Leaderboard
Populære indlæg
Showing content with the highest reputation on 12/05/15 i Indlæg
-
8 pointsRiesenschwanz havde igennem længere tid været trist og lidt småsløj. Symptomerne var lidt uro i de nedre regioner med en svag hævelse tilfølge. Jeg har før konsulteret Privatklinikken i Kolding, når der har været problemer med 'helbredet'. Det plejer at hjælpe en kort periode – men det må åbenbart være noget kronisk. Privatklinikkens daglige leder Molly, var telefonisk blevet gjort opmærksom på problemet. Der var aftalt, at jeg skulle møde op til 'fuld krops analyse' onsdag kl. 10.00. Præcis kl. 10.00 indløb der en sms på min telefon: ”Doktoren er lige optaget, men hvis du bare går ind i venteværelset, vil sygeplejersken komme og hente dig” Hvad sker lige her ??? tænkte gamle Riesenschwanz. Nå – døren stod åben – gik ind – råbte halloo halloo er her nogen? Pludselig stod sygeplejersken der, sød og smilende (præcis som billede nr. 2) https://www.eroguide.dk/forum/topic/46830-❤️-december-tilbud-konkurrence-❤️/ Brillerne duggede og blev lige rettet til. Wow - sikken en skøn modtagelse. Så kan det da nok være man føler sig velkommen. Herefter gik turen ind i de tilstødende lokaler – blev anvist plads i sofaen – lidt snak om problemerne - knus. Riesenschwanz blev afklædt og det var ikke et kønt syn der mødte den frække Molly. Trist -trist. Der var ingen uro – ingen hævelse i de nedre regioner. Det er sgu typisk – når man endelig kommer til læge, fejler man pludselig ingenting. Nå, undersøgelsen skulle foregå på den store dobbeltseng med spejlvæg, så patienten kunne følge med i hvad der skete. Hyggebelysning – små stearinlys – skøn konsultationslokale. Undersøgelsen gik i gang – stetoskopet blev brugt flittigt - dybe vejrtrækninger. Ret hurtigt begyndte Molly, at koncentrere sig i området 'lidt syd for navlen'. Så skal jeg da lige love for, at hævelsen tog til. Riesenschwanz blev glad og udbrød: ”Der kan du bare se Molly, den er helt gal” Vi aftalte, at behandlingen skulle bestå af 3 trin. Trin 1: Den erfarne behandler startede med håndspålæggelse. Først en hånd - siden begge hænder. Derefter healing – for ligesom at stryge hævelserne væk. Trin 2: Det bestod af fransk massage. Stille og roligt – god tid – øjenkontakt. Hjalp det? Nej. Det blev kun værre, men nød behandlingen. Det var himmelsk. Molly fortsatte fortrøstningsfuld og pludselig var det som om, at hævelserne forsvandt, nærmest som en eksplosion. Riesenschwanz var helt væk – vågnede helt da vi efterfølgende lå og hyggesnakkede lidt. Jeg var helbredt. Trin 3: Det nåede vi ikke - Riesenschwanz war kaput. Tak til Molly for en sjov og skøn oplevelse – jeg tror vi hyggede og morede os begge 2. Knus Poul.
-
5 pointsBesøgte hende i dag, hun er fantastisk, intet mindre. Havde SMS'et og lavet en aftalt med Pussycat. Ankommer på adressen, som er en lille smule skummel, især sidst på aftenen, men man bliver lukket hurtigt ind og stedet er pænt og rent. "Telefonpigen" viste mig ind på et lille men pænt værelse og Pussycat ankom med det samme. Hun er med 99% sikkerhed den på billederne og med 100% sikkerhed mindst lige så fantastisk. Hun begyndte at kysse på mig allerede inden jeg havde bestilt. Betalte 900 for en halv time. Hun gik med mig i badet til en start og jeg fik straks stådreng. Hun vaskede mig og jeg tørrede mig selv. Derefter gik vi retur til værelset. hun redte op og så gik vi ellers i gang. Jeg kan godt bare li' at modtage det som pigen gerne vil give og hun slikkede mig som en drøm, nærmest fra navle til knæ blev jeg slikket og det føltes fantastisk. Der var også lidt body-to-body inde over og jeg blev også kysset på munden undervejs og fik lov til at slikke på hendes bryster og en del af tiden lå vi i 69. På et tidspunkt vender hun så rundt og koncentrer sig 100% om at slikke mig og jeg kommer hurtigt i munden på hende. Jeg er rimeligt sikker på at hun spytter diskret ud i en serviet og hun skynder sig ud og skylle mund, men er hurtigt retur, hvorefter hun så begynder at masserer mig, hvilket hun faktisk også er helt go' til. Helt sikkert kvalitet til prisen. Stor sandsynlighed for gentagelse.
