Hop til indhold

Leaderboard

  1. Jasmin

    Glædespige
    11
    Points
    3582
    Antal indlæg
  2. lars60

    Medlem
    9
    Points
    218
    Antal indlæg
  3. kanonkongen

    Medlem
    7
    Points
    12330
    Antal indlæg
  4. knallert

    Medlem
    6
    Points
    3580
    Antal indlæg

Populære indlæg

Showing content with the highest reputation on 07/13/14 i alle fora

  1. Gæst
    7 points
    Hvad med at støtte lokal sporten lidt. Jeg er ret sikker på at der også findes gp'er syd for grænsen. Pigerne her hjemmefra er jo på ferie.. og havde nok blevet hjemme hvis de manglede pengene.
  2. Gæst
    Kan vi så lige blive enige om at i ikke længere klager jer over de ti minutters kørsel der er fra befærdet byzone fordi vi har gjort os umage med diskret beliggenhed. Hæ hæ.
  3. 5 points
    tja - jeg holder ferie fra mit normale job de næste par uger... og hvordan gør jeg det bedst - med at dyrke sex sgu da..... hvorfor rejse når jeg kan dyrke sex rejse det kan jeg gøre til vinter hvor det er koldt når det er varmt og safterne stiger - så skal det da bruges fornuftigt
  4. http://escortguide.dk/profile_gallery.asp?i_ProfileID=21065 Kommer lige fra Mimi, sikken positiv energi, det skal man normalt til Buddinge efter. Enig i, at det er et fint og rent sted, fantastisk service til fornuftige priser. Mimi er mega fræk, og det helt fra start.... kan klart anbefales.
  5. For mange år siden ville jeg besøge Stadion allé i Ikast, og troede jeg parkerede diskret ved nogle boligblokke lidt derfra, men da jeg kom tilbage havde ungerne i blokken sat en seddel i vinduesviskeren 'Var det godt' NEJ Kom der ikke siden
  6. Nysgerrig, vi får besøg af mange gifte mænd og vi ved det, intet problem der Mht præstation, så skal du ikke præstere, du har betalt for en oplevelse, den skaber vi i fællesskab Selv forventer jeg ikke andet af mine gæster end, at de møder op og er søde, rene og rare :-)
  7. Og så var jeg lige inde og se en gang til, og se så der.......minsandten om ikke der nu er en i "fælden" ! Så virker skidtet alligevel :-)
  8. 3 points
    Sign me up! NOT! Når jeg holder ferie, så holder jeg ferie ;)
  9. 3 points
    Så du tror at GPerne vil fortælle hvor de holder ferie? Go sommer i din fantasi verden
  10. Af de steder jeg har besøgt, er der vel kun 1 sted som i mine øjne var 99% diskret. Det var så også ude på landet. Østergade i Struer ligger skråt overfor banegården Det er sket et par gange at forbi gående har fnist lidt efter mig, men den eneste gang hvor ordet pinligt kan indgå, det var jeg selv skyld i. Sidste sommer skulle jeg besøge Kats massage i Randers, og på det tidspunkt var det sældent at jeg besøgte glædes piger, så jeg havde ikke nogen indgangs / exit strategi jeg havde læst anmeldelser om stedet herinde, og alle anmeldelserne var inklusiv ekstra ydelser, så for mit vedkommende så jeg "massage stedet" som et skalkeskjul, og antog at dem som boede omkring stedet også vidste det. Jeg var på gå-ben og brugte min mobil til at finde adressen. Halvvejs stoppede jeg op, og straks var der en kvinde som spurgte om jeg havde brug for hjælp. "Nej tak, jeg ved hvor jeg skal hen" svarede jeg. Da jeg så kom til gaden hvor Kats massage ligger, stod der nogle unge mænd udenfor en opgang 30 m derfra vel...ikke byens mest artige drenge. Jeg synes ikke lige at de skulle se hvilken dør jeg gik ind af. jeg skulle selvfølgelig bare være gået hurtigt ind af døren, men jeg ventede og ventede, gik forbi flere gange men drejede fra fordi "situationen" ikke lige var 100% perfekt. Andre folk gik jo også op og ned af gaden. Så jeg endte vel med at gå forbi indgangen 5-6 gange Da jeg så skulle derfra, gik jeg hurtigt ud af døren med blikket rettet nedad og var ved at gå ind i en mand
  11. Gæst
