, som bl.a. særligt udnytter romaer, der udsættes for menneskehandel, fordi de er en sårbar befolkningsgruppe, som er mere eller mindre udstødte i ddereshjemstater.
  9. Bare denne udtalelse siger virkelig meget om dig.
  10. 2 points
    1200 kr. / 1 time
  11. Æv, jeg troede lige at du havde fundet en annonce hvor "tørt bad" var en ekstraydelse. Det kunne være interessant at prøve :D
  12. Men sikkert ægte billeder fremfor dem der er fake eller redigeret til ukendelighed.
  13. 2 points
    Hej NickNick, Spændende, omend bizar oplevelse du havde på Bredgade -pudsigt at der placeres et bordel med så ringe service på en så pæn adresse...Godt valg, hun er, efter min mening, den eneste pige på stedet der ser fornuftig ud. Jeg er sikker på at du fik den bedste oplevelse ved at gå igen, der er tydeligvis tale om en flok roma-piger og her skal man ikke forvente andet end at blive hustlet. Det er ikke en racistisk kommentar, men jeg har en del indsigt i romaerne og deres levevis og syn på verden og vi som ikke-romaer er fair game for alle typer scams og der bliver sandsynligvis ikke passet godt på pigerne i forhold til hygiejne og sikkerhed, ofte er det roma-piger der tilbyde risikabel sex. Skulle jeg have fået det helt galt i halsen, tager jeg gerne kritikken til mig, som skrevet ovenfor er mit indlæg ikke ment racistisk, men baseret på egen indsigt på området. Bedre held næste gang. Ærbødigst, DrMabuse
  14. Jeg har været hos Ice mange gange. Rygterne siget at hun snart forlader Danmark. Ice er barberet og meget insisterende på at du går i bad på stedet. En sød og lidt usikker pige. Hendes alder er den rigtige. Hun vil helst kun give hj og er god til dette. Hun er pirrende og bruger hænderne op og ned til du kommer. Det er ganske godt. Hun kan også ride dig af m.m. Hun er ikke meget for BJ og slet ikke uden kondom.
  15. Okay. Det er tydeligt, at du ikke har lyst til at skrive negativt om andre. Det synes jeg er fint. Men hvis du fortæller om, hvad du lægger vægt på ved "væremåde mv."" for at komme igen, så hjælper det andre til at forstå.
  16. Åh, overså at vi er i Thaiforum. Beklager - det var en fejl. Tina Thai er et hit, men om hun falder under din definition af "slank" er jeg ikke sikker på. Hun er hvad jeg vil kalde normalbygget (og ret attraktiv).
  17. Definitely this one: https://escortguide.dk/P/lena-100-natural-back-in-town-58899.html Or this one: (she does only outcall) https://escortguide.dk/P/mina-58619.html My colleague recommended me this girl for anal sex, but I stay away for girls who advertise having it without the rubber. https://escortguide.dk/P/alexandra-again-in-rodovre-pussy-anal-without-call-me-for-fun-58383.html Haven't tried this one but she seems like a good bet to me. She arrives on 2 June. https://escortguide.dk/P/-angels-girls-tina-thompson-pornostar-arrive-jun-2.--58496.html