-
5 points5. december Jul på det Gamle Bordel – mest om julepynt ”OMG” udbrød Lola, ” – hvor er den stor!, det er den største jeg nogensinde har set”! - ”Ja” svarede den skæggede gæst stolt, ”han vejer også 17½ kg.” – ”OMG”, gentog Lola forbløffet – ”hvordan i alverden fandt du ud af det?” – ”det var heller ikke nemt” svarede gæsten smigret af opmærksomheden. ”Må jeg røre ved den?” spurgte Lola med spændt forhåbning i stemmen, gæsten nikkede og svarede ”ja det kan den godt li´ men vær lidt forsigtig til at begynde med, han er lidt lunefuld” – ”Ey se han kan godt li´ når jeg nusser ham - OMG, OMG nu bliver den endnu længere!” hvinede Lola - ”han strækker sig fordi han godt kan lide du kæler med ham” forklarede gæsten - ”han hedder i øvrigt Lørdagskyllingen”, Lola lo en perlende latter, ”det er der garanteret ikke mange der hedder” – ”der er heller ikke mange som ham” svarede gæsten stolt – ”ey det godt nok den største kat jeg nogensinde har set” sagde Lola beundrerne. Mens Lola underholdt sin gæst sad de øvrige piger i pigestuen og diskuterede den unævnelige herres besøg og pantebrevet. ”Så vi ryger på gaden hvis ikke vi kan finde pengene til at betale”? spurgte Karla – ”ja desværre” svarede Mutter ”jeg tjekkede det både med banken og revisoren i går, den er god nok”. ”Men hvordan i alverden skal vi skaffe alle de penge” spurgte Den Vakse Telefonpige, ”så mange plejer der altså ikke at komme ind i en julemåned, kan vi ikke låne dem i banken”? ”Nej de låner ikke ud længere” sagde Mutter og tilføjede – ”så vi må være sparsommelige - desværre piger, der bliver ikke til ny julepynt i år” – Mutters ord udløste en del skuffede protester og søgte argumenter om, at de gæster der kun besøgte Det Gamle Bordel for at se den smukke juleudsmykning nok ville blive skuffede hvis stedet ikke igen i år optrådte fint julepyntet. ”Der er ikke råd til julepynt lige nu, men vi skal nok finde på noget” beroligede Mutter og fortsatte fortrøstningsfuldt ”jeg har allerede en idé eller tre, vent og se alt ordner sig i morgen”, hun kastede et sært ligesom vurderende blik på Karla, og fortsatte –” og i øvrigt går jeg tidligt i dag, jeg har noget jeg lige skal ordne”.
-
5 pointsDet var en skøn aften i selskab med smukke Dani og de fremmødte GB-elskere, som tilsammen gav hende den helt store tur. Jeg havde overvundet al nervøsitet og ængstelse ved den lange køretur i mørket og den stærke blæst, og havde begivet mig fra min trygge sydfynske idyl og havde taget turen langt op i hovedlandet, hvor landskabet er mere fladt, og der er langt til en ordentlig by, som en dansk sanger vistnok engang sang. Han var måske selv jyde, så han kunne tillade sig at synge det. Men al nervøsitet og ængstelse forsvandt imidlertid da jeg havde kysset Danis dejlige læber og slikket hendes dejlige mis første gang. Det var hele køreturen værd. Og jeg skal sent glemme hyggestunden i sengen bagefter, hvor den nøgne Dani lå udstrakt på ryggen på sengen i al sin herlighed og pragt, mens vi i lang tid snakkede om små og store emner, lige fra sugardaters, subspace og stjernetegn og så til klassisk musik, talentfulde danske sangerinder og nissepigetrusser med hvid pelskant, samt ikke mindst det besynderlige og fantastiske i, at mennesker kan snakke så godt sammen og mødes via fælles interesse på et website i cyberspace.
-
5 pointsI min butik betaler man for tiden man tilbringe sammen med mig, ikke for måden man afslutter på. Dvs at prisen er den samme uanset om vi drikker kaffe, knalder eller spiller kort (eller evt pik). Sex er andet end samleje, og kan samleje af en eller anden grund ikke lade sig gøre, så må man ty til andre metoder Mht størrelse, så er det svært på forhånd (evt i telefonen) at afgøre, om en pik er for stor eller ej. Det afhænger af mange ting, bla. hvordan pikken er stor (lang, tyk eller begge), men også hvordan vi passer sammen, stillinger, vinkler, dagsform, hvor våd man er og om man tør slappe af og stole på, at manden ikke bare støder til, hvis man er nervøs for størrelsen. Jeg er småt bygget forneden og har sommetider givet op over for store pikke, andre kan jeg tage uden problemer, hvis manden er hensynsfuld. Det er min erfaring, at mænd med store pikke, godt ved de skal være varsomme og også kan komme med forslag til gode stillinger. Sex skal ikke gøre ondt, heller ikke selvom du har betalt og I havde en aftale
-
4 pointsØv, øv for Judith - det kan folks sgu ikke være bekendt bare sådan at blive væk eller melde afbud 15 min før, klovnehoveder de er med til at ødelægge vores alles ry hos GB pigerne. Men reknas det lyder jo til at I alle 3 fik fuld valuta og kunne "KOMME" til. Judith jeg håber for dig at næste gang blive med folk som HOLDER en aftale. God weekend far 69lover.
