Leaderboard
Populære indlæg
Showing content with the highest reputation on 11/06/17 i Indlæg
-
6 pointsHej allesammen, Jeg fik desværre den uheldige oplevelse med denne pige som kalder sig Arabic girl: https://escortguide.dk/P/arabic-girl-back-only-for-some-days--31243.html Jeg forstår ikke de gode anmeldelser der er om denne kvinde! De er så tilgengæld noget forældede siden hendes billeder blev taget. Hun har haft en graviditet som har sat sine tydelige spor i denne kvinde, med strækmærker, 10kg ekstra, dårlige hygiejne, mekanisk arbejde og alt for meget billig parfume som ikke går væk fra dig medmindre du vasker dig 10 gange. Det er simpelthen det dårligste sex jeg nogensinde har fået. Hendes sved lugt kombineret med ulækker cigaret røg var den slemmeste coctail, jeg har prøvet og jeg fik det så skidt efter at have været hos hende, at jeg aldrig vil gå ind i det famøse gule hus i Jyllingevej igen. Jeg vil hellere rense toiletterne på hovedbanegården.
-
6 pointsJep jep jep. Så blev det sku min tur. Suk. Jsg sybtes selv jeg havde med tryk på havde et helt sikkert system på at udelukke de der lidt falske piger/kvinder men nej. Efter 4 år og en helt del piger på samvittigheden måtte set ske jeg fandt Mariabella, alt så fint ud hun kom uden om de små trik spørgsmål jeg laver ( det er en anden der svare fandt jeg ud af ) nå men mødte op blev lukkede ind og først troede jeg det var telefon damen for hende der åbnede for hende der åbnede lignede (#%%^##}#%) nå men blev ført ind og det jeg troede der var telefon damen 40-50+ skulle vise sig at være hende på billede hmm hell No jeg takkede pænt nej og hun på ekstremt dårligt engelsk blev lidt sur og sagde hun var god og ren, jeg svarede pænt nej tak op til flere gange kunne se hun blev sur så jeg slog over i spansk, hvilket kun gjorde det værre for det forstod hun da slet ikke ( så den der svare hende beskeder kan spansk) jeg fik nogle gloser da jeg gik min vej jeg var ellers meget høflig og sagde at det ikke var hende på billede inden jeg gik og hun sagde jo men den kamp lod jeg hende vinde https://escortguide.dk/P/mariabella-im-fabulous-all-the-service-...30-years-...-50kg-...167...50147920-sms-ostebro-37139.html
-
6 pointsFørst HIV prøve var heldigvis negativ Afventet nu svar fra prøven på andre sygdomme og så endnu en HIV prøve om 6 uger.
-
5 pointsJeg har efterhånden oplevet en del i både den høje og den lave ende af servicespektret, når det kommer til glædedpiger, så jeg blev ret overrasket, da jeg just nu måtte redefinere bunden. Jeg holder det kort, da jeg stadig er arrig og ikke vil igang med at kaste om mig med ukvemsord. Jeg har lige besøgt nelly på Amager. En nydelig pige åbnede døren, høj og slank og med et sødt ansigt, så det var ikke svært at træde inden for. Her stopper mine positive ord, for straks efter at jeg havde betalt bad hun mig smide tøjet. Jeg havde badet hjemmefra, men har alligevel altid for vane at spørge om et bad inden agten. Til dette blev der svaret nej, og jeg blev endnu en gang bedt om at smide tøjet. Nelly går herefter straks igang med vådservieterne, og dette må jeg sige hun var god til - og grundig. Så efter 2 minutter med vådservieterne giver hun et ekstremt halvhjertet blow i omtrent et minut, hvorefter hun rækker efter kondomet. På trods af hendes super dårlige blæs, leder jeg hende om på ryggen for at gengælde oralsexen. Til dette bliver der promote sagt "no licking", hvorefter hun oversvømmer sit underliv i glidecreme. Jeg prøver at holde humøret oppe, men efter 10 minutters sex rækker hun efter sin tlf, ikke blot for at tjekke tiden, men for at besvare en sms - are you fucking kidding me? Jeg Indser, at jeg ikke kommer, da jeg nærmest bare ligger og hugger I en gang glidecreme, så jeg hopper af og tager sagen i egen hånd. I respons på dette stormer hun ud i 30 sekunder og råber af den anden pige i lejligheden. Herefter kommer hun ind og står ved siden af sengen med sin telefon, mens jeg forsøger at fantasere mig til orgasme. Mine ypperste advarsler, brug hellere nogle penge på hus forbi eller en god flaske vin, nydelsen fra disse vil være væsentligt højere.