  18. Det er nu ikke så svært at finde reviews der ikke er positive!!! Søg og du skal finde!
  19. Hende her: https://www.escortguide.dk/P/moden-og-attraktiv-dansk-kvinde-paa-frederiksberg-19195.html besøgte jeg fordi jeg synes modne damer er frække. Og jeg ville prøve noget af med hende. Tæt på total skuffelse. Især til prisen. 900,- for en halv time, så havde jeg forventet noget professionalisme. Damen er såmænd sød nok, pæn og attraktiv, men... Helt passiv, spurgte mig hvad jeg ville have med en ligegyldighed som om hun solgte tipskuponer. Jeg prøvede så at tage initiativ til lidt stemning ved at sige at jeg gerne ville røre hendes krop. Det var så ikke i orden. Hvad?? Altså, det var ikke i orden at røre hendes krop. Slet ikke at tage tøjet af. Hun ville gerne sutte og bolle, men kun med bodystocking på. Brysterne måtte jeg dog gerne røre. Imens stod hun og kiggede til siden. Hvis hun ikke mener hendes krop er noget der skal ses på eller røres ved, hvorfor i alverden vil hun så sælge den? Så måtte jeg jo sige jeg gerne ville suttes. Det gjorde hun så, med tørre læber. Det sved altså næsten når hun kørte dem ned over pikhovedet. Det mest våde var hendes læbestift. Det gjorde hun så i nogle minutter måske, mens jeg tænkte over hvordan jeg fik noget erotik ud af det her møde. Og så ville hun ikke sutte mere. Jeg fik aldrig at høre hvorfor. Hun reklamerer ellers med at superfransk er hendes speciale. Var der noget galt med min pik? Jeg ved det ikke. Nå, jeg ville prøve at bolle en moden dame, så på med kondomet, selv om det næsten var svært at få den stiv, men jeg ville have min modne dame. Eftersom jeg tænkte hun nok var noget tør, spurgte jeg om noget glidecreme. Næh, det havde hun ikke i huset. Igen undrede jeg mig. En prostitueret der ikke tænker på at købe glidecreme?? Jeg fumlede med kondomet og bad om et til, hvilket blev mødt af en smule misbilligelse. Spyt gjorde det ud for glidecreme. Nå, over til sex, hun lagde sig pænt på ryggen, det skulle være på en bestemt måde for ellers fik hun ondt i ryggen. Helt fint, jeg vil jo ikke have hun skal have smerter. Igen fuldstændig ligegyldigt kiggende til siden mens jeg kørte den ind. Så ville jeg slikke hende bagi, men opgav ved synet. Der var ikke rent. Da jeg påpegede det, blev hun lidt flov, men da jeg tog et stykke papir og lige tørrede en gang, så mente hun åbenbart også det var nok. Havde hun ikke åndsnærværelse til lige at smutte ud og vaske?? Nå, trist sex til side, jeg kom jo for noget bestemt, og selv om jeg var lige ved at tænke at det her sgu var for uværdigt, så ville det først være helt til grin hvis hun ikke en gang kunne køre den af på mig. Det havde jeg aftalt med hende på forhånd, at hun skulle, mens jeg viste hende nogle lidt særprægede pornofilm jeg har i arkivet. Det reagerede hun ikke på, selv om de er pænt perverse (hvilket er et plus), men hun spurgte mig igen helt ligegyldigt om hun skulle køre den af på mig imens eller om jeg selv ville det. Der blev kigget på uret flere gange. Da jeg skulle gå, talte vi lidt, og hun var som sådan sød nok, men jeg spurgte mig selv hvorfor i alverden hun dog ville sælge sex. Hun undskyldte at hun havde været lidt "tam", og at hun som regel åbner mere op når hun kender kunden bedre. Det kan også sagtens være, men gad vide hvor mange gange jeg skal betale hendes pris for trist sex, før det rare sex kommer? Jeg havde betalt for ½ time men stod på gaden højst 25 min. efter jeg var kommet. Håber virkelig, at I andre der har besøgt hende, har oplevet hende være mere i stødet.
  20. For ca. en måned siden besøgte jeg Mook for første gang. Jeg undskylder at jeg ikke fik skrevet min anmeldelse før, men der skete nogle ting i mit privatliv der gjorde, at det ikke lige skete med det samme. Jeg kan se at hendes annonce siger at hun er på ferie nu. Men hun er værd at vente på. Jeg bestilte 70 min. "GFE", dels fordi jeg havde brug for noget massage og dels fordi jeg bare gerne ville have god tid. Kommunikationen gik fint over SMS og efter vi havde tid og ønsker på plads fik jeg en besked om at hun ville sende adressen dagen før aftalen (jeg lavede aftalen nogle dage i forvejen). Dagen før aftalen fik jeg, som lovet, tilsendt adressen og en påmindelse om at hun kun tager imod kontanter. Stedet er rent og pænt. Som en afvigelse fra hvad man ellers tit ser i resten af branchen, så var det også lyst. Dejligt at kunne se klart, specielt da Mook ser rigtig dejlig ud. Lad mig skynde mig at sige, at Mooks massage er præcis lige så god som hun er kendt for. Mine skuldre og ryg var meget glade for hendes dejlige hænders behandling, og det alene ville have fået mig til at gå der fra en glad mand. Men nu var det jo ikke det eneste jeg var kommet efter. Mook er meget lydhør efter hvad man ønsker og har lyst til, og hendes væremåde og opførsel gør at man føler sig både velkommen og afslappet fra første færd og under hele besøget. Jeg vil ikke gå i detaljer med hvad der ellers foregik, andet end at sige, at hendes franske var alt for godt, for jeg endte med at overgive mig og nåede slet ikke til den egentlige sex, fordi jeg kom for tidligt, og jeg kan ikke komme to gange så hurtigt efter hinanden. Men det råder jeg bod på næste gang, for det er bestemt ikke sidste gang jeg besøger Mook. Jeg tilslutter mig koret af Mook-fans og anbefaler på det varmeste at besøge Mook.