    Jeg siger konsekvent nej til alle tilbud. Også selvom de er fristende... det er umuligt ikke at mødes mænd i det her game som man bare tænder på og nyder i den grad.. men min erfaring er bare at det ikke fungerer. Der er altid en rem af et eller andet.. Det er trist det er sådan.. og sommetider kan jeg bestemt godt have lysten til at sige ja tak.. men er bare nød til at passe på mig selv først. Skulle det nogen sinde komme dertil. Så skal jeg nok selv sige til..
  12. kære Jasmin. Der er mange gange jeg tænker "hvad skulle det til for".... Mulighederne for at foregive/ lade som om er jo kæmpe stor. Jeg opfatter det som at denne mulighed bruges for "løgnerens" egen skyld....selvom det er dig/mig/os glædespiger der rammes. Fx: hvis en mand skriver om flere ønsker der skal opfyldes der aftales et tidspunkt osv.......og så dukker han alligevel ikke op....... Så er det ikke for at genere mig han ikke dukker op.......det at den detaljeret aftale er lave er næsten lige så godt som var han virkelig kommet..... Al forberedelsen og hele fantasien er det der er målet....og kan han få dig med på fantasien...så er den endnu bedre.... Løgnen er en måde at give fantasien næring.....og tror du på hans løgn er fantasien så tæt på virkeligheden at det er tilfredsstillende for ham.... Så meningen med at lyve er at give ham en mulighed for at bevare en forløget virkelighed...en illusion Meningen er at du skal tro på løgnen,- for så kan han selv fortsat tro på løgnen.....ønsket er nok at illusionen er den ægte virkelighed Jeg tilbyder oplevelser der så tæt på virkeligheden som muligt.....kæresteoplevelser......det er oplevelser jeg tilbyder... Det er ikke illusioner om at gæsten og jeg er kærester jeg tilbyder. Dejligt du deler historien med os....sådan noget må man bare have ud af systemet Men hold nu op hvor bliver jeg nysgerrig på hans historie....
  13. Når vi har en aftale om en hyggestund vil de fleste af os gerne ind på adressen - og ud igen - uden at tiltrække alt for stor opmærksomhed, faktisk helst uden at blive set overhovedet Der er en del diskret beliggende bordeller/privat diskret adresser rundt om i landet. Fra opgange i boligejendomme hvor naboerne ikke helt er klar over hvad der foregår, til naboløse huse på landet med parkering omme bagved. Men der er også de andre mere indiskrete adresser - der hvor du står ved døren med hjertet i halsen, mens forbipasserende og naboer sender dig nysgerrige, forargede eller nedladende blikke. Hvad er det mest indiskret beliggenhed, og den mest pinlige episode med tilskuere du har oplevet i forbindelse med et besøg?
  14. Model: Navn: Anna Alder: 26 Bryster: E - FAKE! (jeg var dog vild med dem) Højde/Vægt: 178/57 Krop/Ansigt: Kroppen(10/10) Den er simpelthen fantastisk! Blød, glat og uden misfarvninger (skønhedspletter, modermærker osv.) i huden. Hele kroppen er super fit. Alt er bare trænet. Et store runde bryster, med sutte indbydende brystvorter til. Missen er rigtig flot, og ansigtet(10/10) et lille sødt et af slagsen. Billederne: Ægte/Falske: ÆGTE! Synlig Photoshop: NEJ! Personlighed: Snak/Tale: 90% Engelsk - Ikke noget tale under "akten", men vi talte sammen i en 10 min. efter følgende, og hun er faktisk en god lytter (Det er sgu sjældent nogen er det syntes jeg). Interesse/Lyst: GOOD startede det med, men undervejs røg den op i GREAT. (BAD/OK/GOOD/GREAT) Humor: Hun skulle lige fange mine top tosse jokes tror jeg. Hun har et hurtigt lille grin. Ydelsen: Service: Dansk 30 min.