-
4 pointsjeg forstår udemærket jeres savn kære mandfolk, men kan ikke rigtigt hjælpe - ved ikke om hun vender tilbage engang. - men mon ikke hun slår det stort op hvis det sker, så ingen af jer misser chancen for en evt revanche Ligesom vi tøser oplever at en ellers fast husar pludseligt ikke har givet lyd i flere måneder, således vil det uundgåeligt ske fra tid til anden, at en skøn pige pludselig ikke er på radaren længere, og man begynder endda at blive bekymret over tid.. vi kommer jo tæt på hinanden når der deles sjove barndomshistorier eller vi bare står på hver hvor side i diskussionen om hvorvidt Wosniacki kan tage den grand slam inden pensionen. . . .. -Det er dog et bevidst valg Tilde har foretaget, ikke noget dramatisk som sygdom eller lignende - såvidt jeg ved har hun det rigtigt godt - mere rækker min viden ikke til sorry
-
4 pointsOg så står der sgu oven i købet FRA 1000 kr.... Tsk tsk tsk.... Mon anal og sf koster ekstra? Skal man bruge gummi eller er dukken gummi nok i sig selv? Og hvad med rengøring? Er det ligesom med sommerhuse at man enten selv kan gøre rent inden man forlader stedet eller man kan betale sig fra det? Hvem har ikke prøvet at komme til et sommerhus eller lignende hvor den foregående lejer ikke har gjort ordentligt rent.... Nej nej nej tør slet ikke tænke tanken til ende..... Hver sine lyster for sine penge, men det bliver et "nej tak" herfra....
-
4 pointsFordi oplevelsen bliver dobbelt så god, når man får en respons fra pigen – en sur ekspedient i bageriet giver heller ingen god købsoplevelse. Til det sidste: Her bør du nok kun tale for dig selv. Jeg kan love dig for, at jeg oplever at kunne tænde glædespiger, som jeg ellers aldrig havde fået med hjem fra byen. Selv glædespiger, der modtager penge, kan blive tændt.