-
4 pointsHvis jeg ejede sitet, ville jeg prøve om det kunne lade sig gøre at tjene så meget på sitet, at jeg kunne lønne en medarbejder på fuld tid, der kunne assisteres af frivillige superbrugere. I min optik må der være en grænse for hvor stor en fremgang det er muligt at håndtere stabilt, alene med ulønnede frivillige? Hvis jeg har ret, er det måske spørgsmålet om det punkt allerede er passeret, eller ikke? Venlig hilsen Rejsenetværk
-
3 pointsJeg har af en eller anden grund længe haft lyst til at besøge Victoria. Hvorfor ved jeg egentlig ikke, for jeg er mest til det sensuelle nærværende kæreste sex, mens Victoria efter min mening mere udstråler rå og direkte sex http://side6.dk/resultatside/?q=europaeiskepiger Jeg var forleden aften i andet ærinde havnet i nærheden af Daugbjerg hvor det erotiske hus, som det kaldes i annoncen, er placeret. Det øverste hoved forsøgte ihærdigt af overbevise om det fornuftige i bare at køre hjem og tage en spiller. Kom dog til at sende en sms med forespørgsel om Victoria var at træffe.... da der kom positivt svar, vandt det nederste hoveds argumenter og kursen blev sat mod Daugbjerg og et møde med Victoria. Victoria er efter bedste overbevisning pigen på billederne (et par af dem er vist fra huset) hendes ansigt ser en smule slidt ud og kunne indikere en højere alder end den angivne, til gengæld har dun efter undertegnedes mening en hamrende lækker figur De medbragte finanser rakte kun til at aftale en halv time, jeg er ellers mest til hele timer. Efter at have udvekslet finanser forlod Victoria rummet og var væk nogle minutter (sådan føltes det i hvert fald). Da hun kom tilbage lod hun elegant den, efter undertegnedes mening, uelegante plastic corset ting hun var iklædt, falde til jorden og smed sig på sengen sammen med mig. Jeg gik straks på opdagelse Jeg spurgte om hun var til kys og hun sagde ja, men ikke på munden som hun ellers reklamere med. Under normale omstændigheder et turnoff for mig, men jeg ved at hun tidlige har reklameret med at seancer med hende var uden kys, så var på en eller anden underlig måde afklaret med at det kunne være præmissen. Sådan var det i hvert fald for mig, om det er anderledes for andre skal jeg lade være usagt. Jeg udforskede begærligt alle andre steder på Victoria end hendes mundlæber. Lækre følsomme bryster, en efter min mening relativ spændstig krop og lækker glat "baby look" mis. Der gik ikke længe før end det nederste hoved gjorde opmærksom på at han også ville med i legen, så rakte ud efter et kondom som jeg påførte. Da jeg skulle til at kneppe Victoria, spurgte hun om jeg ikke havde lyst til at få suttet pikken. Jo gerne det er hun abselut en af de bedre til, selv om det var med gummi på (hun reklamere ikke med super og jeg spurgte ikke. Nå men jeg måtte simpelthen knalde hendes lækre fisse, så afbrød hendes sutten efter noget tid (havde jo heller ikke købt uendelig med tid ) Victoria havde ikke noget imod at der blev gået til den og at blive revet rundet i forskellige stillinger super lækket med en pige der er med på at der skal være gang i den! Virkningen udeblev ikke Derefter væltede jeg om på sengen og lå og pjattede med Victoria. Normalt køber jeg en time, så der er tid til en ekstra omgang, men var i dette tilfælde afklaret med at der i dette tilfælde kun ville være tid til en enkelt omgang. Sagde drillende til Victoria at hun var en lækker pige, som jeg sagtens kunne tage en omgang mere hendes svar var MEGET overraskende at det kunne jeg bare gøre for jeg havde stadig mere tid Mens det øverste hoved lige sad og bearbejdede den information, lukkede det nederste