  21. Hej er der nogen der har besøgt denne kvinde og kan dele lidt info om oplevelsen og om det er hende op billederne https://www.escort-side.dk/Lexy?ad-id=18853
  22. 1 point
    Besøgte hende for en uges tid siden. Kan tilslutte mig, at hun stadig er mega lækker. Hvis man spørger pænt og man er interesseret i et "messy BJ" er S også frisk på det. Måske det bare er mig, der synes det er vildt frækt, når tøsens ansigt og hår er smurt ind i hendes eget spyt inden min ladning lige sætter prikken over I'et. Jo mere desto bedre og S leverede som en champ.
  23. 1 point
    Manden jeg mødte talte ikke dansk, roma er nok ikke et dårligt bud, men jeg spurgte i sagens natur ikke om hans eller pigernes oprindelse på vej ud Men bare det at blive "ekspederet" af en mand i døren er et rimeligt stort nok turn-off for mig til at jeg ikke kommer igen. Roma eller ej...
  24. Hun svarer ikke på mails PT, men hun plejer at tage nogle meget lange pauser, hvor hun ikke er på. Jeg krydser fingre for et gensyn - hold kæft, hvor kan hun bare nogle tricks, som får fuglene til at synge.
  25. 1 point
    Har nogen prøvet Masha og kan sige lidt om hende og hendes tjenester? https://annoncelight.dk/showad/312079
  26. 1 point
    Det et der intet racistisk i..! Der er en grund til at Romaer har det ry de har! Og det bliver vel bare bekræftet i denne tråd.
  27. Der er da ikke noget galt med de billeder. Heller ærlige billeder end total redigere billeder der har været igennem utallige filtre.
  28. Jeg svare ikke altid på beskeder som kun skriver sætninger som hvad kan jeg få uden gummi hej eller nogle der har været grov i sms / tlf samtale, ser ingen grund til at gentage en dårlig samtale. Der er også det med hvornår kom sms og jeg ser den. Er den sendt lørdag og jeg sen søndag får den son regel ikke et svar, an på hvad ser står i sms. jeg fra vælger ikke på grund af aldre men ser på hvordan der bliver skrevet.
  29. Jeg han været på stedet nogle gange med års mellemrum. Jeg har valgt stedet når jeg har haft lyst til SPA sammen med en pige. Det er dyrt men også godt. Jeg har altid fået fuld pakke. Prisen for ekstra ydelser er klart til forhandling. Det er også sket at man vil hane ekstra penge, midt under forløbet. Derfor er det klogt at aftale og forhandle alt inden man går i gang.
  30. 1 point
    Tips hos Angkor er rigtig god til massage. Hun giver ikke andet og hun tager ikke tøjet af og giver ikke andre ydelser. Hun kan både blødt og hårdt og ved hvad hun gør. hun kan klart anbefales. På steder er der andre piger som giver mange andre ydelser. Men man kan jo bare lade være hvis man ikke ønsker dette. Jeg kender ikke de aktuelle piger. New gril Angkor tlfnr. 22337178 | EscortGuide.dk
  31. Haha ja de er snu nok., men det er ikke hende. Det er en lyshåret pige. Man kan google Linda LeClair og se. Hun er vendt tilbage til Budapest, men hun kommer igen! Lov mig i tager et besøg!
  32. Correct, I could have been more clear about that. No, we broke up for unrelated reasons.
  33. Yes, definitely. Not ever full on afraid, but there is some inherent risk to this kind of work, so there was always some small amount of worry about "what if?" scenarios. The way we dealt with it is that she would text me relevant details before she saw a client. So if she was doing outcalls she'd give me the address, or the hotel and room number, license plate if she was meeting the client in a car (I don't remember if that ever actually happened) and so on. Then at the end of her appointment she'd text or call me to let me know she was alright. That way if something bad ever did happen and I didn't hear from her, I could call the police and tell them where to go or whatever. I didn't expect that it would ever come to that point, and it didn't, but it seemed like a reasonable precaution to take.
  34. Nu hedder veninden pludselig også Linda
  35. Er det Car's Jr. fra Super Bowl 2015 du mener?
  36. du har misforstået. Man skal ikke VENTE 72 timer. Man må godt tage testen lige før du møder op.