-
4 points
-
4 pointsAt jeg nævner den schweiziske dom skyldes det forhold, at det er den eneste dom, hvor det omhandlede forhold er blevet bedømt, som værende omfattet af den pågældende jurisdiktions voldtægtsparagraf, hvilket er ganske sigende. Som du bør vide, såfremt du under dit jurastudie nåede til International Strafferet, er der et markant sammenfald mellem definitionerne af voldtægt i de forskellige Vesteuropæiske jurisdiktioner. Den tyske straffelov (StGB) lod sig således i forbindelse med såvel den oprindelige affatning, som den efterfølgende revision, inspirere af de nordiske straffelove og straffelovskommissioners betænkninger. Lovgivningen i såvel Østrig som Schweiz (og efterfølgende Ungarn og Tjekkiet) har i forbindelse med deres revisioner af deres respektive straffelove søgt inspiration i StGB. At landenes lovgivning har haft afsmitning på hinanden er velkendt, og lighederne i definitionen af bl.a. voldtægt skyldes også det forhold, at man har skulle tage stilling til de samme problemstillinger og modstridende interesser i alle jurisdiktionerne. Dette sætter således dommen fra Schweiz i sit rette perspektiv. Når du nævner amerikansk forskning, må jeg ærligt erkende, at jeg ikke har den fjerneste idé om, hvad du mener. Jeg har ikke nævnt amerikansk forskning eller baseret mine argumenter på en sådan forskning. Jeg kan konstatere, at du ikke evner/har ønsket at underbygge dine påstande vedrørende forholdets rette subsumption, hvilket i sig selv er ganske sigende. Og din opfattelse af, hvordan Stk. 1, 2. Pkt., skal fortolkes taler sit eget tydelige sprog. Nu skal jeg ikke spilde hverken min tid, eller tiden for de der måtte læse dette med at gå videre med en manuduktion udi strafferettens spidsfindigheder, hvis du vil manuduceres, er jeg sikker på, at du kan finde rigeligt med studerende på overbygningen, der vil være dig behjælpelig. Jeg vil fortsat opfordre dig til at sætte dig ind i, hvordan paragraf 216 er defineret og fortolkes af domstolene, og kan i det hele henholde mig til, hvad jeg tidligere har skrevet om juraen. Jeg må dog påpege, at jeg finder det meget uheldigt, at du vælger at fremkomme med postulater, som du vælger at underbygge ved at oplyse, at du har læst jura. En lægmand vil kunne få den opfattelse, at du vidste noget om, det du udtalte dig om. I dette tilfælde er der to mennesker, som befinder sig i en dybt ulykkelig situation. At du så vælger at fremkomme med faktuelt forkerte oplysninger om, hvordan de vil kunne få den lille trøst, som en domfældelse for voldtægt måtte give, finder jeg helt utilstedeligt. Falske forhåbninger kan ikke bringe de berørte mennesker noget godt Morten
-
3 pointsJeg havde besøg af Trine tease den anden aften.Det er et stykke tid siden jeg har haft fornøjelsen af Trines selskab,det var en stor fornøjelse som altid. Selve sexen var som den altid er udsøgt. Kys og nussen i overflod. Fransk som ingen ander. Dansk så man ikke tænker på sex de næste dage. Men det er der jo ikke noget nyt i, det vil alle som har besøgt Trine skrive under på. Det der virkelig slog mig, var hvor tynd hun er blevet. Dem som kender Trine er ikke i tvivl om at Trine går meget op i sundhed,og man må sige hun selv er et godt exsempel på , hvor meget man kan med den rigtige kost. Hun har total ingen mave og er rigtig fit, men det er så tilgengæld gået ud over hendes mås, for den er der ikke længer.
-
3 pointsLOL, hver sin smag, selv er jeg til rigtige kvinder. Mon ikke de egner sig ganske godt til nekrofile tilbøjeligheder?
-
3 points
-
2 points
-
2 pointsHvis man kigger på deres hjemmeside under menupunktet "på lager" kan man se de forskellige modeller. Ved nogen af dem står der "Kan stå" og andre igen "Kan ikke stå".... Giver den oplysning ikke kun mening hvis det var "mandedukker"? Eller er det bare min tankegang der igen løber af med mig?
-
2 pointsJeg vil ikke påstå, at professoren er dum, for så var han nok ikke professor. Men hans artikel tager helt tydeligt udgangspunkt i en studentikos tilgang til materien. Han har i hvert fald aldrig beskæftiget sig med eksport, som jo egentlig burde være den største avtager af sprogligt uddannede, for så ville det have været snapseklart for ham, at man på forhånd er flere længder foran, hvis man behersker kundens sprog. Hvor 2 lige gode produkter konkurrerer, vil det stort set altid være den, kunden mest ukompliceret kan kommunikere med, der vil få ordren.