(1000 kr.) + Mega-fransk (Blowjob uden gummi - 700 kr.) = 1700 kr. i alt. Indlevelse: Hvis du tænder hende, bliver det bedre for dig også. Hun blev vist godt tændt, efter lidt tid, for kyssene og sugene på banditten, blev mere og mere intense. Lyd: Hun stønner rimelig normalt. Der er lidt mere lyd på når hun er tændt. Nogen gange rigtigt andre gange for "din" skyld (ikke fordi jeg kunne høre forskel, men der var et par enkelte gange hvor et støn ikke var kommet "normalt"). Performance: Jeg overvejer seriøst at besøge hende igen, inden hun tager hjem, hvilket er om 4 dage. Bare synet af hende i missionæren, var så lækkert. Ja, hun var penge værd! Bemærkninger/Vurderinger: Gode: Hun er ret smidig og let, hvilket gør at nogle stillinger bliver mere intense. Hun begyndte at stønne lige fra første stød, hvilket var bedre end jeg havde troet det ville være (hun gjorde det også godt). Blev faktisk så vild med det, at jeg aldrig nåede andet end missionæren (Dansk). Ved ikke hvordan jeg skal forklare det, men jeg syntes bare hun var fræk på den måde hun gjorde det hele på. Det bedste ved det hele, var at jeg fik lov til at komme i munden, hvor hun til sidst, lod den hvile på tungen, og sugede/slikkede så det sidste af. Til min store overraskelse, slugte hun sgu det hele. Dårlige: Ved GFE, bliver det først rigtig godt, hvis hun selv bliver tændt af det. Selvom hun får blowjobs til at se frækt ud, så er det ikke hendes stærke side (igen, hvis man tænder hende, så bliver hendes blowjob noget bedre). En anden, men lidt mindre detalje, var at hun ikke havde noget baby oil, hvilket jeg havde talt med hende om, at jeg gerne ville have (jeg glemte dog alt om det, efter 5 min. slikken og sutten på brysterne). Return Factor(nej=0 - 5=ja): Helt klart 5, men kan jeg nå det igen inden Onsdag?! ​ Link(s): http://www.mansiongirls.dk/pige.php?id=145
  15. Der er strammet op, hvis de kommer x antal minutter forsent, er det fuldt fravær for timen. .Surt når bussen er meget forsinket
  16. Det er nu en gang arbejdsgivers ret at lede og fordele arbejdet, og har man ikke en aftale om flextid, er det altså ikke op til medarbejderen, hvornår han eller hun selv vil møde på arbejde. Vel er opgave løsningen vigtig, herunder ved behov vilje til at arbejde når og så længe det er nødvendigt. Men så må mennesker kvalificere sig til at kunne arbejde i de brancher, hvor sådanne muligheder findes. Hvis arbejdsplads og kolleger er afhængig af at du møder til tiden, for at kunne åbne til tiden og for at kunne betjene kunder til tiden, så møder du som medarbejder til tiden, eller også søger du andre udfordringer - på eget eller arbejdsgivers initiativ punktum Venlig hilsen Rejsenetværk
  17. Gæst
    Haha du spørger bare fordi det ærgrer du ikke kan spotte de lækre, der skal knaldes
  18. Du sender lige en flaske vin, og siger pænt undskyld til Lars :D
  19. UPS JA Og ungerne stod oppe på en af terrasserne og skraldgrinede
  20. Hej Lars. Skægt du, lige skulle nævne det sted. For mange år siden. Havde jeg venner der boede i de nævnte boligblokker. med udsyn til det gule hus. Hvor man kunne se de mænd. Der kom og gik. Fandme mange sjove grin, vi har fået der. Men ja det hus er bestemt ikke indiskret Ha en dejlig dag Lars60. KK
  21. @Lars helt enig, foretrækker min suppe ikke alt for tynd og med en lille klat fløde :-D
  22. den udsøgte gentleman - høflig beleven, opmærksom sød og og venlig.... alt det man som pige sætter enorm stor pris på hos en god gæst og det skriver jeg ikke for at smigre... men hvis han selv havde skrevet det ville det nok lyde som pral og det kan jeg garantere at det ikke er
  23. Så kan, der vel ikke koges mere suppe på denne sag. Er vi enige om at være uenige.
  24. @Liv tak for svar. Ja det burde jeg jo have regnet ud men godt at vide Wow du er også en god sælger eller bare et godt menneske eller nok begge haha. Jeg føler mig i hvert fald mere tryg ved det du skriver, takker mange gange ;-)
  25. Havde selv en pige ude derfra, som var så ulykkelig at jeg bare snakkede istedet, hun bad mig også finde adressen på den ungarske ambassade, just in case.. Da jeg sagde at hun bare kunne blive i mit gæsteværelse, og at jeg kunne tage forbi og hente hendes ting, var hun helt lettet, over hjælp fra en fremmed, hun sagde at hun ville køre tilbage med chaufføren, men spurgte om det var ok at bede mig om at hente hende, hvis hun ringede, det sagde jeg at jeg ville gøre samme sekund, og at hun slet ikke skulle være det mindste bekymret. Hørte dog ikke fra hende efter hun gik, andet end en sms om at hun var kommet sikkert til Ungarn efter nogle dage...