staks op for alle ventiler med koagulerende væske, så der kunne komme gang i løjerne igen! Mens Victoria påførte et nyt kondom blev der pirret det sidste stykke til hejst kampflag. Gik i gang med at knalde i en missionær, og Victoria legede med sin klit - hun ville tydeligvis også med over målstregen denne gang Det krævede dog noget arbejde at få hende med i mål, selv om jeg ihærdigt forsøgte med skiftende dybde, vinkel og hastighed. Kunne ikke spore nogle signaler på at noget var bedre end andet, så spurgte Victoria hvad der var bedst, men hun sagde jeg bare skulle fortsætte..... Jeg arbejdede løs, sveden piblede og det håndklæde der var smidt på sengen som underlag, begyndte at føles som et stykke sandpapir mine knæ arbejdede på! Men pigen så ud til at nyde aktiviteterne og det fik mig til at ignorere det. Til sidst lod Victoria forstå at der godt måtte blive knaldet igennem nu og jeg øgede tempoet så meget som den resterende energi tillod!!! Heldigvis var det nok til at samtlige muskler i Victorias krop trak sig sammen i en orgasme - en super lækker følelser at være oppe i en kvinde, når det indtræffer Jeg træk Victoria op så vi kunne sidde tæt sammen med arme og ben omkring hinanden og nyde "efterskælvene", men den Victoria er vist mere til rå sex, end den slags sensuel nærvær, så det gik ikke længe inden hun gjorde opmærksom på at tiden var gået - hvilket den så abselut så rigeligt også var! Hun tilbød et bad, som jeg tog imod da jeg blevet temmelig svedig af aktiviteterne. Brusekabinen er ikke stor nok til at rumme to personer, men er indrettet med et velfungerende armatur som forsyner brusehovedet (som er indrettet med disco dasco lys) med rigelige mænger varmt vand Gentagelses fare: Jeg er mest til mere nærværende oplevelser end Victoria tilbyder. Men hvis jeg er i humør til en pige der er med på at blive knaldet alt det JEG orker, så er hun abselut at finde i toppen af listen
-
3 pointsOvervejer seriøs at betale ekstra for video som en fed amatør souvenir , men med de oplevelser der florerer med Jennyfer på EG og hovedparten af hendes kunder frygter jeg at det med de to piger (inkl. hendes veninde Tiffany) udelukkende bliver en times POV video med røvelendig belysning og udelukkende: No, no, no, not allowed, no, no touching titties, no, no, cannot suck you dick today, no, no, that costs extra, no, no, only the dick head, no no, no no kissing, oh, no no no, not today, no no, not everything listed in the ad is available, no, no touching pussy, only look, no, no, cumming not allowed, no no, bye bye
-
3 points
-
3 pointsVi var 3 der mødte op, og vi fik alle en fantastisk oplevelse, 3 blev væk, underligt at man ikke møder op, og melder afbud 15 minutter før start...! I mine øjne respektløst. Men os der kom fik en på opleveren, Judith blev i den grad rusket godt igennem, vi prøvede alle en sandwich som hun i den grad tog i mod. Judith er en på alle måder sød, frisk og imødekommende pige-
-
2 points
-
2 pointsJa der skal man bare se. Man skal ikke tro, at andre har det, som man selv har det. Jeg synes, at en fisse kan være utrolig smuk, og jeg synes eksemplerne her er et bevis for det. Og sådan kan jeg blive ved. Smukke kusser i mange forskellige udformninger. Alle dejlige at se på.
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 points
-
2 pointsDet lyder som en fantastisk oplevelse. Jeg kender ham fyren, der som moderatordebutant holdt opsyn. Haha er det rigtigt at han stod i gangen og spiste chips og drak cola??? Han fortalte, at det var rendyrket porno at se Judith servicere 3 mand og at alle deltagere var høflige og ordentlige.