-
2 pointsAlt andet lige: taler man et rimeligt/nødtørftigt tysk med tyske piger, får man (jeg i hvert fald) behageligere service (som regel). Udenlandske piger i Tyskland kan som regel bedre tysk end engelsk. Venligst OT, der gerne taler tysk
-
2 pointsI tilfælde af at nogen har overset det: https://www.escortguide.dk/P/diana-100-real-pic--37383.html
-
2 pointsJeg har været ude for i udlandet at der i annoncen faktisk var en knap der hed "Fake" som man kunne trykke på. Det kunne være fedt hvis Escortguide indførte det samme.
-
2 points
-
2 pointsJeg er enig med dig i at hun er en looker. Rigtig flot pige. Sidst hun var her kiggede jeg selv forbi. Det blev dog aldrig til noget. Hun virkede arrogant, ligeglad og som om jeg forstyrrede hende i noget der var mere interessant, da jeg var der. Så jeg vendte om. Men kender det da godt selv.. Jeg vil sq heller ikke forstyrres midt i et afsnit af "The Walking Dead", "Game Of Thrones" eller andre af mine favoritserier. Fy
-
2 pointsDu blander to brugere sammen. Det var ikke @ppd der spurgte i første omgang, og desuden tror jeg af @ppd bare laver "sjov" over mit profilnavn.
-
2 pointsHvor er det synd at hun har skamferet sin krop med tatoveringer
-
2 pointsFellows, I'm always on search for quality experiences. Trying the best I can to avoid cheap desperados working only for money without any sense of the experience their client receive. There are few announcements that catch my eye when I look for top experiences. Lilly's was one that definitely was promising. Today I spent an hour with her, and boys what an hour it was. Honestly: One of the three best GFE I've ever got, one of the best blowjobs I've ever got, one of the best and longest foreplays I've ever had in the means of oral etc. sex before actual intercourse! This young, perky, petite ginger venus really has got what it takes to put a lot-seen-guy like me to an ecstasy. But just to be honest in my report, I must say that I somewhat blew off my own experience at the end by having tried too hard, for too long. I exceeded my physical limits, and ended up wearing myself so exhausted that in the end I lost my erection and never reached a happy end. It was perhaps partly because of a slightly tight condom, partly because not so ideal positions in the act. I should have had it in check. But make no mistake here: that was purely my own fault, not Lilly's. She did a huge effort in trying to keep me in the game, but eventually I had to give up. I had held back with my orgasm too many times, and then, eventually due to my bad office worker physics I couldn't any more. It's something very delicate for me, to control the balance between not coming too soon and then not coming at all. Comes with age. I should have known, she just made me not wanting to finish it ever, because it was so good. Paradoxical. Anyway, that experience was something I was looking for, and next time I'm gonna play it right. Fantastic girl, fantastic place, too, by the way. Yes it costs a bit more than average. I paid 2000kr for an hour for a GFE only. What can I say, despite of the course of event, I don't regret that for a bit. My best GFE experience in CPH so far. I'm so looking forward to meet her again. Cheers, Lilly!