  26. Verden er af lave Unge synes, det er mere ok at komme for sent på job AF MICHELLE HANSEN De unge kommer oftere for sent på arbejde end deres ældre kollegaer, og det, synes hver 10. af de unge, er helt i orden. http://epn.dk/samfund/arbmarked/ECE6868702/unge-synes-det-er-mere-ok-at-komme-for-sent-pa-job/ Venlig hilsen Rejsenetværk
  27. Gud fader bevares!! Og du mener sikkert det er bedre at tage bilen på køgebugt motorvejen Få dig et liv
  28. For over 100 år siden trak arbejdsgiveren bare i lønnen, når medarbejderen kom for sent. Der var bestemte takster: Ved X antal minutter blev der trukket X antal skiling i lønnen, ved Y minutter Y antal skilling og ved Z antal minutter bortfaldt daglønnen. Så kunne de lære det. Jeg har bekendte, der underviser i ungdomsuddannelserne, og her er holdningen angiveligt nøjagtigt den, som Netværket så sørgeligt refererer. Spørger man imidlertid, om selvsamme – og det er altid de samme, der kommer for sent – hvad deres arbejdsgiver i Føtex siger, når de kommer daskende efter mødetid, er svaret, at de aldrig kommer for sent. For så risikerer de jo fyring. I uddannelsessystemet, forklarer de, er der ingen sanktionsmuligheder. Tak for kaffe.
  29. CURLINGBØRN Datteren blev eddikesur, da jeg en dag, hvor hun for 1xxx dag igen kom forsent. var kørt op til udkørslen fra parkeringspladsen Jeg ville bare gøre hende opmærksom på, at jeg ikke IGEN IGEN kom forsent pga hende. Jeg har flekstid, men alligevel, jeg gider ikke sidde længere på jobbet fordi prinsessen liiige skal sove lidt længere
  30. På ingen måde Sisse Personligt så er jeg vældig godt tilfreds med det initiativ - især hvis der er et hus nummer, som er synligt fra ALLE ankomst veje/sider
  31. Husker klinikken i Sølvgade med to hvide løve skulpturer udenfor .. .. 5 meter fra busstoppestedet! Rædselsfuldt! Også Vestergade i Odense er meget indiskret.
  32. Gæst
    I krig og kærlighed gælder alle kneb(p)
  33. Er det virkelig nødvendigt at bringe det billede hvergang, der svares på indlægget? Så flot er hun da heller ikke
  34. Halløj i snakker sku som i ved hvad, der er sket. Kunne det være, at i skulle finde noget evidens. Før i spiller kloge jørgner.
  35. Nok er der mange piger, der ikke modtager udlændinge, men vi er altså også en del der gerne gør det Ring og spørg den udvalgte pige, så du undgår at blive afvist i døren.
  36. Gæst
    Hov hov hov. Men stregerne vender den forkerte vej. Jeg plejer at smide dem op over skulderen
  37. Ok.......skal det være rigtig godt er det Søstjernen, sorte kys, finger i 2'eren, sutte klitten og måske et afbalaceret forsøg på fisting......alt sammen med samme følsomhed som når man stiller ventiler på en gammel Nimbus;)
  38. Ærlig talt: Jeg tror faktisk, at Sædbanken herhjemme giver højere "rente" ved selv moderate indskud
  39. Hihi.... Du leverer bare små skud af gangen. Du ved: Mange bække små ... Venligst French
  40. jamen hvis det at de lader sig vælge betyder at de vil indføre traditioner der minder mere om det land de kommer fra end det land de er i - så er de definitorisk ikke danske og så burde de nok vælge et andet sted at lade sig vælge hvis du spørger mig
  41. Det er jo op til pigen hvornår du er dansker nok. Så faktisk er det ret ligegyldigt hvad vi allesammen mener vi er, hvis sælger ikke mener vi er gode nok/ikke tør tage imod os. Og denne her diskussion er taget mange gange før, det er ikke en personlig præference men en grovsortering. Som nok ikke kan lave anderledes. Hvordan skal man ellers sortere i fremmede kunder på forhånd?Jeg ville sortere de samme fra med det samme, var jeg kvinde. Og desværre ryger der nogle gode mennesker i svinget, men det er der ikke noget at gøre ved.