-
2 pointsDejlig beskrivelse af Daniella og eventet, det er som at være der selv
-
2 pointsJeg var i dag forbi disse to skønheder i dag. Skrev med Jennyfer og fik booket en tid. Ankommer til adressen og går lidt forvirret rundt, da nummeret ikke findes.. Ringer til hende og hun guider mig hen til den rigtige dør - tip: Gå efter de ulige numre i stedet. Der er et lille stykke fra den rigtige dør til der hvor de er. Nå men, hurtigt og diskret ind af døren da. Det viser sig at være en temmelig lille 1-værelses, lidt ala dem der findes i Morbærhaven i Albertslund hvis nogen kender til det. Hun er der sammen med sin veninde som sidder letpåklædt på sengen/sovesofaen. Jeg undrer mig lidt over om hun så skal være tilskuer eller hvordan det lige skulle foregå, for ellers var der kun toilettet tilbage. Anyways, Jennyfer kigger på mig og spørger om ikke jeg vil have en tur med begge to... Tjooo, hvorfor egentlig ikke. Det er jo 2 flotte kvinder, specielt Jennyfer er jeg pjattet med, men Tiffany er også en frækkert. Jeg har en gang tidligere prøvet en trekant, og det var bestemt ikke noget jeg fortrød, så der var kort betænkningstid, specielt når det var til en god pris Penge blev udvekslet, et hurtigt bad blev taget (havde badet hjemmefra, men de ville gerne have man lige skyllede sig). Derefter stod den ellers bare på en hed omgang, først med Jennyfer ridende, derefter Tiffany som også kom en tur om på ryggen så jeg kunne tage lidt over, og så til sidst tilbage Jennyfer igen. Uden at gå for meget i detaljer, så var det satme en fræk tur. De er super søde, og nemme at tale med. Hvis jeg skal sige noget negativt, så var det at de ikke tilbød megafransk som det står i annoncen. Men man kan godt få lov at slutte af på brysterne og maven, så det gik lige an Udover det lidt ærgerligt at de har så lille et sted, men hvis man alligevel er klar på en trekant, så er det sgu alle pengene værd. Til slut: Billederne er ægte, nogle af dem er taget i lejligheden. De var lidt kede af folk ikke troede på det var ægte, men med alle de fakes der er rundt omkring er det jo svært hvad man skal tro på. Link til Jennyfer: http://escortguide.dk/P/sexy-elegant-jennyfer-is-back-to-cph--26244.html Og Tiffany: http://escortguide.dk/P/supersweet-tiffany-is-finally-back--26245.html
-
2 pointsJeg fandt et par inspirerende billeder af to meget forskellige fisser i arkivet. Dem der ser topgear kender sikkert udtrykket dry, slight moist, moist, very moist, wet etc. fra deres banekørsel med kendisser. Det første er vist i kategorien very moist og det andet slightly moist, men der er tilgengæld nogle meget interessante skamlæber.
-
2 points@Dirk@Turpin I dit første indlæg skrev du at du er en "ung fyr", og i dine seneste at du har 20 års erfaring - hvor gammel var du da du startede?
-
2 pointsSuper nederen. Har bare prøvet det en gang så slemt som du osse har men for fanden man bliver frustreret og rasende. Man glæder sig og ser frem imod besøget. Man har betalt for at få en ekstra ydelse og når så pengene har byttet hænder så kan man ikke få lov til noget som helst. Du burde næsten gå ind og læse min anmeldelse det var den første jeg gjorde.
-
2 pointsÅHH, der kunne jeg godt tilbringe en times tid. Nyde duften, synet, mærke den sarte glatte slimhinde mod min tungespids, dække alt med en bred flad tunge, bore en lang spids tunge ind og ud - forsigtigt lige berøre klitten og tilbage igen og igen - mærke pigens reaktion - prøve at fornemme hvad der er godt for hende - det er livet. Ved en enkelt lejlighed er mit titanium-brillestel blevet meget kraftigt udfordret
-
2 pointsUanset hvor sød du er, så gør jeg ikke noget der gør ondt på mig, så må vi stoppe legen og finde på en ny
-
2 points
-
2 pointsFra min egen erfaring på et andet board (nej - ikke VL) kan jeg kun bekræfte at det slider på ens tålmodighed at være frivillig ubetalt moderator 24/7 - især - hvis det som her er på et board med en række megalomaniske selvhøjtidelige fjolser som "bidragydere" og hvor der (indirekte) er et møde mellem genkendelige sælgere og anonyme købere. EG er et privatejet board og der mangler i den grad respekt overfor det arbejde som du og andre har udført Personligt har jeg været glad for din indsats - Jeg har vel i virkeligheden kun en anke overfor din indsats - og det er at du var aaaaaaalt for blød ved mange af fjolserne. Året 2015 har godt nok været dyrt på moderatofronten - jeg synes det burde være tid til reflektion hos nogle af de mest konfliktsøgende og selvhævdende skribenter - stort set hele teamet af frivillige er skiftet indenfor 12 måneder. Heine
-
1 pointJeg har haft en ellers god oplevelse med en pige, men hun kunne ikke helt gennemføre og klagede at min pik var for stor til at hun kunne klare mere. Hun var ret cool og sagde fra på en positiv måde og jeg afsluttede selv mens hun hjalp mig med Dirty snak. Hvad er fair i denne sammenhæng? Jeg føler mig ikke snydt fordi jeg vil også have at hun havde det godt men vi havde en aftale.