-
1 pointDette er mit første indlæg. Håber ikke det er for kedeligt... Var forbi Liz i fredags og hun var virkelig en lækker godte. Meget petit i mega høje hæle (dem på hendes billeder). Jeg vil skyde på, at hun, uden de højhælede, ville være omkring 1.50m. Hun er også dejligt blød og slank. Billederne yder hende ikke den fulde retfærdighed, da jeg synes hun var meget mere lækker i virkeligheden. Hun var sød nok og kemien var ok, men det er svært, når hendes engelske er ikke eksisterende. Hendes krop er rigtig lækker og hun er dejlig brun med dejlige mørke brystvorter. Jeg gav 800 for 30 minutter og fik en mellemting mellem hendes menuer. Dejligt saftigt blowjob, hvor jeg også kunne slikke hende (det kunne hun lide), hvilket ikke var med i menuen, men til gengæld fik jeg ingen “ægte tungekys”, som ellers var med i den menu, som jeg havde købt. Jeg synes dog det var et fint bytte, da jeg var der for at knalde hende. Hun øko sutter rigtig godt og er gerne med på flere stillinger uden at være berøringsangst. Hun er sådan en pige (for mig i hvert fald), man bare har lyst til at rive rundt i lagnerne. Jeg bad om hun afsluttede mig med hånden uden gummi og den var hun med på. Hun gjorde sit bedste for at pirre mig med øjenkontakt, men det var først da hun igen smækkede sin lækre røv i hovedet på mig, at det blev til ren overgivelse. Jeg kommer meget gerne igen og da jeg læste hun også gav græsk og megafransk, så bliver det nok det jeg vælger næste gang. https://escortguide.dk/P/kbh-oerestad-amager-full-graesk-megafransk-og-tungekys-37200.html
-
1 pointHej på er! Zara er egte. Zara er real. Zara er en meget smuk ung pige. Egte pics. Here we go. https://www.escortguide.dk/P/zara-first-time-here--37165.html Zara snacker god engelsk och arbeter i ett modernt, flot sted i Köbenhavn S. Zara er en ung, slank, solbrun, glatbarbered pige med en meget läcker krop och nylavede store siliconebryster. Jeg elskede desse..... Hendes billeder er gode och what you see is what you get IRL. Hon var meget god till SF och vi hade sex i div positioner. Icke DFK med mig men läckre nok kys uden tunge. Megaläcker krop som sagt och en dejlig fisse. Jeg var meget trött denne dag så min pik var icke i den bedre av form. Men Zara gjorde det gott anyways. Dette var icke Zaras fejl. Bare min trötthet. Jeg er meget fin med att ha besökt Zara. En superflot pige med mer än ok service och ok indlevelse. Visuellt der oppe med Diana och Barbara för att nemne liknande piger. Ja uden siliconebrysterne då i D och B case... Zara er icke i den absolute top i indlevelse som desse eller SuperVicky, men det er ju icke mange. En visuell fest och god SF och fin sex. Jeg kommer gerne tillbake om Zara gör det. Och då ska jeg vare i bedre shape för Zara gjorde vad hon kunde. Sex med en top läcker ung pige er min conclusion. En god kombo!! Over n out fra mig! Hälsningar A
-
1 pointEfter en lille pause på en lille håndfuld måneder fra gamet meldte lysten sig igen. Et hurtigt kik på escortguide afslørede indtil flere piger jeg har haft glimerende oplevelser med. Ungarske, polske og spanske, dog lidt tyndt med latinaer efter min mening. Jeg havde nu en aftale på Frederiksberg i dag, med et begrænset tidsrum til sjov, så valgte at lave en aftale med en dame der til dato har holdt alle aftaler jeg har lavet med hende: Anabel Lidt overraskende viste det sig at hun opholdte sig i den samme lejlighed som sidst jeg besøgte tidligere i år. For mig er der bare et eller andet over at tage på besøg i en “rigtig” lejlighed, tror det hænger lidt sammen med min forkærlighed for GFE oplevelsen. Anabel tog imod mig i lækkert undertøj, som meget vel kunne være det fra billede 2 og 8. Jeg har besøgt hende en del gange så vi fik lige snakket lidt (og kysset lidt) inden pengene skiftede hænder og jeg røg ud i badet. Denne gang blev det til en time med anal som ekstra (grunden til min pause var ikke til anal, så lysten var stor). Der blev lagt ud med fransk, først til hende, så til mig og så gensidigt. Anabel gør et godt oralt arbejde, men helt på niveau med Leticia er hun ikke. Der er dog masser af god øjenkontakt og variation som begge er vigtigt for mig. Jeg blev reddet godt og grundigt, så grundigt at jeg mistede kontrollen og indholdet af mine kugler. Ærgerligt når jeg sjældent kan flere gange på en time. Anabel tilbød en kop kaffe, og mens jeg nød den i sengen fik hun på en eller anden måde vækket kortehansen til live igen. Bevidst om at jeg jo var kommet for at lege med den anden indgang gik runde to med det i en del forskellige stillinger. Hun har god kontrol over den del af sin krop og der blev gået relativt godt til det. Cirka 1 time og 10 min efter ankomst stod jeg igen på gaden og tænkte det var bedre end jeg huskede det. Spørgsmålet er nu om jeg skal nå Anabel endnu en gang inden hun rejser eller jeg skal ud og besøge nogle andre piger for at fejre man er tilbage.
