Havde browset lidt rundt efter en kvinde med former og faldt over Bella her; https://escortguide.dk/P/bella-anal-swallow--35336.html
Var en smule skeptisk omkring billederne, da en del af dem ser prof ud. En googlesøgning gav ingen mistanke så jeg skrev til hende. Hun svarede med lidt mellemrum på ca halve timer, som jeg tog som et godt tegn (har læst om oplevelser hvor folk oplevede at pigen pillede med telefonen under akterne) om at hun på den front var i orden.
Hun bekræftede prislejet og eventuelle ekstras, som andre piger snedigt skjuler. Jeg aftalte en tid om formiddagen, da jeg godt kan lide tanken om at hun er frisk (det lyder nok lidt nedladende, men forstå mig ret).
Jeg blev guidet til opgangen og yderligere hvor jeg skulle trykke. Døren blev åbnet af en, synes jeg, meget kønnere version end billederne, iført en flot satin badekåbe. Jeg tror hun næsten lige var stået op, da hun så meget naturlig ud kontra et par af billedernes make-up. Det tiltalte mig meget. Jeg blev ledt ind i en lys lejlighed uden den ækle skumle belysning. Vi fik formalia på plads og hun undskyldte sig et øjeblik.
Da hun kom tilbage talte vi lidt, og jeg fik indtrykket af at hun var en oprigtig sød pige. Vi havde aftalt lidt standard med fransk, dansk og en afslutning i ansigtet, på hendes egen opfordring. Jeg må sige at hun virkelig kunne sine tricks, god med munden, tillod fuld berøring og viste enormt meget nærvær. Specielt under dansk fik jeg indtrykket af at hun faktisk kunne lide det, med god øjenkontakt og naturlige lyde. Hun smilte lidt genert undervejs og havde en meget sød mimik. Jeg skulle virkelig holde mig tilbage for at det ikke skulle gå for stærkt, da hun var meget fræk, både i form og udtryk. Jeg nåede simpelthen ikke den frække afslutning, da det føltes som om hendes indre nærmest krævede mit indhold, kombineret med synet af hendes velformede numse drev mig til vanvid, fik mig til at glemme alt om den.
Jeg vil give mine bedste anbefalinger af Bella, hun er simpelthen det hele værd og lidt til. Jeg tager den ekstrabetaling for det jeg ikke nåede som velfortjente "tips". Opdagede bagefter at der var gået længere tid end vi havde aftalt. Vil i den grad besøge hende igen.
Hun er ung, solbrun om end lidt tusser som jeg ellers ikke er så meget til, så gør hendes kønne ansigt, som igen slet ikke ydes retfærdighed ift billederne selvom de også er okay, hendes store bløde naturlige bryster og velformede mås hende til et stk lækker frækkert. Hun taler i øvrigt glimrende engelsk, med en østeuropæisk accent.
Her er lidt stjerner på en 5 skala;
Stedet; 4 (gardinerne dækkede ikke helt vinduerne, så nysgerrige naboer får sig et show)
Pigens evner; 5+
Pigens udseende; 5
Priser; 5