-
1 pointSå var det idag at undertegnede havde lyst, sådan rigtig lyst til nærkontakt med det modsatte køn. Har lidt dating kørende, men det er ikke noget hen i den mere operativ fase. Udenfor købemarkedet har jeg det med kvinder som med fiskeri, sjælden fangst og uanet tålmodighed for at få dem på krogen, selvom det lykkedes ind imellem efter en masse kaffe og cafebesøg. Nok om det, scanner markedet for om der er noget der tænder dvs. ikke for gammel, tyk eller for dyre som mange af de danske piger er( min personlige mening). Jeg respektere dog at en vare koster det man kan få for den, men det bliver ikke mig som presser prisen op på 1000 kr for 1/2 time specielt ikke når man er kommet indenfor 7-15 min. En af mine mulige kandidater(Sibel)melder tilbage og jeg vender karetten mod Valby da hende jeg først fik svar fra først kunne efter 1 time(havde dog sjovt nok tid til at sende et hav af sms'er hvor hun forklarer at hun er igang med at knalde kunder ). Der jeg ankommer til destinationen ringes vi kort ved hvor hun fortæller hvad hun tager og jeg skal ringe når jeg er ved opgangen. Som sagt får jeg det gjort og hun svarer at jeg skal liste forsigtigt op og være diskret, dette falder mig ganske naturligt, da jeg ikke synes det rager nogen hvad jeg skal. Underligt nok så tror man at alle kan se at man er påvej til bordel og feministerne har gjort at man har dårlig samvittighed desværre. Jeg kommer op og ser en sød smilene Sibel som fremstår meget kønnere end billederne giver udtryk for uden at de dog er forkerte. Jeg fortæller kort at jeg er tørstig og hun springer fluks ud og henter et stort glas vand og siger smilende at jeg bare skal gå ind på værelset hvor sengen står. Mens hun er ude og hente vand tager jeg tøjet af og lægger mærke til at der dufter rent og pænt. Alt fremstår rent og pænt uden at det dog ville vinde nogen indretningsarkitekt pris, hvilket også er ligegyldigt, da man er kommet for at knalde , synes dog det er fedt at det ikke er snusket og uhygienisk. Da hun kommer tilbage med glasset kigger hun spændt på mig, jeg fornemmer at det er det pinlige med pengene som lige skal overståes, da jeg kommer rimeligt hurtigt bestiller jeg 20 min, som er langtid når man er hurtig :-), for 500 kr incl. øko fransk, 69 og dansk. Vi går igang og det er simpelt hen fedt, hun dufter som hun lige er kommet udaf badet.Hun har den klassiske timeglas figur som tænder en liderlig mande hjerne(videnskabeligt bevist), hendes hud er åleglat og brysterne faste som de er på piger som er i starten af tyverne og ikke har født. Hun er lidt genert, på den søde måde synes jeg, og virker som hun har det fint med at jeg tager styringen. Hun går i gang med at svenske mig og begynder også at slikke. Jeg piller trusserne af hende og beder om at hun svinger sin dejlige røv i hovedet på mig. Vi ligger i en 69(Som jeg elsker udover alle grænser) har hendes unge pige fjams som kører rundt i hovedet på mig, mens hun ivrigt sutter løs på min pik, det føles som tiden står stille og pludselige tror jeg hun fornemmer at jeg er ved at komme, da hun ivrigt spiller den af på mig mens jeg stadigvæk har hovedet dybt begravet i hendes fersken fisse. Jeg når desværre ikke det danske på menuen, men det kan jeg kun bebrejde mig selv, da jeg ligesom var den styrende i akten. Vi små sluderer lidt mens hun tørrer spermen op fra mit maveskind og hun fortæller at hun er her i kort tid 10-14 dage og skal fejre jul der hjemme, men skal til amager imorgen. Hun fortæller også at hun kommer fra den latinske del af europa, hvilket nok forklarer hendes varme attitude. Hun har min varmeste anbefalinger, hvis man er til de lidt tynde petit piger og godt kan lide at have styringen. Pas godt på hende, hun fortjener det. http://escortguide.dk/P/sibel-hi-i-m-new-in-town-1000-kr-cocktail-valby--26232.html 8 8
-
1 point
-
1 pointJeg mener, at det er et par uger siden, at hun var i Flensborg. Og kommer hun ikke der ca. hver 6. uge? Men jeg ved ikke hvor hun er nu. Hæhæ - det er ikke en pige, som man får snakket vildt meget med. Og der er nemlig smæk for skillingen hos hende.
-
1 pointNej det ville jeg heller ikke! er heller ikke den store fan a look-a-like billeder! ægte billeder - ægte oplevelser! (nogen gange)
-
1 pointJa han var en fin fyr, kan bekræfte hans iagttagelser, Judith er en stjerne også til GB, liggende på ryggen med Judith ovenpå, men en anden med en stor pik tog hende analt, en sandwich hun tog uden at klynke, kun liderlige lyde fra Judith... lækker oplevelse
-
1 point
-
1 pointMåske de har foretaget nogle tiltag... Eroguide, Taboify, Annoncelight, Voksen.dk, de hænger jo sammen.