-
1 pointCandy er guf, ung lækker, petit og med store ægte bryster. Hvor det sjældent man oplever så lækker og slank en thai pige med så store og ægte bløde bryster. Jeg havde en fantastisk time med hende, hvor vi hyggede og knaldede og, og jeg kan i den grad anbefale hende. Hun er den professionelle type, der taler et forholdsvist godt engelsk. Den profesionelle distance betyder dog også at man ikke får lov til at putte fingre ind i hende, og de dejlige bryster må kærtegnes forsigtigt, men ikke nuldres og klemmes hårdt. Altså ikke en pige man smider rundt med i vild elskov. Desvæære forlader hun dk i denne måned, så jeg skal virkelig prioritere mine besøg da jeg for tiden også har en anden favorit der skal besøges. https://escortguide.dk/P/candy-soed-thai-pige--34680.html
-
1 pointEfter en mindre rundrejse i Europa, var jeg for nyligt i Milano, hvor det officielt ikke er tilladt at købe sig til bestemt services, fra kundens side, så vidt jeg er orienteret. Men der er naturligvis altid mulighed for at finde noget, til at stille lysten. Thai Massage: Her skal man regne med at ligge mellem 50-200 euro alt efter hvad service man skal have. Ofte vil pigen give dig en massage og så efter et stykke tid spørge om det skal være en romantisk massage, dette er ofte efter de har pirret dig omkring inderlårene. Ekstra/romantisk er ofte et handjob hvor hun har alt eller lidt mindre tøj på, du må ofte gerne føle, men kan være lidt tamt når de ofte har tøj på. Har endda også været uden for at jeg gerne måtte røre hendes bryster, men jeg skulle selv få mig til at komme...Lidt trist oplevelse. Har prøvet 4-5 steder og proceduren er ofte den samme som beskrevet, ofte er stederne meget åbenlyse med tegninger i ruderne af that damer og så typisk diverse lysskilte i ruden, nemt at finde. Massagen er ofte 3-4 stedet middelmådig og ens massage tid er inkl. ens romantiske tid. Faktisk ved jeg ikke hvorfor jeg kommer igen og igen, måske fordi det er nemt bare at komme fra gaden..Men bliver ofte skuffet. Bordel/incall Der findes forskellige lejligheder hvor man finde et pige kollektiv, de er så vidt jeg ved ulovlige, så reklame for dem er ofte svær at finde, men har altid haft held med at spørge en taxa chauffør. Her virker standarden til at være højere og generelt ok pæne piger, hvor langt største delen er fra øst Europa. Det jeg ofte har benyttet mig af et inhouse, dvs. du besøger en enkelt pige i hendes lejlighed eller oftest på hendes hotel værelse. Ofte booker jeg igennem dem her: http://milan-escort.com/ eller http://www.escortofitaly.com/ Her er priserne mellem 200-400 euro for en time, men kvaliteten er også super. De har naturligvis fået en omgang Photoshop og er stylet, men sådan er det generelt. Alle pigerne der blev booked igennem de 2 var som de skulle være og var rigtig gode, og tæt på toppen af GFE... De har ofte deres egne værelser på hoteller inden for 10 mins gang fra Stazione Centrale som er Milanos hovedbanegård. Det er nemmest at sms eller som mig bruge whatsapp, da de ikke altid er gode til at formulere sig på engelsk i det talte sprog Outcall: Det samme...som med incall, nu kommer de samme piger bare til dig, det koster lidt mere feks 50 euro i timen + taxa... så her plejer jeg selv at besøge pigerne for om det er mit værelse eller deres er lige meget, det er begge pæne hotel værelser. Selvfølgelig ved længere besøg ville jeg helst på mit værelse..
