MaYa er tæt på en ægte spinner, mit bud ca. 160cm, skinny på den lækre måde, formfulde bryster størrelse a, en lille konfirmandhåndfuld.
Søndag aften omkring det tidspunkt hvor jeg i min ungdom lyttede til Tværs på P4, en let melankoli, endnu en weekend snart forbi. Savnet af intimitet fra Tine Brylds trygge radiostemme ... et ikke-planlagt besøg (der har allerede været for mange de sidste par uger) kom hurtigt i stand på SMS: En time inkl. lidt ekstra.
Vel ankommet, tøjet af, og der skulle startes med lidt massage til hende, en miniflaske babyolie blev tryllet frem.
Massagen ledte til tre ting: 1) atter en konstatering af, at jeg muligvis er Danmarks dårligst massør trods alle gode intentioner og erfaringer fra en endeløs række i den modtagende ende, 2) fuck hvor er hendes spinkle krop lækker, skuldre, ryg, lænd, lår, ben, fødder, hendes tæer i min mund ... og 3) min afsluttende del af ballerne, små cirkelbevægelser med mine babyoliefinge på skamlæber, klit længere tilbage, et nyt hul at massere .... ledte til det uafvendeligt spørgsmål, om en ikke-annonceret ydelse, som involverer bemeldte hul, var mulig ? Svaret var ikke afvisende, og da babyolie ikke slår til her skulle hun lige ind til roommate efter noget mere durable stads, mens jeg kunne fremtrylle et par ekstra sedler fra min tegnebog.
Mig ned på ryggen, hun satte håret op, og nu blowjob med masser af variationer, tungen op og ned ad skaftet, i cirkler, spyt med lidt lyd, hendes brune øjne som i glimt funklede af naughty blik og smil. Alt imens jeg slet ikke kunne få nok af at kæle for den krop.
Så fik hun mig overtalt til, at der skulle knaldes. Kondom på, og doggy, fuck hvor er hendes lille røv et lækkert syn i det perspektiv. Efter lidt tid, jeg fik lov at smøre en cirkel af glidecreme, som markerede det næste mål! Det krævede nogen forsigtighed, fuck hvor var hun stram. Men sengen er af den bløde type og det hele blev lidt sloppy. Så jeg foreslog hende stadig på alle fire, men på sengekanten og mig stående, med væggen som ekstra afsæt. Stille og roligt, min pik gled ind og ud mens hun udvidede sig så jeg kunne gå dybere.
Ned på sengen igen, hende på ryggen, nyt kondom og missionær. Stadig i helt roligt tempo, men pik ind og ud af hende mens hun på min opfordring tog sig godt og vedvarende af mine brystvorter. Og så blev der igen skiftet et par cm nedad, og igen, fuck hvor var hun stram. Stadig i missionær, min ene hånd hold hendes røv lidt opad mens min anden arm kunne bevare den perfekte afstand til, at hun kunne voldmassere mine brystvorter. Flere af de kække smil og funklende øjne.
Det var slowfuck af ypperste klasse, det var som "anal edging", det var som englene sang! Og flere gange mindede hun mig om, at vi havde aftalt en anden afslutning.
Så endelig mig på ryggen igen, blowjob, mere insisterende, spyt, tempoet op. Jeg holdt efterhånden begge mine hænder om hendes hoved, og hun lod mig kneppe sin mund indtil jeg gjorde tegn til at hun skulle tage over, og jeg kom i hendes mund i en voldsom orgasme.
Bagefter lå vi og snakkede lidt. Hun vidste, at det havde været fedt, og kom med et par forslag til næste gang Da jeg rejste mig rystede mine ben, mens jeg drak den øl hun havde serveret, men jeg havde glemt alt om!
På med tøjet, kindkys og ned ad trappen. Der var gået præcis 60 minutter!
Der har lige været en anden, noget lunken, anmeldelse af MaYa ( @Donmig). Hvor mærkeligt det måtte lyde, jeg kan godt sætte mig ind i den. Ja, ingen tungekys (Corona-relateret?), sengen lidt for blød for min smag, og hun måtte også tysse på mig.
Men denne aften spillede alt perfekt, muligvis var det god kemi, og intens slowfuck med smukke MaYa med de funklende øjne var præcist hvad jeg havde drømt om.
Jeg har været i tvivl om hvorvidt jeg kan tillade mig at inkludere i min beretning, at jeg knaldede Maya i 2'eren.
Men oplevelsen giver ikke rigtig mening uden. Og det skal være klart for alle, at det ikke er noget hun annoncerer, og muligvis ikke noget man kan gå ud fra er givet. "At discretion" - som det hedder.
https://annoncelight.dk/showad/307273