-
1 pointHun ser ellers utrolig lækker ud, dejlige bryster/krop. Ærgerligt at hun er sådan en Hustler
-
1 point
-
1 pointHavde glædet mig til at give en anmeldelse. Onsdag bestilte jeg tid til 4 hands magic tantra nu på tilbud til 600.- Torsdag sms til dem for lige at bekræfte aftalen, det blev den. Fredag kl. 17.00 mødte jeg op på Sallingvej.blev lukket ind af Mama. Fortalte hende om min booking. Uhh det var ikke så godt, "kan du nøjes med en"?Jeg fastholdt min bestilling, men hun sagde de havde fået meget travlt, så der var kun 1 ledig. Nødtvungent sagde jeg ok, og en rimelig køn kvinde kom ind til mig. første spørgsmål var hvad jeg ønskede?. Jeg revurderede mit ønske og sagde Magic tantra nu med 1 til 500. 2. spørgsmål - ønsker du afslutning? hmm koster 300 mere. 3. spørgsmål, skal jeg være nøgen? tilbud 200 mere = 1.000 ialt! Hun krævede pengene med det samme. Selve handlingen: intetsigende gnideri på ryg og ben i 28 min. -hun havde stadig tøj på. Blev vasket på ryg og ben. om på ryggen - nu tog hun tøjet af - en mærket krop viste sig frem, der var et par bildæk eller 3. store hængebryster. Hun fokuserede nu på lillemand, godt nok stille og med varm olie. Jeg ville godt slikke hende - det kostede lige 100 mere = 1.100.- Jeg fik adgang, det ikke helt ok da hendes 2. hul lugtede af manglende rengøring. Sluttede med et stille HJ og endelig lidt hovedmassage. Summa Summarum: En skuffende behandling. Fik ikke hvad der var aftalt og bekræftet - og kvinden jeg så fik var en pengemaskine. Nå !! Thaistederne har ikke ændret sig siden sidst - synes simpelthen ikke de har kvalitet det de priser de kræver. 1955
-
1 pointDet må da foregå på pm's... jeg synes ikke at det er galt på forummet, jeg kigger dog ikke med i ALLE tråde
-
1 pointDet er det... Er bare i tvivl om hvad er acceptablt og god stil. Jeg er ikke typen som er ligeglad med hvordan pigen har det.
-
1 point4.december Jul på det Gamle Bordel – nu med nisse! Hr.Lillemand strakte sig og kløede sig på sin omfangsrige og ret så behårede mave. Hvor længe havde han sovet?, hold da kæft! allerede den 4. december, sovet over igen. ”På den igen” sagde han højt til sig selv i et forgæves forsøg på at hente lidt juleentusiasme frem, og sparkede den øverste skål af den sammenklappede røde postrede F-skåls BH, som han havde sovet i siden sidste jul og rejste sig besværet op i sine knap 16 cm. højde. Hr. Lillemand var nemlig nisse, nærmere betegnet bordelnisse. Han trissede hen til en Asti flaske - tom selvfølgelig, han tog sig til hovedet hold da kæft, den måtte have været slem sidste år. Fjedrene over hans hoved knagede tydeligt og der lød lidt pigefnisen og et par mere maskuline lyde – nå der var åbenbart nogen oppe i den store runde seng, så gik det ikke at komme ud for at se om der skulle være lidt Asti-sjatter. Hr.Lillemand stod lidt ubeslutsomt. Ah for Rudolf´s iskolde behårede rensdyrrøv da også, hvad kan nogen med rimelighed forlange af en bordelnisse? - skal man sove over sig kan man lige så godt gøre det ordentligt ræsonnerede han og gik resolut i seng igen. Fjedrene over hans hoved begyndte at knage i en lystig rytme – ah typisk! Bliver de tøser da aldrig trætte af at hoppe i sengen? Hr.Lillemand trak dynen op over ørene og lukkede øjnene igen og prøvede at ignorere larmen.
-
1 pointhende med bøjlen har været der siden november for jeg var inde hos hende i starten af november. Ang sex med hende så er du ikke gået glip af noget. Kedelig og uden indlevelse. Anni er den eneste der er værd og besøge der ang fuldpakke.