-
1 pointUndrede mig også og tjekkede lige min netbank og fandt ud af at så´n var det åbenbart
-
1 point
-
1 pointJeg har idag besøgt Saonna og havde ikke regnet med at hun var som på billederne, men det var hun. Hun er en super behagelig person med masser af kærlighed og varme. Det kan jeg varmt anbefale, og kommer helt sikkert også selv tilbage igen!! https://www.eroguide.dk/massage-escort/Saonna/
-
1 point
-
1 point
-
1 pointDet var godt at høre - og hvad I end vælger at gøre fremadrettet, så håber jeg at alt går godt .. knus herfra - især til kæresten
-
1 pointJeg har besøgt Trine Tease på gæstevisit i Støvring op til flere gange, Trine Tease er altid en stor fornøjelse at være i selvskab med, hendes smukke smilende ansigt og gode humør gør jo en glad, samt hendes yderst veldrejede krop med et par velsiddende JJ skåls bryster, lige en blondine for mig fordi jeg er en babsoman og elsker hendes glatte mis. Trine Tease giver den bedste sex kæreste oplevelse. Trine Tease elsker Kys og kram og superfrank så man tror det er løgn. Trine Tease elsker at røre og blive rørt ved - der er intet bedre end 2 kroppe tæt på hinanden. Trine Tease giver dansk i mange forskellige stillinger. Trine Tease gå meget op i at træne hendes krop og tænke på kost og sundhed. Jeg er bare besat af hende , og vil snart besøge hende igen, håber i andre også tænker sådan
-
1 pointHvorfor henvender i jer ikke til vedkommende som har oprettet profilen og forhøre jer om diverse i stedet for at sidde og svine noget til i tydelig vis ikke aner en fløjtende fis om ???? Syntes seriøst det er ganske uhøfligt
-
1 pointSmukke er de da, et massage apparat til mænd, er hvad det er i super udførelse, Mææn 1000 kr for en halv time når man kan få en god gang massage ( 1 time ) med fuld pakke til 1200kr så lydder det som en del i overkanten.... Når man så kan købe en til ca 12.000kr så er den tjent ind på 12 gange udlejning ( de har nok ikke givet samme pris som vi kan købe dem til ) Vil ikke sige jeg ikke ville prøve for sjovs skyld men ikke til den pris. Der var også en på sjælland ( pige ) som tilbød dukker af samme slags som man kunne bruge evt sammen med hende selv . Nå vi må se om nogen kommer med en anmeldelse af dem VH
-
1 pointHvorfor egentlig det? Min erfaring er, at de lidt ældre har en hel anden ro og ballast med i bagagen end de yngre. Og min erfaring er også, at yngre ikke altid er lige så nemme at tænde, som du måske tror. Jeg holder mig til det erfarne segment.
-
1 pointI know.....advarer bare evt. noviser så de ikke stikker slangens gevind op. Men jeg har brugt skyllestave (forskellige størrelser og materialer) gennem alle mine seksuelle aktive år og det fungerer bedst for mig. Langt bedre end bare bruseslangen mod anus. Pt. bruger jeg en fleksibel/bøjelig en i latex. Men der er selvfølgelig også forskellige præferencer mht. hvor ren man vil være og hvor lang tid det skal kunne holde
-
1 pointJeg har også besøgt Candy, i fredags, og kan tilslutte mig alt hvad Jogge skriver. Jeg kan tilføje, at hun også er utroligt sød og lidt af en spasmager. I døren mødte jeg en af de andre piger på stedet - hun så også dejlig ud. Ang. hår, så var hun lidt stubbet, så hun har nok været glat et par dage før.