  37. 1 point
    Beklager meget, både til miljøet og Nida, men troede sådan set forlængst jeg havde opdaterede tråden! Hun skrev nemlig tilbage nogle dage senere og forklarede, at hendes veninde var faldet I søvn fredagen forinden (kl 19:30 I'm aften?? Anyway..). Hun kom altså, dog 3 dage forsinket, men kom, det gjorde Hun (Hun havde måske set den negative anmeldelse og fortrudt at have beholdt depositummet? but who knows)
  38. Det plejer at koste 1300 for en time - men jeg gav nu 1500 for en halv med Rose - men det var så også "med det hele"
  39. 1 point
    Nu kan man jo osse få lidt moro ud af at læse denne tråd. Så værsgod:
  40. Ja så det er en lottokupon.
  41. 1 point
    Besøgte Nina sidste uge. Samme oplevelse. Havde booket en time, men på grund af det ene og det andet var jeg 15 minutter forsinket. Det skulle ikke koste hende, så jeg gik ud fra at hun lukkede mig ud efter tre kvarter. Nej. Jeg ankom med tungen ud af halsen, og kom på briksen. Nina havde goood tid. Stille og rolig traditionel massage, som blev til b2b. Dejlig kvinde. Moden og smuk. God sex. Så var jeg klar til at smutte men nej. Jeg fik at vide, at jeg havde booket en time så hvad ville jeg nu? Det blev til lidt mere massage, fælles bad og med en sød, smilende og meget snakkende kvinde, som gjorde alt hun kunne gøre af godt for mig i den aftalte tid og mer til. Nina er ikke siliconebryster og pornostøn. Hun er moden, lille, spændstig og dejlig afslappet kvinde, som giver god massage med mere, som gør alt det gode hun kan gøre for at oplevelsen bliver god. Hende besøger jeg igen.
  42. Jeg har mistet lysten til at skrive anmeldelser. Derfor kun denne kortfattede bekræftelse af, at jeg dags dato har besøgt Jennifer Romantica i København. Hun er smuk som på billederne, og arbejder i lyse store, indbydende og rene lokaler. Der er mulighed for bad før og efter. Servicen var første klasses, og på forespørgsel om jeg er velkommen igen, var svaret ja med et smil. Jennifer kan nemt blive vanedannende, så I må hellere se at komme af sted for at besøge hende, til og med på fredag Efter på fredag går der 4 uger, før vi mænd får chancen igen i hovedstadsområdet Jeg fremviste behørig gyldig negativ pcr test ved ankomsten. Jeg købte 1 time, og pengene er givet godt ud! Jennifer - 100% dansk kvinde ** KØBENHAVN UGE 21 ** Hovedstadsområdet https://annoncelight.dk/showad/310433 Venlig hilsen Rejsenetværk
  43. Vi plejer at starte om tirsdagen.. Og så til og med fredag.. Men jeg opdaterer min vagtplan i løbet af søndagen.. En arrangement lyder hyggeligt dog så jeg blevet så magelig på mine gamle dage at jeg gerne vil have laaang tid i mellem hver gæst til at slappe af og nulstille..
  44. 1 point
    Nu fåes kondomer jo ikke fuldt udrullede på forhånd, derfor vil alle påførte cremer og midler være på både inder- og ydersiden da siderne jo rører ved hinanden indtil de er rullet ud.
  45. Tak. Jeg tror jeg melder pas. Hyggelig snak og kedelige sex kan jeg få hjem.
  46. Jeg tænkte, da jeg læste det - og allerede da Cassiopeiastars ikke opdaterede vagtplanen ... ØV da OSSE ... !!!!!! Jeg havde frygtet det - netop for Cassiopeia, at de måske ikke kunne overleve den lange nedlukning ... Måske har de været for sent ude, hvor Pussy Galores har 'rykket' i tide ... Men der kan jo være andre grunde. Jeg har besøgt flere piger på Cassiopeia - en otte stykker i alt, tror jeg . Og de piger har været lidt af et mysterium for mig. Samme oplevelse hver gang. Venlige, nærværende, naturlige, og aktivt til stede. Og spændende personligheder. Måske har Cassiopeia bevidst tiltrukket piger med en særlig tilgang til branchen .. ? Flere af pigerne har skrevet mange og spændende indlæg herinde. Luna, Amanda, Emmalie, @Anna - fræk og sexet - som jeg alle har besøgt. Glemmer dem aldrig. Fantastiske piger! De bliver svære at finde nu .. men det har været for nedadgående længe, og det er der nok flere forklaringer på. Håber Cassiopeia kommer på benene igen, i een eller anden form ...
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.