-
1 pointNu skyder jeg måske fuldstændig forbi og så undskylder jeg, men hvorfor forsøger du egentligt overhovedet at søge pigernes adresse og FB-profil frem? Maria
-
1 pointAllerførst, jeg er altså GP, men jeg kan bare ikke finde ud af at oprette mig som lyserød Jeg tror at sådan et site har et problem; for de fleste piger hører jo gerne om kundens ønsker osv, også uanset om de er nok så uartige Det virker umiddelbart besværligt, at jeg skal logge ind og betale for, at få lov til selv, at kontakte mine kunder enkeltvis, fremfor at kunder der er interesseret i mig, og de ydelser jeg tilbyder, ringer eller sender mig en SMS "gratis" Dejlige Maria
-
1 pointRigtig fin anmeldelse, der i den grad viser, at købesex kan være andet end 'bare købesex', dit skriv oser af ømhed, omsorg, varme og respekt, smukt
-
1 pointVille det ikke være smartere at lave et menupunkt der hed Sexfantasier på AL? Jeg formoder der er mere trafik på AL end tabufy
-
1 pointJeg tror Liv rammer sømmet på hovedet i forhold til den problemstilling. Vi har ramt rigtigt i forhold til, at mændene gerne ville uploade fantasier, men vores første søgekriterier og sorteringsmekanismer har ikke været gode nok, så pigerne skal bruge alt for lang tid til at vurdere om fantasien er "seriøs", og om den passer til pigen. Vi introducerer derfor snart et søgefilter, så de enkelte fantasier ryger ind i kategorier, så man som pige kan afvise at se fantasier, man overhovedet ikke har nogen interesse i.
-
1 pointGerog. Siden vi overtog sitet er der kommet en hel del forbedringer på Annoncelight - Vi har ud over et hurtigere site og grafiske forbedringer sikret at falske robotannoncer ikke bliver slået op. Vi har forbedret trafikken med 50% og givet en del mere funktionalitet til brugerne. Det vigtigste er dog, at vi har support på sitet, som helt var blevet skrinlagt af de tidligere ejere. I hverdagen svarer vi inden for en arbejdsdag, også på de anmeldelser af falske annoncer, der er slået op. Derudover er vi til stadighed i gang med forbedringer af sitet. Ligeledes har vi en tråd her på sitet opfordret brugere til at komme med forbedringsforslag, og indtil videre har vi ikke modtaget nogle større forbedringsforslag. At vi arbejder videre med andre koncepter er ikke ensbetydende med, at vi nedprioriterer Annoncelight. Vi arbejder også på højtryk for at færdiggøre Voksen.dk. Alt sammen er prioriteter fra vores side. Forskellen på den tidligere ejer og os, er at vi rent faktisk investerer i siden og prøver at gøre den bedre. Men siden har nogle begrænsninger, og dem prøver vi at udfordre ved at forsøge nye koncepter. Tabooify er et af de projekter, som vi har valgt at prøve af. Vi spiller med helt åbne kort, og lytter 100% til, hvad der bliver sagt, og prøver at tilpasse koncepterne, så de virker for alle brugere. Når man kommer med et nyt koncept, så er det selvfølgelig bare en tanke og et antal formodninger. De bliver udfordret efterhånden, som vi får feedback fra jer, og vi ændrer sitet efterfølgende indtil det enten fungerer, eller vi ikke tror, vi kan få det til at fungere. Vi kunne aldrig finde på at tage penge for produktet, før det fungerer. Når man er i denne branche, så er det vigtigt, at de produkter, vi tilbyder, skal skabe værdi, og det gør Tabooify ikke endnu - Det vil vi selvfølgelig prøve at ændre på. Sidst: Tak til alle, der giver feedback - Det er den eneste måde, vi kan skabe bedre produkter - Bliv endelig ved med det.
-
1 pointUmiddelbart et spændende koncept. Afhængig af hvor dyrt der er for glædespigerne/mænd, kunne man godt frygte at der bliver et overflod af fantasier men kun ganske få der byder ind (glædespige profiler). Måske man kunne tanke i den bane, at hvis man har en profil på en af de 2 andre sider (eroguide /annoncelight) ser var der en favorabel pris til tabooify også. For i bund og grund er Tabooify bare en anden igangsvinkel, nok mere til glæde for kunderne. Liv er lidt ind på det, at hun nok ikke vil ofre penge på denne side også, hvis den ikke giver særlig værdi for hende. Derudover synes jeg der mangler et søgekriterie når man søger glædespiger. Jeg kunne godt tænke mig at man kunne søge på nationalitet også. Nok ikke alle lande, men danske, ikke dansk, asiatisk, østerupæisk osv.
-
1 pointDet ville være rart, hvis man kan se hvornår en fantasi er oprettet, og hvornår man selv har svaret på den. Også gerne om manden har læst ens bud. Det ser umiddelbart ud til, at nye fantasier kommer i bunden, det ville være rart, hvis de kommer i toppen. Har fantasierne en udløbsdato eller står de der for evigt? Mht seriøsiteten; jeg har sendt en del bud og har fået svar fra to, hvoraf jeg har en aftale med den ene og en halv aftale med den anden Og så har jeg netop fået et "match" i min mailboks, en fyr der søger en høj pige, min 170. Øh ok, jeg er så 158, lige lidt over en smølf....
This leaderboard is set to København/GMT+02:00