-
1 pointVar i sidste uge henne og besøge Alexa, på baggrund af de rosende anmeldelser der har været her. http://www.escort-side.dk/New-in-Arhus-100-Real?ad-id=7302 Bestilte en halv time luksus til en tusse. Stedet var diskret, ikke langt fra centrum. Alexa bruger det gamle trick med at give et husnummer, hvor hun så typisk er i en lejlighed overfor. Først og fremmest stor ros til at det med 100% sikkerhed er hende på billederne. Og at billederne ligner hende på en prik. Så er du til en lille, yderst slank pige, med små A bryster så skal du helt sikkert besøge hende. For min smag var hun lidt for tynd, jeg kan godt lide former, men det kan man jo ikke bebrejde hende. Alderen på 23 skal nok passe. Hun startede med at give et godt økologisk blowjob, og derefter gik vi over i en 69'er. Så på med et kondom, hvorefter hun red mig. Hun var så lille og snæver, at jeg kom næsten med det samme. Derefter blev jeg tilbudt et bad, hvilket jeg tog imod. Så alt i alt var jeg vel ude af døren igen efter 15 minutter. Det var dog helt sikkert min egen skyld, fordi jeg kom så hurtigt. Hun sagde hun ville være i Danmark resten af året, så der er god mulighed for at nå at besøge hende. Opsummeringen må være, at Alexa er et besøg værd, hvis man vil have en pige, som man er 100% sikker på ligner de billeder man ser, og man er til meget små og tynde piger (ikke anorektisk, blot tynd). På karakterskalaen vil jeg give hendes udseende 7 og sexen/oplevelsen 4. Jeg vil formentlig ikke besøge hende igen, fordi jeg synes at det var en meget mekanisk oplevelse. Men omvendt så får man hvad man ser, så jeg føler mig på ingen måde snydt. Så oplevelsen er godkendt.
-
1 pointOg så er det det som regel https://www.lycheefitness.com/products/isla-set?variant=50958050452
-
1 pointLænge før ungdomsoprøret hed den tandbørsteremsen: Det har her, man skulle børste tænderne. Så kom ungdomsoprøret og den sexuelle frigørelse, og remsen kom til at hedde "gruppesex"
-
1 pointLækker det er du ihvertfald. Har da også taget mig en spiller, til din frække sprøjte video
-
1 pointHvis du finder et sådan sted så kommer du enten til at stå i kø eller også er pigen gammel, grim og extrem fed. Tror ikke det er muligt at finde et sted der tilbyder en god massage og hj til den pris. Hvis du var en pige/ kvinde ville du så udføre det job til den latterlige løn som du vil betale? Synes det er usmageligt. 19 cm
-
1 point
-
1 pointVar der for ca 14 dage siden. Kom ind og jeg tror det var ejeren der sad i sofaen hun spørger om jeg vil have massage, ja men jeg spørger om der ikke er andre piger, jo siger hun og ringer efter en anden pige/dame, med masse af tatoveringer og krøllet hår, jeg syntes ikke der er noget der tiltaler mig, så jeg siger jeg vil gå igen. Så skal jeg da lige love for at der var nogle der blev sure, jeg fik at vide at nu havde de brugt tid på at gøre sig klar til mig, også fik jeg at vide at jeg ikke skulle komme der mere, ja det er jo ikke min butik der går glip af kunder, så er der heldigvis mange gode steder i Randers
-
1 point
-
1 point
-
1 pointOlivia (no. 1) - A-gruppen, SMS-planet, Pussygalores og privat/diskret. Hvis man har mødt hende, glemmer man hende ikke. Sanne (Jessica Rabbit), som holdt til på Cluberotica og Romantica - høj, rødhåret, H-skål og tilstede!
This leaderboard is set to København/GMT+01:00