  42. jeg er sådan set ret ligeglad med hudfarven... mit bedste boytoy nogensinde var mulat... og næstbedste en thai-dansk (hvad hedder det ?? eurasier?? ) intet kunne ved nærmere eftertanke være mig mere ligegyldigt end hudfarven... elsker faktisk mørke typer... statsborgerskabet vil jeg skide et stykke - det betyder man er dansk på papiret.... det bliver man ikke dansk af sind, hjerte eller kultur af... der er nogle basale værdier - nogle helt grundlæggende værdier omkring køn - som visse etniske grupper ikke tillægger samme betydning som den almindelige dansker... og den mangel kommer ikke fra deres hudfarve eller statsborgerskab... den mangel på forståelse kommer fra en kombi af kultur og religion der ganske enkelt ikke er forlignelig med den måde jeg personligt mener kvinder bør behandles ingen hemmelighed - disse etniske grupper er overrepræsenteret af mænd fra mellemøsten, nordafrika, indien og pakistan.... og fordi den måde deres behandling af kvinder i almindelighed og GPer i særdeleshed konflikter med det jeg tror på - så kommer de ikke inden for mine døre i min kapacitet som GP det er det overordnede budskab dertil kommer der så nogle personlige erfaringer med disse etniske grupper fra mit private liv der afgør sagen.... disse mænd er ganske enkelt ikke det jeg definerer som danske - for deres kønsrolle-værdier er så langt fra hvad der jeg betragter som danskt og så vil jeg blæse på at de har været her siden de var 5 år og har papir på at de må være her - det bliver de ikke danske af.... jeg har skrevet mange gange at jeg har venner der har anden etnisk baggrund end dansk - og nogle af mine bedste veninder har forældre af anden etnisk baggrund.... pigerne - de er blevet danske... 100% - alle sammen lige så godt eller bedre uddannet end jeg og den ene har tilmed - mod sine forældres ønske - giftet sig med en mekaniker der hedder Brian og venter deres 3 barn... hun er dansk.... til fingerspidserne... hendes ide om personlig frihed uanset køn er grundlæggende.... så er man dansk men mændene - nej.... de er ikke og bliver det ikke... og da min personlige erfaring er at majoriteten af denne særlige gruppe statsborgere med anden etnisk baggrund ikke kan finde ud af at håndtere "danske kvinder" med alt hvad det indebærer af personlig frihed - så har de hermed deres fulde frihed til aldrig at komme i nærheden af mit soveværelse... de er velkommen i min stue, mit køkken og de må hjertens gerne låne toilettet - men mit soveværelse kommer de aldrig ind i...
  43. Gæst
    Hmm, molly tænker, -altså hvis man ringer fra en bollofon, så kan man vel bare sige sit rigtige fornavn? Hvis man ringer fra sit eget nummer, så kan man vel også bare sige sit rigtige fornavn? Kartoffel/kartoffel.... Eller hvad? -Jeg ville ikke tage det spor seriøst hvis Emil fra Lønneberg ringede, -hvorfor ikke bare sige sit eget fornavn? Eller bare bruge berømte "Peter"...
  44. Nå det endte med endnu et besøg hos Hanne, i Skærup. Ikke den store succes, men kunne da lige gå an til nød.. Sagde også til mig selv sidste gang jeg kørte derfra, at her ville jeg ikke komme igen, og det var det samme idag.. Man har vel et standpunkt.. osv
  45. Jag besökte Mimi. Mitt besök var inte med megafrank, bara fransk med hätta på. I övrigt var Mimi kanon och hon är duktig på massage. Dock inga äkta bröst.
  46. Stakkels kvinde. Det er altid sørgeligt at støde på et mislykket liv. Tænk, hvor hun dog har lidt. Måske hun skulle fremover kalde sig Tanja Harm. Stakkels kvinde.
This leaderboard is set to København/GMT+02:00

Denne hjemmeside bruger cookies

Vi bruger cookies til at huske dine indstillinger og forbedre din oplevelse på siden. Klik på "Acceptér cookies" for at give dit samtykke. Du kan til enhver tid trække dit samtykke tilbage eller ændre dine cookieindstillinger her.

Account

Navigation

Søg

Søg

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.